41

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Audrius parašė:
Mantė parašė:

Ne visos moterys dažosi ar rengiasi kažkaip įmantriai vien vien tam,kad vyrų dėmesį patrauktų.
Čia yra grožio reikalas,paklausk kokios fyfutė,kodėl ji tiek prisišpaklino,o ji atsakys nu gi gražu,mada ir pnš. Nereikia čia visur tų vyrų kišti.

Šitai daug moterų teigia, tik vat su laiku ėmiau manyti, kad tai yra visiški paistalai smile
Puošiamasi (ir persistengiama puoštis taip pat) arba dėl vyrų dėmesio, arba dėl savo socialinės vertės įtvirtinimo, naudojant vyrų dėmesį, kaip tos vertės matą.
Aišku, nė viena moteris to niekada nepripažins big_smile


Tik jau nesusireikšminam šitaip. Jei jau viską dėl vyrų darytų tai būtų juokinga. Nevykęs argumentas.

42

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:

Tema butu irgi gera : kodel visi vyrai subukejo

vyrai smaileja, nusisneki big_smile

43

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Bando prisitaikyt prie vyru

44

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

ally lorel parašė:
Kristina parašė:

Tema butu irgi gera : kodel visi vyrai subukejo

vyrai smaileja, nusisneki big_smile

Dar labiau tinka tema - kodel vyrai masto vien antru galu

45 (redagavo Jonas 2015-06-07 11:14)

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Donatas parašė:

Nes nesportuoja

Nejuokink savo "sportu" :::b49:::044:::044:::044
:::042 Dauguma sportuoja del mados reikalo, skausmo iskreiptais veidais :::911:::b18
Moterys bunka nuo alkoholio, mobiliaku  ir rukymo !!!

46

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

kad jos ir anksciau nebuvo per daug protingos. sutikti ismintinga moteri yra retenybe. nors pazistu keleta protingu moteru. o subukejo zmones del to kad per daug pasidave vartotojiskai kulturai ir besaikiam vartojimui bei prarado visas moralines vertybes

47

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

o subukejo zmones del to kad per daug pasidave vartotojiskai kulturai ir besaikiam vartojimui

bet kaip suprantu yra ir pliusu tame besaikiame vartojime - skatina ekonomoka, kad nestagnuotu. Amerikoj sako, ten irgi skatina visus vartot kuo daugiau.
Kuo daugiau vartoja, tuo daugiau gamina. Kuo daugiau gamina, tuo zmonems yra daugiau darbo. Kai dirba zmones , uzdirba.

Bet aisku siaip klausimas ar tas yra ilguoju laikotarpiu gerai. Isnaudojami zemes resursai galbut greiciau nei reiketu. O gal ir nieko blogo. Issisuks zmones, pvz naftos labai ilgai nebeuzteks, tai skatina galvot apie alternatyvu kura ir vystyt technologijas.

48

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Tema labai idomi.
bukeja moterys todel...
kad i pone ploneja.kuo jis plonesnis.tuo jis ismanesnis...kam tiek
laiko jos praleidzia prie kompo.
skaitytadomos atsiliepimus apie savo tobula figura apie tai kur gaut grazesni ruba..nemanau kad fifackas domina kino teatras.muzikinis teatras ar parodos..juk ten neidomu joms nuobodybe.!gyvenu kaime..zinau moters prigimti..(tiesiog buti savimi)buti moterimi!ir nesivaikyti to kas man nepriesirdies!

49

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:
ally lorel parašė:
Kristina parašė:

Tema butu irgi gera : kodel visi vyrai subukejo

vyrai smaileja, nusisneki big_smile

Dar labiau tinka tema - kodel vyrai masto vien antru galu

nes tokia vyru prigimtis.

50

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

mari parašė:

Bando prisitaikyt prie vyru

Butent:::012,  kai kai aplinkybes nepalieka kt. aplinkybiu tai belieka "ijunkt durniu" ir prisitaikit.

51

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

ally lorel parašė:
Kristina parašė:
ally lorel parašė:

vyrai smaileja, nusisneki big_smile

Dar labiau tinka tema - kodel vyrai masto vien antru galu

nes tokia vyru prigimtis.

Tai kodel tada reikia ant moteru varyt, kad jos subukejo? Kad jus patys dar savo evoliucijos nuo gyvuliu p**anciu viska, kas juda neperejot.

52

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

O apie tas prigimtis, tai visiskai nesutinku. Gerai, vyru prigimtis daugintis, moteru gimdyti vaikus. NIEKADA gyvenime su tuo nesutiksiu, nes toks vaizdas, kad gyvenimo negali tureti, jei vaiku neturi, nesamone. Jei vien tik prigimtimi vadovausimes, tai nieko daugiau ir nebereikes, paprasta.

53 (redagavo Ju ir Das 2015-06-15 14:37)

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Vyrų prigimtis yra ir apšviesti, mokyti moteris.

