101

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

As matau apie 5k zmoniu prisijungusiu bet nematau bendravimo jokio tai ka jie visi veikia..... tai gi cia tiesiog banalu big_smile

102

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Konstantinas parašė:

va matot kaip jus cia visi pykstates su OLA o juk reikia pasakyti zmogui komplimenta ir gera zodi. nemokate jus su moterim bendrauti) moterys megsta komplimentus ir kai nuosirdziai jomis domites. butent nosirdziu susidomejimu galima bendrauti ir su banaliom ir su aukstesnio lygio moterim. prieikite prie moters pasidomekit kuom jinai gyvena kokie rupesciai ja kankina gal jinai po sunkios darbo dienos pavargusi gal jai dar kas nors nutiko ir kai pradesite matyti moteryje ne mesos gabala o zmogu turinti siela tai ir moteris su jumis prades kitaip. cia mano flirtavimo teorija

Aš sužavėta!

103

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mr K parašė:

As matau apie 5k zmoniu prisijungusiu bet nematau bendravimo jokio tai ka jie visi veikia..... tai gi cia tiesiog banalu big_smile

Kad bendravimui reikia bent dviejų žmonių, sėdėdamas ir tylėdamas nieko nepamatysi:)

104

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Jaigu kazka rasau reiksias kaip ir netyliu o kad kazka siaip rasyciau tai laukiu gal kas man pirma parasys ir pralauz ledus big_smile. Kazkaip nusistatymas yra jog bachuras turi pirmas parasyti as laukiu gal kokia mergina parasys pirma big_smile

105

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mr K parašė:

Jaigu kazka rasau reiksias kaip ir netyliu o kad kazka siaip rasyciau tai laukiu gal kas man pirma parasys ir pralauz ledus big_smile. Kazkaip nusistatymas yra jog bachuras turi pirmas parasyti as laukiu gal kokia mergina parasys pirma big_smile

Pažvelk kritiškai į savo anketą: kuo turėtų/galėtų susidomėti ją pažiūrėjusi mergina? Ogi tuščia... Tai ir pašto dėžutėje tas pats;) padirbėk, tada lauk rezultato;)

106

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mr K parašė:

As matau apie 5k zmoniu prisijungusiu bet nematau bendravimo jokio tai ka jie visi veikia.....

jie mus skaito

107

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

visas anketas uzpildau daugiau nei reikia,seniai joms jau neberasau(issekau ,pabodo taspats per ta paty ,jai protinga ka kalba niekada realybei to nedaro,kadangi as be zalingu iprociu ir merginu taip sudominti neina ,nes pats ieskau tokios ,karta i menesy galima rasti rimta nuosirdu ir malonu bendravima ,kuri gyvenime mate daug ir tuo paciu saves nesugadino tai yra apie ka... o taip tik vyresnio amziaus moterys merginos zino ko nori ir nera naivios taip nuo 33 metu...nebegaunu zinuciu ,nors kiekvienai rasau skirtingai ,jos iesko isvaizdaus grazaus ,pinigai antri ,darbas trecias ,o paskui kaip leidi laika (ar daug draugu turi?) aplamai nieko neliko pas jas orginalaus ,kodel? manau ,kad pacios bendrauja su tusciagalviais nesubrendusiai vaikinais ,kuriems kaip ir joms nerupi ateitis ,seima,namai ir viskas kas svarbiausia...mergina sunkiau uzkalbinti gatveje nei vaikina,manau aplamai mergina ,kuri save puoseleja nepazysta kas yra vienatve o jai zino kas yra tai ,tai tiesiog tokios namuose buna keliomis valandomis....vienu zodziu is jaunu paneliu nieko gero nera, arba nera ne tu ir ne anu;)

108

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

artimiausiu metu reikes pradedi nuo copy ir paste ,nes jau privercia taip daryti ,turiu daug ka grazaus ir romantisko parasyti ,todel i tai ir nebenori atrasyti ,gal ir gerai ,atraso tos ,pas kurias romantika zydi o pas kaikurias ir moteriskumo nera...nera stebuklingu zodziu ,bet jai joms atstumas 20 km kliutis tai atprasau ,mano brolis ir 170km nebuvo kliutis kaip ir jai ...jai sutinki tinkama zmogu ,jau nera svarbu is kur jisai yra ,( JIS TAVE GALI SUPRASTI TIK VIENAS).

