21

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

ukininkas = verslininkas
as uz

22

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Zinau ka auginciau jei butu leidziama. big_smile

23

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

gedukas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Norėčiau rasti kokį vyruką ūkininką, bet ne tai, kad gyvulių ūkis būtų pas jį, o augilininkyste, kad  užsiimtų. Aš gyvūnų nevalgau. Tik daržoves ir vaisius. Dar būtų gerai miškeliai, pievos, daug hektarų žemės. Vandens telkiniai aplink. Kad toks ūkininkas būtų, kad neimtu iš tos ES paramos. Čia buvo ne į temą, bet gal man pasiseks. :::608.

nemanau kad rasi Ūukininka kuris neima paramos.Europos sąjunga pasirūpino kad tokiu nebūtu.:::961


Yra dar savarankiškai mąstančių žmonių ir, tikiuosi, dar ir koks ūkininkas atsiras. Dar gerai būtų, kad gyventų vienkiemyje, toli nuo civilizacijos, kad kieme galėčiau nuoga vaikščioti. :::a51. Man rodos, pamažu atsiranda vis tokių ūkių, nors didumu jie ir negali lygintis su tais, kur gauna ES paramą, bet vis gyvuoja.

24

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Vienkymyje nuoga big_smile kad negazdint kaimynu big_smile o beje jau galima augint, tai kas ne leidziama, bet tiktai pramoniniams tikslams.

25

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Ignalinos rajone anksčiau buvo tarzanas atrodo ir lygtais ūkininkas.Daugiau miela mano tokiu pasišventusiu neliko.Iš idėjos ūkininkauti gali tik ant savo žemės. Ant nuomotos turi pats sau rodyti rezultatus arba užleisti sumanesniam.Tai irgi verslas.Beje ir ūkininkiene bunant vien plika šikna vaikščioti nebus kada reikės diena dirbti nakti biurokratams paraiškas pildyti.Nebus laiko atrakcijoms.

26

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Ninada lia lia parašė:
gedukas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Norėčiau rasti kokį vyruką ūkininką, bet ne tai, kad gyvulių ūkis būtų pas jį, o augilininkyste, kad  užsiimtų. Aš gyvūnų nevalgau. Tik daržoves ir vaisius. Dar būtų gerai miškeliai, pievos, daug hektarų žemės. Vandens telkiniai aplink. Kad toks ūkininkas būtų, kad neimtu iš tos ES paramos. Čia buvo ne į temą, bet gal man pasiseks. :::608.

nemanau kad rasi Ūukininka kuris neima paramos.Europos sąjunga pasirūpino kad tokiu nebūtu.:::961


Yra dar savarankiškai mąstančių žmonių ir, tikiuosi, dar ir koks ūkininkas atsiras. Dar gerai būtų, kad gyventų vienkiemyje, toli nuo civilizacijos, kad kieme galėčiau nuoga vaikščioti. :::a51. Man rodos, pamažu atsiranda vis tokių ūkių, nors didumu jie ir negali lygintis su tais, kur gauna ES paramą, bet vis gyvuoja.

Būtent, kad yra dar savarankiškai mąstančių žmonių smile Būk viena iš jų ir savo svajonių gyvenimą susikurk  pati, t.y. nusipirk žemės, užsisodink kokį nori sodą, išsikask prūdus, pasistatyk molinę fazendą ir jei dar kojas pavilksi ir nepasodins tavęs už skolas- vaikščiok nuoga kiek širdis geidžia laisvu laiku, kai nereiks viso to prižiūrėti:DDD

27

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Donatas parašė:

Zinau ka auginciau jei butu leidziama. big_smile

Jei nuo vartojimo dar neužsilenkei, tai augindamas užsilenktum greitai :DDDDD

28

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

nu va o as atstumiau net keleta moteriskiu is kaimo. viena net su dviem vaikais buvo) neturiu nieko pries zemes uki nes jis sugeneruoja mums maista taciau draugauti su kaimiete tiesiog neidomu su jom nera apie ka kalbeti

nu cia kai skelei smile su kokia ten bendravai kad toki bloga ispudi sudare?:) pazink daugiau is kaimo panu, yra tikrai protingu ir turinciu ka kalbet smile pats is kaimo kiles tai zinau smile

Norėčiau rasti kokį vyruką ūkininką, bet ne tai, kad gyvulių ūkis būtų pas jį, o augilininkyste, kad  užsiimtų. Aš gyvūnų nevalgau. Tik daržoves ir vaisius. Dar būtų gerai miškeliai, pievos, daug hektarų žemės. Vandens telkiniai aplink. Kad toks ūkininkas būtų, kad neimtu iš tos ES paramos. Čia buvo ne į temą, bet gal man pasiseks.

tai nieks nelieptu valgyt gyvunu smile galetum eit pamelzt karves, mesla iskopt big_smile o paskui piena parduot smile ir mesa.

