61

Re: Religija

Kablelis? Wtf is kablelis? Ne, negirdėjau...

62

Re: Religija

Einu gatve, susitinku kažkurios religijos platintojus (tie kur vaikšto su kostiumais ir testamentu rankose).
Jie mane susitabdo ir pradeda pasakot savo tiesas. tada paklausia, ar tikiu į dievą.
Aš sakau - o tiesa, kad pasaulyje yra labai daug religijų?
Jie man sako - taip.
Aš  - tai turbūt aš taip pat galėčiau susigalvoti savo religiją, kuri man atrodytų patogi?
Jie - pasimetė - turbūt.
Aš -  na, bet gal ir jūs turit, ką nors gero pasiūlyt?
Jie - na taip, va, čia mūsų testamentas, galim tau atiduoti šią knygą, galėsi paskaityt.
Aš - bet čia tiek daug skaityt... geriau susigalvosiu savo dievą, paprastesnį.
TRUE STORY.

63

Re: Religija

Idomu idomu idomu. gal kas Klimovo knygas skaite?

64

Re: Religija

Siandien maciau iprasta kryziu su jezum kryzium prikaltu, krito i akis jo barzda ir nusprendziau, kad jis musulmonas buvo...

65

Re: Religija

Kultūringas parašė:
Rasa parašė:
Kultūringas parašė:

Per moteriškų ligų periodą big_smile (atleiskit už pošlumą)...

o tu... jos asmeninis gydytojas, ar... vyras :::021 ?..

O tu is pavydo klausi, ar dėl ambicijų? (Tik nemeluok, kad dėl smalsumo, juk tuo sunkiau butu patikėt, negu Dievu)

Kas čia vyksta ? Kur temos autorius, tegul įvedinėja tvarką. :::044:::044:::044:::044. Visai nukrypote nuo temos. Čia  buvo kažkokia sakrali vos ne tema sugalvota. :::001.

66

Re: Religija

Rasa parašė:
Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???


:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32.

O kaip reikia gerai melstis ?:::028.

Gal kas pamoką praves bent  teoriškai ?

67

Re: Religija

Ninada lia lia parašė:
Rasa parašė:
Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???


:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32.

O kaip reikia gerai melstis ?:::028.

Gal kas pamoką praves bent  teoriškai ?

Jei tik melsiesi nuosirdziai, ir nesvarbu kuriam dievui, turbut ir bus gerai :::045 ...

68

Re: Religija

Ninada lia lia parašė:
Rasa parašė:
Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???


:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32.

O kaip reikia gerai melstis ?:::028.

Gal kas pamoką praves bent  teoriškai ?

kam cia ta teorija? Tuoj praktini darba suorganizuosim O.o

69 (redagavo Arvydas 2015-04-05 17:51)

Re: Religija

Ninada lia lia parašė:

:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32.

O kaip reikia gerai melstis ?:::028.

Gal kas pamoką praves bent  teoriškai ?

Jeigu eiti pagal daugelį dvasinių praktikų, ezoteriką ar magiją, tai ta malda ar burtažodis, į kurį investuojama daugiau energijos, yra stipresnis. Skirtumas teoriškai mažas ar tai malda iš katekizmo ar sava malda, ar burtažodis ar raganavimo užkalbėjimai ar mantros ar dar kažkas... Nors burtažodžiai iš esmės ir yra mantros, kaip ir malda.   

O jeigu tai išreikšti paprasta žmonių kalba, tai viskas priklauso nuo žmogaus dėmesio, į kur jis sukauptas. Mūsų dėmesys tai ir yra tai, kam mes atiduodame savo energiją. Kuo koncentracija ir susikaupimas yra didesnis į kažką, tuo ir rezultatas didesnis. Daugelis žmonių yra prijungti prie sistemos, jų dėmesys yra prioritetų tvarka išsklaidytas į daugelį dalykų. Darbas, namų ruoša, draugai, TV, dienraščiai, visokios gyvenimo problemos ir daug kitų dalykų. Jeigu pagal prioritetą aš esu pvz. žemesniame proritete, nei kiti jo prioritetai, tai jis tiesiog neįstengs perskaityti viso mano komentaro... Jis tiesiog nesugebės taip ilgai išlaikyti sukaupto dėmesio ir sistema, prie kurios jis yra prijungtas jį blaškys.

Toks žmogus yra pajungtas prie sistemos ir į viską išskaidęs po kokius 10% jeigu ne mažiau dėmesio. Ką toks žmogus bedarytų, jeigu jis skiria tam reikalui tik pvz. 10% savo dėmesio ir susikaupimo, tai ir rezultatas bus tik 10%! Pvz. jis išsiblaškęs, dėmesį išskaidęs į visus tuos menkniekius ir bando kurti verslą, bet jam skiria dėmesio tik 10%, tai tokį rezultatą ir turės.

