21

Re: LT United

nejau nesuprantant esmės?

22

Re: LT United

kame esme ? smile siaip tai kaip jie patys sake, ejo ten ant juoko ir nesamone sugrojo, bet zmones vis tiek nubalsavo uz juos, tai dabar nori nenori teks pasistengt ir nepadaryt gedos lietuvai. tikiuosi dabar jie suka galvas kaip tai padaryt wink ir aisku tikiuosi kad nepasisiks, visgi vyrai ne is kelmo spirti ;]

23

Re: LT United

Aleksandras, 21 parašė:

kame esme ? smile siaip tai kaip jie patys sake, ejo ten ant juoko ir nesamone sugrojo, bet zmones vis tiek nubalsavo uz juos, tai dabar nori nenori teks pasistengt ir nepadaryt gedos lietuvai. tikiuosi dabar jie suka galvas kaip tai padaryt wink ir aisku tikiuosi kad nepasisiks, visgi vyrai ne is kelmo spirti ;]

Man tai atrodo, kad jie iš kelmo spirti..

24

Re: LT United

nu zodz, vis tiek blogiau nebus, negu anxciau budavo:D

25

Re: LT United

Lietuvai daro gėda pirmiausia tie, kurie nesugeba savo šalies pavadinimo iš didžiosios parašyt.

26

Re: LT United

oj oj, atsiprasau, Lietuvai ! kaip vytenis laikos ?

27

Re: LT United

Geda jie ar ne, bet faktas, takd tikrai bus idomu pasiziureti kaip jiems seksis... Ir ka jie sakytu jei liktu paskutiniai. Nu pagyvensim pamatysim smile

28

Re: LT United

na ka galiu pasakyti apie juos dar vienas fiasko eurovizijos konkurse..:))

29

Re: LT United

kaip visada..:D

30

Re: LT United

čia buvo bajeris. tyčiojimasis iš paties konkurso. kad ir kurią vietą jie užims, vis viena idėja liks. Aleksandrai, Vytenis rašoma irgi iš didžiosios.

31

Re: LT United

LOPAI

32

Re: LT United

blin, prazudys mano gramatikos zinias sitas internetas hmm krc, neskubekit peikt, kai ka nors padarys, tada spresim, nespjauk i sulini ir nesakyk op nepersokes griovio. kaip mane veza patarles big_smile

33

Re: LT United

jo, pagyvensim - pamatysim:)

34

Re: LT United

Klausiau Eurovision 2006 cd..Ten 19 dainu LT nera itraukti...Bet palyginus juos su visom tom dainom iskart issiskiria savo energija ir nzn dar kuo bet man patiko labiausiai..Nes visi kiti tokie nuobodus neissiskiriantys ir neisimenantys, isskyrus Suomius (jie isvis asilai hardroka kazkoki pavare..:D)..Taiva sake Islandu dar panasaus stiliaus kaip musu daina bet tam cd jos irgi nebuvo.Taigi visas paklausius tikrai LT nepaskutine, o kazkur prieki bus!:D

35

Re: LT United

suomiai  - asilai, nes hard roką groja? big_smile

36

Re: LT United

Delto kad su tokia daina isejo i Eurovizija..Nu ne i tema ten ta daina tai tikrai.Nu isgirsi suprasi..O nedelto kad groja, lai jie groja kanori, manes tai nedomina..Suomiai mane domina tik tuo kaip jie sugeba taip vairuoti masinas..Nes turbut daugiausiai garsiu lenktynininku is Suomijos..Hakinen Salo Raikonen Gronholm Hirvonen Vatanen Kankunen ir dar daugybe kitu..:D

37

Re: LT United

geda, geda ir dar karta geda

38

Re: LT United

ar ta suomių grupė - Lordi? jei taip, tai super dainelė. kaip tik eurovizinė. to jau seniai reikėjo laukt:)

39

Re: LT United

Paskutine vieta (na gal priespaskutine) kurioje daina pavadinimu "We are the winners"... Cia tik pabandykime isivaizduot...
Jie dar karta Lietuvai irode kokie, MES "kvailiai", manau jie tuo savo pasirodymu ir nori parodyt, kad lietuviai nepasiruose , tokiems renginiams... nes kaikurie balsavo tik del Vieno is patinkanciu atlikeju, o ne dainos...
Vargas tau LIETUVA 
neutral

40

Re: LT United

15 mete o rasai kaip pensininke..kuriai viskas blogai ir t.t.. Nesvaik anxciau laiko..kai bus tai ir suzinosi kuri vieta..