101

Re: Forex blog'as

Kas nežino ką reiškia CFD, tai žaliavos kaip nafta, auksas, kukurūzai, t.t, bei indeksai kaip dow jones, s&p 500, t.t.
tai kam rasai, kad CFD yra zaliava?

102

Re: Forex blog'as

ally lorel parašė:

Keista, kai ''zali'' lenda i CFD prekyba. praprekiausi tuos pinugus ir viskas.. nori uzdirbt investuok milijona i sita dalyka ilgam laikui ir be sverto.. paaiskinsiu kas yra svertas.
jeigu svertas 1:50 tai reiskias investaves 100euru prekiauji uz 5000euru. atrodo puiku, taciau prisiemi rizika atitinkamu svertu pasiimti loss ir profit.  kur nuo investuotu 100euru marza butu apyligi 30euru, tai reiskia vienas nepalankus kreives suolis aukstyn zemyn per 30-50 pipsu ir tu looseris. per diena svyruoja apie 100pip vidutiniskai, tai tikimybe prarasti pinigus 99.99%.

o as manau kitaip) tarkim turi 100 euru ir su svertu gaunasi 5000 eur. pralosi 1000 eur lieka 4000 eur arba 80% nuo sumos ir proporcingai tiek sumazes tavo pinigai saskitoje. tai yra praloses 1000 eur tu neprarasi visos savo saskitos o proporcingai tiek kiek pralosei ir vietoj 100 euru turesi 80 euru bet ne nuli

103

Re: Forex blog'as

Konstantinas parašė:
ally lorel parašė:

Keista, kai ''zali'' lenda i CFD prekyba. praprekiausi tuos pinugus ir viskas.. nori uzdirbt investuok milijona i sita dalyka ilgam laikui ir be sverto.. paaiskinsiu kas yra svertas.
jeigu svertas 1:50 tai reiskias investaves 100euru prekiauji uz 5000euru. atrodo puiku, taciau prisiemi rizika atitinkamu svertu pasiimti loss ir profit.  kur nuo investuotu 100euru marza butu apyligi 30euru, tai reiskia vienas nepalankus kreives suolis aukstyn zemyn per 30-50 pipsu ir tu looseris. per diena svyruoja apie 100pip vidutiniskai, tai tikimybe prarasti pinigus 99.99%.

o as manau kitaip) tarkim turi 100 euru ir su svertu gaunasi 5000 eur. pralosi 1000 eur lieka 4000 eur arba 80% nuo sumos ir proporcingai tiek sumazes tavo pinigai saskitoje. tai yra praloses 1000 eur tu neprarasi visos savo saskitos o proporcingai tiek kiek pralosei ir vietoj 100 euru turesi 80 euru bet ne nuli

Jeigu investuosi 100 taip prekiausi uz 5000 verte ir prisiimsi atsakomybe loss ir profit 1:50 bet
esme ta, kad tavo saskaitoje nebus 5000eur, o tik 100 ir tu neturesi galimybes pralosti 1000. Tiesiog prisiimsi rizika 50kartu didesne, negu ji yra realybej.  pralosti galesi maximaliai savo pinigus siuo atveju kalbam apie 100euru.
''tu neprarasi visos savo saskitos o proporcingai tiek kiek pralosei ir vietoj 100 euru turesi 80 euru bet ne nuli''
proporcija i tavo nauda ir tavo nenauda. i abi puses t.y profit ir loss.
jei atidarysi pozicija uz 100eur tai marza gali buti kazkas apie 30euru. Tai reiskia, kad kai pasieksi -70euru riba tavo pozicija bus automatiskai uzdaryta su loss 70euro. Aisku jie pasiulys tau inesti dar pinigu, jie suteiks tau bonusus, kad tik turetum ka ''sudegint''

104

Re: Forex blog'as

Kiek pamenu, tau net neleistų pasirinkti tokio mažo sverto, turint tik 100 eurų. Duotų 1:500 arba geriausiu atveju 1:200 svertą. Nors gal priklauso nuo brokerio.

