81

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Oooo... Ola matau vel "plesia" sena melodija aplie "lopus" emigrantus. Man patinka, kai zmogus per savo kvailuma ir patikluma nusviles keikiasi i visas puses big_smile

82

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Beje, Ola, juk sakei emigrantai ziurkes ir isdavikai, tai kaip galetum priimti dovanas ir perlaidas is tokiu zmoniu? Ar visa tai pamacius tau jau dzin tavo "principai"? Persasi isvada, jog kadaise vaikeisi pinigu ir kitu materialiu dalyku. Tai galiu drasiai teigti, kad geriau liksiu "isdaviku" ir "ziurke", nei turesiu reikalu su panasiom "patriotem"....

83

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Jei su žmogumi nesibendrauja, tai ir nebendrauji. Kam vargt? Eini ir bendrauji su ta, kuri nėra banali pašnekovė. Na, o jei visos banalios... tai gal problema Tavyje?

84 (redagavo Raudonplaukė 2015-08-03 16:11)

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

OLA parašė:
Dalia parašė:

Noriu pasidalinti savo istorija,Esu dviejų vaikų mama,labai moku bendrauti ,susipažinau svetainėje su lietuviu iš švedijos.susirašinėjam jau  8mėnesiai,tačiau vienas su kitu nebuvom susitikę.labai įdomiai bendraujam ,rašom apie viską,kalbamės apie viską ,rodos jau ir vienas kitą pažįstam iš vidaus,tačiau ,tai bendravimas be ateities ,juk svarbiausia reikia pradėti nuo susitikimo gyvai.turi būti intriga pokalbyje ir susitikus -labai didelė chemija- tada yra tikimybė,kad pažintis sėkminga,tačiau dar labai svarbus faktorius - vertybinis pasaulis.kas vaikinui svarbu ,o panelei visai nė motais.tarp tokių žmonių nebus ilgalaikių santykių ,nes tiesiog užknis.

Tai ne aisku ka tas lietuvaitis svedijoje veikia, gal kali ir is neturejimo ka veikti prikuria istoriju. Tie emigrantai kurie tikisi susitikimu paprastai siuncia perlaidas, dovanas:::001. O visi kiti tik suda mala, nezinau gal kitiems ir kitaip buna, taciau kiek man paciai teko susidurti ir pazistamiems tai ispudis toks, kad emigrantai labai taupo ir nelabai ka uzdirba, todel vienintele pramoga tai sedeti pazinciu portaluose ir rasineti. Manau susitikinus gyvai reikia pradet bent jau turint minimalia info apie asmeni, bet kai daugumos anketoje nei foto, aprasymo tie nieko ten gero is tokiu susitikimo nelauk:::001.

O man jau pradeda patikti kai kurios anketos be nuotraukų. Tada vertinu grynai pagal bendravimą. Jei pokalbis užsimezga, normalus vyrukas atsiunčia nuotrauką asmeniškai ( ir be atskiro prašymo). Ir taip daug geriau, nei išverstais bicepsais tricepsais puikuotis;) neturiu nieko prieš sportuojančius, tiesiog man svarbiau bendravimo kokybė. Merginos irgi mėgsta demonstruoti visus putlumus- lūpyčių, krūtinės ar sėdmenų. Peršasi išvada, kad riesta dėl smegenų... Taigi, merginos, liaukitės puikuotis fiziniais duomenimis ir parodykit tikrą žavesį... kad nereikėtų verkšlenti...nei pačioms, nei vaikinams:) Ir iš vyrų maloniau sulaukti nebanalaus pokalbio, nei guldymosi į lovą pirmu sakiniu;)

85

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Nebūkite ,vyrai, ,,MOLIAIS,,-tuomet mes niekada netapsime banalios.
                       Atmintukų perrašymas,svetimos mintys copyy..... ir pirmyn į virtualių pažinčių labirintą.A ne?Juk taip savo ,,retorikos,, rašymą demonstruojat.....ir vengiate realaus susitikimo,nes patyrėte,kad tai ne ,,kavos puodelis,,Susitikus nebėra net ką rašyti.Mes ne banalios-mes tikros.Mielos,šiltos,linksmos ir gyvybingos
                      Ką siūlau?Po kokių tryjų laiškų susitikti realiai.Patikėkite,realybėje viskas sprendžiasi labai greitai ir ne banaliai.Tokie įspūdžiai ir patirtis daug ,daug vertesni,nei susicoopy.....mėnesiais ar metais

86

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

as galvoju reik pasiskaityt kur nors apie plauku spalva, nagu ilgi, dar paziuret kokiu muilo operu,  tada jau nebeturetu but problemu ne su viena kalbet big_smile

87

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Raudonplaukė parašė:

O man jau pradeda patikti kai kurios anketos be nuotraukų. Tada vertinu grynai pagal bendravimą.

su moterim be nuotrauku isvis nebendrauju. jei anketa be nuotraukos reiskia moteris kazka slepia. as netikiu kad moteris savo kompe nei vienos nuotraukos neturi

88

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Darius parašė:

as galvoju reik pasiskaityt kur nors apie plauku spalva, nagu ilgi, dar paziuret kokiu muilo operu,  tada jau nebeturetu but problemu ne su viena kalbet big_smile

pasiskaityk moteriskus accountus kokiam facebooke ten daug minciu pasisemsi apie ka bendrauti nes ten moteraites labai daug apviesina apie save

89

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

rita parašė:

