21

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Sergio parašė:

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink

Nuo kada kažkieno durnumas skaičiuojamas ir vertinamas atsižvelgiant į tai kas tam žmogui patinka?
Žinai,man pvz tu esi durnas.

22

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Mantė parašė:
Sergio parašė:

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink

Nuo kada kažkieno durnumas skaičiuojamas ir vertinamas atsižvelgiant į tai kas tam žmogui patinka?
Žinai,man pvz tu esi durnas.

Tikrai smile)

23

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Mantė parašė:
Sergio parašė:

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink

Nuo kada kažkieno durnumas skaičiuojamas ir vertinamas atsižvelgiant į tai kas tam žmogui patinka?
Žinai,man pvz tu esi durnas.

Na, tokiem, kuriem pi derai ir bi ir lezb yra normalu- jie nelaikomi uz zmones. Ju, kaip ir py deru yra mazuma, kuri su laiku sunaikinta bus smile

24

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Sergio parašė:
Mantė parašė:
Sergio parašė:

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink

Nuo kada kažkieno durnumas skaičiuojamas ir vertinamas atsižvelgiant į tai kas tam žmogui patinka?
Žinai,man pvz tu esi durnas.

Na, tokiem, kuriem pi derai ir bi ir lezb yra normalu- jie nelaikomi uz zmones. Ju, kaip ir py deru yra mazuma, kuri su laiku sunaikinta bus smile

Nežinu kaip,tu,bet akivaizdu,kad mane visi laiko žmogumi. Bet dėl tavęs tai suabejočiau. Čia tokius kaip tu reiktų naikinti.
Kuo tau trukdo biseksualai ar homoseksualai? Argi jie tau čia rašo? Argi jie prie tavęs lenda? Nu ne. Jeigu jie prie tavęs nelenda,tai nafik tu kreipi į juos dėmesį? Gyvenk sau toliau ir mažiau čia sketeriokis,nes žinok mažai kam rūpi,kas tau trukdo.

25

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Jei visoss butu pasakiusios kad taip patinka ,siaindien butu pati plogiausia diena mano gyvenime .

26

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

man tai nepatinka tokie.

27

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Kodel ne... Ziurint kaip vaikinas atrodo ir elgiasi. Biseksualumas, manau, nera joks nukripimas, jeigu elgiamasi nesuzeidziant kito zmogaus. Visai mielai noreciau susipazinti su tokiu vaikinu ar mergina...

28

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

AŠ neturiu nieko prieš tokius vaikinus, visi mes žmonės ir esam skirtingi. Būtų įdomu su tokiu pabendraut.

29

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Nematau tame nieko blogo. Gal netgi pliusas būtų. wink

30

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

realybe rodo, kad bisex vaikinai, labiau megsta bernus nei panas smile

31

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

as bisex tai ka negaliu merginos tureti?

32

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Iš kur žinai? big_smile

Saules spinduliukas parašė:

realybe rodo, kad bisex vaikinai, labiau megsta bernus nei panas smile

33

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Paskaitinėjau šią diskusiją... Pamačiau Mantę, pasidarė įdomu, kokia mergina užstoja mažumas. Perskaičiau jos anketą. Neformalė ir berods, labai gabi, o jau pomėgiai, pomėgiai pomėgiai - fotografija, Kafkos procesas, Timas Bartonas... Jau nekalbant apie seną roką smile 
Mažumų nepalaikau. Manau, kad mažumoms bus neįdomu, kodėl. Šaukiantiems, kad **** reikia mušt - taip pat. Todėl nuo nuomonės išsakymo šiuo atveju gal susilaikysiu...
Bet Mantė - šaunuolė, bent jau labai dideliu įvairiapusikumu smile Parašyt jai negalėjau - per senas smile Bet forumas davė galimybę pasisakyt šiuo klausimu, todėl dovanokit, kad nediskutavau apie konkrečią temą, tai tiesiog buvo komplimentas mergytei wink

34

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Na kokia?

35

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Čia jau dugnas! Pilnas dugnas!

36

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Mantė parašė:
Sergio parašė:

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink

Nuo kada kažkieno durnumas skaičiuojamas ir vertinamas atsižvelgiant į tai kas tam žmogui patinka?
Žinai,man pvz tu esi durnas.

tai tu ir pas pydera nučiulptum. Tu.juk durna boba

37

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Mantas parašė:

as bisex tai ka negaliu merginos tureti?

tu ne bisex. Tu vaiksčiuojantis lavonas!

38

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Ne nu zmones.. baikit... kodel jus taip snekat? gejus is tiesu galima toleruoti....









su salyga jei jie negyvi xD

39

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Destrukcija ir zema diskusiju kultura uzkariauja foruma...Gaila, bet buna potvyniai, buna ir atoslugiai...:::008

40

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Marina parašė:

Destrukcija ir zema diskusiju kultura uzkariauja foruma...Gaila, bet buna potvyniai, buna ir atoslugiai...:::008

Destrukcija sitame pasaulyje yra liuciu sezonas dykumoje kurioje nebuvo nei laso vandens 300 metu