21

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Svajūnė parašė:

Buvo ir vyras malonus viskas buvo kaip ir ok bet visvien nieko.. hmm

O dar iki sekso jauti susijaudinima. Sudreksti? Ar net ir to nebuna.

22

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Irmantas parašė:

Galiu pamėginti padėti pajusti ką nors big_smile  O šiaip Modestas gerai sako arba pas kokį sexologą smile


Ačiū ir be tavo pagalbos apseisiu big_smile

23

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Šiaip Pijus tiesą sakė - nieko nebus

24

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Arturas parašė:
Svajūnė parašė:

Buvo ir vyras malonus viskas buvo kaip ir ok bet visvien nieko.. hmm

O dar iki sekso jauti susijaudinima. Sudreksti? Ar net ir to nebuna.


Na jo  taip  būna susijaudini ir panašiai tiesiog to nori,bet vat kai tai darai bachuras baige o aš nieko nejaučiu hmm

25

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Svajūne, gal kiek nemalonus ir grubus klausimas, bet sakyki, o draugo „daiktas“ gal per mažas? Bandei su pirštukais arba  dildo (vibratoriumi)?

26

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Linas parašė:

Svajūne, gal kiek nemalonus ir grubus klausimas, bet sakyki, o draugo „daiktas“ gal per mažas? Bandei su pirštukais arba  dildo (vibratoriumi)?

Nieko nebandžiau,ir nemanau kad nuo dydžio priklauso

27

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

O vertėtų. Nes tada paaiškėtų ar čia kažkas negerai su fiziniais pojūčiais ar tiesiog dėl tam tikrų priežasčių būdama su vaikinu neatsipalaiduoji iki galo ir tai trukdo.. Žodžiu tikrai siūlau pabandyt atsipalaiduoti ir pažaisti su savimi (yra tekę pažint tokių merginų kurios deja yra frigidiškos).. Good luck wink

28

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Linas parašė:

O vertėtų. Nes tada paaiškėtų ar čia kažkas negerai su fiziniais pojūčiais ar tiesiog dėl tam tikrų priežasčių būdama su vaikinu neatsipalaiduoji iki galo ir tai trukdo.. Žodžiu tikrai siūlau pabandyt atsipalaiduoti ir pažaisti su savimi (yra tekę pažint tokių merginų kurios deja yra frigidiškos).. Good luck wink

Na kitais būdais tai taip jaučiu,bet su kokiu vaikinu tai darai nieko nejauti..

29

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Manau kad negali atsipalaiduoti, esi isitempusi, nes lauki orgazmo ir vel bijai jo nesulaukti... Jei busi isitempusi, vargiai orgazmas ateis... pabandyk ijungti vaizduote sueities metu, isivaizduok kad tavyje tuo metu yra tai, kas tau atnesa malonuma, o savo mylimojo paprasyk kad meiles procesas vyktu kuo galima ilgiau, kad neskubetu baigti... Tam kad pajaustum malonuma, turi tik atsipalaiduoti, o tam padeda ivairios glamones ir buciniai be tabu... Tau viskas pries akis ir viskas tavo rankose

30

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

eik išpažinties ir į vienuolyną... geriau jau nebus ;DD

31

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Pūkis Baisuolis parašė:

eik išpažinties ir į vienuolyną... geriau jau nebus ;DD

Neisiu y vienuolyna big_smile

32

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Negaliu nustoti galvoti apie tavo problema. Manau, kad mums reiktu susitikti ir pameginti padeti tau atsipalaiduoti. smile

33

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Donatas parašė:

Negaliu nustoti galvoti apie tavo problema. Manau, kad mums reiktu susitikti ir pameginti padeti tau atsipalaiduoti. smile

O aš manau kad mums nereiktu susitikt ir pati išpresiu savo problema ir be tavo pagalbos

34

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Svajūnė parašė:
Arturas parašė:
Svajūnė parašė:

Buvo ir vyras malonus viskas buvo kaip ir ok bet visvien nieko.. hmm

O dar iki sekso jauti susijaudinima. Sudreksti? Ar net ir to nebuna.


Na jo  taip  būna susijaudini ir panašiai tiesiog to nori,bet vat kai tai darai bachuras baige o aš nieko nejaučiu hmm

O kiek laiko uztrunka pats aktas?

35

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Matai kiek pasiūlymu big_smile iš tiek manau pajaustum big_smile

36

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Gal kokios psichologinės problemos, atsipalaidavimo nėr, tada mintys kitos? Na arba minėtos fizinės problemos, nes tokių moterų irgi nemažai yra, kurioms malonumą kitais keliais pasiekt reik.. Deja wink

37

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Man atrodo, kad vaikinas netinka ir tiek. Su tinkamu viskas gerai.

38

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

big_smile klausima turbut sau uzdavei garsei, tai pasiklausk dar syki, KODEL? ir atsakyk big_smile kas geriau zinos, nei tu

39

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

Karolina parašė:

Man atrodo, kad vaikinas netinka ir tiek. Su tinkamu viskas gerai.

Tai kiek pakeitiai vaikinu, kol radai tinkama? big_smile

40

Re: Kodėl mylintis nieko nejaučiu.. :/

RS parašė:
Karolina parašė:

Man atrodo, kad vaikinas netinka ir tiek. Su tinkamu viskas gerai.

Tai kiek pakeitiai vaikinu, kol radai tinkama? big_smile

Labai nedaug wink