281

Re: Vyriškumas

Anna parašė:
Gytis parašė:
Renaldas parašė:

:::810

Juokas juokais, bet būna ir taip. Ateina pagyvent augintinio sąlygom big_smile

bet tai normalu - jeigu renkamasi jauna mergina ar jaunatviška moteris, tai ją ir reikia užauginti iki brandžios moters smile taigi, augintinė smile

Ne ne ne. Jeigu renkiesi nebrandžią asmenybę, reikia padėti jai užaugti, o ne auginti!
Bet turėjau omeny kitą. Būna, kad ateina pagyvent kaip.. hmm.. Katė kokia. Iš paskos pakuopk, duok paėst, kai užsimanys meilės (visom prasmėm) - atsivilks pati, taip tiesiog nelįsk.

282

Re: Vyriškumas

Gytis parašė:
Anna parašė:
Gytis parašė:

Juokas juokais, bet būna ir taip. Ateina pagyvent augintinio sąlygom big_smile

bet tai normalu - jeigu renkamasi jauna mergina ar jaunatviška moteris, tai ją ir reikia užauginti iki brandžios moters smile taigi, augintinė smile

Ne ne ne. Jeigu renkiesi nebrandžią asmenybę, reikia padėti jai užaugti, o ne auginti!
Bet turėjau omeny kitą. Būna, kad ateina pagyvent kaip.. hmm.. Katė kokia. Iš paskos pakuopk, duok paėst, kai užsimanys meilės (visom prasmėm) - atsivilks pati, taip tiesiog nelįsk.

bet jeigu vyras nori namuose turėti švelnią, meilią, gražią ir murkiančią katytę, tai reikia ir prie kakučių taikytis smile

283

Re: Vyriškumas

Anna parašė:
Gytis parašė:
Anna parašė:

bet tai normalu - jeigu renkamasi jauna mergina ar jaunatviška moteris, tai ją ir reikia užauginti iki brandžios moters smile taigi, augintinė smile

Ne ne ne. Jeigu renkiesi nebrandžią asmenybę, reikia padėti jai užaugti, o ne auginti!
Bet turėjau omeny kitą. Būna, kad ateina pagyvent kaip.. hmm.. Katė kokia. Iš paskos pakuopk, duok paėst, kai užsimanys meilės (visom prasmėm) - atsivilks pati, taip tiesiog nelįsk.

bet jeigu vyras nori namuose turėti švelnią, meilią, gražią ir murkiančią katytę, tai reikia ir prie kakučių taikytis smile

Jeigu aš norėsiu katytės, aš įsigysiu vieną. Iš prieglaudos, tarkime.. Na, arba cosplayinsim Neko, tada jau kakučiai žaidimo dalis. Visais kitais atvejais.. Niop, nereikia.

284 (redagavo Anna 2018-05-28 15:42)

Re: Vyriškumas

Gyti, kas nenori katytės namuose, tas ir neturi. O kiti - nori. tik labai keista, kad norintys katytės neįvertina, kad katytei reikia maisto ir reikia sutvarkyti jos kakučius smile todėl labai juokingai atrodo, kai katyčių gerbėjai verkia dėl tų kakučių smile katytės paketas yra nedalomas ir negi tai sunku suvokti smile

bet čia jau netyčia perėjome labiau prie moteriškumo atmainos...

o vyriškas vyras irgi turi savo kakučių, kuo labai nepatenkintos tokių vyrų trokštančios moterys smile

p.s. dar Ivanauskaitė, jei neklystu, rašė, kad nuvykus pas Tibeto lamas vakariečius pribloškia elementarus faktas - nė vienas lama rožių žiedlapiais nekakoja... tad jei dvasingiesiems tai šokas, gal nieko keisto, kai mes, paprasti mirtingieji, norime, kad kitas būtų idealas... ir priimam kaip asmeninį įžeidimą, kai paaiškėja, kad tai normalus gyvas žmogus smile

285

Re: Vyriškumas

Anna parašė:

Gyti, kas nenori katytės namuose, tas ir neturi. O kiti - nori. tik labai keista, kad norintys katytės neįvertina, kad katytei reikia maisto ir reikia sutvarkyti jos kakučius smile todėl labai juokingai atrodo, kai katyčių gerbėjai verkia dėl tų kakučių smile katytės paketas yra nedalomas ir negi tai sunku suvokti smile

bet čia jau netyčia perėjome labiau prie moteriškumo atmainos...

