41

Re: Baimė išsiskirti iš minios

ElasBandis parašė:
Arturas parašė:

esu žmogus ir būnu kaip žmogus, vistiek nepažįsta ir nežino kaip gyvenu.. laisvas koks skirtumas ar bomžas svarbu nesu kaip kiti pikti ir nuomone nustatė vien blogį matantys.. einu kur noriu vaikštau kaip noriu, sakykit ką norit.. esu savimi niekas neužjaus žmogaus vienišo, mažai turinčio. širdis tiktai auksinė gera.. Lietuvoje trūksta gerų žmonių, ir moterų.

Tai kraukis lagaminus ir viso gero big_smile i Afrika plauk gal ten bus geresniu zmoniu,moterų kurias sudominsi,verkimu ir gera širdimi big_smile Tau reikėjo gimti mergaite .nes dabar nekaltybes net kalėjime neatimtu is taves big_smile bent pralinksmini visus cia,klounas ,gal tu žydras?niekada nesusimastei?

Grubokai tu cia jei tiesa pasakius... nedera taip nes preteksto niekas nesuteike..

42

Re: Baimė išsiskirti iš minios

tokia tema jau yra, apie juodus batus. mados vaikymasis irgi baimes issiskirti is minios rusis, kiek energijos ir pinigu dauguma isleidzia. lyg nebutu svarbesniu dalyku gyvenime..

43

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Zmogus bijo ,nes nezino dazniausiai ,kad pati baime yra niekas ,tai tik mintis.
O issiskirti minioje reikia dar ir sugebeti. Va kaip tik bomzai ir turtuoliai labai  matomi minioje,kaip ir zmones su negalia ...ir ka? Ar jie negyvena,ar jie nesijaucia laimingi ir nusivyle,ir pan.???
Man regis temos pavadinimas kiek keistas ir negatyvus.

44

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Temą reikėtų pervadinti "Laimė - išsiskirti iš minios" smile

45

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Konstantinas parašė:
Arturas parašė:

esu žmogus ir būnu kaip žmogus, vistiek nepažįsta ir nežino kaip gyvenu.. laisvas koks skirtumas ar bomžas svarbu nesu kaip kiti pikti ir nuomone nustatė vien blogį matantys.. einu kur noriu vaikštau kaip noriu, sakykit ką norit.. esu savimi niekas neužjaus žmogaus vienišo, mažai turinčio. širdis tiktai auksinė gera.. Lietuvoje trūksta gerų žmonių, ir moterų.

tai dirbk turesi pinigu pageres tavo socialine padetis galesi daugiau sau leisti ir kokia nors moteraite tavimi susidomes



taip dirbsiu

46

Re: Baimė išsiskirti iš minios

rytoj dirbk daugiau negu siandien, o vakare paskaityk orvela.
cia anekdotu puslapis, ne pazinciu smile

47

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Konstantinas parašė:
groja parašė:

prie minios taikytis neteks,kol nepatekai i kaliuze.kaliuzej teks taikytis prie minios!!!BET...kadangi nieks neesam tikras,kad taip neatsitiks,tada verta susimastyti-ar galesi savo tiesa atstovet laisveje....Ar tau ji nera svarbi........

prie minios teks taikytis ir darbe kai papuoli i kolektyva ir mokykloje ir visur. ir ne tik prie minios o prie valstybes ir jos istatymu. teisingai cia sake zmoguas kad reikia taikytis prie visko. labiausiai laisvi zmones yra arba bomzai ir valkatos nes jie neturi jokiu socialiniu isipareigojimu arba turtuoliai nes jie patys kuria istatymus. o visi kiti pilieciai gyvena tam tikroje erdveje is visu pusiu apribotoje remais taisyklemis ir istatymais. dauguma zmoniu yra ant tiek nerastingi kad jie net nesusimasto apie tai ir net nesuvokia kokioje ribotoje erdveje gyvena

Labai taikliai pastebėta.

48

Re: Baimė išsiskirti iš minios

baime....kas cia per baimes..geriau issiskirti su baime,negu is minios! tada ir su minia susidraugausi ir ne tokia baisi minia bus,kokia ja piesia. zmonija yra siaip ar taip minia.

49

Re: Baimė išsiskirti iš minios

as apskritai esu paranoikas ir nemiegstu zmoniu,is darbo greiciau namo lekiu kad nematyt visu situ snukiu kurie ziopso i mane tarsi zmogaus nebutu mate !

50

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Labiau tiktų žodis ne iš minios, o iš bandos.

51

Re: Baimė išsiskirti iš minios

kiekvienas isivaizduoja esas auksciau minios... ir nesupranta, kad tokie kaip jis ta minia ir sudaro :DD

52

Re: Baimė išsiskirti iš minios

reikia subresti nebijojimui buti savimi ir issiskirti smile

53

Re: Baimė išsiskirti iš minios

"Don't be another brick in the wall!"

54

Re: Baimė išsiskirti iš minios

ohh kriste aciu uz tema ir nuoroda man katik pedejei sujungti ne viena o keleta mozaiku kurios niekad net negalvojau suristi:::110...

Arturas tu ne ubagas kaip galvoji Tu romantikas ir optimistas cia 100 kartu geriau negu buti Berluskoniu arba Putinu jie nelimingi nes didybes manija ,pareigos ir rimtos problemos neleidzia dziaugtis ne ten bapkemis o paprastai ikvepti  oro ir dziaugtis saulelydziu

55

Re: Baimė išsiskirti iš minios

aš išsiskiriu iš visų tuom kad esu kitoks nei visi kiti, keliautojas myliu Lietuva, nebėgu, nors ir sunku. nesitikiu panos turėt, jei reiks pati atsiras.

56 (redagavo Gedas 2016-02-14 16:33)

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Mėgstų savitus žmones, jau pabodo šabloniški žmonės. Susipažinčiau su maištautojais, nmenininkais, ateiviais, trenktais, hipiais ir keistuoliais smile

57

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Kristina parašė:

Taigi, pakalbėkim ir kitokiom temom. Ar bijot išsiskirti iš minios? Ar dažniausiai sekate "bandos jausmu" ir elgiatės kaip kiti?

Nepatikslino is kokios minios ir ko bijant  big_smile

58

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Pazystami sako kad esu Vienetinis smile big_smile Ka daryt,pasiulykit ?? ar pasilikt ar eiti pasislept nuo civilizacijos ?? :DD Aciu

59

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Ghost parašė:

as apskritai esu paranoikas ir nemiegstu zmoniu,is darbo greiciau namo lekiu kad nematyt visu situ snukiu kurie ziopso i mane tarsi zmogaus nebutu mate !

Teisybe smile)

60

Re: Baimė išsiskirti iš minios

Kur cia tos minios...zmones kaip zmones...Man apskritai nepriimtina, kai zmones niekinami ...Taip negalima...