61

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Siaip gyvenime kaip ir seimoje reiktu ieskoti pusiausvyros nes jai pinsities po kojom vienas kitam tai nieko gero nebus.  O dirbti del santykiu reikia jei jie blogi arba nekokie, jei viskas gerai einasi ir ne vienas savo pareigu ir ispareigojimu nepamirsta ir ne vienam nereikia priminti ju kam cia dirbti del santykiu .......

62

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Mr K parašė:

Siaip gyvenime kaip ir seimoje reiktu ieskoti pusiausvyros nes jai pinsities po kojom vienas kitam tai nieko gero nebus.  O dirbti del santykiu reikia jei jie blogi arba nekokie, jei viskas gerai einasi ir ne vienas savo pareigu ir ispareigojimu nepamirsta ir ne vienam nereikia priminti ju kam cia dirbti del santykiu .......

Net anketą pažiūrėjau. Būtų smagu išgirs nuomonę po bent trejų santuokos metų.

63

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Daiva parašė:
Mr K parašė:

Siaip gyvenime kaip ir seimoje reiktu ieskoti pusiausvyros nes jai pinsities po kojom vienas kitam tai nieko gero nebus.  O dirbti del santykiu reikia jei jie blogi arba nekokie, jei viskas gerai einasi ir ne vienas savo pareigu ir ispareigojimu nepamirsta ir ne vienam nereikia priminti ju kam cia dirbti del santykiu .......

Net anketą pažiūrėjau. Būtų smagu išgirs nuomonę po bent trejų santuokos metų.

O tai tau tas ziedas kazka lb reiskia ir dar  gauni nemokamai biblija  ? Jug niekas per daug nesikeicia turi tu ir tavo vyras isipareigojimus ir pries santuoka " vienas kita gerbti ir myleti" .

64

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Mr K parašė:

O tai tau tas ziedas kazka lb reiskia ir dar  gauni nemokamai biblija  ? Jug niekas per daug nesikeicia turi tu ir tavo vyras isipareigojimus ir pries santuoka " vienas kita gerbti ir myleti" .

Pakalbėkim apie tai po tamstos santuokos praėjus keliems metams. Tik vargu ar pavyks. Atostogos baigiasi ir, manau, baigsis mano apsilankymai ieskok'e.

65

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Dirbti dėl santykių reikia tam, kad jie būtų geri. Jei jie blogi, tai dirbti dažniausiai jau vėlu

66

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Jurga parašė:

Dirbti dėl santykių reikia tam, kad jie būtų geri. Jei jie blogi, tai dirbti dažniausiai jau vėlu

Tai kam tuos santykius bloginti kad reiktu po to gerinti ? smile

67

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

reik seimoj moket gyvent truputi atskirai, paliekant vietos vienas kitam, netrukdant, per daug nereikalaujant vienas is kito..  siaip tai nera lengva kai kuriem, kaip man.

68

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Tai tu cia savo nuomone isreiskei ar nori mus pamokyti kaip gyventi....

69

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

reik pamokyt jaunima.. as kaip jau ir su patirtim tai patarimu negailiu.. juk kaip yra: visi soka i lova del to pacio, o po to sugyvent negali, musasi dauzosi, kol issiskiria.. tiesiog buna nepasiruose seimyniniam gyvenimui..  dazniausiai vaikinai negali prarasti savo nepriklausomybes ir laisves jausmo, issigasta buti tevu..  po antros ar trecios pamazu pradeda suprast, kad tam reik kantrybes..

70

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Nezinau man tai kazkaip paprastai viskas einasi as optimistas kazkaip esu tai nelb man kas ir uzkliuna aisku visi turim kazkokiu paslapciu tureti. Atsimenu viena karta sedziu su panele ir ji ziurejo kazkoky filma as kazkaip nieko neveikiau ir ji paprase ledu as nuejau ir virtuve ir atnesiau jai dezute ledu ji tada pasake kad dnenori ledu is dezutes kabinti tada as sedau i masina ir i degaline nuvaziavau jai leda parvezti. Aisku kiti pagalvotu kad tokiu durniu maza bet gal man ko nors reikes is jos kada nors.... big_smile

71

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Tai va čia ir yra tas darbas dėl santykių, kol jie geri, kad ir toliau tokie būtų smile. Nes jau kai ėsitės kapitaliai - neužteks ledų atvežt.

72

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Jurga parašė:

Tai va čia ir yra tas darbas dėl santykių, kol jie geri, kad ir toliau tokie būtų smile. Nes jau kai ėsitės kapitaliai - neužteks ledų atvežt.

As vistiek nepagaunu kam estis isviso jeigu mergina nelaiminga del kazko padarai ja laiminga ir viskas aisku viskas turi ribas ta suprantu bet mane labai sunku kazkaip uzgauti ar supykditi atsimenu viena turejau panale tai ji man paskambindavo jei jai masina sugesdavo as atvaziuodavau ji ten verkia isterikuoja as jai ramiai duodavau savo masina jei reikdavo kuro uzpildavau baka ir jos masina parsivarydavau ir suremontuodavau ir jokio cia kaip sakant streso nera jei sauksi ar draskysies geriau niekam nebus tai nera ir reikalo.

73

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

nu matai kai kurioms reikia aistros, isterikos, jausmu... big_smile

74

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Tomas parašė:

nu matai kai kurioms reikia aistros, isterikos, jausmu... big_smile

Ka turi galvoje kad pas mane nei jausmu nei aistros nera....

75

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Tomas teisus. Kai kurioms dramų reikia. Vyrams, beje, kai kuriems irgi

76

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Cia apie tas kuriom neydomu gyventi be dramu kalbama big_smile

77

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Nerijus parašė:

Vyrai BOBĖJAT žiauriai... Kažkas minėjo jog "Viengungis - laisvė", tingi dirbti žmogau dėl santykių tai nustok verkšlenti jog šeima yra kalėjimas... O jei nesugebi tai verkšlenk toliau tik nusipirk daugiau "Softis"...

tu zinai ka reiskia verkslent???!! Nes as- labai dziaugios, kad neturiu seimos, ir esu laisvas wink Tai didziausi skirtumai smile

78

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

žmogus - toks padaras, kuriam blogai tiek šeimoje, tiek be jos. Bet turintis savigarbos ir išdidumo visada pasakys - taip, kaip gyvenu AŠ, geriausia smile

79

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

seima ir tik seima.kokie dar klausimai.

80

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

viuengungio gyvenimas geresnis smile Nusibodo merga ispyrei ir gyveni iki kitos atradymo big_smile big_smile big_smile