Tai gali būti absoliučiai, bet kas. Visata tokiems žmonėms duoda dėmesio surinkimo taškus, pvz. atsiunčia ligą, kad jam padėti ir kad jis visą savo išsklaidytą dėmesį sukauptų į vieną tašką, ligos atveju į išgijimą. Tada žmogus jaučiasi per daug blogai, kad galėtų būti prisijungęs prie sistemos, galvoti apie tuos visus menkniekius, kur jis paprastai išsklaido savo dėmesį ir sukaupti jį į vieną tašką, į išgijimą.

Taip ir malda ar burtai ar dar kažkas. Priklausomai kiek dėmesio į tai nukreipi, tuo geresnis rezultatas jam gausis. Kuo žmogus geriau moka susitelkti, nukreipti savo energiją, emocijas, jausmus į kažką, tuo efektyviau jam tai išeis. Aišku dar priklauso nuo subjekto energetikos, ant kiek ji stipri ir išvystyta, nuo sąmonės, ant kiek ji aukšta ir t.t... Dabartiniai žmonės beveik nevysto energetikos, o daugiau naudoja tai ką jis uždirbo praeituose gyvenimuose. O ją eina didinti, nors tai ir nėra labai lengva praktika.

Dėl to, burtai ar malda nėra lygi burtams ar maldai. Net ir diletantas, jeigu jis moka geriau koncentruoti dėmesį, turi stipresnę energetiką, gali padaryti daugiau. Ta pati sėkmė - tai jūsų sugebėjimas susikaupti, atsijungti nuo sistemos ir sutelkti visą dėmesį į kažkokį tikslą, pvz. jūsų finansinę sėkmę, išgijimą iš ligos, meilę ar dar kažką. Kuo tai žmogus moka geriau daryti, tuo jis iš esmės greičiau progresuoja tam tikra linkme. Skirtumo nėra, koks tikslas. Esmė, kaip tai jis daro.

Tai galima sakyti yra universali sėkmės formulė. Teisingai administruojant dėmesį, gali viskas tapti įmanoma. Tai viena iš visatos paslapčių, jeigu mano informaciją sugebėsite tinkamai suvokti.

70

Re: Religija

Manau,kad kiekvienas zmogus kazkuo tiki.Dievo neigimas irgi yra savotiskas tikejimas.Yra jis ar ne-dabar betiksle diskusija-ateis laikas visi suzinosim,nei vienas to neisvegsim.As per daug neskubu.

71

Re: Religija

Auklėja tėvas sūnų:žinok vaikeli tik kvailiai tikrai viska žino,protingi  - visada abejoja.Sūnus  pasižiūri į tėva ir rimtai klausia:Ar tikrai tėve.:::920:::920

72

Re: Religija

Arvydas parašė:
Ninada lia lia parašė:

:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32:::b32.

O kaip reikia gerai melstis ?:::028.

Gal kas pamoką praves bent  teoriškai ?

Jeigu eiti pagal daugelį dvasinių praktikų, ezoteriką ar magiją, tai ta malda ar burtažodis, į kurį investuojama daugiau energijos, yra stipresnis. Skirtumas teoriškai mažas ar tai malda iš katekizmo ar sava malda, ar burtažodis ar raganavimo užkalbėjimai ar mantros ar dar kažkas... Nors burtažodžiai iš esmės ir yra mantros, kaip ir malda.   

O jeigu tai išreikšti paprasta žmonių kalba, tai viskas priklauso nuo žmogaus dėmesio, į kur jis sukauptas. Mūsų dėmesys tai ir yra tai, kam mes atiduodame savo energiją. Kuo koncentracija ir susikaupimas yra didesnis į kažką, tuo ir rezultatas didesnis. Daugelis žmonių yra prijungti prie sistemos, jų dėmesys yra prioritetų tvarka išsklaidytas į daugelį dalykų. Darbas, namų ruoša, draugai, TV, dienraščiai, visokios gyvenimo problemos ir daug kitų dalykų. Jeigu pagal prioritetą aš esu pvz. žemesniame proritete, nei kiti jo prioritetai, tai jis tiesiog neįstengs perskaityti viso mano komentaro... Jis tiesiog nesugebės taip ilgai išlaikyti sukaupto dėmesio ir sistema, prie kurios jis yra prijungtas jį blaškys.

