41

Re: kulinarija

Ingrida> siaip valgius as lazanija ne karta ir man labai patiko,bet kaskaip niekas nepasiulo tokio gero recepto lazanijos.. seiles drimba pagalvojus kokias skanias valgiau..

42

Re: kulinarija

Vaiva, na nzn kaip kitur, bet siauliuose pora vietu yra kur labai skanios..juolab, kad kasdien lazaniju negaminsi, tai pravarciau man rods i italiska picerija nueit..ane Ingrida? big_smile

43

Re: kulinarija

Linai> tai kad mano kaime niekas nepastate  Italisku piceriju,beto as noriu namuose pasigaminti...o del kasdienisko maiso cia niekas nekalba,nes juk mes kiekviena diena krevetes nevalgome ar kokius kalmarus...

44

Re: kulinarija

na as pazinojau zmogu, pas kuri kreveciu visuomet budavo wink manau nepasigaminsi visvien taip kaip ten tau kazkur teko valgyt...

45

Re: kulinarija

Linai> tai gal tau tik atrodo kad visada pas jo krevetes, budavo..na pas mane ir saldiklyje manau rastume..o valgiau anglijoje.. ir man labai patiko... todel noriu gero receptuko

46

Re: kulinarija

;D anglijoje ir oras gaivesnis ane? ;D girdejau toki bajeri, bachuras toks merginai duoda sokoladuka, o ta sako nenoriu, jis atkirto nu imk juk cia is anglijos ;D

47

Re: kulinarija

Linai> del oro gaivumo hmm nepaskyciau kad ten jau kuo skyresi nuo Lietuvos.. o man vis tiek reikia receptuko..nes turiu mam kuri man pagamintu smile

48

Re: kulinarija

Linas, 23 parašė:

Vaiva, na nzn kaip kitur, bet siauliuose pora vietu yra kur labai skanios..juolab, kad kasdien lazaniju negaminsi, tai pravarciau man rods i italiska picerija nueit..ane Ingrida? big_smile

kad as neragavus lazanijos, nieko patart negaliu tongue picerija tu...neuzdirba studentai tiek big_smile

49

Re: kulinarija

Ingrida> o tai kodel yra studentu pica  :?

50

Re: kulinarija

Vaiva, nu tai uzsisakyk studentiska ir ta kita...palygink kaip atrodo, sudetis kokia ir zinosi kodel ji studentiska big_smile

51

Re: kulinarija

Ingrida> tai as ja valgius ir kita ir visada tas pats tik kitaip sukrauta smile
receptuko taip ir nebus?m?

52

Re: kulinarija

Vaiva, kokiam supermama psl paziurek, tikrai nenusivilsi receptu wink

53

Re: kulinarija

Ingrida> man iki supermamos dar toli :::703 pas mane taip nera taip dar.. :?

54

Re: kulinarija

eii, as apie receptus gi :Djei nori galiu paieskot, siaip is ten esu bandzius kelis receptus smile

55

Re: kulinarija

butu gerai... nes kaskaip nezinau nezinau..

56

Re: kulinarija

Geras!Vakar vakare pagalvojau:atidarysiu naują temą,apie lazaniją.Nes per Naujus su draugais aiškinomės ar reikia lakštus apvirti,ar ne.
Aš darau taip:apverdu lakštus vandenyje,įpylus šaukštą aliejaus,kad nesuliptų.
Įdarui:pakepinu svogūniuką,faršą su prieskoniais, o kitam įdarui-galima imti žirnelius,pievagrybius,paprikas,kukurūzus + prieskoniai ir "sumakaluoti" su majonezu ir kečupu.
Dar pasidarau padažą:suplakti 2 kiaušus su 200ml grietinėlės.Tada sluoksniuoti:makaronai,faršas,pabarstau tarkuotu fermentiniu,truputis padažiuko,vėl lakštai,daržovių įdaras,sūris,truputis padažo ir t.t.Ant viršaus supilti likusį padažą ir apibarstyti sūriu.Kepti (apie 20-30min.) Labai skanu.
Nors girdėjau,kad kiti neapverda tų lakštų.Bet kaimynė bandė,ar tai padažo buvo mažai,bet nesigavo-lazanija buvo kieta ir nevalgoma.

na va, viena taip idejau, o kitus pasiziurek, nes nzn ka megsti, ko ne :?
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=2307

57

Re: kulinarija

kulinarija nera stiprioji mano puse, bet zinau viena lb gera misraines recepta... visi virsta is koto jos paragave, lb gaivi...
mums reikes:
4 zaliu obuoliu
2 kekiu melynu vynuogiu
3 ketvirciu rukytos vistienos
300g fermentinio surio
3 saukstai majonezo

    Obuolius nulupame, isimam seklas, supjaustome kvadraciukais ir  beremia i inda. Vynuoges pjauname per puse ir metame prie obuoliu. Vistiena nuimame nuo kaulo ir taip pat supjaustome kubeliais. Kubeliais pjaustome ir suri. Viska sumaisome ir dedame majonezo. Prieskoniu jau nebededame. SKANAUS!
   

58

Re: kulinarija

vargsai obuoliai smile

59

Re: kulinarija

vargsai ne vargsai bet toje misraineje jie lb tinka... jei tau ju pagailo, gali neisdarinejusi supjaustyti kubeliais, bet tada bus vargsas tavo pilvelis:::817

60

Re: kulinarija

ne del isdarinejimo :Dsiaip, obuoliai pats skaniausias vaisius, gaila ji butu su majonezu gadint :?