121

Re: Forex blog'as

Maniau jau išsiaiškinom dėl spreadų, tai yra standartinis mokestis brokeriams. Galvojau čia apie ką kitą kalbama. Tavo pinigų brokeris naudoti negali, skirtingai nei banke, nes tavo pinigai yra naudojami tavo prekybai. Įsivaizduok jei brokeris tavo pinigus kažkur naudoja ir atlieka stambų sandorį.

122

Re: Forex blog'as

Nesenai Admiral Markets paprašė manęs atsakyti į keletą klausimų apie tai kaip susidomėjau forex, kuo prekiauju ir panašiai. Mano ir kitų žmonių atsakymus galite rasti AM puslapyje, atsiliepimų skiltyje arba nuorodas rasite mano blog'e http://forexkelias.blogspot.com/
Kas domitės forex, manau gali būti įdomu paskaityti, nes yra įvairių žmonių, įvairaus amžiaus, su skirtinga patirtimi ir žiniomis.

123

Re: Forex blog'as

Robertas parašė:

Maniau jau išsiaiškinom dėl spreadų, tai yra standartinis mokestis brokeriams. Galvojau čia apie ką kitą kalbama. Tavo pinigų brokeris naudoti negali, skirtingai nei banke, nes tavo pinigai yra naudojami tavo prekybai. Įsivaizduok jei brokeris tavo pinigus kažkur naudoja ir atlieka stambų sandorį.

be abejo naudoja, nera cia nei ka svarstyti. jie investuoja milijardus, pivercia kreive judeti ju naudai. Tokiu budu mes, mazi investuotojai susiduriam su marza, atliekam depozitus, galu gale prarandam investicijas. jie zaidzia musu investicijom. Cia ne saipaliojimai, galima rast internete informacijos kaip vyksta ten viskas. Jie net apdraudzia savo milijardus investuotus, tad jie visiskai niekuo nerizikuoja.

124

Re: Forex blog'as

profesoriux parašė:

man tai jokio skirtumo, salygos tikriausiai panasios visur.  nu o kam banke pinigus laikyt, jei palukanu nemoka. galima atsargiai pabandyt, nepavyks tai nepavyks.. ne mazas vaikas as jau. suprantu rizika. siaip tokius dalykus geriausia daryt, kai tau virs 30. man atrodo pagrindine paslaptis nereik skubet.  kol kas po 1 ct statau 1:500 svertu ir visai nieko, jau beveik 10 euru per 4 dienas. kol kas viskas daugmaz sekmingai. idomiau tiesiog tikrais pinigais negu demo. aisku jei prasides staigus ir dideli svyravimai, tada galima ir nukentet..

kad daugiau ismintingu zmoniu, kaip tu, kad investuoti 1ct. realiai visi bando inese 50euru prekiauti jais iskart. as taip pat patarciau inesti 50euro ir tradint centus, minimali tikimybe prarasti pinigus. aisku visad nusistatyti reikia loss and profit. cia pirmoji taisykle, pagrista tuom, kad tu pralosi anksciau ar veliau, reikia moket paiimti loss, o ne tik profit.

125

Re: Forex blog'as

gal patartumet ka daryti? forexe pralosiu. per dvi savaites -9% nuostolio. cia tik man nesiseka ar kitiems irgi taip buna? kiek % nuo savo kapitalo esate daugiausiai pralose?

126

Re: Forex blog'as

O per kiek sandorių tuos 9% praradai? Nes šiaip tie nuosmukiai yra normalus dalykas ir tas 9% nėra toks jau didelis, nebent tai buvo per 2-3 sandorius. Man šį mėnesį irgi sunkokai, bet todėl kad truputi per daug atsipalaidavęs buvau smile Turbūt reikia poilsio, nors vakar paėmiau apie 80pips iš gbp/usd kritimo.

127

Re: Forex blog'as

per 7 sandorius praradau 9% nuo savo kapitalo. is pradziu turejau +23% bet paskui pralosiau visa uzdirbta pelna ir truputi i nuostoli. pas mane vidutinis vieno sandorio pelningumas 15% vidutinis nuostolis 5% tai vienas pelningas sandoris leidzia padengti 3 nuostolingus

128 (redagavo Robertas 2015-06-25 15:57)

Re: Forex blog'as

3 prie 1 yra gerai, tačiau koks "win %"? Kitas dalykas, rizikuoti 5% nuo savo kapitalo yra beprotybė. O jei patirsi 10 nuostolių iš eilės? Iškarto prarasi puse savo kapitalo ir prarasi pasitikėjimą savo sistema. Daugelis mano kad stambūs prekiautojai daug uždirba nes jie daugiau rizikuoja, tačiau yra priešingai, kuo didesnis kapitalas, tuo mažesnį procentą nori rizikuoti. Tad stambūs prekiautojai rizikuoja mažiau 1% nuo kapitalo. Jei nori greičiau pradėti daugiau uždirbti su turima sėkminga sistema, geriau yra įnešti daugiau pinigų į investicinį kapitalą, o ne didinti rizikos procentą.

Beje, ar gerai supratau, turėjai 23% pelno, bet juos praradai ir dar 9% į minusą? Kitaip tariant praradai 32%?

