21

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Kazkas parašė:
Konstantinas parašė:

cia apie tolerancija kam? gal gejams? o gal apie tolerancija kitos odos spalvos ar kitos tautybes zmonems? ar apie tolerancija dar kazkam?

Tolerancija viskam, apskritai. Kitu tautu  diskriminacija, visuomenej vyraujantys neligumai, zmones ispazystantys kitas religijas, taip pat geju paradai, eitynes ir visa kita kas susiję su tolerancija:)

tikrai nera pas mus tos tolerancijos del to kad lietuviai labai provincialus ir koncervatyvus) gejams ir visokioms mazumoms esu tolerantiskas) nera nieko smagiau negu pries mega pasikapoti su OLA)

22

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Kazkas parašė:

Kaip vertinate tolerancija Lietuvoje lyginant su kitomis salimis?
Laukiu jusu nuomuniu:)

Mano nuomone, Marijos žemėje, palyginus su kitomis Europos valstybėmis, labai mažai tos tolerancijos. Apskritai, kartais atrodo, jog dauguma, disponuodami sąvoka "tolerancija", net nesuvokia jos reikšmės - pvz. OLA pateiktas pavyzdys apie triukšmadarius ne tolerancijos stoka, o elementarios kultūros ir teisinio nihilizmo apraiška. 
Tolerancija per daug subjektyvi - kiekvienas žiūri iš savo suvokimo, prizmės, pakantumo ribų.

Pvz., jeigu pasakysi, kad nesidomi dabartine politine situacija arba įvykiais Ukrainoje arba manai, kad tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės, pilama melo lavina, tai 9 iš 10 tave išvadins putinistu ir pasiūlys "valinti" velniop - nors nieko baisaus nepasakei/ jeigu pasakysi, kad tau vienodai šviečiasi tie gėjai ir tegul jie daro, ką nori, 8 iš 10 tave pavadins "p*daru/ lesbe" ir pasiūlys "pyp" [necenzūriniai pasiūlymai]/ jeigu pasakysi, kad pagal tautybę esi rusas, tai be jokios abejonės, tau bus pasiūlytas tiesus kelias į Rusiją, nors su ja neturi nieko bendro/ jeigu pasakysi, kad pagal tautybę esi lenkas, tai tapsi Tomaševskio marazmatiku ir t.t.

Man susidaro toks įspūdis, kad mūsų šalyje socialinė sąmonė yra per daug žemo lygio.

23

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Ne visada taip.., bet, o ko tu nori??:DD ne Londone gi gyvenam, kur tolerancija virsija 100%:D Ir be to, zmones nekalti kad gyvena tokioje salyje kaip musu:::a52..

24

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Kazkas parašė:

Ne visada taip.., bet, o ko tu nori??:DD ne Londone gi gyvenam, kur tolerancija virsija 100%:D Ir be to, zmones nekalti kad gyvena tokioje salyje kaip musu:::a52..

Gi žodžio "visada" ir nevartojau.
Taip, žmonės nekalti - kalta aplinka [kaip nuvalkiota ;]

25

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Konstantinas parašė:
Kazkas parašė:
Konstantinas parašė:

cia apie tolerancija kam? gal gejams? o gal apie tolerancija kitos odos spalvos ar kitos tautybes zmonems? ar apie tolerancija dar kazkam?

Tolerancija viskam, apskritai. Kitu tautu  diskriminacija, visuomenej vyraujantys neligumai, zmones ispazystantys kitas religijas, taip pat geju paradai, eitynes ir visa kita kas susiję su tolerancija:)

tikrai nera pas mus tos tolerancijos del to kad lietuviai labai provincialus ir koncervatyvus) gejams ir visokioms mazumoms esu tolerantiskas) nera nieko smagiau negu pries mega pasikapoti su OLA)

net nezinau dziaugtis ar verkti?

26 (redagavo OLA 2015-02-26 01:00)

Re: Tolerancija Lietuvoje ir visame pasaulyje

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

tai tu cia tik nesijaudink del manes, ziurek saves geriau, pagal Manto isminti esi pigus zmogus, o pige mesa net sunys ne eda, Konstantinai tu pasmerktas buti vienas nes esi pigus vot kodel tau nesiseka su merginom.. O kodel neprijungi prie triuksmingu kaimynu isgertuviu ar ten postavi vien gejai, bet juk i gejai zmones a tu gal netolerantiskas mazumom?

tai tu nori pasakyti kad tavo mesa yra labai brangi?) po kiek kainuoja?) su isgertuvemis pas mane viskas gerai ka tik prablaivejau po savaitgalinio tuso)

Aga prablaivejai as manyciau niekada net blaivas nebuni:::001, tu mane girdi tai ka vartoji? o apie kita net nerasysiu vis tiek nesuprasi...:::010