141

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

kiek supratau,cia niekas neiesko pazinciu..o ypac rimtu..tai tiesiog kaip panaceja...moterys nelinkusios pirmos uzmegst pokalbi..pazinty.o vyrai cia tiesiog laika stumia.uzeina i anketa perziuri ja po astuonis penkis kartus ir net nepasisveikina.taip ir lieki nesupratusi ko jis taip ta anketa studijavo..o del sekso ne visos cia tik delto susirinkusios..kitos tikrai tikisi rimtu santykiu.(cia mano nuomone)

142

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

As ir nesakau, kad privalai skėst kojas kiekvienam pasitaikiusiam.. Čia buvo kaip pavyzdinis stereotipas, vienas iš laaabai daug.. Pagalvok apie tuos kitus visuomenės sukurtus stereotipus, nustebsi - jų daug.. Dauguma merginų savo gyvenime remiasi 20% savo nuomonės, 80% kitų stereotipų... Man pvz nebūtų malonu bendraut su mergina, kuri "Ai, motina sakė taip", "O senelis patarė kitaip", "Bet visam pasaulyje žinoma, kad turi būti taip", ir t.t..
Šiuolaikinės merginos labai mėtosi.. pačios nežino ko nori arba nesugeba apsispręst.. Pvz: mieste, troleibuse, ar dar kur nors sutinki gražią merginą.. Bet ji ir liks neužkalbinta vien todėl kad užtenka pamąstyti apie tai, kad ji pati nežinos ko nori, blaškysis ir gausis nesamonė.. Ir bernas ramiai praeina, jo daugiau "nė padujų"... Ir tokių situacijų matau daug (iš kitų pusės, pats tokiu bullshit išvis neužsiimu).. Ir po to gaunasi kad vieni kitiems yra pasikėlę ir t.t..

Ždž, atsakant į temos klausimą, mano nuomonė būtų - kad neverta kažko ieškoti apskritai.. Aš pvz nelinkęs tokioj vietoj rizikuot, tad partnerei (jei taip galima pavadint) sukūręs tokius reikalavimus, kad niekas pasaulyje nepraeitų.. Tik gaila kad būna situacijų, kuomet ne tu užkalbini mergiją, o tave užkalbina - daug gynimosi ir atsisakymų.. Tik bevertis laiko gaišimas atsikalbinėjimams..... Aš pvz kaip maždaug ir tu - žinau, ko noriu gyvenime, kokius reikia pasiekti tikslus ir t.t.. → ir puikiai žinau, kad tai galiu pasiekti pats, partnerė būtų tik bereikalinga kliūtis ir daugiau nieko.. Ir tokių situacijų, kuomet bus pasirenkama gyvent vienatvėje, tik daugės.. smile

143

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

giedra parašė:

kiek supratau,cia niekas neiesko pazinciu..o ypac rimtu..tai tiesiog kaip panaceja...moterys nelinkusios pirmos uzmegst pokalbi..pazinty.o vyrai cia tiesiog laika stumia.uzeina i anketa perziuri ja po astuonis penkis kartus ir net nepasisveikina.taip ir lieki nesupratusi ko jis taip ta anketa studijavo..o del sekso ne visos cia tik delto susirinkusios..kitos tikrai tikisi rimtu santykiu.(cia mano nuomone)

Grįžta vyras namo pradaro duris žiūri kitas vyras tik strikt iš lovos pro bolkoną ir tiek jo tematyti.Vyras pasižiūri į žmona ir sako nemandagus tas jaunimas šiais laikais.Nei man -labas,nei tau - ačiū,nei mums - visogero.

144

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Sveiki as kaip ir daugelis is cia esanciu vyru ieskau antrosios puseles esu paprastas vaikinas nepasikeles nesusireikmines atviras nuosirdus neblogos isvaizdos smile bet kiek supratau cia tokie niekam nereikalingi...tada iskylas klausimas o kokie jums reikalingi moterys?keikunai alu maukiantys nepraustaburniai ir seip visokie blogieciai???kodel taip yra kodel moterys tokios isrankios?as pvz visai nesu isrankus man svarbiausia moters charakteris ir poziuris i gyvenima ir man amzius lytis nesvarbu,taip pat nesvarbu jei moteris turi vaikuciu,bet kas is to....tokiu kaip as niekam nereikia,tai ka dabar daryti??kaip atrasti laime?kaip surasti mylima moteri???AR GALIT KAS PASAKYTI?