Ne pimpalu mosikuotis smile

Kaip tik.

Jei per daug mosikuosi pimpalu, ir per mažai mokysi moteris (ir mokysi ko?)...

Nereikia nuolat valgyti to, kas stimuliuoja lyties organą.

Geriau - kas stimuliuoja smegenis smile

O smegenys žinos, kada ir kiek pimpalu naudotis.

54

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:
Audrius parašė:
Mantė parašė:

Ne visos moterys dažosi ar rengiasi kažkaip įmantriai vien vien tam,kad vyrų dėmesį patrauktų.
Čia yra grožio reikalas,paklausk kokios fyfutė,kodėl ji tiek prisišpaklino,o ji atsakys nu gi gražu,mada ir pnš. Nereikia čia visur tų vyrų kišti.

Šitai daug moterų teigia, tik vat su laiku ėmiau manyti, kad tai yra visiški paistalai smile
Puošiamasi (ir persistengiama puoštis taip pat) arba dėl vyrų dėmesio, arba dėl savo socialinės vertės įtvirtinimo, naudojant vyrų dėmesį, kaip tos vertės matą.
Aišku, nė viena moteris to niekada nepripažins big_smile

Tik jau nesusireikšminam šitaip. Jei jau viską dėl vyrų darytų tai būtų juokinga. Nevykęs argumentas.

Aš nesakiau, kad vien dėl vyrų, buvo minėta dar ir socialinė vertė. Beje, tos kurios savo socialinę vertę mėgina įtvirtinti ne per vyrų dėmesio kiekį - nelabai ir plėšosi dėl puošnių drabužių ir kosmetikos, kas vėl mano nuomonę patvirtina.
O nevykęs argumentas - tai yra bandymas paneigti kito nuomone tuo, kad kažkam ta nuomonė pasirodė juokinga wink
Šiaip aš savo tokią nuomonę sau ne kartą pasitvirtinau, ir man to gana, o jei kažkas mėgina save apgaudinėti, tai koks man skirtumas, tikrai nesiruošiu stengtis ir įtikinėti smile

55

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:
ally lorel parašė:
Kristina parašė:

Tema butu irgi gera : kodel visi vyrai subukejo

vyrai smaileja, nusisneki big_smile

Dar labiau tinka tema - kodel vyrai masto vien antru galu

Na, mes bent jau turim tą antrą galą, galim nors juo pamąstyt, jei galva tuščia, o ką jūs? tongue big_smile
Ir jei jau tie vyrai tokie vienodi, tai ko jūs taip sunkiai juos išsirenkat ? big_smile
P.S. Juokauju smile Bet prieš stumdama ant visos priešingos lyties pamąstyk, kad tokį stūmimą labai lengva apsukt atgal big_smile

56 (redagavo Tomas 2015-06-16 16:34)

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Ar dauguma moterų subukėjo? Gal reikėtų pradėti nuo to?

Faktas tas, kad imant ankstesnes lietuves moteris, kurios maitinosi vienokiu maistu (iš mėsos tarkim daugiausiai kiauliena), ir imant jų palikuones moteris, kurios ėmė maitintis dalinai kitokiu maistu (tarkim daugiausiai vištiena ar riebiomis žuvimis bei kitomis daug omega 3 riebalų turinčiomis jūrų gėrybėmis, ar išvis nevalgo mėsos, ar labai mažai - ir taip toliau) - elgesio pakitimas neišvengiamas.

Valgomas maistas, valgomi gaminiai absoliučiai susiję su elgesiu. Pasikeitus valgomam maistui - pasikeičia rūšies elgesys. Taigi, protinė veikla.

Klausimas ar pasikeitimas yra pozityvus ar negatyvus? Ar tai evoliucija ar degradacija?

Ne tik maisto. Valgymo kultūros pasikeitimas taip pat. Kada ir ką valgyti. Ar verčiamiems, ar laisvai.

57

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Faktas tas, kad imant ankstesnes lietuves moteris, kurios maitinosi vienokiu maistu (iš mėsos tarkim daugiausiai kiauliena), ir imant jų palikuones moteris, kurios ėmė maitintis dalinai kitokiu maistu (tarkim daugiausiai vištiena ar riebiomis žuvimis bei kitomis daug omega 3 riebalų turinčiomis jūrų gėrybėmis, ar išvis nevalgo mėsos, ar labai mažai - ir taip toliau) - elgesio pakitimas neišvengiamas.

na tai visteina ir zuvis svekiau nei kiauliena, tai tada turetu but geryn smile

58

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:

O apie tas prigimtis, tai visiskai nesutinku. Gerai, vyru prigimtis daugintis, moteru gimdyti vaikus. NIEKADA gyvenime su tuo nesutiksiu, nes toks vaizdas, kad gyvenimo negali tureti, jei vaiku neturi, nesamone. Jei vien tik prigimtimi vadovausimes, tai nieko daugiau ir nebereikes, paprasta.

kazkaip paskaitau ir galvoju, kad noretum buti vyru.. 
jo, kai pradeda begti nuo prigimties ir atsiranda visokiu pedofilu, geju ir panasiu psichu.. bukit, kas esat ir dziaukites..

