101

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:
Vaida parašė:

Sakykit kaip norit, bet raštingumas parodo žmogaus išsilavinimą. Jeigu gauni žinutę, kur viename žodyje kelios klaidos - daug kas apie tą žmogų pasakyta. Gal ne viskas, bet daug... O kad filologės daugiau nieko neišmano - labai klystat. Bandymas menkinti kitus norint pateisinti savo trūkumus.

o ka jos daugiau ismano?

Pvz. lengviau ir įgudusiai kalbą valdo...:::001 (ir dažnai-ne vieną) O kalba, žinia - pagrindinis žmonių bendravimo įrankis...

102 (redagavo Vaida 2015-07-18 10:43)

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:
Vaida parašė:

Sakykit kaip norit, bet raštingumas parodo žmogaus išsilavinimą. Jeigu gauni žinutę, kur viename žodyje kelios klaidos - daug kas apie tą žmogų pasakyta. Gal ne viskas, bet daug... O kad filologės daugiau nieko neišmano - labai klystat. Bandymas menkinti kitus norint pateisinti savo trūkumus.

o ka jos daugiau ismano?

Daug ką. Kaip ir visi išsilavinę žmonės. Filologė filologei nelygu kaip ir matematikas matematikui. Ir išvis žmonių absoliutinimas pagal profesiją  - riboto mąstymo požymis.

103

Re: Beraščiai..

jau geriau berasciai, kurie tiesiog bendrauja, negu tie apsimetantys moka gramatika ir rasantys lietuviskom raidem su begale klaidu. Tos raides su nosine, kartais zudo, kai paziuriu. Deda visur, kur imanoma.

104

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:

siuo metu stengiuosi buti rastingas anglu kalboje) su sia kalba ramiau jauciuosi pasaulineje rinkoje. i kalba ziuriu kaip i pinigu uzdirbimo iranki

Kažkaip keistai skamba, kad neturint noro tinkamai rašyti lietuviškai pavyks angliškai. TIkriausiai anglistės bus kaltos.....

105

Re: Beraščiai..

Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:

siuo metu stengiuosi buti rastingas anglu kalboje) su sia kalba ramiau jauciuosi pasaulineje rinkoje. i kalba ziuriu kaip i pinigu uzdirbimo iranki

Kažkaip keistai skamba, kad neturint noro tinkamai rašyti lietuviškai pavyks angliškai. TIkriausiai anglistės bus kaltos.....

as pilnai suvokiu kad tobulai angliskai man niekada nepavyks. liks akcentas ir gramatines klaidos. taciau motyvacija tobulintis anglu kalboje yra daug stipresne negu tobulintis lietuviu k. anglistes nebus kaltos. net dvi mano buvusios merginos studijavo anglu filologija ir tai suteikia dar daugiau motyvacijos tobulintis kad buciau neprastesnis uz  savo buvusias.
dabar noriu pradeti prancuziskai mokytis bet mano kaime nei vienos mokytojos nera

106

Re: Beraščiai..

taigi kad buvusios... kam cia su jom konkuruot, jei buvusios? big_smile

107

Re: Beraščiai..

profesoriux parašė:

taigi kad buvusios... kam cia su jom konkuruot, jei buvusios? big_smile

tam kad buti geresniu uz jas)

108

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:

as pilnai suvokiu kad tobulai angliskai man niekada nepavyks. liks akcentas ir gramatines klaidos. taciau motyvacija tobulintis anglu kalboje yra daug stipresne negu tobulintis lietuviu k. anglistes nebus kaltos. net dvi mano buvusios merginos studijavo anglu filologija ir tai suteikia dar daugiau motyvacijos tobulintis kad buciau neprastesnis uz  savo buvusias.
dabar noriu pradeti prancuziskai mokytis bet mano kaime nei vienos mokytojos nera

Na naudoti lietuviškas raides ne taip jau sudėtinga. Ko nepasakysi apie svetimas kalbas. Tik kalbant apie rašybą, nesuprantu prie ko čionais akcentas. Ir kam tau tobula anglų kalba, Tikriausiai susirengei tapti juristu už jūrų marių?

