121

Re: Beraščiai..

Vaidas parašė:

OLA, o tu ir gyvenime pikta būni ar tik forume?

O tu kaip gyvenime durna ar tik cia apsimeti:::639

122

Re: Beraščiai..

Dar karta pasikartosiu esu beraste ir tuo labai didziuojuos:::m06, raginu visus is principo daryti gramatines ir stiliaus klaidas.

123

Re: Beraščiai..

OLA parašė:
Vaidas parašė:

OLA, o tu ir gyvenime pikta būni ar tik forume?

O tu kaip gyvenime durna ar tik cia apsimeti:::639

Žodžiai kvailas bei piktas neturi daug bendro, bent jau tiesiogiai.....

124

Re: Beraščiai..

OLA parašė:

Dar karta pasikartosiu esu beraste ir tuo labai didziuojuos:::m06, raginu visus is principo daryti gramatines ir stiliaus klaidas.

as irgi labai didziuojosi savo berastingumu ir man patinka tokios moteraites kaip OLA

125

Re: Beraščiai..

OLA parašė:

Dar karta pasikartosiu esu beraste ir tuo labai didziuojuos:::m06, raginu visus is principo daryti gramatines ir stiliaus klaidas.


Tokios nesąmonės dar neteko girdėt..  Geriau tu šioje temoje visai nerašyk,  nes su tokiais raginimais savęs neaukštini.
Toks jausmas, kad jei pati nesugebi, nori ir aplink matyt panašius į save smile Gal ir gerai.. Kokia esi tu,  tokioje aplinkoje ir gyveni

126

Re: Beraščiai..

Prieskonis parašė:
OLA parašė:

Dar karta pasikartosiu esu beraste ir tuo labai didziuojuos:::m06, raginu visus is principo daryti gramatines ir stiliaus klaidas.


Tokios nesąmonės dar neteko girdėt..  Geriau tu šioje temoje visai nerašyk,  nes su tokiais raginimais savęs neaukštini.
Toks jausmas, kad jei pati nesugebi, nori ir aplink matyt panašius į save smile Gal ir gerai.. Kokia esi tu,  tokioje aplinkoje ir gyveni

ir dar kitus neigiamai itakoja. berastingumas greitai plinta

127

Re: Beraščiai..

Prieskonis parašė:
OLA parašė:

Dar karta pasikartosiu esu beraste ir tuo labai didziuojuos:::m06, raginu visus is principo daryti gramatines ir stiliaus klaidas.


Tokios nesąmonės dar neteko girdėt..  Geriau tu šioje temoje visai nerašyk,  nes su tokiais raginimais savęs neaukštini.
Toks jausmas, kad jei pati nesugebi, nori ir aplink matyt panašius į save smile Gal ir gerai.. Kokia esi tu,  tokioje aplinkoje ir gyveni

Pritariu;)

128

Re: Beraščiai..

as tai kaip rasiau be lietuvisku taip ir rasysiu.. tongue

129

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:

ir dar kitus neigiamai itakoja. berastingumas greitai plinta

Beraščių išties daugėja, bet kad tuo būtų galima didžiuotis sunku pasakyti. Na tam gali būti keletas priežasčių, kai kas nesugeba, kai kas baigė mokyklas vyrauja ne valstybinė kalba.(jie manau gali būti raštingi, bet lietuviškai jei kalbėti moka, padoriai rašyti taip ir neišmoko).

130

Re: Beraščiai..

Rastingieji, pasiskaiciuokite, kiek cia jusu yra dabar tokiu?:::034 maksimum koks 20 is 5000:::034 Gal tie 20 susikurkite atskira pasauli sau:::034

131

Re: Beraščiai..

RS parašė:

Rastingieji, pasiskaiciuokite, kiek cia jusu yra dabar tokiu?:::034 maksimum koks 20 is 5000:::034 Gal tie 20 susikurkite atskira pasauli sau:::034

berasciu pasaulis idomesnis

132

Re: Beraščiai..

Na, juk negali kaltinti žmogaus, jeigu jis nesubega naudoti lietuviškų raidžių. Jo problemos čia. O kad ten vienetai tokių, kurie yra, kaip čia kai kas vadina, "raštingieji", tai gal ir gerai. Išsiskiri iš kitų 5000. smile

133

Re: Beraščiai..

