21

Re: ar gali buti

Konstantinas parašė:
groja parašė:

ta pirma moteryte {esu as},o jis turi ale kita moteryte....

tai reiskia kad cia su tavim blogai elgesi? ir is kur jus tokius vyrus surandate?

pagal vyrus-as pati bloga,jei vyras blogai elgesi....

22

Re: ar gali buti

groja parašė:

nenukrypkim nuo temos klausimo-ar gali pasikeist zmogus....

  Gali, jei pats nori. smile)) Tik nesupratau iš kur žinai, kad tos antros, kaip sakai moterytės, nemyli ir kodėl manai kad jis ims ir keisis?

23

Re: ar gali buti

Žmonės iš esmės nesikeičia. Laikinai jie gali apsimesti ir prisiderinti prie tam tikros situacijos. Bet vėliau ar anksčiau yla iš maišo išlenda. Kaip ir staiga praturtėję žmonės staiga pasikeičia. Jie iš tiesų tokie buvo visada, bet dėl susidariusių aplinkybių buvo priversti elgtis kitaip.

24

Re: ar gali buti

groja parašė:
Konstantinas parašė:
groja parašė:

ta pirma moteryte {esu as},o jis turi ale kita moteryte....

tai reiskia kad cia su tavim blogai elgesi? ir is kur jus tokius vyrus surandate?

pagal vyrus-as pati bloga,jei vyras blogai elgesi....

o ką konkrečiai blogo darė?

25

Re: ar gali buti

Konstantinas parašė:

as taip supratau kad sios temos autore prigriebe sau vyruka kuris jau turejo buvusia zmona ir dar su ja prastai elgesi. ir dabar turi vilciu kad su ja tas vyrukas elgsis geriau nei su buvusia zmona) tai cia pasireiskia vyru trukumas kad su bet kuo prasidedat?

temos autore yra pirmoje temos dalyje....:::401

26

Re: ar gali buti

groja parašė:
Birute parašė:
groja parašė:

pagal vyrus-as pati bloga,jei vyras blogai elgesi....

o ką konkrečiai blogo darė?

manipuliavo,muse,kontroliavo,pavydejo,visokeriopai irodinejo ,,savo verte'',    bloga prisimint.....:::447

Tai džiaukis, kad kažkas jį priglaudė. smile

27

Re: ar gali buti

nu bet jums reikia vyrisku vyru) stai ir turite pasekmes

28

Re: ar gali buti

užuojauta tau

29

Re: ar gali buti

Konstantinas parašė:

nu bet jums reikia vyrisku vyru) stai ir turite pasekmes

Na vyriski vyrai gina savo moteri o ne ja gniuzdo ir dauzo.:::001

30 (redagavo Darius 2015-07-01 20:08)

Re: ar gali buti

OLA parašė:
Konstantinas parašė:

nu bet jums reikia vyrisku vyru) stai ir turite pasekmes

Na vyriski vyrai gina savo moteri o ne ja gniuzdo ir dauzo.:::001

tai gal treniruojas big_smile


kontroliavo,pavydejo

is situ zodziu atrodo kad vertino gal tave. Jei nepavydi ir jam visiskai dzin kur tu ir su kuo, tai matyt tiek ir temyli ir ne negaila jam smile

31

Re: ar gali buti

Mano nuomone, nei vyrai nei moterys nesikeičia iš esmės. Jei buvo (nežinau tiksliau situacijos) tas vyras šiurkštus, nemandagus ar kažkoks su viena moterim, tai TIKRAI nepasikeis big_smile Sako, moteris yra vyro atspindys... Nu tai pora gal sakyčiau yra vienas kito atspindys ir, jei vienas dažniau rodo dėmesį tai ir kitas rodys. Bet jei jau buvo kažkokie labai nevykę santykiai su isterijom tai abu tada trenkti matyt big_smile nu nes, mandagūs, geri žmonės nė neįsivelia į draugystes su visiškai priešingais. KArtais chemija suveikia, trauka, bet užsibaigia ryte tokie jausmų žybsniai big_smile na čia mano nuomonė, no offence :::608

32

Re: ar gali buti

kaip tik vyrai nesikeicia, moterys labiau prisitaiko. ir aisku traukia vienas prie kito saves vertus.

