241

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Anna parašė:

turbūt esu itin banali pašnekovė, nes į laiškelį, kurio visas turinys yra "nežinau", paprastai neatsakau smile
mano manymu, žodyje "nežinau" slypi itin gili prasmė... daugiaplanė, daugiabriaunė... Siekiant pateikti pilnavertį atsaką į tokią žinutę, reikėtų būti gal telepate, gal ekstrasense, gal itin patyrusia susirašinėtoja... kadangi savęs nepriskiriu nė vienai iš šių garbių grupių, estafetės lazdelę perleidžiu kitoms smile taip sakant "charaša Maša, da nie naša" smile

Gal žmonės tiesiog interpretuoja Šekspyrą? Būti ar nebūti? Nežinau..

242

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

dalija parašė:

Kai kalbu, taip ,kas man idomu,bunu isvadinta prokurore,psichologe,filosofe ir pan. Kai tik atsakau i uzduotus klausimus,dingsta pasnekovas visai,kai meginu prisitaikyti man paciai nebeidomu pasidaro ir kaip cia viska vertinti?

Reik bendraut apie alfa patinus ar bent žert jiems komplimentus, kokie jie alfa patinai big_smile

243

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Saulius parašė:
dalija parašė:

Kai kalbu, taip ,kas man idomu,bunu isvadinta prokurore,psichologe,filosofe ir pan. Kai tik atsakau i uzduotus klausimus,dingsta pasnekovas visai,kai meginu prisitaikyti man paciai nebeidomu pasidaro ir kaip cia viska vertinti?

Reik bendraut apie alfa patinus ar bent žert jiems komplimentus, kokie jie alfa patinai big_smile

oj ne ne ne, dauguma įžvelgia klastą. ir siaubingai įsižeidžia... (kas liudija, kad labai nepasitki savimi)
įsižeidžiu ir aš - niekad negiriu žmogaus, o ypač. vyriškos lyties, be pagrindo.

244

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Saulius parašė:
dalija parašė:

Kai kalbu, taip ,kas man idomu,bunu isvadinta prokurore,psichologe,filosofe ir pan. Kai tik atsakau i uzduotus klausimus,dingsta pasnekovas visai,kai meginu prisitaikyti man paciai nebeidomu pasidaro ir kaip cia viska vertinti?

Reik bendraut apie alfa patinus ar bent žert jiems komplimentus, kokie jie alfa patinai big_smile

Tikram patinui ir komplimentai nereikalingi...jie savo verte turi ir nuomones apie save nekeicia,jie keicia partneres.

245

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

...siulyciau ir ,,pasnekovais,, :::016

246

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Jurate parašė:

...siulyciau ir ,,pasnekovais,, :::016

Ach, Jūrate, lai tai bus bent viena forumo tema, kur būtų kalbama tik "į temą". Jei pavadinime pašnekovĖS - tai ir panagrinėkime būtent šį poaibį smile

Gal tai susiję ir su tuo, kad dažniausiai moterys yra šnekesnės, tad kuo daugiau pasako, tuo daugiau gali pasakyti ką nors tokio, kas kitam žmogui gali pasirodyti... banalu. Bet juk nuo klausovo priklauso, mano galva...

247

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Arvydas parašė:

Yra tokia rūšis pašnekovių, kurios pačios sau nesukuria sėkmės, ieškant antrosios pusės ar žmonių su kuo pabendrauti. Su jomis tiesiog nebūna apie ką bendrauti. Jos nepalieka jokių temų, kurias eitų aptarti, o po to jaučiu gali pagalvoti, kad jų pašnekovas yra nuobodus (juk negi pati save kalta dėl to laikys), bet juk jos pačios ir būna dėl to kaltos. Pvz.:

1. Anketoje pas ją nieko gero neparašyta, nė hobių nė nieko - pagal tai neina rasti jokių temų apie ką su ja šnekėti;
2. Jos paklausus, kaip jai sekasi, ji pasako, kad jai sekasi pvz. gerai, viskas gerai - tokiu būdu nepalikdama jokio klausimo aptarti su ja. Pvz. išanalizuoti kažkokią jos problemą, kas būtų visai nebloga tema bendravimui ar galbūt padėtų surasti temų apie ką bendrauti. Pas žmones taip nebūna, kad būtų viskas gerai ir tai yra grynas melas. Tiesiog toks žmogus būna užsidaręs nuo pašnekovo ir nenori jam atskleisti savo gyvenimo ypatumų ir tiesiog meluoja, kad viskas gerai, kad pašnekovas apstotų klausinėti apie tai, dažnai taip atimdama paskutinę temą apie ką su ja galbūt būtų galima pabendrauti. Nors kartais nebūtina atskleisti visokių paslapčių, užtenka ir kokią menką detalę ar problemą pasakyti, su kuria susiduria daugelis žmonių - tai irgi gali tapti puikia tema pradžiai, apie ką bendrauti;
3. Paklausus apie darbą - ji irgi nelinksta daug apie tai pasakoti.
4. Jokių hobių ji pvz. irgi neturi... - nors tada geriau išvardinti bent tokius hobius, kuriuos ji kažkada turėjo, pvz. vaikystėje ar jaunystėje, kad ir jais dabar neužsiima.

