21

Re: Santykiai su mergina.

vitalijus parašė:
Ninada lia lia parašė:
vitalijus parašė:

Kiek tau metu yra? Jei ji tau pasake kad atsibodo tavo zinutes tai ko dar tu nori is jos?  Jau gali stengtis kiek nori, bet per prievarta neitiksi. Atsimerk zmogau

Kuo ilgiau knisa protą su tomis žinutėmis, tuo geresni rezultatai. Atkaklumas ima viršų.
:::034

Kas tau koki prota knisa? demesio trukumas beveidei personai? Zmogus klausia ka daryt, tai jam aiskiai ir pasakoma,  o tu cia rasineji pievas lankas ir manai kazka naudingo padarei? Lol in your face

:::228 kai kurie vyrukai čia pakrikusių nervų.

22

Re: Santykiai su mergina.

per daug ne aiškinant kaip kam bus panikos priepuolis, gal net sumaištis. tai verta žinoti; naudingiausia informacija norintiems suvilioti merginą. vieni kitiem rekomenduokit ir gražuolėm bus šakiu rajonas ....( Kaip Susirasti Merginą | SusiraskMergina.lt.) Paslaptys apie moteris, pasakytos mirštančios merginos. man tai tik patvirtino ir papilde žines kodėl jos tokios .... cia tai bet :::016

23

Re: Santykiai su mergina.

delfinas parašė:

per daug ne aiškinant kaip kam bus panikos priepuolis, gal net sumaištis. tai verta žinoti; naudingiausia informacija norintiems suvilioti merginą. vieni kitiem rekomenduokit ir gražuolėm bus šakiu rajonas ....( Kaip Susirasti Merginą | SusiraskMergina.lt.) Paslaptys apie moteris, pasakytos mirštančios merginos. man tai tik patvirtino ir papilde žines kodėl jos tokios .... cia tai bet :::016

Tau jau turbūt panikos priepuolis, kad visur rašai tą patį. big_smile

24

Re: Santykiai su mergina.

Kęstas parašė:
delfinas parašė:

per daug ne aiškinant kaip kam bus panikos priepuolis, gal net sumaištis. tai verta žinoti; naudingiausia informacija norintiems suvilioti merginą. vieni kitiem rekomenduokit ir gražuolėm bus šakiu rajonas ....( Kaip Susirasti Merginą | SusiraskMergina.lt.) Paslaptys apie moteris, pasakytos mirštančios merginos. man tai tik patvirtino ir papilde žines kodėl jos tokios .... cia tai bet :::016

Tau jau turbūt panikos priepuolis, kad visur rašai tą patį. big_smile

jokio priepuolio.  uz tad dabar dar daugiau sužinojau  ir mažiau gaišti laiko su nevertom demesio reik o  žinoti su kuo verta gaišt laika ,  o bendraujant tik pasitvirtina ir rezultatai akivaizdus man. ir man gerai wink)))) rašiau tik tam kad žinotu  kas  nežino.

25

Re: Santykiai su mergina.

delfinas parašė:
Kęstas parašė:
delfinas parašė:

per daug ne aiškinant kaip kam bus panikos priepuolis, gal net sumaištis. tai verta žinoti; naudingiausia informacija norintiems suvilioti merginą. vieni kitiem rekomenduokit ir gražuolėm bus šakiu rajonas ....( Kaip Susirasti Merginą | SusiraskMergina.lt.) Paslaptys apie moteris, pasakytos mirštančios merginos. man tai tik patvirtino ir papilde žines kodėl jos tokios .... cia tai bet :::016

Tau jau turbūt panikos priepuolis, kad visur rašai tą patį. big_smile

jokio priepuolio.  uz tad dabar dar daugiau sužinojau  ir mažiau gaišti laiko su nevertom demesio reik o  žinoti su kuo verta gaišt laika ,  o bendraujant tik pasitvirtina ir rezultatai akivaizdus man. ir man gerai wink)))) rašiau tik tam kad žinotu  kas  nežino.

rasai, nes reikia durnoms avims "prastumti" patarimus; kur 10x geresniu galeciau uz dyka duoti smile

ar per reklama, ar per narystes, ar per mokescius turbut kazkaip norisi pasipelnyti, tai ateina i potencialiu pirkeju vietele, kur tikisi daug loheliu vienisu, kurie tikes visokiom nesamonem brukamom.   2/10 bait.

Step it up, m8

26

Re: Santykiai su mergina.

Marius parašė:

Sveiki.Draugaujiu su mergina gal kokius 3 mėn.Atrodė buvo viskas gerai jai daviau visą savo laiką,bet dabar taip atsitiko,kad jai prasidėjo sesija mokslai o savaitgalias jinai padėta savo tėvams ūkyje.Dar jinai buvo susitikusi su savo buvusiu bendraklasiu,o prieš einant neprašė,bet pranešė sekančią dieną.Šiaip paklasiau ar neatsibodo mano žinutės jai atsakė taip,kad atsibodo.O paklausiau ar tu man jauti kažką nieko nepasakė.Ką daryti man tokioje situacijoje ? smile

pasiusti ant triju raidziu. nes buvai ir liksi atsarginiu ratu.