41

Re: ar gali buti

sorry ,:::406,uz netobulumus.

42

Re: ar gali buti

groja parašė:

sorry ,:::406,uz netobulumus.

kokia grazi zinute) tik savo gerumu moterys gali paveikti vyrus i geresne puse

43 (redagavo Arvydas 2015-07-13 13:31)

Re: ar gali buti

Labai stipriai abejoju... Aišku kol viskas gerai, tai ir dėl ko pyktis nėra... Dar gal nuo to priklauso, dėl ko kilo konfliktas.

Kaip pvz. aš, visada draugiškai išsiskirdavau, gražiai, kad net kartais dar ilgai po to bendraudavome bent kaip draugai. Nors buvę vienetinių atvejų kai viskas susiklostė kiek kitaip. Kai kurie žmonės tiesiog nemoka gražiai...  Na bet aš ne konfliktyvus, nebandantis užlipti ant galvos, bet neduok dieve man bando užlipti ant jos, maža tada nepasirodys, santykiams galas tada greičiausiai... Kadangi esu labai valdingas, bet tai paprastai neliečia šeimos ar artimųjų... Bent mano suvokimu nei vienas neturi dominuoti santykiuose ir reikia gražiai susitarti, nekaupti nieko, viską išsakyti. O tai gali tapti konfliktų priežastimi. Bet aš savanaudžius pajuntu ir eliminuoju iš galimų partnerių labai greitai, dar santykiams net neprasidėjus.

Atranka pas mane būna nereali, pagal visus mane dominančius kriterijus smile Paprastai darau ilgą karantino laikotarpį, kad pažint žmogų prieš susitinkant, daugelis pabėga neišlaikę šio ar kitų testų smile Dėl to ir išsiskyrimo atveju daug mažiau šansų, kad kažkas negero įvyks.

44

Re: ar gali buti

groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..


tai, aišku, kad nepasikeis. iš kur menkysta gali keistis į gerą, tarkim, pusę - tik degraduoti. :::b14.

45 (redagavo Ponaitissss 2015-10-01 10:38)

Re: ar gali buti

Ninada lia lia parašė:
groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..


tai, aišku, kad nepasikeis. iš kur menkysta gali keistis į gerą, tarkim, pusę - tik degraduoti. :::b14.

O tu pati imk ir pasikeisk i geraja puse, tada gal susirasi gera vyra big_smile

46

Re: ar gali buti

Ponaitissss parašė:
Ninada lia lia parašė:
groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..


tai, aišku, kad nepasikeis. iš kur menkysta gali keistis į gerą, tarkim, pusę - tik degraduoti. :::b14.

O tu pati imk ir pasikeisk i geraja puse, tada gal susirasi gera vyra big_smile

tai pas mane visos pusės geros yra iš kurios bežiūrint pusės. :::034:::012 gali ir iš viršaus ir iš apačios žiūrėti.


jei čia rašau, reiškia ieškau vyro ???? :::126



Nesusireikšimkit, vyrų gimine, kad čia dėl jūsų kas rašo ką tai ...... rašau iš idėjos. :::a51.

47

Re: ar gali buti

Ninada lia lia parašė:
Ponaitissss parašė:
Ninada lia lia parašė:

tai, aišku, kad nepasikeis. iš kur menkysta gali keistis į gerą, tarkim, pusę - tik degraduoti. :::b14.

O tu pati imk ir pasikeisk i geraja puse, tada gal susirasi gera vyra big_smile

tai pas mane visos pusės geros yra iš kurios bežiūrint pusės. :::034:::012 gali ir iš viršaus ir iš apačios žiūrėti.


jei čia rašau, reiškia ieškau vyro ???? :::126



Nesusireikšimkit, vyrų gimine, kad čia dėl jūsų kas rašo ką tai ...... rašau iš idėjos. :::a51.

Nu nebutinai vyro. Kas ten zino ko tu ieskai. Nors istikruju tai gaila, kad pazintims skirti puslapiai tampa ne pazinciu ieskojimo puslapiais, o laiko stumimo puslapiais. Bet dar zmones kazkaip sugeba ir per cia kazka susirast.

48

Re: ar gali buti

Robertas parašė:

Ne veltui yra patarimas, stebėti kaip žmogus elgiasi su kitais, nes tai koks yra su tavim, gali būti tik kaukė. Pvz jei negražiai elgiasi su padavėjomis kavinėje, tai parodo koks žmogus iš tikro. Tad sakyčiau veikiausia, kad elgsis kaip elgėsi su buvusia. Pykčius nelaikau negerumu, nes tai priklauso nuo charakterio suderinamumo, nuotaikų, oro, t.t. Iš esmės vyrai retai keičiasi.

Pritariu gali buti kauke . Bet yra ir tokiu kurie pasikeicia laikinai o ilgam laikui  nes  vertina labiau santykius nei nora isisdirbineti .Priezastis kad santykius laiko lygiaverciais ir ira pagarba parteriui . Tiesa jei kas pasikeis  is svelnaus ir milimo vaikino gali pavisti maniaku .Tokie zmones labai nestabilus .

groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..

Gali apsimesti geru . Bet jei bus kritines situacijos bus kaip pirma.

49

Re: ar gali buti

groja parašė:

Ar gali buti,kad vyras su pries tai buvusia moterimi elgesis negerai,sekanciuose santykiuose pasikeis..

Jai pasakomis tiki tada gali buti big_smile

50 (redagavo groja 2015-11-28 19:43)

Re: ar gali buti

cha! gerai pasakei!noreciau tuo tiketi.Nes kitai tenka su juo reikalu tureti,o as piktdziugiskai rankas trinu,{atleisk,man Viespatie!}...

51

Re: ar gali buti

groja parašė:

cha! gerai pasakei!noreciau tuo tiketi.Nes kitai tenka su juo reikalu tureti,o as piktdziugiskai rankas trinu,{atleisk,man Viespatie!}...

O ko kitai uzkrovei ta toki zmogu arba ne zmogu?

52

Re: ar gali buti

galvojo jis kad ten nauja nisa bus geresne pasireiksti,nes visa repertuara su manim jau isnaudojo.:::206

53

Re: ar gali buti

kas cia gali buti ? ar bus? gal nebus?