145

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Sveiki as kaip ir daugelis is cia esanciu vyru ieskau antrosios puseles esu paprastas vaikinas nepasikeles nesusireikmines atviras nuosirdus neblogos isvaizdos smile bet kiek supratau cia tokie niekam nereikalingi...tada iskylas klausimas o kokie jums reikalingi moterys?keikunai alu maukiantys nepraustaburniai ir seip visokie blogieciai???kodel taip yra kodel moterys tokios isrankios?as pvz visai nesu isrankus man svarbiausia moters charakteris ir poziuris i gyvenima ir man amzius lytis nesvarbu,taip pat nesvarbu jei moteris turi vaikuciu,bet kas is to....tokiu kaip as niekam nereikia,tai ka dabar daryti??kaip atrasti laime?kaip surasti mylima moteri???AR GALIT KAS PASAKYTI?

146 (redagavo Konstantinas 2015-07-07 13:10)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Robertas parašė:

Sveiki as kaip ir daugelis is cia esanciu vyru ieskau antrosios puseles esu paprastas vaikinas nepasikeles nesusireikmines atviras nuosirdus neblogos isvaizdos smile bet kiek supratau cia tokie niekam nereikalingi...tada iskylas klausimas o kokie jums reikalingi moterys?keikunai alu maukiantys nepraustaburniai ir seip visokie blogieciai???kodel taip yra kodel moterys tokios isrankios?as pvz visai nesu isrankus man svarbiausia moters charakteris ir poziuris i gyvenima ir man amzius lytis nesvarbu,taip pat nesvarbu jei moteris turi vaikuciu,bet kas is to....tokiu kaip as niekam nereikia,tai ka dabar daryti??kaip atrasti laime?kaip surasti mylima moteri???AR GALIT KAS PASAKYTI?

ikelk skelbima i pazintis arba pats pasiskaityk pazinciu skelbimus. jei nesi isrankus ir tau tinka apkuni mergina arba dvieju vaiku mama is kaimo tai tokia mergina gana nesunkiai gali rasti. bet jeigu tau reikia grazios issilavinusios miestietes tai surasti bus daug sunkiau

147

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Grazios ir protingos miestietes tikrai neziures i nuosirdu, atvira, nepasikelusi kitaip tariant i paprasta vaikina, kaip i savo gyvenimo palydova. Tokios merginos kreipia, galbut ir mazesni demesi i fizionomija smile,bet ju favoritiniuose kriterijuose atsiduria tokie dalykai kaip intelektualumas, aprangos stilius (tikrai nekreips demesio i treninginius skustagalvius), zmogaus tikslai gyvenime ir kaip atkakliai ju siekiama, ar zmogus turi savo nuomone ar tiesiog lingcioja galva, pritardamas ankstesnei. Zodziu, nepescioms merginoms - nepesti vaikina. Beje,  alu maukiantys nepraustaburniai? Cha  cha cha smile) nemanau, kad jie sulauktu teigiamo demesio is kaimo merginu su keliais  vaikais ar is stambiuju. Nebent aludes kontengentas - chebra geriam (kaip ir kiekviena diena), palaiko ivairiapusiskai. Bet, visame kame pasitaiko isimciu..

148

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

nera taip paprasta.. niekas niekam netinka.. big_smile

149

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Tadas parašė:

Grazios ir protingos miestietes tikrai neziures i nuosirdu, atvira, nepasikelusi kitaip tariant i paprasta vaikina, kaip i savo gyvenimo palydova. Tokios merginos kreipia, galbut ir mazesni demesi i fizionomija smile,bet ju favoritiniuose kriterijuose atsiduria tokie dalykai kaip intelektualumas, aprangos stilius (tikrai nekreips demesio i treninginius skustagalvius), zmogaus tikslai gyvenime ir kaip atkakliai ju siekiama, ar zmogus turi savo nuomone ar tiesiog lingcioja galva, pritardamas ankstesnei. Zodziu, nepescioms merginoms - nepesti vaikina. Beje,  alu maukiantys nepraustaburniai? Cha  cha cha smile) nemanau, kad jie sulauktu teigiamo demesio is kaimo merginu su keliais  vaikais ar is stambiuju. Nebent aludes kontengentas - chebra geriam (kaip ir kiekviena diena), palaiko ivairiapusiskai. Bet, visame kame pasitaiko isimciu..