Nebūkite ,vyrai, ,,MOLIAIS,,-tuomet mes niekada netapsime banalios.
                       Atmintukų perrašymas,svetimos mintys copyy..... ir pirmyn į virtualių pažinčių labirintą.A ne?Juk taip savo ,,retorikos,, rašymą demonstruojat.....ir vengiate realaus susitikimo,nes patyrėte,kad tai ne ,,kavos puodelis,,Susitikus nebėra net ką rašyti.Mes ne banalios-mes tikros.Mielos,šiltos,linksmos ir gyvybingos
                      Ką siūlau?Po kokių tryjų laiškų susitikti realiai.Patikėkite,realybėje viskas sprendžiasi labai greitai ir ne banaliai.Tokie įspūdžiai ir patirtis daug ,daug vertesni,nei susicoopy.....mėnesiais ar metais

pradziai ikelk nuotraukyte nesislepk nuo zmoniu

90

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Darius parašė:

as galvoju reik pasiskaityt kur nors apie plauku spalva, nagu ilgi, dar paziuret kokiu muilo operu,  tada jau nebeturetu but problemu ne su viena kalbet big_smile

Ar gali patikėti, kad yra moterų, kurios to nedaro, apie ką rašai? Plaukams- kirpėja, nagams- manikiūrininkė, muilo operos- kasdienybėje aplinkoje:)

91

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

paiesku skelbime "ieskau merginos rimtiems santykiams" praleidus zodi "rimtiems" lieka: "ieskau merginos santykiams"...  skamba jau ne taip rimtai big_smile

92

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

vitalijus parašė:

Oooo... Ola matau vel "plesia" sena melodija aplie "lopus" emigrantus. Man patinka, kai zmogus per savo kvailuma ir patikluma nusviles keikiasi i visas puses big_smile

Tai pats esi kvailas jai nesigaudai ir pyksti bei patiklus jai dar tikiesi cia kazko:::010

93

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

OLA parašė:
vitalijus parašė:

Oooo... Ola matau vel "plesia" sena melodija aplie "lopus" emigrantus. Man patinka, kai zmogus per savo kvailuma ir patikluma nusviles keikiasi i visas puses big_smile

Tai pats esi kvailas jai nesigaudai ir pyksti bei patiklus jai dar tikiesi cia kazko:::010

buvo galima trumpiau: pac tox!

94

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

vitalijus parašė:

Beje, Ola, juk sakei emigrantai ziurkes ir isdavikai, tai kaip galetum priimti dovanas ir perlaidas is tokiu zmoniu? Ar visa tai pamacius tau jau dzin tavo "principai"? Persasi isvada, jog kadaise vaikeisi pinigu ir kitu materialiu dalyku. Tai galiu drasiai teigti, kad geriau liksiu "isdaviku" ir "ziurke", nei turesiu reikalu su panasiom "patriotem"....

tai i neturek kas man darbo, bendrauk su isdavikem ir ziurkem, bet kiek supratau net jos tavim nesidomi-varkselis, tai lendi prie patriociu bet joms be dovanu ir pinigu irgi nereikalingas, tai kas be lieka braukti asaras ir rasyti graudzius komentarus kurie mani labai linksmina:::044:::044

95

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

OLA pati geriausia ir graziausia motera)

96

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Raudonplaukė parašė:
Darius parašė:

as galvoju reik pasiskaityt kur nors apie plauku spalva, nagu ilgi, dar paziuret kokiu muilo operu,  tada jau nebeturetu but problemu ne su viena kalbet big_smile

Ar gali patikėti, kad yra moterų, kurios to nedaro, apie ką rašai? Plaukams- kirpėja, nagams- manikiūrininkė, muilo operos- kasdienybėje aplinkoje:)

galiu smile

97

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Konstantinas parašė:

OLA pati geriausia ir graziausia motera)

:::001 ko cia taip...netiketai?

98

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

OLA parašė:
Konstantinas parašė:

OLA pati geriausia ir graziausia motera)

:::001 ko cia taip...netiketai?

taip reikia) o gal isimylejau)

99 (redagavo Konstantinas 2015-08-03 22:01)

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

va matot kaip jus cia visi pykstates su OLA o juk reikia pasakyti zmogui komplimenta ir gera zodi. nemokate jus su moterim bendrauti) moterys megsta komplimentus ir kai nuosirdziai jomis domites. butent nosirdziu susidomejimu galima bendrauti ir su banaliom ir su aukstesnio lygio moterim. prieikite prie moters pasidomekit kuom jinai gyvena kokie rupesciai ja kankina gal jinai po sunkios darbo dienos pavargusi gal jai dar kas nors nutiko ir kai pradesite matyti moteryje ne mesos gabala o zmogu turinti siela tai ir moteris su jumis prades kitaip. cia mano flirtavimo teorija

100

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Konstantinas parašė:

va matot kaip jus cia visi pykstates su OLA o juk reikia pasakyti zmogui komplimenta ir gera zodi. nemokate jus su moterim bendrauti) moterys megsta komplimentus ir kai nuosirdziai jomis domites. butent nosirdziu susidomejimu galima bendrauti ir su banaliom ir su aukstesnio lygio moterim. prieikite prie moters pasidomekit kuom jinai gyvena kokie rupesciai ja kankina gal jinai po sunkios darbo dienos pavargusi gal jai dar kas nors nutiko ir kai pradesite matyti moteryje ne mesos gabala o zmogu turinti siela tai ir moteris su jumis prades kitaip. cia mano flirtavimo teorija

Ale kokie netiketi likimo posukiai, net sunku patiketi vos pries 3 men. linkejai man mirties, svajojai pamatyti mano isvirtusias zarnas, net prakeikei, nuosirdziai linkejai blogio o dabar -gal isimylejau:::036
koks tu vaidmainis.:::001