21

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

na visu pirma musu fiziologija skirtinga... ne visu plaukai linke toms pacioms naujovems:) bandyk liaudiska medicina... dilgeles... ramuneles... medu... taip pat padeda vaistinese perkamas cemeryciu vanduo!!! tik sparciai nepratink plauku prie daug ir skirtingu priemoniu.... lai atsigauna po truputeli smile

22

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

dar kiausini gali uzsimusti ant galvos, girdejau padeda smile

23

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

nereikejo plauku dazytis tongue

24

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

klausimelis..o anksciau augdavo greiciau??gal koki chemini dareisi anksciau ir nuo to nebeauga gal pasizeide kokios saknys plauku

25

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

niu kaip matot tai mano plaukai soooooper=) tai man apie tai nert nereik galvot...wa...o tau...galiu patart...naudot brangesni sampuna..netaupyk,,,ir wiskas bus čiki=)dar jei ka yra kirpyklos......ir jei nezinojai grozio salonai...

26

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

nedazyk, nenaudok jokiu ten laku, putu ir pan., nedziovink fenu, nes labai sausina ir greiciau luzineja, tepk kaukes, garnier labai geros yra, aisq ir kainuoja bet efektas pastebimas!tik nepersisenk viskuo tepliodama, bo dar visai nuslinks! tfu tfu tfu..;)

27

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Karolina, 18 parašė:

nedazyk, nenaudok jokiu ten laku, putu ir pan., nedziovink fenu, nes labai sausina ir greiciau luzineja, tepk kaukes, garnier labai geros yra, aisq ir kainuoja bet efektas pastebimas!tik nepersisenk viskuo tepliodama, bo dar visai nuslinks! tfu tfu tfu..;)

Nepatarciau pirkti garnier firmos kosmetikos nei veidui nei plaukams,o geriausia pirkti tik vaistinese arba grozio salonose kosmetik plukams...

28

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Ai jus cia visai...nepatarciau nepatarciau:) kas vieno zmogaus plaukams tinka kito plaukams gali visai netikti:) Jeigu jums labai tinka toks ir toks sampunas tai dar nereiskia, akd kitam nuo jo pleiskanu neatsiras:)
Geri kai jus turit pinigu ir galit sau leisti pirkti maziukus sampuno buteliukus po 30lt smile O man tai gerai ir paprastas...:) plaunu ir plaukai auga kaip auge:D~ Tiesiog patarciau pabandyti tas ampules plaukams kaip cia jau kazkas minejo, naudoti balzama ir dazniau pakirpti galiukus:) ir viskas...ir beje jei dar imanoma reciau dziovinti fenu:) P.S. gaila as negaliu nenaudoti feno, nes plaukai kitaip nelabai kaip isdziusta:)

29

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Galiu pasakyt kad man irgi buvo problema del plauku! neutral Padejo: 1 tai karta per menesi apsilankimas pas kirpeja. 2 vitaminu kompleksas. 3 Visa plauku prieziuros linija (sampunas+balzamas+kauke+kremas...)! viskas kartu=sveiki plaukai! big_smile

30

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

o as tai be feno niekur ne zingsnio!!!!! palaukiu kol plaukai pradziuna siek tiek ir tada padziovinu kad plaukai grazei stovetu, ir nieko jie man ten per daug nedziovina, nes yra visokio oro sroves!! jei su salta dziovinsi tai nieko ir nebus!!!

31

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Viktorija, 24 parašė:

klausimelis..o anksciau augdavo greiciau??gal koki chemini dareisi anksciau ir nuo to nebeauga gal pasizeide kokios saknys plauku

Anksciau tai tikrai daug geriau augdavo.Net drauges po vasaros  nustebdavo kiek daug paauge mano plaukai.O dabar per du metus paaugo gal tik kokius 5 cm.Tada sviesinau plaukus.

32

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Marija, 20 parašė:
Karolina, 18 parašė:

nedazyk, nenaudok jokiu ten laku, putu ir pan., nedziovink fenu, nes labai sausina ir greiciau luzineja, tepk kaukes, garnier labai geros yra, aisq ir kainuoja bet efektas pastebimas!tik nepersisenk viskuo tepliodama, bo dar visai nuslinks! tfu tfu tfu..;)

Nepatarciau pirkti garnier firmos kosmetikos nei veidui nei plaukams,o geriausia pirkti tik vaistinese arba grozio salonose kosmetik plukams...