109

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

tai vadinama makaronu kabinimu big_smile

110

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Valentinas parašė:

artimiausiu metu reikes pradedi nuo copy ir paste ,nes jau privercia taip daryti ,turiu daug ka grazaus ir romantisko parasyti ,todel i tai ir nebenori atrasyti ,gal ir gerai ,atraso tos ,pas kurias romantika zydi o pas kaikurias ir moteriskumo nera...nera stebuklingu zodziu ,bet jai joms atstumas 20 km kliutis tai atprasau ,mano brolis ir 170km nebuvo kliutis kaip ir jai ...jai sutinki tinkama zmogu ,jau nera svarbu is kur jisai yra ,( JIS TAVE GALI SUPRASTI TIK VIENAS).

as jau seniai visoms merginoms pirma zinute rasau tik copy paste. nes visoms rasyti originalu laiska tai isprotesi vis tiek dauguma neatraso. i tolimiausia pasimatyma variau 6500 km o jus cia del 20 km skundziates

111

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

smile kiek ilgai pavarinesi po 6500 km ?:) viena kart per metus gal gali smile

112

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Gaila Like nera nes vyrai jus postus palaikinciau big_smile

113

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Tomas parašė:

Bet kam bendraut ir po to pvz ignorint? Juk tai vaikiskai atrodo, nes zmogus net internetu dreba parasyti - tu ne mano skonio, arba as nenoriu pazinciu ir taip toliau. Kas cia tokio atvirai parasyt, kad nenori ir tiek?
Geiau tada isvis nesusirasinet jei po to taip pasielgiama - bendraujama, o po to ignorinama nezinia del ko, tik spelioti. Ir as nesu piktas jei reiskiu savo nuomone. Mano bendravimas yra labai geras, ne tau zinot kas as ir kaip bendrauju ir su kuo. Saves geriau ziurek.

   O tu niekada nesusimąstei, kad galbūt merginai nepatiko tavo bendravimas ar galbūt tavo mąstymas ir nenorėdama tavęs įžeist tiesiog nebeatrašė? Neatrašymas į žinutes būtent tą ir reiškia, kad tu jai esi nebeįdomus. Jei atrašė į pirmąją žinutę, vadinasi, kažkuo sudominai, o jei nebeatrašo bendravimo eigoje tada jau pats pamąstyk, ką ne taip padarei ar pasakei. Galiu tau garantuot, kad nei viena mergina nepasakys, kurioje vietoje suklydai, kol pats nesusiprasi.

Mieli vyrai, tai pasakykit normaliai ir atvirai, kas geriau: kai į nuobodaus pašnekovo laiškus neatsakai ar mandagiai parašai, kad jis nedomina ir nieko nebus? Neapsisprendžiu.... Dažniausiai atsakau. Manau, jei parašė, geriau atsakymas NE, nei tyla

114

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Jei as buciau jo vietoj noreciau gauti Taip arba Ne ir aisku kdl butu malonu suzinoti :d

115

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mano nuomone jei bendrauji su banalia pasnekove reiskia bandai jai/jam itikti , o taip daryti ,bent jau as nelinkes ,tad palieku viska likimo valiai (As uz sexsa big_smile ) bet jei tas banalumas labai labai uzknisa ,tai net nepletoju vilciu ar galimybiu. Ka jus galvojate sia tema? smile

116

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Tomas parašė:

Mano nuomone jei bendrauji su banalia pasnekove reiskia bandai jai/jam itikti , o taip daryti ,bent jau as nelinkes ,tad palieku viska likimo valiai (As uz sexsa big_smile ) bet jei tas banalumas labai labai uzknisa ,tai net nepletoju vilciu ar galimybiu. Ka jus galvojate sia tema? smile

Jeigu tu rasai kazkokiai merginai tai taip iseitu jog vilciu turi kazkiek o siaip jai vilties neturetum tai sitame saite nelb butum big_smile. Aisku jeigu kazkas ne taip isejo judi i prieky .

117

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mr K parašė:

tai ko dar man reikia,  anketos ???

tau reikia sudominti moteri. kaip tai padaryti tai didziausias klausimas) nesvarbu kiek visko turi jeigu moteriai tai neidomu tai nepades ir turto turejimas) nesudominsi moters neturesi jos o jeigu sudominsi tai ir turesi

118

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Tomas parašė:

Mano nuomone jei bendrauji su banalia pasnekove reiskia bandai jai/jam itikti , o taip daryti ,bent jau as nelinkes ,tad palieku viska likimo valiai (As uz sexsa big_smile ) bet jei tas banalumas labai labai uzknisa ,tai net nepletoju vilciu ar galimybiu. Ka jus galvojate sia tema? smile

glvoju kad ne visada iki galo aisku kad ta pasnekove yra banali. gal jai bloga nuotaika gal ta diena ji pavargusi kad ilgus laiskus rasineti todel visada suteikiu banalioms pasnekovems antra sansa bet jeigu matau kad pasnekove tikrai banali tada bendravima nutraukiu

119

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

jokiu antru sansu. matai, kad banali - uzblokuoji. juokauju big_smile

120

Re: Apie ką bendraujate su banaliomis pašnekovėmis?

Mr K parašė:

...tai ko dar man reikia,  anketos ???

"Pažindintis" realybėje, o ne čia.