Toks žmogus yra pajungtas prie sistemos ir į viską išskaidęs po kokius 10% jeigu ne mažiau dėmesio. Ką toks žmogus bedarytų, jeigu jis skiria tam reikalui tik pvz. 10% savo dėmesio ir susikaupimo, tai ir rezultatas bus tik 10%! Pvz. jis išsiblaškęs, dėmesį išskaidęs į visus tuos menkniekius ir bando kurti verslą, bet jam skiria dėmesio tik 10%, tai tokį rezultatą ir turės.

Tai gali būti absoliučiai, bet kas. Visata tokiems žmonėms duoda dėmesio surinkimo taškus, pvz. atsiunčia ligą, kad jam padėti ir kad jis visą savo išsklaidytą dėmesį sukauptų į vieną tašką, ligos atveju į išgijimą. Tada žmogus jaučiasi per daug blogai, kad galėtų būti prisijungęs prie sistemos, galvoti apie tuos visus menkniekius, kur jis paprastai išsklaido savo dėmesį ir sukaupti jį į vieną tašką, į išgijimą.

Taip ir malda ar burtai ar dar kažkas. Priklausomai kiek dėmesio į tai nukreipi, tuo geresnis rezultatas jam gausis. Kuo žmogus geriau moka susitelkti, nukreipti savo energiją, emocijas, jausmus į kažką, tuo efektyviau jam tai išeis. Aišku dar priklauso nuo subjekto energetikos, ant kiek ji stipri ir išvystyta, nuo sąmonės, ant kiek ji aukšta ir t.t... Dabartiniai žmonės beveik nevysto energetikos, o daugiau naudoja tai ką jis uždirbo praeituose gyvenimuose. O ją eina didinti, nors tai ir nėra labai lengva praktika.

Dėl to, burtai ar malda nėra lygi burtams ar maldai. Net ir diletantas, jeigu jis moka geriau koncentruoti dėmesį, turi stipresnę energetiką, gali padaryti daugiau. Ta pati sėkmė - tai jūsų sugebėjimas susikaupti, atsijungti nuo sistemos ir sutelkti visą dėmesį į kažkokį tikslą, pvz. jūsų finansinę sėkmę, išgijimą iš ligos, meilę ar dar kažką. Kuo tai žmogus moka geriau daryti, tuo jis iš esmės greičiau progresuoja tam tikra linkme. Skirtumo nėra, koks tikslas. Esmė, kaip tai jis daro.

Tai galima sakyti yra universali sėkmės formulė. Teisingai administruojant dėmesį, gali viskas tapti įmanoma. Tai viena iš visatos paslapčių, jeigu mano informaciją sugebėsite tinkamai suvokti.

Pasijutau lyg skaityčiau V. Zeland knygą, ką man visai patinka kartais paskaitinėti.
Nuo garbinamų dievų gausos sukasi galva. Galima melstis vienu metu keliems. Kuris nors vis tiek išgirs mano maldas.  Visų religinių mokymų esmė yra meilė. Be religijos žmonės niekada negyveno ir negali gyventi.

73 (redagavo Arvydas 2015-04-07 19:59)

Re: Religija

Ninada lia lia parašė:

Pasijutau lyg skaityčiau V. Zeland knygą, ką man visai patinka kartais paskaitinėti.
Nuo garbinamų dievų gausos sukasi galva. Galima melstis vienu metu keliems. Kuris nors vis tiek išgirs mano maldas.  Visų religinių mokymų esmė yra meilė. Be religijos žmonės niekada negyveno ir negali gyventi.

Meilė ir kiti jausmai gali gydyti, pvz. energetinio gydymo Reiki metodika remiasi meilės davimu kitiems, juos taip gydant. Judesys gali irgi gydyti, pvz. Tai Chi moko teisingai judėti energijų laukuose, kurie mus supa. Aplamai, kuo daugiau judesio tuo geriau...Nors pats aš šiek tiek praktikuoju ciguną.

Šiluma kartais gydo. Meilė ir kiti jausmai turi stiprią galią, tai aukštos, teigiamos vibracijos ir jų vibraciniame fone esanti energija. O kada žmogus būna tokiose vibracijose, jis tiesiog nebūna rezonanse su blogiu, visokiais neigiamais dalykais ar ligomis, kurios irgi yra žemose vibracijose. Rezonanso principas - kokias vibracijas skleidi, tą ir pritrauki. Dėl to dažnai turtuoliai traukia turtuolius ar turtus, tiesiog sau leidžia būti turtingais, ko sau daugelis mintyse neleidžia ir nuo ko save apriboja patys... Ar žmonės kuriems sekasi, traukia tuos kuriems sekasi ir t.t... O nelaimėliai visokie traukia tik dar daugiau nelaimėlių ir tokių pat, kuriems vyksta nelaimės. Kokias vibracijas žmogus skleidžia, tą ir pritraukia. O tai mūsų jausmai, mintys ir t.t...

