161

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:
Anton parašė:

Sveiki visi.TAIKA jums ir jusu namui.bet cia dalikas tame,kad ne mes vyrai kalti,kad norim susipazint ir tt su panom,o panom,kuriom svarbu ar turi tu ten buta, masina ir gera darba,bet man tai labai iduomu,o tai pana mazdaug turi ta?jeigu mes visi gyvenam pasaulyje kur visi pagal lyti vienuodi,kodel mes neturim teise pasiklaust to is panos?Voketijoj pvz jeigu susitinki kur nors bare.tai zmones moka per puse uz saskaita.Tai ka reikalauja panos musu salyje?P.S(as turiu savo buta ir masina))))))

man negaila merginai kavines saskaita apmoketi. mergina ne arklys daug neisgers ir nesuvalgys. taip pat negeda merginai pasakyti ka turiu ir ko neturiu. beje kryptingai dirbu kad tureti dar daugiau.
bet kazkodel kai susipazistu su mergina vos ne pirmas jos klausimas buna "ka veiki gyvenime"  o tada konkretizuoaj klausima "koki darba dirbi?" kazkaip man vienodai ka dirba mergina ar valytoja ar prostitute ar vadove bet merginoms vis tiek vyro uzdarbis labai svarbus. niekad neklausiau merginos koki darba ji dirba kazkodel jos visos  pirmos mane paklausia. dabar visoms meluosiu kad esu bedarbis

  Sveikas Konstantinai
aš pilnai sutinku su tavo pasisakymu,tas posakis yra kad amazonėmis tapo lietuvės.

162

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

dauguma pazintyse ir sedi tokios smile   visi tokie klausimai: kokia masina, ka dirbi, kur gyveni, koks ugis... gaila man tokiu merginu.  ir sedi metu metus ieskodamos to idealo (odijalo? idijoto?)..  topinis klausimas: ar turi tiksla gyvenime:D  sitas tai pramusa is viso..

163 (redagavo Konstantinas 2015-07-11 15:51)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

profesoriux parašė:

dauguma pazintyse ir sedi tokios smile   visi tokie klausimai: kokia masina, ka dirbi, kur gyveni, koks ugis... gaila man tokiu merginu.  ir sedi metu metus ieskodamos to idealo (odijalo? idijoto?)..  topinis klausimas: ar turi tiksla gyvenime:D  sitas tai pramusa is viso..

as i tokius klausimus atsakau: "taip turiu ir ka"?
arba kitas merginos klausimas: "tai gal per daug isrankus busi?" irgi atsakau: "taip isrankus ir ka?" tada mergina suvokia kad cia jai nepavyks primesti savo zaidimo taisykliu ir dingsta ieskoti lengvesnio grobio nes merginos bendravimo metu uzduoda tokius tikslinius klausimus kad priversti vyra pries ja teisintis.
kazkodel bendravimo metu merginos niekad neuzduoda atviro pobudzio klausimu kad isjudinti tolesni bendravima. jos arba uzduoda tikslinius kalusimus kad isaiskinti vyro materialine padeti arba tokius suktus klausimus kad pastatyti save i patogesne padeti pries vyra. ir dar vengia pateikti informacija apie save. nori viska suzinoti apie vyra bet apie save nieko neatskleisti

164

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:

bet kazkodel kai susipazistu su mergina vos ne pirmas jos klausimas buna "ka veiki gyvenime"  o tada konkretizuoaj klausima "koki darba dirbi?" kazkaip man vienodai ka dirba mergina ar valytoja ar prostitute ar vadove bet merginoms vis tiek vyro uzdarbis labai svarbus.

bet is tiesu - vyru ir moteru skirtumas nerealus smile ir as klausiu, kuo uzsiima, bet visiskai ne del uzdarbio. klausiu todel, kad pagal tai, kokia specialybe, veikla zmogus pasirinko, daug ka apie ji pasako - jo charakteris, pomegiai, netgi iprociai. nevisada, bet daznai profesija uzdeda savo antspauda. ypac jei zmogus ta darba dirba jau 20 ir daugiau metu. Tarkim, nesupraskit neteisingai, taciau - buhalteris, mokytojas, mesu ispjaustytojas ir kalejimo priziuretojas - manau, su mano charakteriu sunkiai tarpusavy deretume. jei vyro darbas susijes su ilgalaikemis isvykomis, o manes kartu nesiveztu - velgi, ar tuomet tikrai imanoma ilgalaikiai rimti santykiai? (taip, pagyvenus drauge 3 metus, tos isvykos kaip tik butu labai i nauda, neatsibostume vienas kitam, taciau is pradziu...) Dar nenoreciau, kad vyras dirbtu koki nors darba, susijusi su agresija, su manipuliavimu, su ziniasklaida ir pan. Labai nenoreciau, kad butu politikas...
o uzdarbis - visados labai gerai zinau, kad vyro uzdarbis yra jo, o ne mano pajamos ir tik nuo jo priklauso, ar dalinsis su manimi smile taip kad gali buti milijonierius, o negausi pinigu net ledams nusipirkti, o gali gauti vyras minimuma ir tu salia jo jausiesi kaip karaliene, nes iteiks tau ji visa (kaip senu tradiciju seimoje).

