41

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

gal but...????Bet tada ne ta komenta parase...;)

42

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

o as tai be tiesinimo znypliu negaliu....

43

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Tikiuosi ne kiekviena diena, nes tai kenkia plaukams!!!! ir geriau nusipirk keramines znyples!!!! o ne tas is saulutes!!!

44

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

ne,nekiekviena diena.o znyples tai naudoju geras, ne is saulutes smile

45

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

pasakysiu mergaites paprasciausias neriebus majonezas padeda atgaivinti ir sustiprinti plaukus pati bandziau padejo, draugei padariau kauke irgi padejo

46

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Mano nuomone,tai vienas sampunas ar tik kauke ne ka pades plaukams,reikia viska naudoti vienos linijos ir sampuna ir balzama ir ampules plius dar gerti vitaminus plaukams stiprinti,ir tai daryti reaguliariai,tada rezultatai tikrai bus.As irgi turejau problemu del plauku,tai nuejau pasikonsultuoti pas profesionale plauku gydytoja,tai jinai man rekomendavo 3 menesius kasdien gerti vitaminus PANTOGAR bei naudoti KERASTASE serijos produktus skirtus plaukams gydyti,tai patikekit rezultatai nerealus

47

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

as girdejau apie majonezo ir kiausinio kauke,dar 2 saukstai aliejaus ten ieina,i savaite po karta.labai atsigauna plaukai..

48

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

o juk majonezas ir gaminamas is kiausiniu ir aliejaus!!!!!!!! Gal kam ir tinka liaudies patarimai, bet as labiau pasitikiu  profesionaliomis kosmetikos priemonemis ir zirklemis!!!!! smile))

49

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

tai as irgi tu liaudisku nenaudoju,cia gal tom,kurios neranda tinkamu priemoniu...o pabandyt juk galima smile

50

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

manau, kad mano plaukuciai neblogi. paziurekite: http://www.pazintys.com/main/details/vi … ?m_id=4494  ir liaudisku priemoniu deka...:) 

51

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

dar viena iseitis yra priauginami plaukai,jei nori greito efekto kelios valandzikes ir dziaugiesim plaukuciais

52

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

ir man liaudiskos priemones padeda. Anksciau labai sakodavosi ir luzinedavo galiukai, bet kaskart pries plaudama plaukus , galiukus istepu alyvu aliejumi, palaikau kokia valanda, tada isplaunu kaip paprastau - sampunu, kondicionieriumi. Ir jau plaukuciai nebetokie sausi, atsigauna smile

53

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

aaa!!!! kosmaras...man nu nerealiai plaukai pradejo slinkti....!!! sad saujom vos ne...ka daryt????SOS!!!!

54

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

nusiskusk plikai smile lol

55

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

Vilma, 22 parašė:

nusiskusk plikai smile lol

newykes patarimas jei ka...jei nezinai ka patart tai geriau is vis patylet...

56

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

manau reiktu sureguliuoti mityba ir witaminu pagert

57

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

ka patylet ka,vika?jei nezinai,ka rasyt ,tai geriau visai nerasyt,nei malti ta pati s per ta pati,cia jau tiek patarimu prirasyta,kad belieka juos pasiskaityt ir atsirinkti ,kas tau tinka pagal skoni ir kisene labiau ar profesionalus plauku gydymo budai ar liaudiskos priemones ir viskas,ir nereikia cia saves sureiksminti taip,lyg karaliene cia butumei, visi vel nuo pradziu pradetu tau ta pati per tapati vardint .ir isvis kuo toliau pastebejau tuo labiau visikios mazvaikes cia tik svaigta daugiau nieko,praktiskai labai mazai zmoniu su kuriais galima normaliai padiskutuot sitam ieskoko forume

58

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

manau priklauso nuo prieziuros

59

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

aha morku valgyk :=D

60

Re: Ka daryti,neauga plaukai?!

man tai ****.. kai noriu kad butent tokio ilgio plaukai butu tai ne, jie man tep greit auga kad reik kas dvi savaites kirpt. o vat dbr noriu augint tai visiskai neauga! nors tu ka!