Kaip čia vienas ekstrasensas darė eksperimentą, paėmė keletą skaičių ir kelis iš jų paskyrė kaip neigiamus ir davė ištraukt juos žmonėms iš publikos ir viena moteris tris kartus iš eilės pataikydavo ant neigiamų skaičių. Tada jis jai pasakė, galiu teigti, kad jums gyvenime nesiseka. Tą po to ji patvirtino. Ji tiesiog save iš karto programuoja nesėkmei. Va darysiu kažką ir nepasiseks... Bet už tai jie būna dažnai teisūs, kad jiems nepasiseks. Nors geriau būti neteisiu, tačiau laimingu.

Ant ko save programuoja žmogus, tą ir turi. Šovė drąsi mintis į galvą - tai nuojauta kuri jums kužda kelią, o po to užpuola abejonės - tai baimė, kuri jus bando paralyžuoti... Geriau klausyti nuojautos.

Religijų esmė, kad malda padeda susikaupti, sutelkti jūsų dėmesį į vieną tašką, kaip beje ir meditacija. Buvo daryti šiokie tokie tyrimai ir stebėti tam tikri žmogaus organizmo rodikliai, vykdant įvairias, įvairių religijų praktikas ir buvo pastebėtas panašus efektas. Nesvarbu ar tai pavadinsi dievu ar dar kažkuo ar užsiimsi malda ar meditacija. Tokiu būdu pasiekiama koncentracija, savo energijos ir dėmesio surinkimas į vieną tašką ir tai yra reikalinga visiems. Po to ją nukreipti į jums svarbų tikslą.

Dėl to tai yra reikalinga, nors didelė dalis religinio background'o yra tiesiog manipuliacija. Tiesiog religija, daugumoje atvejų buvo skirta išsaugoti kažkokias žinias, kad jos eitų iš kartos į kartą. Tuo pačiu, kad žmonės nepamirštų ir tokių praktikų. Bet po to blogi žmonės pamatė, kad šių priemonių pagalba galima pavergti kitus, juos manipuliuoti ir juos taip valdyti ir sukūrė atitinkamas doktrinas, kurias patalpino į kai kurias iš religijų, kad siekti savo tamsių tikslų.

Kaip sakant nieko nėra visiškai blogo, kaip ir visiškai gero. Reikia mokėti atsirinkti, kas jums tinka!

74 (redagavo Vytiokas 2015-04-07 20:49)

Re: Religija

Man labai smalsu, kad "protingieji" komentuodami paaiskintu, man kvailam. Kas sukure Visata, kas sukure gyvybes formas, kas sukure sia sistema gyvybes atsiradimo, viska taip kruopsciai ir tvarkingai, kad niekas nesikirstu? Ka reiskia sapnuot viena sek is ateities vaizda, kuri poto pamatai (dezavu)?
Ir seip pamastymui, atsiseskit ramiai ir tiesiog paklausykit, nebukit nei Uz, nei Pries:
https://www.youtube.com/watch?v=iGIcY6CzOLA

75

Re: Religija

Sunku sakyti, kaip viskas realiai buvo. Net ir moksle yra net kelios teorijos vienu metu, apie visatą, kad ir tas big bang ar stygų teorija. Tačiau big bangą nesenai užginčijo. O ezoterinis paaiškinimas nežinau ar tiks. Vedose pvz. rašoma apie Brachmos valandą, kada viskas sugriaunama ir iš naujo perkuriama. Bet visata, tai per daug smulkus mastelis. Mes greičiausia nematome labai daug visko. Kadangi net ir mokslininkai šneka ne vien apie galaktikas, visatas, bet ir apie multivisatas. Spiečius pačių visatų.

Ezoterika mokslui tame neprieštarauja irgi. Tai taip vadinama visatos hierarchija, realybės lygiai ar matmenys ar vibracijos. Viskas visatoje sudaryta panašiai kaip kiaušinis. Eina rutuliukas ar kiaušinio ir pan. formos, kuo labiau į centrą tuo materija tankesnė. Tokia ir kiaušinio, mūsų planetos strukūra (aplinkui visokie laukai, gravitaciniai ir visi kiti, atmosfera, žemė, viduje žemės materija pasiekia didesnį tankį), žmogus - įvairūs jo nematerialūs ir materialūs kūnai, aura, kurių būna mažiausia 7 ir centre tanki materija, o dar giliau dar tankesnė, pvz. kaulai. Tas pats ir žvaigždė, centre tankis didesnis, toliau eina nematerialūs laukai ir planetos - aukštesnio realybės lygmens čakros. Tas pats ir galaktika, kur manoma, kad centre tankis yra didžiausias.