105

Re: Forex blog'as

nesutikciau su tavim

106

Re: Forex blog'as

Robertai, sveikas. Pagarba tau už tautos prusinimą. Apie FX turėjau tokį abstraktų supratimą - dvi valiutos pinga/brangsta viena kitos atžvilgiu minučių tėkmėje, o tu parduodi/perki kažkurią iš valiutų tikėdamasis savo sekančiu sandoriu turėti pliusą iš įsigijimo/pardavimo kainų skirtumo. Žodžiu, iki tol kol pamačiau šią forumo temą, mano nuomonė buvo - nekišk nagų (ir pinigų) nes čia viskas priklauso nuo to "kur vėjas papūs". Iš tamstos kalbų supratau, kad vis tik yra dėsningumai, kuriuos perpratus galima vieną kitą kapeiką suturėti. Pagalvojau - ko gi nepabandžius. Viską, ką šiam momentui turi "forex'o kelyje" perskaičiau. Laukiu sekančio straipsnio apie sistemos susidarymą.
Kadangi prisiskyrei sau mokytojo rolę, truputis kritikos tau. "Forex'o kelyje" jau padarei 27 blogo įrašus, o aš (naujokas) vis dar nežinau kas tas Forex ir kuo jis skiriasi nuo, pvz., investavimo į akcijas ar apskritai kuo jis skiriasi nuo investavimo? Kaip man reikia suprast tas dvi valiutas? Jei tai AUD/JPY ir mes matome 91.756 tai ką tas skaičius reiškia? O jei mano sąskaita atidaryta EUR tai čia dar vienas kintamasis ar kaip? Nuo ko priklauso stulpelio spalva, ką reiškia skirtingi jų aukščiai ir ką reiškia tie siūleliai iš viršaus ir apačios kiekvieno to stulpelio? Kolkas jaučiuosi kaip Google Maps'e žiurinėdamas kažkokio tai miesto gatves, nežinodamas kokios tai šalies ar net žemyno miestas. Reikia truputį tokio "zoom out" prieš tai kai jau "zoom in" darom.
Manai pavyktų tau tokias žaliūkų žinių spragas užpildyti?

107

Re: Forex blog'as

na cia siaip viskas priklauso nuo to kur vejas papus... nuo politikos, nuo ekonomikos... nieks niekada nezino, kada prasides krize ar karas...

108 (redagavo Robertas 2015-04-12 16:15)

Re: Forex blog'as

Tomas parašė:

Robertai, sveikas. Pagarba tau už tautos prusinimą. Apie FX turėjau tokį abstraktų supratimą - dvi valiutos pinga/brangsta viena kitos atžvilgiu minučių tėkmėje, o tu parduodi/perki kažkurią iš valiutų tikėdamasis savo sekančiu sandoriu turėti pliusą iš įsigijimo/pardavimo kainų skirtumo. Žodžiu, iki tol kol pamačiau šią forumo temą, mano nuomonė buvo - nekišk nagų (ir pinigų) nes čia viskas priklauso nuo to "kur vėjas papūs". Iš tamstos kalbų supratau, kad vis tik yra dėsningumai, kuriuos perpratus galima vieną kitą kapeiką suturėti. Pagalvojau - ko gi nepabandžius. Viską, ką šiam momentui turi "forex'o kelyje" perskaičiau. Laukiu sekančio straipsnio apie sistemos susidarymą.
Kadangi prisiskyrei sau mokytojo rolę, truputis kritikos tau. "Forex'o kelyje" jau padarei 27 blogo įrašus, o aš (naujokas) vis dar nežinau kas tas Forex ir kuo jis skiriasi nuo, pvz., investavimo į akcijas ar apskritai kuo jis skiriasi nuo investavimo? Kaip man reikia suprast tas dvi valiutas? Jei tai AUD/JPY ir mes matome 91.756 tai ką tas skaičius reiškia? O jei mano sąskaita atidaryta EUR tai čia dar vienas kintamasis ar kaip? Nuo ko priklauso stulpelio spalva, ką reiškia skirtingi jų aukščiai ir ką reiškia tie siūleliai iš viršaus ir apačios kiekvieno to stulpelio? Kolkas jaučiuosi kaip Google Maps'e žiurinėdamas kažkokio tai miesto gatves, nežinodamas kokios tai šalies ar net žemyno miestas. Reikia truputį tokio "zoom out" prieš tai kai jau "zoom in" darom.
Manai pavyktų tau tokias žaliūkų žinių spragas užpildyti?

Tomai, ačiū už pastabas, pasistengsiu aprašyti tai. Pačiam sunku apgalvoti visus klausimus, kurie gali iškilti naujam žmogui, todėl kritika ir komentarai man labai naudingi.
Šiuo metu turiu daug reikalų ir dėl streso negaliu tinkamai prisėsti prie blog'o rašymo, tačiau planuoju padaryti video, gal net seriją video, taip būtų lengviau parodyti tam tikrus dalykus. Kol kas pasižymiu visus tavo klausimus. Šiaip visus pasiūlymus ar klausimus galima palikti http://forexkelias.blogspot.com/p/pasiulymai.html
Šiaip apie forex siūlyčiau dar pažiūrėti 2 dalių filmą. Nuorodas rasite čia http://forexkelias.blogspot.com/p/nuorodos.html

profesoriux, iš forex prekiautojo pusės, visokios krizės ir karai sukelia didesnius rinkos judėjimus, o tai reiškia kad per trumpesnį laiką yra didesnė galimybė gauti daugiau pelno, naudojant tą patį metodą, tad iš esmės krizės tik padeda forex prekiautojams.

109

Re: Forex blog'as

beje bandziau atidaryt realia saskaita, tai admiral markets nereaguoja... gal nebeveikia tas puslapis?

110 (redagavo Robertas 2015-04-12 19:05)

Re: Forex blog'as

Kaip suprasti nereaguoja? Pirma susikuri prisijungimą į treiderio kabinetą, sukeli reikiamus dokumentus, pervedi pinigus ir atidaro sąskaitą.

Hmm, pastebėjau kad jų baneriai niekur nenukreipia, nežinau kodėl. Gal pagaliau keičia į naujesnius.