129

Re: Forex blog'as

win% gaunasi labai mazas. tik 22.23% bet as dar ekspirementuoju demo saskaitoje tokiu budu ieskau savo kelio

130

Re: Forex blog'as

valiutu rinka yra labai nenuspejama bet kada nors jinai atsisuks ir i mano puse

131

Re: Forex blog'as

22% yra per mažas win%, tam kad 3:1 pelno/rizikos santykis būtų pakankamas. Arba turi didinti santykį arba gerinti win%. Tam gali susidaryti filtrus, kurie atmes netinkamus sandorius.
Turėjau pasiskaičiavęs, kad jei tavo win% yra 30%, tai vidutinis pelningas sandoris turi būti apie 135% didesnis už vidutinį nuostolingą sandorį. Bet tai prekyba tik ant 0, tad reikėtų bent 5:1 santykio. Greičiau rasti atsakymus yra praeities grafikuose, o ne realiu laiku demo sąskaitoje, nes per porą valandų gali patikrinti visų metų grafiką. Beje, ta pati sistema turi skirtingus rezultatus skirtingose valiutų porose.

Ketinu netrukus į blog'ą įkelti info, supažindinimui su sudėtingesniais šablonais, jie geri tuo, kad turi labai paprastas ir apibrėžtas taisykles, tad gali būti įdomu pasibandyti, gal tau patiks toks metodas. Tas "netrukus" nežinau kada bus, pastaruoju metu labai mažai energijos turiu, tad neprisiverčiu prisėsti prie to.

132

Re: Forex blog'as

kaip vertinate ivykius Graikijoje? kaip is to uzdirbti? ir kokias valiutas gali itakoti Graikijos krize?

133 (redagavo Robertas 2015-06-29 19:37)

Re: Forex blog'as

Graikija yra kaip mažas vaikas, kuris visko nori. Nieko gero iš Graikijos nelaukit. Bet kuriuo atveju Eurą paveiktų ir siūlyčiau laikytis atokiau nuo Euro. Iš esmės visos poros su susijusios. Pvz jei pažiūrėsime kaip sudarytas USD indeksas (USDX = 50.14348112 × EURUSD^(-0.576) × USDJPY^(0.136) × GBPUSD^(-0.119) × USDCAD^(0.091) × USDSEK^(0.042) × USDCHF^(0.036)), pamatysime, kad EUR/USD sudaro didžiąją USD indekso reikšmę. Kitaip tariant, visos poros su USD bus taip pat gana stipriai paveiktos.
Geriausią ką galima padaryti, tai laikytis atokiau nuo EUR valiutų porų ir būti labai atsargiems su USD valiutų poromis. Beje, ketvirtadienį išeis svarbios USD naujienos, nors paprastai NFP skelbiama penktadienį. Tad šią savaitę net neketinu prekiauti. Kam rizikuoti? Prekybinių momentų bus dar daugybę. Aš nelinkęs rizikuoti per tokius įvykius ir niekas negali pasakyti kas nutiks. Kiek žmonių, tiek skirtingų nuomonių gali gauti dėl to, kas nutiks. Net brokeriai praėjusį penktadienį įspėjo klientus, kad pirmadienį įsigalios tam tikri apribojimai ir pakeitimai, nes nežinia kas nutiks. Na tiesa, dabar jau matoma kas nutiko rinkoje, EUR/USD atsidarė su maždaug 130 pips gap'u, dabar kursas grįžo ir toliau kyla lyg niekur nieko smile Bet čia dar ne pabaiga.

134

Re: Forex blog'as

jo su graikija idomiai cia bus.. po savaitgalio naujienunukrito, bet dabar vel atsigavo..  bet kuriuo atveju greit viskas paaiskes.. pagal mane ir taip ir taip turetu euras pradet kilt.. bent jau dolerio atzvilgiu.. as tik sita pora zaidziu eur/usd..

135 (redagavo gedukas 2015-06-29 19:42)

Re: Forex blog'as

RobertasBet saugu uosta pralaukimui esi numates ar tik lauki dievo malonės.
Dėl euro tai dar teks palaukti turbūt dar ne dugnas nuo kurio turėtu atsokti į viršu.

136

Re: Forex blog'as

Siūlau pažiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=1x5W9IV9beE (anglų kalba)
Jau keletą mėnesių kasdien klausau šios laidos. Dabar pradžioje kaip tik kalba apie Graikiją.

137

Re: Forex blog'as

o tai kas butu jei ji bankrutuotu? juk neisparavines zmones savo namu, ir turto kad padengt skolas.
Kazkaip atrodo kad jiem nieko neatsitiks, gyvens kaip gyvene.

Va reiketu jiems pagyvent kaip trecios pasaulio salys, va tada pasijaustu krize, bankrotas.

138

Re: Forex blog'as

**** ta graikija, svarbu kaip su euru baigsis.. :DD

139

Re: Forex blog'as

**** tas euras, isleidau savo eurus, dar skolose esu, tai man kaip tik jei nuvertes geriau, lengviau ateiduosiu big_smile

140

Re: Forex blog'as

Darius parašė:

o tai kas butu jei ji bankrutuotu? juk neisparavines zmones savo namu, ir turto kad padengt skolas.
Kazkaip atrodo kad jiem nieko neatsitiks, gyvens kaip gyvene.

Va reiketu jiems pagyvent kaip trecios pasaulio salys, va tada pasijaustu krize, bankrotas.

Jei Graikija grįš prie savo buvusios valiutos, jie tiesiog atsispausdins kiek reikia pinigų ir padengs skolas. Tačiau tai darydami sunaikins didžiąją dalį žmonių santaupų per infliaciją. Žmonės dabar turi santaupas eurais, tačiau grįžus prie senos valiutos, jie būtų priversti eurus pakeisti į seną valiutą, o tada valiutos vertė staiga nukris ir žmonių santaupos taps bevertėmis.
Kiek suprantu, Eurui tai nebus didelis nuostolis ir gana greitai atsitaisys, tačiau jei Graikija ir toliau taip elgsis, tai netrukus graikai vyks poilsiauti į tokias šalis kaip Lietuva, o ne priešingai big_smile Nors vargu ar kas nors dar turės pinigų poilsiui.