161 (redagavo Anne 2015-07-24 18:53)

Re: Beraščiai..

OLA parašė:
Anne parašė:
Daiva parašė:

O mintis apie ne lietuvių tautybę nekyla?

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Anne tu pati darai kruva gramatiniu klaidu, net ir cia ct.:
Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. O reikėtų rašyti: Lietuviu kalba  Lietuvoje-valstybinė. Aiskinimas, lietuviu nuo kada vardininkas rasomas su u nosine, jai nerasai veiksmazodzio yra tai tuomet butina deti -, as tai bet pripazistu, kad esu beraste o kai tokios berastes vaidina lituanistes tai geda sakityti, tau nera ko stebetis, kad tik berasciai tau raso tu net ju ne esi verta:::001

Iš pagarbos sau, aš patylėsiu big_smile big_smile big_smile

162

Re: Beraščiai..

Anne parašė:
OLA parašė:
Anne parašė:

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Anne tu pati darai kruva gramatiniu klaidu, net ir cia ct.:
Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. O reikėtų rašyti: Lietuviu kalba  Lietuvoje-valstybinė. Aiskinimas, lietuviu nuo kada vardininkas rasomas su u nosine, jai nerasai veiksmazodzio yra tai tuomet butina deti -, as tai bet pripazistu, kad esu beraste o kai tokios berastes vaidina lituanistes tai geda sakityti, tau nera ko stebetis, kad tik berasciai tau raso tu net ju ne esi verta:::001

Iš pagarbos sau, aš patylėsiu big_smile big_smile big_smile

privalet tai neprivalo. Juk ir patys lietuviai anglijoje gyvenantys gerai nemoka tos anglu gramatikos.

163

Re: Beraščiai..

Privalo tiek užsieniečiai gyvenantys čia mokėt lietuvių kalbą, kaip ir lietuviai Anglijoj privalo mokėt anglų kalbą. Turi būt pagarba Valstybei, kurioje gyveni.

164

Re: Beraščiai..

Anne parašė:
OLA parašė:
Anne parašė:

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Anne tu pati darai kruva gramatiniu klaidu, net ir cia ct.:
Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. O reikėtų rašyti: Lietuviu kalba  Lietuvoje-valstybinė. Aiskinimas, lietuviu nuo kada vardininkas rasomas su u nosine, jai nerasai veiksmazodzio yra tai tuomet butina deti -, as tai bet pripazistu, kad esu beraste o kai tokios berastes vaidina lituanistes tai geda sakityti, tau nera ko stebetis, kad tik berasciai tau raso tu net ju ne esi verta:::001

Iš pagarbos sau, aš patylėsiu big_smile big_smile big_smile

Tai žinoma o kas tau be lieka:::021

165

Re: Beraščiai..

OLA parašė:
Anne parašė:
OLA parašė:

Anne tu pati darai kruva gramatiniu klaidu, net ir cia ct.:
Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. O reikėtų rašyti: Lietuviu kalba  Lietuvoje-valstybinė. Aiskinimas, lietuviu nuo kada vardininkas rasomas su u nosine, jai nerasai veiksmazodzio yra tai tuomet butina deti -, as tai bet pripazistu, kad esu beraste o kai tokios berastes vaidina lituanistes tai geda sakityti, tau nera ko stebetis, kad tik berasciai tau raso tu net ju ne esi verta:::001

Iš pagarbos sau, aš patylėsiu big_smile big_smile big_smile

Tai žinoma o kas tau be lieka:::021

Oj mergyt mergyt smile

166

Re: Beraščiai..

Anne parašė:
OLA parašė:
Anne parašė:

Iš pagarbos sau, aš patylėsiu big_smile big_smile big_smile

Tai žinoma o kas tau be lieka:::021

Oj mergyt mergyt smile

Kas mergyt tai pataisyk jai as esu neteisi:::012

167

Re: Beraščiai..

OLA parašė:
Anne parašė:
OLA parašė:

Tai žinoma o kas tau be lieka:::021

Oj mergyt mergyt smile

Kas mergyt tai pataisyk jai as esu neteisi:::012

Dėl skyrybos esi teisi, o gramatinių klaidų aš nepadariau. smile

168

Re: Beraščiai..

Anne parašė:

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Norėčiau sutikti, tačiau...
Kas yra lietuviai? Ką jie turi savo? Religija atnešė kryžiuočiai, kalba pasikeitė taip, kad tikrai nebesuprastumėm prieš tūkstantį metų tartų žodžių. Mūsų kalbą lenkino, vokietino, rusino, o dabar anglina... Kiekviena kultūra atneša savo, mokslas savo. Kuo toliau, tuo sparčiau pasaulėjame ir tai neišvengiama.

169

Re: Beraščiai..