59

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Antanas Patamsis parašė:

viska lemia naturali atranka. protingi zmones galvoja ne tik kaip vaiku prigimdyt, bet ir ar sugebes juos tikrais zmonem uzaugint. todel sugeba viena, kartais du vaikus uzaugint. o besmegeniai dauginasi nemastydami, savo genus skleidzia i kaire ir desine, todel rezultate spec. poreikiu turinciu zmogeliu  gauseja. puse ju yra kvailos, baisios ir besmegenes merginos, kita puse nuo kobros alaus amzinai apspange situ spakliuotu barbiu gerbejai. tai ko norit? teks prisitaikyt prie ziaurios realybes

Spėju būni ir retai iš girstas, čia esantys žmonės mokslą sunkiai supranta.
Na kai pvz. Dėl alaus, čia yra pats baisiausias gėralas kokį žmonės šiais laikais ir senais gėrė. Kai kuriuose šalyse jis priskirtas, kaip nacionalinė vertybė ir aišku čia dar vienas visuomenės pvz. , kad dalis žmonių neturi savos nuomonės ir mano, kad alus pats vyriškiausias gėrimas, bet jis anaiptol iš vyro daro slunkių, betiksliu padaru ir liekas tik viena veikla gerti dar alaus. Aišku visada reikia, net tik švaistytis žodžiais tas blogais ar tas gerai visida reikia paaiškinti iki galo. Tai va alus gaminamas iš miežių salyklo(daiginti miežiai), apyniai, kviečiai na čia standartinės sudedamosios dalys. Blogis ne miežiai ar kviečiai, nors iš kviečių ir nieko gero, bet blogis slypi apyniuose, jie yra pagrindinis alaus prieskonis nuo kurio alus ir įgauną tą kartų skonį. Apyniuose yra 8-prenilnaringeninas (8-PN) – medžiaga, priklausanti fitoestrogenų klasei.(Fito – augalas, estrogenas – moteriškas hormonas). Šio hormono yra ir kituose augaluose, bet apyniuose reikia pastebėti, kad 8-PN savo hormonine jėga viršija visus kitus fitoestrogenus 10–100 kartų ir priartėja pagal savo aktyvumą prie moteriško hormono – estrogeno.
Ir dabar išversiu. Vyro organizme hormonų pusiausvyra yra tokia 90proc testosterono , 10 astrogeno. Ir tas 10 pronto šio hormono vyra padaro aktyviu, veikliu, tikslo siekiančiu žmogumi. Ir pažaidus tą pusiausvyra atsitinka, tai ką rašiau anksčiau. Vyrai moteriškėja ir plius vista tinginiai ir betiksliai. Maksimaliai kuo besiekia, gyvenamasis būstas, darbas, mašina, moteris ir keli vaikai ir aišku dar alaus išgerti smile Kiek vienas žmogus gali dagiau ir mano pasąmoningai to trošta, bet išsiderinęs kūnas(organizmas) to nebegali realizuoti. smile Dar truputi istorijos nuo seno dagiausią alaus išvirdavo vienuolynuose vienuoliai. Na ir kam įdomu ir kuriai nebaikštinto sužinoti dagiau apart to ką bruka žinę-sklaida. Straipsnis apie alų: http://www.xxiamzius.lt/archyvas/prieda … ta_03.html

P.S. Pradėkit judėti į priekį patįs, ne lauk kol kas spirs į užkalį ar rodys kelią, kiek vienas jį turime rasti patįs. smile

60

Re: kodel dauguma moteru subukejo?

Kristina parašė:

O apie tas prigimtis, tai visiskai nesutinku. Gerai, vyru prigimtis daugintis, moteru gimdyti vaikus. NIEKADA gyvenime su tuo nesutiksiu, nes toks vaizdas, kad gyvenimo negali tureti, jei vaiku neturi, nesamone. Jei vien tik prigimtimi vadovausimes, tai nieko daugiau ir nebereikes, paprasta.

Mūsų tarpusavio supratimas ir aiškų mes nepažįstami realiai, bet čia aš, jaučiu požiūris vienas į kitą aiškus. Nei tu man, nei aš tau.
Bet aš sutinku su tavo nuomone, bet prigimtis yra prigimtis jos nepakeisi. Bet ta savoka turi būti visada plačiau suprantama, dėl socialinės visuomenės skatinimo viena ar kita linkme kultūriniu atžvilgiu. Tai kiekvienas ir renkasi ką nori, bet aš visada noriu pabrėžti, kad reikia būti ir atsakingu. Tik nesuprask, kad aš čia apie vaikus, aš čia apie viską. smile