Tai dažnai užimtas rutina tipas moterų/merginų, kurios neturi jokių pomėgių, pvz. gyvena darbas-namai cikle ir savęs niekaip kitaip išskyrus pvz. kaip mama nebando realizuoti gyvenime.

Įdomu apie ką kiti vyrai/vaikinai su tokiomis bendrauja? Man kartais pritrūksta kantrybės su tokiomis žaisti ir tiesiog daugiau nerašau... Negi aptarinėti kokią duoną ar dešrą ji perka parduotuvėje... Nors gal ir gerai,  kadangi su tokia greičiausiai nebūtų ir vėliau apie ką šnekėti. Nors aš manau, kad tai tik užsidaręs nuo pašnekovo žmogus ir kad visi žmonės įdomūs. Tik reikia sulaužyti tuos ledus ir psichologinę kaukę. Tačiau dažnai įkyrumas, atkaklumas ar per didelis pvz. jos manymu smalsumas, gali privesti irgi prie konflikto ar bendravimo nutraukimo... Čia tokia savotiška dilema... smile

- LABAS BOBA :::b25
-O labux  pakalbekim apie VISATA!!!:::740

  -NE GERIAU  APIE SLIDINEJIMA,MANO MEGSTAMIAUSIA TEMA  !VAKAR KALNUOSE TARP VEZU PASITAIKE STALAKTITAI ATRODE KAD PER  KIAUSIUS TANKAS PRAVAZIAVO :::525 .
-OMG TAU REIKIA PAGALBOS :::757 ?
-NE ! NU NE TAIP GREIT TU CIA SKUBI TU VISA TOKIA :::003..ZINAI MAN  SESELE  VISKA UZSIUVO :::745 !!

- O ISIVAIZDUOJI JEI AS BUCIAU TAVO VIETOJE AS BE  P!Z0S VAPSIE LIKCIAU :::819
<
<
Ne nu zmones jus isivaizduojat kad visi esame skirting vieni netik kad nenori kalbeti viena ar kokia tema jie jos isviso nenori kalbeti !! Ya  zmoniu kurie nori girdeti ,->Tu man patinki noriu susitikti kavineje kavos isgerti! Gal paskui pas mane gal pas tave arba isvis jei kava bus bloga mes nebesusitiksime .
Kas sake kad yra kazkokia tema apie kuria visi turi kalbeti ? Kokios dar taisykles cia prisifantazavot?
O kas sake kad as nooriu rasyti savo anketoje apie save , gal as pats sau neidomus ! Ne netai kad esu pilkas ir neidomus zmogus ,gal man daktaro laipsnis ir buti geradaru gelbeti Pasauli nuo bado ir karo ne tai ka noriu pristatyti savo anketoje .Cia as ne apie save as aplamai .Yra zmoniu pvz  paneliu 189 cm ir jos anketoje neraso ateini tu 160 cm o ji sypsosi ir sako Labas :::807.Paiskejo kad lovoje ir aplamai gyvenime visi lygus :::034

248

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Manyčiau, turėtų būt sukurta tam tikra pažinčių puslapio kultūra. Esu kažkada užsiregistravusi užsienio tinklapyje ir ten vyras, parašęs žinutę, tuoj pristato save trumpu CV, į kurį įeina jo asmeninių savybių, laisvalaikio veiklos, darbo ir norų aprašymas. Tai lyg ir priverčia papasakoti apie save tam tikrus faktus taip pat. Plius, foto. Tuomet labai aišku ar nori su pašnekovu toliau tęsti pažintį. Žinoma, kad lakoniškas bendravimas erzina,  bet verta pasistengti kiekvienam dėl to tikslo,  kuriuo čia visi registruojasi.

249

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

su banaliomis? o kas tai? is kur atsirado ? big_smile big_smile big_smile

250

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

ka cia kalbet, .... reikia

251

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Anna parašė:
Jurate parašė:

...siulyciau ir ,,pasnekovais,, :::016

Ach, Jūrate, lai tai bus bent viena forumo tema, kur būtų kalbama tik "į temą". Jei pavadinime pašnekovĖS - tai ir panagrinėkime būtent šį poaibį smile

Gal tai susiję ir su tuo, kad dažniausiai moterys yra šnekesnės, tad kuo daugiau pasako, tuo daugiau gali pasakyti ką nors tokio, kas kitam žmogui gali pasirodyti... banalu. Bet juk nuo klausovo priklauso, mano galva...

Anna, pasakyk tu man, kodėl žmonėms atrodo, kad reikia kuo daugiau pliurpti? smile

252

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

O man rodos, kad su tokia tema bandote dviratį iš naujo išrasti. Na, jei diagnozuoji, kad pašnekovas ne tavo svorio kategorijos, tau neįdomu su juo kalbėti, tai ir nekalbi. Jei sugalvoji, kad vis tik įdomu jį kalbinti, pasitelkiame kūrybiškumą ir kalbiname toliau, bet tikiu, kad vieno recepto nėra tokiais atvejais. Juk nėra pasaulyje dviejų tokių pat žmonių.