taip kad, gerbiamieji, nekabinkite etikeciu ir nedarykite isankstiniu isvadu smile

165

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

ir dar, Konstantinai, jei nesunku, prasau pateikti atviro pobudzio klausimu, kuriuos mergina galetu uzduoti per pirmaji pasimatyma ir nepasttayti vaikino i nepatogia padeti, o taip pat nenustatyti jo pries save ir nepasirodyti nemandagia?
nes gerai pamascius, tai bet koks klausimas, labai norint, gali atrodyti kaip giliai paslepta klasta smile

166

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:
profesoriux parašė:

dauguma pazintyse ir sedi tokios smile   visi tokie klausimai: kokia masina, ka dirbi, kur gyveni, koks ugis... gaila man tokiu merginu.  ir sedi metu metus ieskodamos to idealo (odijalo? idijoto?)..  topinis klausimas: ar turi tiksla gyvenime:D  sitas tai pramusa is viso..

as i tokius klausimus atsakau: "taip turiu ir ka"?
arba kitas merginos klausimas: "tai gal per daug isrankus busi?" irgi atsakau: "taip isrankus ir ka?" tada mergina suvokia kad cia jai nepavyks primesti savo zaidimo taisykliu ir dingsta ieskoti lengvesnio grobio nes merginos bendravimo metu uzduoda tokius tikslinius klausimus kad priversti vyra pries ja teisintis.
kazkodel bendravimo metu merginos niekad neuzduoda atviro pobudzio klausimu kad isjudinti tolesni bendravima. jos arba uzduoda tikslinius kalusimus kad isaiskinti vyro materialine padeti arba tokius suktus klausimus kad pastatyti save i patogesne padeti pries vyra. ir dar vengia pateikti informacija apie save. nori viska suzinoti apie vyra bet apie save nieko neatskleisti

A ziuriu tau ne itiksi, uzduoda tiesiogini klausima uzpyksti, uzduoda sukta- dar blogiau, kiek supratau, neikerti apie ka kalba, tai gal su jumis reikia telepatiskai bendrauti, nusipirkti kokias antenas ir vaiksciot su jom i pasimatymus, gal sugaudys kokiu minciu jusu tusciose, prasigerusiose galvose-vyrai, o taikliau butu, tusciagalviai, ispaikinti karalaiciai.:::030

167

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Senberniai ne statusas bet lėtinė lyga yra.Santykiu nori bet pasekmiu bijo.Todėl ir prisigalvoja nerealiu dalyku.:::012

168

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ananda parašė:

ir dar, Konstantinai, jei nesunku, prasau pateikti atviro pobudzio klausimu, kuriuos mergina galetu uzduoti per pirmaji pasimatyma ir nepasttayti vaikino i nepatogia padeti, o taip pat nenustatyti jo pries save ir nepasirodyti nemandagia?
nes gerai pamascius, tai bet koks klausimas, labai norint, gali atrodyti kaip giliai paslepta klasta smile

Debilams bet koks klausimas yras giliai paslepta klasta. Normalus tame neizvelgia jokio blogio, klausineja reiskias domisi, nieko tame nera blogo, kad zmones smalsauja i renkasi.:::001

169

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

tai vat, Ola, tas ir yra - koki klausima besugalvociau, ijungus klastos ieskojimo mechanizma, net baisu pasidaro.
tarkim, klausimas 'ar megsti ledus' - nuo nekalciausio, kad tame slypi reikalvaimas ledu iki... erotiniu fantaziju, kurios susives i 'kokiu budi ji viso to ismoko' smile