109

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:
Vaidas parašė:
Konstantinas parašė:

siuo metu stengiuosi buti rastingas anglu kalboje) su sia kalba ramiau jauciuosi pasaulineje rinkoje. i kalba ziuriu kaip i pinigu uzdirbimo iranki

Kažkaip keistai skamba, kad neturint noro tinkamai rašyti lietuviškai pavyks angliškai. TIkriausiai anglistės bus kaltos.....

as pilnai suvokiu kad tobulai angliskai man niekada nepavyks. liks akcentas ir gramatines klaidos. taciau motyvacija tobulintis anglu kalboje yra daug stipresne negu tobulintis lietuviu k. anglistes nebus kaltos. net dvi mano buvusios merginos studijavo anglu filologija ir tai suteikia dar daugiau motyvacijos tobulintis kad buciau neprastesnis uz  savo buvusias.
dabar noriu pradeti prancuziskai mokytis bet mano kaime nei vienos mokytojos nera

akcento galima ismokt irgi - pasiklausyk per zip fm radistu kai jie angliskai skambina. Ar siaip kitu komedijistu.

Pracuziskai - online gali mokytis siais laikais. Manau paieksojes internete net rastum zmoniu kurie prancuziskai kalba ir kalbi su jais. Gali i foruma prancuzu uzsiregint.

110

Re: Beraščiai..

geriau busiu berasciu negu rastingu inteligentu) man patinka truputi apsileisti

111

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:

geriau busiu berasciu negu rastingu inteligentu) man patinka truputi apsileisti


Nemanau, kad tu turi pasirinkimą big_smile

112

Re: Beraščiai..

Sosnovskio barsciai smile

113

Re: Beraščiai..

dariau, darysiu gramatines ir stiliaus klaidas :::m01

114

Re: Beraščiai..

Prieskonis parašė:
Konstantinas parašė:

geriau busiu berasciu negu rastingu inteligentu) man patinka truputi apsileisti


Nemanau, kad tu turi pasirinkimą big_smile

Tu turi pasirinkima, smirdeti toliau:::021

115

Re: Beraščiai..

Vaidas parašė:
OLA parašė:

O tau kok skitums?:::m17
Duodu peno lopams pasireiksti, gi mirs kitaip is nuobodulio.

Kas norės pasireikšti visada suras progą bei priežastį tam. Paprasčiausiai smalsu, kodėl rašai ne taip kaip reikia gramatiškai. Nors tai tau visiškai nesudarytų jokių sunkumų...

Kaip noriu taip i rasau o kas tau darbo?

116

Re: Beraščiai..

OLA
pati kaip nori taip ir rasai bet kitus kritikuoji)

117

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:

OLA
pati kaip nori taip ir rasai bet kitus kritikuoji)

daba yra demokartija urvini tu zmogau- iskrypeli:::012

118

Re: Beraščiai..

OLA parašė:
Konstantinas parašė:

OLA
pati kaip nori taip ir rasai bet kitus kritikuoji)

daba yra demokartija urvini tu zmogau- iskrypeli:::012

nu va koki komplimenta apie save isgirdau)

119

Re: Beraščiai..

OLA, o tu ir gyvenime pikta būni ar tik forume?

120

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Konstantinas parašė:

OLA
pati kaip nori taip ir rasai bet kitus kritikuoji)

daba yra demokartija urvini tu zmogau- iskrypeli:::012

nu va koki komplimenta apie save isgirdau)

cia ne komplimentas o isvados, normalus siaip perskaito ne girdi, bet matyt taip esi isjaustes, kad net girdi mano klavisu barbenima, atodusi ir matai veido israiska ...:::745