Nu nesuprantu tavo logikos del ES paramos neemimo. Tai reik imt pinigus versle is kur tik imanoma ju gaut.

29

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

sugeneruoja mums maista...  panasu, kad kaima mates tik per online farm game big_smile

30

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Sveiki wink as dirbu svedijoje pas ukininka kuris augina darzoves jeigu domina koki tai klausimai mielai atsakyciau jeigu sugebeciau wink

31

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Kokia plevele geriau nauduot auginant darzoves ar uzsiimant uogininkyste ?

32 (redagavo OLA 2015-04-16 22:24)

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

seniukas parašė:

labas Ola, gal veskim bendra uki? smile

galim as apie sraigiu uki svajoju nuo sios idejos aktyviai visi atkalbinejo, nes jos mat labai smirdi...fe

33

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Ninada lia lia parašė:

Norėčiau rasti kokį vyruką ūkininką, bet ne tai, kad gyvulių ūkis būtų pas jį, o augilininkyste, kad  užsiimtų. Aš gyvūnų nevalgau. Tik daržoves ir vaisius. Dar būtų gerai miškeliai, pievos, daug hektarų žemės. Vandens telkiniai aplink. Kad toks ūkininkas būtų, kad neimtu iš tos ES paramos. Čia buvo ne į temą, bet gal man pasiseks. :::608.

O tai cia visos tokio nori, cia reikia tadu isteket uz Holivudo zvaigzdes ar kokio Boso dar geriau uz prezidento:::021. O eilinis ukininkas gali tau pasiulyti tik juoda arima nuo ausros iki sutemu, dar paleistuvaus ir laks su vietine fauna.

34

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

OLA parašė:

O eilinis ukininkas gali tau pasiulyti tik juoda arima nuo ausros iki sutemu, dar paleistuvaus ir laks su vietine fauna.

Idomu kada paskutini kartą buvai susitikusi ūkininką pas kai kuriuos plugo jau dešimtmetis kaip nėra.Ir gėrimai pas tikrus ūkinikus naudojami labai saikingai.

35

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Darrrius parašė:

Kokia plevele geriau nauduot auginant darzoves ar uzsiimant uogininkyste ?

O kam ta plėvelė?

36

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

gedukas parašė:
OLA parašė:

O eilinis ukininkas gali tau pasiulyti tik juoda arima nuo ausros iki sutemu, dar paleistuvaus ir laks su vietine fauna.

Idomu kada paskutini kartą buvai susitikusi ūkininką pas kai kuriuos plugo jau dešimtmetis kaip nėra.Ir gėrimai pas tikrus ūkinikus naudojami labai saikingai.

Kiekvienas saikuma interpretuoja savaip, su ukininkais ne tik su ju atzalom:::010

37

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Raselė parašė:
Darrrius parašė:

Kokia plevele geriau nauduot auginant darzoves ar uzsiimant uogininkyste ?

O kam ta plėvelė?

Tipo, nuo pikzoliu, bet tada lietaus lasu augalas gauna maziau ir reikia papildomai laistyti.

38

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

OLA parašė:
Raselė parašė:
Darrrius parašė:

Kokia plevele geriau nauduot auginant darzoves ar uzsiimant uogininkyste ?

O kam ta plėvelė?

Tipo, nuo pikzoliu, bet tada lietaus lasu augalas gauna maziau ir reikia papildomai laistyti.

Plėvelę naudoju tik dviem atvejais: juoda uždengiama žemės plotas, kurį naujai nori paversti lysve, ir antra- naudoju balta tik ankstyvom braškėm uždengti kad uogos būtų anksčiau. Užsiimu natūralia žemdirbyste kur piktžolės neegzistuoja.

39

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Pas mus naudoja balta plevele Coverton firmos wink balta naudojama kad greiciau sudigtu viskas nes buna kaip siltanamio efektas vidui wink

40

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Man aktualu juoda plevele ? Kazkas gal kokiu atsilepimu girdejo apie Geotekstile ?