170 (redagavo Darius 2015-07-12 20:19)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

ar turi tu ten buta, masina

dauguma pazintyse ir sedi tokios smile   visi tokie klausimai: kokia masina, ka dirbi, kur gyveni, koks ugis... gaila man tokiu merginu.  ir sedi metu metus ieskodamos to idealo (odijalo? idijoto?)..  topinis klausimas: ar turi tiksla gyvenime:D  sitas tai pramusa is viso..

kas siais laikais ta masina - gali ir uz kelis simtus eur nusipirkt. Nu taip ja reik dar turet is ko remontuot, bet man atrodo su masina nieko cia nenustebinsi. Jei nori nustebint tai reik geros masinos smile
ai nu gal jei esi studentas ir turi masina, gal jau sis tas kad ir uz kelis simtus euru, nes daug studentu jos neturi.

O siaip keista kad tave klausia kokia masina turi, nes as neatsimenu kad klaustu, kiek cia esu bendraves.

Nors gal neklausia, bet jei suzinotu kad neturi bent kokios pigenos, tai idomu jai pasidarytu kodel.

171

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Darius parašė:

ar turi tu ten buta, masina

dauguma pazintyse ir sedi tokios smile   visi tokie klausimai: kokia masina, ka dirbi, kur gyveni, koks ugis... gaila man tokiu merginu.  ir sedi metu metus ieskodamos to idealo (odijalo? idijoto?)..  topinis klausimas: ar turi tiksla gyvenime:D  sitas tai pramusa is viso..

kas siais laikais ta masina - gali ir uz kelis simtus eur nusipirkt. Nu taip ja reik dar turet is ko remontuot, bet man atrodo su masina nieko cia nenustebinsi. Jei nori nustebint tai reik geros masinos smile
ai nu gal jei esi studentas ir turi masina, gal jau sis tas kad ir uz kelis simtus euru, nes daug studentu jos neturi.

O siaip keista kad tave klausia kokia masina turi, nes as neatsimenu kad klaustu, kiek cia esu bendraves.

Nors gal neklausia, bet jei suzinotu kad neturi bent kokios pigenos, tai idomu jai pasidarytu kodel.

nea merginos labai ziuri su kokia masina vyras vazineja. is savo patirties sakau o patirties turiu nes nuo 17 metu girtas panas veziojau.  joms zemas lygis i pigesne lipti nes visos vaizduoja elitines ir siaip pavaidinti labai nori kad atvaziuoti pas tevus i kaima su prabangesne masina kad visas kaimas pavydetu. toks merginu mentalitetas ir nieko cia nepakeisi. mane gal du kartus merginos klause kokia masina vazineju. visoms atrasau kad su sportiniu dviraciu. paskui kai pradedu klausineti kodel jos taip domisi mano masina tai is karto pradeda teisintis kad siaip idomu. su paskutine mergina issiskiriau tik del to kad mano masina kritikavo. dar viena parase kazka apie mano masina as jai atrasiau: "ateik pas mane i garaza padek pasiremontuoti tada pavezesiu". tai mergina iskarto dingo. moterys labai ziuri kiek turto vyras turi jos niekada viesai apie tai nepripazins bet tikrai mintyse jos skaiciuoja vyro turta ir skaiciuoja kiek sis vyras bus joms naudingas. tai matosi is ju elgsenos. gali bet kiek teisintis bet vis tiek matosi
ir dar moterys nori vaikino su masina del dvieju priezasciu:
1) yra labai islepintos ir nori komforto. joms nekomfortiska keliauti viesuoju transportu arba laukti stoteleje autobuso jos nori riedeti su masina nors ir ne prabangia bet vis tiek kad tik ne viesuoju transportu
2) nori pataupyti pinigu. pvz kelione su taksu  vakare i kluba jau 5-10 euru kelione nakti ar paryciais atgal dar tiek pat euru. o taip vaikinas veza nemokamai o jos nedekingos dar vaikino masina kritikuoja

172

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

pasirodo kiek nedaug reikia tik geresnės mašinos ir santykiai iškart mezgasi.Tik ar tais santykiais mašinos vairuotojas bus patenkintas.Aš tokiu santykiu tikrai nenorėčiau.man geriau tada jau vienam.
iš principo statusas visuomenėje patrauklus kol jo neturi kai jau jis yra iš jo daugiau nepatogumu nei naudos.

173

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

gedukas parašė:

pasirodo kiek nedaug reikia tik geresnės mašinos ir santykiai iškart mezgasi.Tik ar tais santykiais mašinos vairuotojas bus patenkintas.Aš tokiu santykiu tikrai nenorėčiau.man geriau tada jau vienam.
iš principo statusas visuomenėje patrauklus kol jo neturi kai jau jis yra iš jo daugiau nepatogumu nei naudos.

