41

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Darrrius parašė:

Man aktualu juoda plevele ? Kazkas gal kokiu atsilepimu girdejo apie Geotekstile ?

Manau šia tema tu ne čia patarimų ieškai
http://www.ukioklubas.lt/forumas/
http://forumas.rojaussodai.lt/
http://www.supermama.lt/forumas/index.p … owforum=59
Čia rasi labai daug info.

42

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Dar vienas labai dauk rašantis apie tai  http://zemesukis.com/forum/41-dar%C5%BEininkyst%C4%97/

43

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Na neėmiau aš dar jokios paskolos big_smile hektarų nemažai, daug pievų, ežeras netoliese, namas ant kranto big_smile o ką veikti ūkyje, tai dar galvoju ar toliau avis auginti ar gal ant kažko kito pereiti

Ninada lia lia parašė:
gedukas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Norėčiau rasti kokį vyruką ūkininką, bet ne tai, kad gyvulių ūkis būtų pas jį, o augilininkyste, kad  užsiimtų. Aš gyvūnų nevalgau. Tik daržoves ir vaisius. Dar būtų gerai miškeliai, pievos, daug hektarų žemės. Vandens telkiniai aplink. Kad toks ūkininkas būtų, kad neimtu iš tos ES paramos. Čia buvo ne į temą, bet gal man pasiseks. :::608.

nemanau kad rasi Ūukininka kuris neima paramos.Europos sąjunga pasirūpino kad tokiu nebūtu.:::961


Yra dar savarankiškai mąstančių žmonių ir, tikiuosi, dar ir koks ūkininkas atsiras. Dar gerai būtų, kad gyventų vienkiemyje, toli nuo civilizacijos, kad kieme galėčiau nuoga vaikščioti. :::a51. Man rodos, pamažu atsiranda vis tokių ūkių, nors didumu jie ir negali lygintis su tais, kur gauna ES paramą, bet vis gyvuoja.

44 (redagavo gedukas 2015-04-19 10:56)

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Nu nėra tie ūkininkai tokie nuobodos moka ir linksmintis http://www.dailymail.co.uk/femail/artic … endar.html
Ir svajonės pasirodo vaikščioti plikai kažkieno tai gali išsipildyti .Pripažįstu klydau.:::202
Svarbiausia turi ką parodyti.

45

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

OLA parašė:
seniukas parašė:

labas Ola, gal veskim bendra uki? smile

galim as apie sraigiu uki svajoju nuo sios idejos aktyviai visi atkalbinejo, nes jos mat labai smirdi...fe

ola negaliu tau parasyt mano amzius per mazas big_smile,kaip sekas su sraigiu ukiu?

46

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

seniukas parašė:
OLA parašė:
seniukas parašė:

labas Ola, gal veskim bendra uki? smile

galim as apie sraigiu uki svajoju nuo sios idejos aktyviai visi atkalbinejo, nes jos mat labai smirdi...fe

ola negaliu tau parasyt mano amzius per mazas big_smile,kaip sekas su sraigiu ukiu?

Idek foto ir padidink amziu-apatarsim.

47

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

tai OLA ukininke..as taip ir galvojau kad kaimiete.

48

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

tai neatsirado mano ūkininkas dar , kurio aš jau meldžiau nuo pavasario. ? Jau kaip ir derlių reikia nuiminėti, o jo kaip nėra ir taip ir nėra :::b32.

49

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

OLA parašė:
seniukas parašė:
OLA parašė:

galim as apie sraigiu uki svajoju nuo sios idejos aktyviai visi atkalbinejo, nes jos mat labai smirdi...fe

ola negaliu tau parasyt mano amzius per mazas big_smile,kaip sekas su sraigiu ukiu?

Idek foto ir padidink amziu-apatarsim.

nenoriu det foto,kad peranksti neisimyletum big_smile

50

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

seniukas parašė:
OLA parašė:
seniukas parašė:

ola negaliu tau parasyt mano amzius per mazas big_smile,kaip sekas su sraigiu ukiu?

Idek foto ir padidink amziu-apatarsim.

nenoriu det foto,kad peranksti neisimyletum big_smile

na nieko kaip nors istversiu tik dedk ivertinsim.:::010

51

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

o ola seniukas paruris tave

52

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

nesitikejau kad OLA sraigiu uki prades kurti. cia kazkas netiketo

53

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

...o, kad kas nors kazka protingo pasakytu, bet, ne... vien tik kliedesiai... ka padarysi, dregmes trukumas turbut stipriai veikia ne tik augalus, bet ir cia esancius...

54

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Rimtuolis parašė:

...o, kad kas nors kazka protingo pasakytu, bet, ne... vien tik kliedesiai... ka padarysi, dregmes trukumas turbut stipriai veikia ne tik augalus, bet ir cia esancius...

o ka cia protingo pasakysi? jeigu nori zmogus buti ukininku tai tegu buna)

55 (redagavo gedukas 2015-08-22 15:42)

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Čia nauja mada.Anksčiau puse vilniaus bitininkais tapdavo norėdami pradėti statybas dabar sraigininkais norėdami gauti paramos juk sraigė tai gyvūnas pasirodo.Ir jei patvirtins NMA tai kiek sraigininkai prašo tikrai turėtume badu nemirti.Čia bendrai ir tikrai nenorėjau ižeisti OLA tiesiog tokie tad stambus gyvunininkai atsiranda lietuvoje.

56

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

o cia tikrai uz sraiges pinigus duoda? kiek duoda ir kur kreiptis? OLA as su tavim as irgi pinigu noriu

57 (redagavo gedukas 2015-08-23 09:05)

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

Konstantinas parašė:

o cia tikrai uz sraiges pinigus duoda? kiek duoda ir kur kreiptis? OLA as su tavim as irgi pinigu noriu

Duos ar ne čia jau kitas klausimas bet iš berods 1200 paraišku VBS  agentūros žiniomis beveik tris šimtai paraišku jaunu ūkininku -sraigininku iš kuriu beveik 80 proc. yra iš Vilniaus apskrities.Tokia statistika.:::010 iš dainos žodžiu neišmesi.

58

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

na bet juk galima uzdirbti ir be paraisku siaip is sraigiu pardavimo) kiek dabr 1 kg sraigiu kainuoja

59

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

I ta klausima aš tau neatsakysiu ne mano profilis.bet tikrai žinau ne viena šeima kuri iš to auginimo prisiduria viena kita eura prie Lietuviško atlyginimo ir gan nesunkiai man lieka tik pavydėti jiems.:::920

60

Re: ukininkai arba norintys jais tapti

na nepasakyciau kad del vieno kito euro verta pavydeti jiems. kad jie nors minimalia alga uzdirbtu is sraigiu auginimo tada jau verta tuom rimtai susidomieti