Nu as nusipirkau Schwarzkopf profesional hairtherapy krema.Kreipiausi i kirpeja ir man ji patare.Tepiausi pora kartu ir rezultatu patenkinta:::807

33

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Milda, 16 parašė:

niu kaip matot tai mano plaukai soooooper=)http://forumas.ieskok.lt/imgload/485 tai man apie tai nert nereik galvot...wa...o tau...galiu patart...naudot brangesni sampuna..netaupyk,,,ir wiskas bus čiki=)dar jei ka yra kirpyklos......ir jei nezinojai grozio salonai...

Nu anksciau naudojau wash & go sampuna dabar pradejau plautis PANTENE PRO-V Amino tai plaukai jau beveik nebeslenka o anksciau budavo pilnas sepetys ir grindys.

34

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Vilija, 20 parašė:
Marija, 20 parašė:
Karolina, 18 parašė:

nedazyk, nenaudok jokiu ten laku, putu ir pan., nedziovink fenu, nes labai sausina ir greiciau luzineja, tepk kaukes, garnier labai geros yra, aisq ir kainuoja bet efektas pastebimas!tik nepersisenk viskuo tepliodama, bo dar visai nuslinks! tfu tfu tfu..;)

Nepatarciau pirkti garnier firmos kosmetikos nei veidui nei plaukams,o geriausia pirkti tik vaistinese arba grozio salonose kosmetik plukams...

Nu as nusipirkau Schwarzkopf profesional hairtherapy krema.Kreipiausi i kirpeja ir man ji patare.Tepiausi pora kartu ir rezultatu patenkinta:::807

Niu man schwarzkopf nepatinka,nuo ju man tik blogiau.dar yra kad augtu plaukai emulsija firmos Lierac,bet nezinau ar lietuvoje yra?man padeda naudoju jau 2 savaites o rezultatai nuostabus...prie saknu jauciu kaip nauji plaukuciai auga...nuostabu!!!

35

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Egle, 16 parašė:

Ai jus cia visai...nepatarciau nepatarciau:) kas vieno zmogaus plaukams tinka kito plaukams gali visai netikti:) Jeigu jums labai tinka toks ir toks sampunas tai dar nereiskia, akd kitam nuo jo pleiskanu neatsiras:)
Geri kai jus turit pinigu ir galit sau leisti pirkti maziukus sampuno buteliukus po 30lt smile O man tai gerai ir paprastas...:) plaunu ir plaukai auga kaip auge:D~ Tiesiog patarciau pabandyti tas ampules plaukams kaip cia jau kazkas minejo, naudoti balzama ir dazniau pakirpti galiukus:) ir viskas...ir beje jei dar imanoma reciau dziovinti fenu:) P.S. gaila as negaliu nenaudoti feno, nes plaukai kitaip nelabai kaip isdziusta:)

As irgi veliau naudojau pigesnius,bet paskui atsibodo tureti plaukus nespindinciu ir issausejusius kaip pradejau dazyti plaukus(nors ir dazau tik pas kirpeja!) O kai pabandziau brangesni sampuna,balzama ir seruma sausiems plaukams tai pajutau skirtuma!!!ir dabar tikrai negailiu plaukams nieko(sampunas 15eur,bet uztenka 2men,balzama 10eur,per men,ir seruma 12 eur per 1-2 savaites.o veliau dar pabandziau firmos Lierac emulsija kad plaukai augtu tai sakau man po 2 savaiciu pradejo taip augti...nuostabu!!!

36

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

vitaminu truksta man atrodo???

37

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

man ne as tikrai jiestau merginos rimtos santikos labai :::407:::426:::416

38

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Pranas, 21 parašė:

man ne as tikrai jiestau merginos rimtos santikos labai :::407:::426:::416

gal tu ne ten uzsukai?

39

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

ce o ka ?:::407:::407:::407:::419

40

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

gal pas ji irgi plaukai neauga!!! smile del to ir uzsuko!!!