Tai tiesiog skirtingi integracijos lygiai ir kaip yra manoma ir mūsų ateitis tapti planetomis ar net žvaigždėmis. Mikro, makro. Pvz. tekę girdėti tokios informacijos, kad žmogaus ląstelės irgi turi atskirą sąmonę ir aukštesniuose integracijos lygiuose taps pats žmogus pvz. planeta, o jo lastelės jos gyventojais ar taps žvaigžde ir t.t... Nors aišku to patvirtinti negalėčiau, bet kažkiek prijaučiu šiom idėjom. Tai labai plati tema...

O ateities pamatymas sapnuose ar kitais būdais. Čia sugebėjimas išeiti iš tam tikrų ribų "čia ir dabar" ir paliesti praeitį ir ateitį. Nors laikas eina spyrale, tačiau šiuo atveju jį geriau įsivaizduoti kaip liniją, konkretus taškas, tai jūsų "čia ir dabar". Kai kurie žmonės, tam tikromis sąlygomis, pajėgia pažvelgti ir į priekį ir atgal.

Kaip pvz. skamba apibrėžimas, kas yra aiškiaregis - žmogus, sugebantis ne jutimo organais justi pasaulį.

Dežavu gali būti ir praeitų gyvenimų prisiminimai, ar ateities ar dar kažko. Tai gan individualu. Pas mane gan dažnai būna dežavu, kažką padarau ir mintis ateina. Nors aš tai naudoju orientacijai, kurie iš mano gyvenimo sprendimų yra svarbūs. Laikau, kad tie su kuriais man būna dežavu yra kažkuo svarbesni.

Yra tik vienas mokslininkas žemėje, kiek rimčiau tyrinėjęs laiką. Tai jis iš viso pasakė, kad jo manymu laikas yra trimatis. Ne viskas taip paprasta ir kiekvienas iš mūsų savaip tai jaučia. Retai kas tinka vienam, tinka ir kitam žmogui.

76

Re: Religija

Kas sukure dieva, i kuri taip tykit? smile

77

Re: Religija

Kokio S...U....D....O.... cia pritrauke raso:::037:::037

78

Re: Religija

Pvz: Jus tykit: Stovit salia merginos, na tokia, tikrai super puper, ir jus jau kartu, ir gali vykt jusu pirmas kartas, ir jus tokie jau isivaizduojat: oppa, tuoj ikisiu jai ten ranka, ten mmm kaip bus kajfas ir tt, kisat ten ranka, o ten... Pimpalucchio big_smile Taip ir su jusu dievais, norit tykekit, lengviau mirt tik, kai tyki, o kai zinai, kad nera stebuklu... Gaisinkit savo laika vieninteliu gyvenimu dievams, religijom, zodziu tusciai smile O as tuo laiku patupesiu gamtoj, pazvejosiu, pavazinesiu masinom, traukiniais, nueisiu i bara, restorana zodziu darysiu viska, gyvensiu kiekviena sekunde, bet laiko religijai ir dievams- negaisiu, nes ju nera! Ir taip jau cia savo minutes sugaisau... smile

79

Re: Religija

Sergioj parašė:

Pvz: Jus tykit: Stovit salia merginos, na tokia, tikrai super puper, ir jus jau kartu, ir gali vykt jusu pirmas kartas, ir jus tokie jau isivaizduojat: oppa, tuoj ikisiu jai ten ranka, ten mmm kaip bus kajfas ir tt, kisat ten ranka, o ten... Pimpalucchio big_smile Taip ir su jusu dievais, norit tykekit, lengviau mirt tik, kai tyki, o kai zinai, kad nera stebuklu... Gaisinkit savo laika vieninteliu gyvenimu dievams, religijom, zodziu tusciai smile O as tuo laiku patupesiu gamtoj, pazvejosiu, pavazinesiu masinom, traukiniais, nueisiu i bara, restorana zodziu darysiu viska, gyvensiu kiekviena sekunde, bet laiko religijai ir dievams- negaisiu, nes ju nera! Ir taip jau cia savo minutes sugaisau... smile

Kai bus blogai. Pasakysi vistiek. Tiek kabaku apejes, sugaisi minute pasakydamas, dieve padek:))))))))))))

80

Re: Religija

Sergioj parašė:

Kas sukure dieva, i kuri taip tykit? smile

aukstesnes jegos ji sukure