Taip, didžiajai daugumai merginų rūpi tokie paprasti materialiniai dalykai. Bet vat štai ir kabliukas - o ką jei prarandi darbą ar sudaužai mašiną ir reik po to remontuot? Mergina išgaruos nepalikdama pėdsakų. big_smile
Vat kuom galiu džiaugtis - auto senas ir neprabangus, BET žiemos nematęs, rida maža, variklis dirba kaip laikrodukas, taupus (tik gaila retas modelis ir Lietuvoje jų vos kelios liko), o ir piniginė stora.
Turint merginą piniginė suplonėtų, mašinai prižiūrėti lėšų nėra, auto nebevažiuotų, irrr.... merginos nelieka.
Štai ir atsakymas, gyveni vienas - WIN, gyveni su mergina - anksčiau ar vėliau bus FAIL. big_smile

174

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

https://www.youtube.com/watch?v=id3HQMaxbRw  big_smile

175

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

gedukas parašė:

pasirodo kiek nedaug reikia tik geresnės mašinos ir santykiai iškart mezgasi.Tik ar tais santykiais mašinos vairuotojas bus patenkintas.Aš tokiu santykiu tikrai nenorėčiau.man geriau tada jau vienam.
iš principo statusas visuomenėje patrauklus kol jo neturi kai jau jis yra iš jo daugiau nepatogumu nei naudos.

masinos reikia. nebutinai prabangios bet reikia. nes labai daug sekso buna masinoje o be masinos tau mergina gal ir neatsiduos juk nesimylesi su ja gatveje o taip i miskeli nuvaziuoji ir mergina pati priekabiauti pradeda

176

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

VortexWind parašė:
gedukas parašė:

pasirodo kiek nedaug reikia tik geresnės mašinos ir santykiai iškart mezgasi.Tik ar tais santykiais mašinos vairuotojas bus patenkintas.Aš tokiu santykiu tikrai nenorėčiau.man geriau tada jau vienam.
iš principo statusas visuomenėje patrauklus kol jo neturi kai jau jis yra iš jo daugiau nepatogumu nei naudos.

Taip, didžiajai daugumai merginų rūpi tokie paprasti materialiniai dalykai. Bet vat štai ir kabliukas - o ką jei prarandi darbą ar sudaužai mašiną ir reik po to remontuot? Mergina išgaruos nepalikdama pėdsakų. big_smile
Vat kuom galiu džiaugtis - auto senas ir neprabangus, BET žiemos nematęs, rida maža, variklis dirba kaip laikrodukas, taupus (tik gaila retas modelis ir Lietuvoje jų vos kelios liko), o ir piniginė stora.
Turint merginą piniginė suplonėtų, mašinai prižiūrėti lėšų nėra, auto nebevažiuotų, irrr.... merginos nelieka.
Štai ir atsakymas, gyveni vienas - WIN, gyveni su mergina - anksčiau ar vėliau bus FAIL. big_smile

jei prarandi darba atsistoji ant koju ir ieskai kito. sudauzei masina perki nauja ir vezioji jau kita mergina o buvusioji tegu stoteleje autobuso laukia. darbai surandami o pinigai uzdirbami

177

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Si tema tipo skiria pazinciu ieskotojus i litys? As maniau i zmoniu tipus...

178

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:

masinos reikia. nebutinai prabangios bet reikia. nes labai daug sekso buna masinoje o be masinos tau mergina gal ir neatsiduos juk nesimylesi su ja gatveje o taip i miskeli nuvaziuoji ir mergina pati priekabiauti pradeda

mat kaip kaip jums viskas paprasta.tai reiks iš kart busiko septynviečio kad paprasčiau ir patogiau būtu kažin tik ar su juom norinčiu pasivėžinti bus.:::920

179

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ieškau rimtų pažinčių, susitinku. Bet nesurandu nieko kol kas ir manau, kad galbūt ne čia reikia ieškoti žmogaus, ir tiesiog palikti tą online dating dalyką, bet vis dar čia lūkuriuoju ir pabendrauju.
Anyway, grįžtant prie temos --- taip, ieškau rimtų pažinčių.

180

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

pažintis toks labai nerimtas ir slidus dalykas todėl išeina kad ieškai visai ne to ką nori rasti.