111

Re: Forex blog'as

na palauksiu.. emaila gavau, kad paraiska gauta.. bet tik tiek..  kol kas ir pats dar nezinau ar bandysiu realiai ar ne..

112

Re: Forex blog'as

Tai savaitgaliais jie juk dokumentų nepatvirtins smile Patarčiau realiais pinigais nerizikuoti kol geriau nepramoksi.

113

Re: Forex blog'as

Sukūriau antrą blog'ą skirtą prekybinėms idėjoms smile Nuorodą rasite pagrindiniame blog'e.

114

Re: Forex blog'as

as jau irgi realiai.. teko parasyt laiska, tada persiregistruot per nauja.. pasirodo ten keiciasi, sena svetaine ar kazkas tokio..

115

Re: Forex blog'as

ko jus lendat i tuos admiral nesamoningus, rekomenduoju isbandyta brokeri plus500. veikia kaip bitute, jokiu problemu.. paprasta naudoti platforma..
antras patarimas geriau labdarai padovanokit pinigus, negu jiems, jie turi ju pakankamai jau..

116

Re: Forex blog'as

man tai jokio skirtumo, salygos tikriausiai panasios visur.  nu o kam banke pinigus laikyt, jei palukanu nemoka. galima atsargiai pabandyt, nepavyks tai nepavyks.. ne mazas vaikas as jau. suprantu rizika. siaip tokius dalykus geriausia daryt, kai tau virs 30. man atrodo pagrindine paslaptis nereik skubet.  kol kas po 1 ct statau 1:500 svertu ir visai nieko, jau beveik 10 euru per 4 dienas. kol kas viskas daugmaz sekmingai. idomiau tiesiog tikrais pinigais negu demo. aisku jei prasides staigus ir dideli svyravimai, tada galima ir nukentet..

117

Re: Forex blog'as

Aš nesakau, kad Admiral Markets yra pats geriausias brokeris. Kiekvienas pasirenka, tiesiog savo bloge pateikiau, kodėl man patiko šis, o ne kitas brokeris. Aš mėgstu pastovumą ir neieškojau kitų brokerių, nes iš esmės visi siūlo tą patį - įrankius kurie leis prisijungti prie forex rinkos. Visi brokeriai turi vienokių ar kitokių mokesčių, bei kiekvienas turi savo reputaciją. Be to, iš nemokamų prekybos platformų, metatrader vis dar pirmauja savo galimybėmis. Žinoma ne kiekvienam gali reikėtų visų jo galimybių, kaip galimybės pačiam programuoti indikatorius ar prekybinius robotus.

ally lorel o tu pats labdarai aukoji pinigus? gal vietoj alaus ar cigarečių geriau labdarai aukoti, o gal geriau nevažinėk automobiliu ir nemokėk pinigų toms gobšioms naftos kompanijoms, geriau paaukok tuos pinigus labdarai. pavyzdžių galima rasti daugybę, nesupranti esmės, kad kiekvienas veiksmas ir procesas turi savo kainą, o to veiksmo/proceso pelningumas turi būti didesnis nei jo kaina. nesuprantu apskritai kodėl žmonės kritikuoja kitų sprendimus kur dėti pinigus, tačiau nepastebi savo hipokritiškumo.

118

Re: Forex blog'as

Be to, iš nemokamų prekybos platformų, metatrader vis dar pirmauja savo galimybėmis. Žinoma ne kiekvienam gali reikėtų visų jo galimybių, kaip galimybės pačiam programuoti indikatorius ar prekybinius robotus.

cia nustebino kad yra nemokamu. Tai kur ten slypi reikalas, is ko jie gyvena? is reklamos?

119

Re: Forex blog'as

Dariau, kas? Platformos gamintojai ar brokeris? Nes metatrader platforma yra naudojama labai daugelio brokerių ir ji buvo pagaminta MetaQuotes įmonės. Pati platforma yra nemokama, tačiau kiekvienas brokeris ją pritaiko pagal savo sąlygas ir papildomus įrankius. Asmeniškai norėčiau, kad Admiral turėtų ir mokamą, galingesnę platformą, bet ir su šia galima prekiauti. O kas iš ko ir kaip gyvena, tai nežinau smile Galbūt brokeriai iš jų užsako norimus platformos pakeitimus ar įrankių įdiegimą.
Galima šitai palyginti su pinigų laikymų banke. Juk tu nemoki už tai, kad bankas saugotų tavo pinigus, nepaisant to, kad įrengti banką kažkam kainavo nemažus pinigus. Nes bankui naudinga, kad žmonės laikytų pinigus pas juos, tada jie gali tavo pinigus panaudoti investicijoms. Tad čia kažkas panašaus.

120

Re: Forex blog'as

man atrodo jie gyvena is to, kad laiko saskaita, kazkiek gali naudotis tavo pinigais, ir zinoma tais keliais pipsais, kuriuos paima nuo kiekvieno sandorio..  nu pvz kai padarai statyma, tau is karto buna 3 ar 5 pipsais zemiau, tai tikriausiai is to ir gyvena.. big_smile