Siaip, berasciai- tai nemokantys rasyt zmones. O nerastingi zmones, kurie daro klaidas rasant.

134

Re: Beraščiai..

Ignas parašė:

Na, juk negali kaltinti žmogaus, jeigu jis nesubega naudoti lietuviškų raidžių. Jo problemos čia. O kad ten vienetai tokių, kurie yra, kaip čia kai kas vadina, "raštingieji", tai gal ir gerai. Išsiskiri iš kitų 5000. smile

Cia tas gerai issiskirti, kaip geju ar lesbieciu paradai:::034

135

Re: Beraščiai..

Bet kiek protingi zmones tie rastingieji, supranta kas parasyta, net ne lietuviska klaviatura:::034

136

Re: Beraščiai..

RS parašė:
Ignas parašė:

Na, juk negali kaltinti žmogaus, jeigu jis nesubega naudoti lietuviškų raidžių. Jo problemos čia. O kad ten vienetai tokių, kurie yra, kaip čia kai kas vadina, "raštingieji", tai gal ir gerai. Išsiskiri iš kitų 5000. smile

Cia tas gerai issiskirti, kaip geju ar lesbieciu paradai:::034

Tik tiek tesugalvojai, gėjus ir lesbietes? Tai gal tau ir kokia mergina, nusidažiusi plaukus raudona ar melsva spalva irgi bus iš to pačio parado? Arba bare visi užsisakė alų, o vienas sidro ar nealkoholinio gėrimo - irgi gėjų paradas? Mokyklos diplomų įteikime visi su kostiumais, o vienas su džinsais - gėjų ir lesbiečių paradas vėl asocijuosis?

Kaip tik va prieš pora dienų nei iš tio nei iš to gavau žinutę iš vieno žmogaus:

Savo suvaldom oki

Nesuprasi, nei apie ką jis čia kalba, nei ar čia klausimas, ar teiginys - nieko. Paklausiau, kaip suprasti, tai dar vieną visišką "lempą" gavau. Tai čia negana to, kad elementarios skyrybos trūkumas neleidžia suprasti, ką jis nori tuo sakinių pasakyti ar paklausti, bet ir apskritai žmogus nemoka net minčių reikšti. smile

137

Re: Beraščiai..

Norisi žmogų bent minimaliai pažint per laiškus. Ir jeigu paprašai pradžioj bent kiek pasirašinėti, neretai susilauki agresyvios reakcijos. Jei taip lengvai žmogus praranda savitvardą rašydamas laiškus, tai ar norėtume su tokiu susitikti gyvai? Ir neretai tai būna asmenys, kurių raštingumas labai prastas. Žinoma, kiek įmanoma stengiesi nesivelti į pažintis su greit užsiplieskiančiais žmonėmis. Ir kai pamatai žinutę be jokių skyrybos ženklų su daugybe klaidų - tyliai mintyse atsiprašai to žmogaus ir ištrini žinutę.

138

Re: Beraščiai..

Mielieji, rastingieji ir berasciai ,nejaugi zmogu reikia smerkti uz tai,kad jis del kazkokiu,mums nezinomu  priezasciu yra nusprendes rasyti ,taip ,kaip jam norisi,kaip patogiau ar kiek issilavinimas leidzia?
O jei neaisku ,ka zmogus turi galvoje juk visada galima perklausti jo. Arba nusisukti nuo tokio zmogaus. O man teko sutikti ir labai piktu zmoniu ,kurie buvo itin puikiai "pasikauste" rasyme.
Manau ne vien rastingume yra zmogaus israiska.

139

Re: Beraščiai..

Mes elgiames ne kaip norim, o kaip mokam.. Juk jei aš noriu tapti ralio čempionu aš juo netapsiu, nes norą turiu didelį, bet nemoku taip vairuoti.. Lygiai taip pat ir su rašyba. Kas nemoka rašyti teigia, kad kaip nori, taip ir rašo.. Bet čia tik pasiteisinimas.. Bet jie dirba dažniausiai juodus darbus(dažnu atveju visai nesirba), ten rašyba jiem kaip ir nereikalinga, prieš kitus kvailais kaip ir nepasirodo.. Neraštingieji-tautos gėda!

140

Re: Beraščiai..

Mane nuo beraščių tai net purto smile. Negaliu savęs priverst net bendraut su tokiais... ir nevargstu. Man bus geriau be jų, jiems - be manęs smile