21

Re: Dragai

Tomas, 26 parašė:

Siaip mane irgi tie dalykai domina..Kad ir daleiskim vienas vairuotojas..Bet tas vairuotojas nelygus vairuotojui.Vienas geriau sujunx begius kitas prasciau..O siaip per tv maciau isvis ant volu matavo..Tai nelabai suprantu..


ant volu paprastai matuojama galia/sukimo momentas. Tai vadinamieji dinamometrai. Siaip ant ju esu mates kai ir isibegejima su jais matuoja, bet dazniau iranga tvirtinama i pati auto, arba dedamas koks gps imtuvas (su kuriuo l. daug ka galima nustatyti). del matavimo - kiekvienas gamintojas matuoja skirtingai. Bet kiek mates pvz - nauji automobiliai is gamyklos vaziuoja greiciu nurodytu specifikacijoje tik tada kai vienas zmogus viduje.


22

Re: Dragai

Tomas, 26 parašė:
Vitalijus, 19 parašė:

nu bln golfas antras 1,8gti.. kiek ten jam kilovatu?

136AG...0-100 per 8s..:D


8,3 sekundes. bet abejoju ar daug golfu savininku juos taip priziuri, kad greiti taip rinktu, nes tam reikia geros prieziuros ir nepjauti variklio.. bet kokiu atveju didelis skirtumas tarp 7 sekundziu ir 8,3

23

Re: Dragai

Cia del skirtingu saltiniu paklaida gali buti aisku..As zejau Autos, ten raso 8s..O del GTi tai galiu pasakyti tapati kaip ir apie M50 varikli bmw 325i..Ju beveik neimanoma turbut rasti idealiai priziuretu..O jei ir rastum tikrai neparduos niex..:D

24

Re: Dragai

niu aukstasukiai japonai gerai laikosi.. bet viskam yra savos ribos. Del autos saltiniu - jie ten l. netikslus

25

Re: Dragai

šiaip tai GOLF GTi 0-100km/h yra kažkur nuo 8-9sek (bo visi šaltiniai skiringai pasakoja).
Jei draguose važiuotų tik mašinos kur greičiau nei 7 sek iki 100km/h ima, tai tikrai būtų linxmiau ir gražiau, bet ta realybė, kad daugelis senesnių ir populiaresnių mažesnio biudžeto GTi automobiliukų kažkur yra 7-8sek rybose (bent jau standartai). Tad dalyvių skaičius tikrai sumažėtų smile

26

Re: Dragai

nu ka... penktadienis arteja... dar vienas dragas...

27

Re: Dragai

masinu pagreitis tikrai netikrinamas su pilnu ekipazu smile seip labai gera info yra seme saite:) www.carfolio.com praktiskai visu masinu charakteristikos yra:) ir dar daug japonisku varijantu ima7s kaip masina ysibegeje per5s tada ydomu ir ziureti ir joje sedeti smile cia 7s nieko ydomaus pvz ford probe mano 2,2 turbo ima 6,9 jokio ydomumo bent jau man:)

28

Re: Dragai

smile)))))))))))))))))))
terese koke tu ismintinga:))))))))))))))))
gal ir tepalu daugeu ypildavo kad variklis greiceu suktusi:)))))))))))krc

29

Re: Dragai

xexe. oras reguliuojamas vaziuojant ziede nes kaistatnt orui jis pleciasi, bet tada oras ne puciamas o isleidziamas po keliu pirmuju ratu

30

Re: Dragai

Jo dare netgi dazniau nei kiekviena diena..:D Cia gal tu biski susimaisei.gal jis kakita dare tau dazniau nei kasdien?:D:D

31

Re: Dragai

baikit lazdavot mergyte ;] geriau paprasykit jos nuotraukos smile jau isivaziavot su tais dragais wink

32

Re: Dragai

Tai jos foto gali pazet ir taip paspaudes ant anketos..Nieko ipatingo..:D Nu aisku cia tik mano nuomone..:D

33

Re: Dragai

as tai ten nieko neiziuriu, tik du siluetus (sorry uz off topic)

34

Re: Dragai

kokia pana tokia ir nuomone.... tokiom tik ir vazhiuot su baxurais i dragus... typo AKSESUARAS prie kokio antro golfo ir liausho baxuro big_smile

35

Re: Dragai

tiesos tavo zodziuose yra ;]

36

Re: Dragai

kas siauliuose pasiruoses siandie i draga?

37

Re: Dragai

Teresė, 18 parašė:

Vaikinukai, ne nusisnekiekyt geriau.. Nes as irgi galiu pradet.. Tomai     
paziurewtum geriau i savo foto.. Sakai nieko ypatingo-o net nezinai kuri is ju as, beto ta foto daryta kai nam buvo 16metu.. O i dragus mes ne su vaikinais vazinejam..


ties gi jus silkes.. mergos su golfais big_smile

38

Re: Dragai

va geras dragas shiandien panevezhy buvo. ir liaudies daug ir draguojanciu... tik lietus "truputi" trukde.

39

Re: Dragai

Teresė, 18 parašė:
Vitalijus, 19 parašė:
Teresė, 18 parašė:

Vaikinukai, ne nusisnekiekyt geriau.. Nes as irgi galiu pradet.. Tomai     
paziurewtum geriau i savo foto.. Sakai nieko ypatingo-o net nezinai kuri is ju as, beto ta foto daryta kai nam buvo 16metu.. O i dragus mes ne su vaikinais vazinejam..


ties gi jus silkes.. mergos su golfais big_smile

Jei pats su golfu vazineji, tai negalvok kad ir kiti.. big_smile

ish tawo kalbos galima suprast kad esi peroksidine golfo vairuotoja wink
o del manes tu nesijaudink,tikrai ne su golfu vazineju

40

Re: Dragai

juokinat jus mane su savo aiskinimais;] normalus zmones turi kuo uzsiimti kuo nors daugiau nei trintis "draguose" smile eikit mokytis, pabaikit gerus mokslus, susiraskit gerus darbus, uzdirbkit pinigo, o tada lauzykit SAVO masinas smile