Ir dar vienas aspektas - iš kur kyla toks didžiulis noras kalbinti ne savo kategorijos pašnekovą? Mažai merginų ieškoke? Ar tiesiog neišeina pokalbio palaikyti su kitomis (jei šitos lengvesnės tapo banaliomis, tai greičiausiai tos sunkesnės bus pasikėlusios)? Kitaip tariant, problemos ieškokite savyje. Ir tobula būtų žmonių neskirstyti į banalius ir nebanalius. Kaži koks jausmas būtų pačiam į tą banaliųjų grupę papulti? smile

253

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Ne vyrukai sprendzia palaikyti pokalbi ar ne.gali kadryli sokti vistiek jei nera noro ar upo niekas su tavim nebendraus.tipo neidomus esi ir tiek.

254 (redagavo Rafaele 2017-05-15 20:43)

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Vyrukai sprendžia, kaip palaikyti pokalbį, kai pašnekovė nelinkusi apie save kalbėti arba neturi ką pasakyti, suprask yra banali.
Bet juk normalu, kad vieni žmonės yra įdomūs, o kiti - ne. Tai vat ir klausiu, kuo jums tos sunkiau atsiveriančios merginos yra tokios įdomios, kad kyla noras jas kalbinti iki jėgų netekimo?

255

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

O čia yra šnekių, lengvai atsiverenčių merginų?? Ooo smile  Kuris nors čia matėt tokią? smile

256 (redagavo Valdas 2017-05-15 21:36)

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Jei nėra apie ką bendrauti - galima pasibučiuoti, pasiglamonėti ir pasimylėti.

Kam vargti - bandant kalbėti žodžiais. smile

257 (redagavo Valdas 2017-05-15 21:50)

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Juk viskas paprasta. Jei nesibendrauja virtualioje erdvėje - tai ir nėra ko bendrauti su tom, su kuriom nesibendrauja. smile

Aš džiaugiuosi, kad tau nesinori su manim. Mes neabejotinai netiktume. smile

258

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Gedukas parašė:

Ne vyrukai sprendzia palaikyti pokalbi ar ne.gali kadryli sokti vistiek jei nera noro ar upo niekas su tavim nebendraus.tipo neidomus esi ir tiek.

bet juk priklauso, kokiu tikslu mergina (moteris) čia atėjo. Jei tik pakalbėti (kaip kad vyrai mėgsta sakyti - papliurpti), tai tada viena. Jei moteris ieško realių normalių santykių - laiko rašinėjimuisi dėl rašinėjimosi - ji negaiš.... Gyvenimo sekundės juk tiksi...Žinoma, iš pradžių būtina kažkiek pakalbėti, pasirašinėti, kad galėtum apsispręsti,ar nori pereiti į realų bendravimą. Jei moteris ar vyras to nebenori - kam pastoviai sėdėti darželyje? smile))) tad labai gerbiu vyrus, kurie savo anketoje taip ir parašo - tikslas - susirašinėti. Tokiems ir atsakau - ačiū, jūs labai įdomus, bet mano tikslas - kitas smile
o tenorinčių tik tokio bendravimo - labai labai daug smile ir tai puiku, kai žmogus randa tokį bendravimą - niekuo neįpareigojantį, nieko neduodantį, o laisvo laiko - begalė smile arba tai puiki piliulė nuo liūdesio.
Mielai leidžiu laiką forume, kai realiame gyvenime nežinau, ko griebtis. Turbūt taip ir elgiasi dauguma čia esančių smile

259

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Rafaele parašė:

Vyrukai sprendžia, kaip palaikyti pokalbį, kai pašnekovė nelinkusi apie save kalbėti arba neturi ką pasakyti, suprask yra banali.
Bet juk normalu, kad vieni žmonės yra įdomūs, o kiti - ne. Tai vat ir klausiu, kuo jums tos sunkiau atsiveriančios merginos yra tokios įdomios, kad kyla noras jas kalbinti iki jėgų netekimo?

labai sunku spręsti per atstumą kaip reikia elgtis.Nėra kontakto tik bejausmiai žodžiai juk nepradėsi eilėmis šnekėti.Tikrai didžioji dauguma pabėgs nuo tokio bendravimo.Manau didžioji bėda kad renkasi su kuo bendrauti o su kuom kaip kad Anna sako renkuosi su kuom gaišti laika o su kuom net nesivargina.:::010

260

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Anna parašė:
Gedukas parašė:

Ne vyrukai sprendzia palaikyti pokalbi ar ne.gali kadryli sokti vistiek jei nera noro ar upo niekas su tavim nebendraus.tipo neidomus esi ir tiek.


Mielai leidžiu laiką forume, kai realiame gyvenime nežinau, ko griebtis. Turbūt taip ir elgiasi dauguma čia esančių smile

aš leidžiu laika čia kai gyvenimo rutina užpypina.