33

Re: ar gali buti

groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..

gali, gali smile ir ne taip jau retai smile ir tai visai nereiškia, kad pats vyras pasikeis, jis tik kitaip elgsis (pvz., daug žmonių elgiasi mandagiai, nors nėra mandagūs, tačiau jie žino, kad iš savo mandagumo gaus naudos, neatkreipėt dėmesio? kaip kažkas rašė - reikia stebėti, kaip žmogus elgiasi situacijoje, kurioje jam nėra šansų gauti naudos ar nemato tie, kurių nuomonė jam svarbi).

kada iš man žinomų pvz. vyras su antrąja moterimi elgiasi daug geriau, negu su pirmąja:
1. Jis nuo jos priklauso finansiškai.
2. Jam būtinas geras įvaizdis ar užnugaris (moters ryšiai) (politikoje, versle ir pan.).
3. Jis bijo, kad už blogą elgesį gaus per galvą (nuo moters giminaičių ar paaiškėja, kad ji turi tam tikrų ryšių) - čia itin stiprus faktorius, beje smile
4. Iš keršto pirmajai moteriai.
5. Metams bėgant paprasčiausiai aprimo, o gal sveikata pašlijo (gydytojas paaiškino, kad jei šauks, tai gaus infarktą).
6. Pirmoji moteris iki tiek jį užkniso savo elgesiu (gal net pernelyg geru ar pataikaujančiu - juk žinote, kaip visi giliai širdyje nemėgstame žmonių kurie tokie geručiai visur ir visada, su viskuo sutinka, jiems lipa ant galvos, o jie šypsosi), kad dabar nesijaučia amžinai kaltu dėl savo blogo elgesio, todėl ir nebelieka užslėptos agresijos.
7. Kita.
8. Itin retai (gal 1 iš 10 000) vyras pasikeičia pats - gal gyvenimas įvarė jį į tokį kampą, kad iš to kampo išlindo tapęs kitu žmogumi.

Be abejo, manau, kad čia esantys vyrai yra vyriški ir jiems 1-4 punktai negalioja smile

34

Re: ar gali buti

Ananda parašė:

Be abejo, manau, kad čia esantys vyrai yra vyriški ir jiems 1-4 punktai negalioja smile

pritaikiau sau ir man beveik visi galiuoja) ypac tie kur apie versla rasoma)

35

Re: ar gali buti

Konstantinas parašė:
Ananda parašė:

Be abejo, manau, kad čia esantys vyrai yra vyriški ir jiems 1-4 punktai negalioja smile

pritaikiau sau ir man beveik visi galiuoja) ypac tie kur apie versla rasoma)

Konstantinai, duodu tavo galvą nukirsti - jei būčiau parašiusi, kad būtent jums visiems galioja, būtum atsakęs - NE smile

36

Re: ar gali buti

Ananda parašė:
groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..

gali, gali smile ir ne taip jau retai smile ir tai visai nereiškia, kad pats vyras pasikeis, jis tik kitaip elgsis (pvz., daug žmonių elgiasi mandagiai, nors nėra mandagūs, tačiau jie žino, kad iš savo mandagumo gaus naudos, neatkreipėt dėmesio? kaip kažkas rašė - reikia stebėti, kaip žmogus elgiasi situacijoje, kurioje jam nėra šansų gauti naudos ar nemato tie, kurių nuomonė jam svarbi).

kada iš man žinomų pvz. vyras su antrąja moterimi elgiasi daug geriau, negu su pirmąja:
1. Jis nuo jos priklauso finansiškai.
2. Jam būtinas geras įvaizdis ar užnugaris (moters ryšiai) (politikoje, versle ir pan.).
3. Jis bijo, kad už blogą elgesį gaus per galvą (nuo moters giminaičių ar paaiškėja, kad ji turi tam tikrų ryšių) - čia itin stiprus faktorius, beje smile
4. Iš keršto pirmajai moteriai.
5. Metams bėgant paprasčiausiai aprimo, o gal sveikata pašlijo (gydytojas paaiškino, kad jei šauks, tai gaus infarktą).
6. Pirmoji moteris iki tiek jį užkniso savo elgesiu (gal net pernelyg geru ar pataikaujančiu - juk žinote, kaip visi giliai širdyje nemėgstame žmonių kurie tokie geručiai visur ir visada, su viskuo sutinka, jiems lipa ant galvos, o jie šypsosi), kad dabar nesijaučia amžinai kaltu dėl savo blogo elgesio, todėl ir nebelieka užslėptos agresijos.
7. Kita.
8. Itin retai (gal 1 iš 10 000) vyras pasikeičia pats - gal gyvenimas įvarė jį į tokį kampą, kad iš to kampo išlindo tapęs kitu žmogumi.

Be abejo, manau, kad čia esantys vyrai yra vyriški ir jiems 1-4 punktai negalioja smile

37

Re: ar gali buti

gana issamus atsakymas,man patiko 7 skyrius :::421 na,po teisybei,pasikeisti gali pagal aplinkybes [naudingas],bet tai nebus vidinis pasikeitimas,o po kurio laiko kai driooookstels!

38

Re: ar gali buti

man toks klausimas jau ne pirma kart iskyla - kodel jus rasot per dvi zinutes citata ir atsakyma?:)

39

Re: ar gali buti

ka mes darytumem be vyru ir ju logisku pastabu :::015

40

Re: ar gali buti

Darius parašė:

man toks klausimas jau ne pirma kart iskyla - kodel jus rasot per dvi zinutes citata ir atsakyma?:)

todel kad jos moterys ir ju moteriska logika yra nerealiai ipatinga