taip miesto merginos tikrai kreipia demesi i vaikino rubus ir apranga ir ne tik i rubus o dar ir kokio prekes zenklo tie rubai. yra labiau isrankios ir gali tave atstumti del bet kokios smulkmenos. ar ne taip apsirenges ar 1 cm uz ja zemesnis ar akiu spalva ne tokia ir panasiai. bet as cia is savo patirties parasiau. ikeliau skelbimuka i pazintis tai tikrai labai daug apkuniu merginu raso. apkunios ir vienisos mamos is provinciju tai pagrindinis merginu kontingentas. tai jeigu zmogus nera isrankus jis gali is tokiu merginu sau isrinkti ka nors. todel cia kazkas skundesi kad neranda merginos todel as ir patariau ikelti skelbima tai prades rasyti visokios moteros tai nors zmogus tures su kuom pabendrauti.

150

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

jei vyras nepatinka del drabuziu, tai nepatiks ir su milijoniniais drabuziais.
as su paskutiniu savo draugu issiskyriau nes labai nepatiko kilimas, kuri jis nusipirko i savo naujaji buta.
aisku tai buvo tik paskutinis taskelis musu santykiuose.

151 (redagavo Roman 2015-07-08 14:34)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Потребителям, посвящается, название темы должно быть таким, держи карман шире, и та которая его оценит, но не тебя, обязательно найдется. Основы литовского менталитета.

152

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

jessika parašė:

jei vyras nepatinka del drabuziu, tai nepatiks ir su milijoniniais drabuziais.
as su paskutiniu savo draugu issiskyriau nes labai nepatiko kilimas, kuri jis nusipirko i savo naujaji buta.
aisku tai buvo tik paskutinis taskelis musu santykiuose.

issiskirti su vyru kad ne ta kilima nusipirko? na cia jau moteru kvailumas

153

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

man amzius lytis nesvarbu,

tai ieskok bahuro tada big_smile

154

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

As ieskau pazinciu!

155

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Rudaakė parašė:

As ieskau pazinciu!

as ieskau zmonos islaidu ir problemu

156

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:
Rudaakė parašė:

As ieskau pazinciu!

as ieskau zmonos islaidu ir problemu

Ai nejuokink:::012

157

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Argi.svarbu kas ko ieško  turbūt svarbiau ar randa.

158

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

uzsiregistravimas pazinciu puslapyje ir laukimas rezultatu tai dar nera paieska.. big_smile

159

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Sveiki visi.TAIKA jums ir jusu namui.bet cia dalikas tame,kad ne mes vyrai kalti,kad norim susipazint ir tt su panom,o panom,kuriom svarbu ar turi tu ten buta, masina ir gera darba,bet man tai labai iduomu,o tai pana mazdaug turi ta?jeigu mes visi gyvenam pasaulyje kur visi pagal lyti vienuodi,kodel mes neturim teise pasiklaust to is panos?Voketijoj pvz jeigu susitinki kur nors bare.tai zmones moka per puse uz saskaita.Tai ka reikalauja panos musu salyje?P.S(as turiu savo buta ir masina))))))

160

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Anton parašė:

Sveiki visi.TAIKA jums ir jusu namui.bet cia dalikas tame,kad ne mes vyrai kalti,kad norim susipazint ir tt su panom,o panom,kuriom svarbu ar turi tu ten buta, masina ir gera darba,bet man tai labai iduomu,o tai pana mazdaug turi ta?jeigu mes visi gyvenam pasaulyje kur visi pagal lyti vienuodi,kodel mes neturim teise pasiklaust to is panos?Voketijoj pvz jeigu susitinki kur nors bare.tai zmones moka per puse uz saskaita.Tai ka reikalauja panos musu salyje?P.S(as turiu savo buta ir masina))))))

man negaila merginai kavines saskaita apmoketi. mergina ne arklys daug neisgers ir nesuvalgys. taip pat negeda merginai pasakyti ka turiu ir ko neturiu. beje kryptingai dirbu kad tureti dar daugiau.
bet kazkodel kai susipazistu su mergina vos ne pirmas jos klausimas buna "ka veiki gyvenime"  o tada konkretizuoaj klausima "koki darba dirbi?" kazkaip man vienodai ka dirba mergina ar valytoja ar prostitute ar vadove bet merginoms vis tiek vyro uzdarbis labai svarbus. niekad neklausiau merginos koki darba ji dirba kazkodel jos visos  pirmos mane paklausia. dabar visoms meluosiu kad esu bedarbis