Anne parašė:
Anne parašė:

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Dėl skyrybos esi teisi, o gramatinių klaidų aš nepadariau. smile

Ar tikrai? :::202

170

Re: Beraščiai..

Anne parašė:
Mindaugas parašė:

Nu bet jus cia duodat, su zmogum nebendrauti vien todel kad nera labai rastingas :DDD turbut kai gyvai snekat irgi kablelius deliojat ir nosines big_smile tikriausiai niekas nepagalvojo kad nevisi tokie skrupulingi ir susireiksmine kaip jie raso iai ar ei u ar ų . Gerai kai zmogu vien is rasto atpazystat big_smile NoLIFE'RIAI

Tie kurie rašo "eu","ei" paprastai bet tuščių komplimentų neturi daugiau ką ir pasakyti. Todėl su jais ir nebendraujama...

Ne ,as suprantu kad visokiu zmoniu yra ,visokiu ir reikia , bet tikrai nevisi nori ir stengias internete rasineti nosines ir t.t. manau svarbiausiai kad eitu zmones suprast .Man pvz visiskai neaktualu tos gramatines klaidos ir tai matos manau big_smile

171

Re: Beraščiai..

Mindaugas parašė:

Man pvz visiskai neaktualu tos gramatines klaidos ir tai matos manau big_smile

lingvistes ir filologes su tavim nedraugaus) tiek merginu prarandi

172

Re: Beraščiai..

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

na dar jai vyrukas padaro labai patinka.:::001

vis galvoju kaip suprasti si sakini)

as irgi sito sakinio visai nesuprantu . Cia gal, kai jai vyrukas jai kazka padaro tai jai labai patinka big_smile o ka ten tada padaro big_smile vat tau ir rastingumas, net suprasti neina big_smile

173

Re: Beraščiai..

Daiva parašė:
Anne parašė:

Lietuvių kalba Lietuvoje valstybinė. Ir jeigu užsieniečiai pasirinko mūsų šalį gyventi, jie privalo mokėti mūsų kalba.

Norėčiau sutikti, tačiau...
Kas yra lietuviai? Ką jie turi savo? Religija atnešė kryžiuočiai, kalba pasikeitė taip, kad tikrai nebesuprastumėm prieš tūkstantį metų tartų žodžių. Mūsų kalbą lenkino, vokietino, rusino, o dabar anglina... Kiekviena kultūra atneša savo, mokslas savo. Kuo toliau, tuo sparčiau pasaulėjame ir tai neišvengiama.



Prie ko čia?

174

Re: Beraščiai..

Prieskonis parašė:

Prie ko čia?

Viskas keičiasi. Keičiasi kultūra ir kalba. Tai, ko nori lituanistai, kartais nepriimtina plačiajai visuomenei. Nedaug trūksta, kad visi pradėtumėm rašyti be ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž ar kitaip dėlioti skyrybos ženklus. Taip paprasčiau. Ypač rašant kompiuteriu ar kokiu mobiliu įrenginiu.
Kam nepatinka skaityti beraščių raštą - neskaitykit. Mes, beraščiai, juk nieko doro nepasakom. Viena raštinga net ištrynė anketą kai jos rašte buvo nurodytos klaidos :::528

175 (redagavo Prieskonis 2015-07-30 16:00)

Re: Beraščiai..

Daiva parašė:
Prieskonis parašė:

Prie ko čia?

Viskas keičiasi. Keičiasi kultūra ir kalba. Tai, ko nori lituanistai, kartais nepriimtina plačiajai visuomenei. Nedaug trūksta, kad visi pradėtumėm rašyti be ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž ar kitaip dėlioti skyrybos ženklus. Taip paprasčiau. Ypač rašant kompiuteriu ar kokiu mobiliu įrenginiu.
Kam nepatinka skaityti beraščių raštą - neskaitykit. Mes, beraščiai, juk nieko doro nepasakom. Viena raštinga net ištrynė anketą kai jos rašte buvo nurodytos klaidos :::528

Tai čia pasiteisinimas, ar kaip? big_smile
Nemanau, kad dėl to ištrynė anketą

176

Re: Beraščiai..

Prieskonis parašė:

Tai čia pasiteisinimas, ar kaip? big_smile
Nemanau, kad dėl to ištrynė anketą

Pasiteisinimas. Kam rašyt taisyklingai? Ir taip supras...
Gal ir ne dėl to, tačiau reakcija į klaidų taisymą buvo labai jautri. :::a56

177

Re: Beraščiai..

:::034

gereusei notaika su savo laiškeleis pakelia  beraščiai. nėra če ko nervotis.

:::b24

178

Re: Beraščiai..

teip

179

Re: Beraščiai..

:::034

da noriejeu dadėti minty, kad miliu tiesiog beraščius.

viskas.

180

Re: Beraščiai..

po 5 metu sitam saite tik arabiskai rasys, kam cia parintis