o vyriškas vyras irgi turi savo kakučių, kuo labai nepatenkintos tokių vyrų trokštančios moterys smile

p.s. dar Ivanauskaitė, jei neklystu, rašė, kad nuvykus pas Tibeto lamas vakariečius pribloškia elementarus faktas - nė vienas lama rožių žiedlapiais nekakoja... tad jei dvasingiesiems tai šokas, gal nieko keisto, kai mes, paprasti mirtingieji, norime, kad kitas būtų idealas... ir priimam kaip asmeninį įžeidimą, kai paaiškėja, kad tai normalus gyvas žmogus smile

Na, aš nekalbėjau apie nori - nenori. Beje, kartais ir nenorintis apsigauna.

O kalbant apie vyrus, pačios norit princo ant balto žirgo. O kai gaunat, verkiat, kad patarnaut reikia big_smile

286

Re: Vyriškumas

Gyti, Gyti,
labai įdomu, kodėl vyrai nusprendė, kad MOTERYS nori princo ant balto žirgo?
kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau įsitikinu, kad tai dažnas vaikinas ar vyras NORI būti princu ant balto žirgo smile (taip, taip, beveik BEVEIK visi vyrai nori turėti prabangią mašimą ir daug pinigų...)

287

Re: Vyriškumas

Anna parašė:

Gyti, Gyti,
labai įdomu, kodėl vyrai nusprendė, kad MOTERYS nori princo ant balto žirgo?
kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau įsitikinu, kad tai dažnas vaikinas ar vyras NORI būti princu ant balto žirgo smile (taip, taip, beveik BEVEIK visi vyrai nori turėti prabangią mašimą ir daug pinigų...)

todel, kad mano, jog jei visa tai tures, merginos karsis ant kaklo.

288

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Anna parašė:

Gyti, Gyti,
labai įdomu, kodėl vyrai nusprendė, kad MOTERYS nori princo ant balto žirgo?
kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau įsitikinu, kad tai dažnas vaikinas ar vyras NORI būti princu ant balto žirgo smile (taip, taip, beveik BEVEIK visi vyrai nori turėti prabangią mašimą ir daug pinigų...)

todel, kad mano, jog jei visa tai tures, merginos karsis ant kaklo.

Amm.. Sakot čia vyrų išmislas?

289

Re: Vyriškumas

Gytis parašė:
Laimute parašė:
Anna parašė:

Gyti, Gyti,
labai įdomu, kodėl vyrai nusprendė, kad MOTERYS nori princo ant balto žirgo?
kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau įsitikinu, kad tai dažnas vaikinas ar vyras NORI būti princu ant balto žirgo smile (taip, taip, beveik BEVEIK visi vyrai nori turėti prabangią mašimą ir daug pinigų...)

todel, kad mano, jog jei visa tai tures, merginos karsis ant kaklo.

Amm.. Sakot čia vyrų išmislas?

ne, juk taip ir yra. merginos nelabai gal lekia is paskos, jei jaunikaitis su dviratuku i darba vaziuoja (jei isviso ji turi). zvalgosi i prabangias Auto. nepaneigiamas faktas.

290

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Gytis parašė:
Laimute parašė:

todel, kad mano, jog jei visa tai tures, merginos karsis ant kaklo.

Amm.. Sakot čia vyrų išmislas?

ne, juk taip ir yra. merginos nelabai gal lekia is paskos, jei jaunikaitis su dviratuku i darba vaziuoja (jei isviso ji turi). zvalgosi i prabangias Auto. nepaneigiamas faktas.

Na.. Išbandytas ir praktikoje smile

291

Re: Vyriškumas

Tai vis prigimtis, kuri traukia prie savarankiškesnio, apsirūpinusio, kuris, neva, garantuotų jos ir vaikų puikų gyvenimą. Tai aišku, kaip du kart du...Prieš vėją nepapūsi, bet visuomet yra " bet". Išeikim, moterys , iš instinktų pasaulio į dabartinį...ir pačios kurkim savo gyvenimus. Tiek tik tereikia, bet tai jau didvyrių kelias...:::008

292

Re: Vyriškumas

Tapatipaslaptis parašė:

Tai vis prigimtis, kuri traukia prie savarankiškesnio, apsirūpinusio, kuris, neva, garantuotų jos ir vaikų puikų gyvenimą. Tai aišku, kaip du kart du...Prieš vėją nepapūsi, bet visuomet yra " bet". Išeikim, moterys , iš instinktų pasaulio į dabartinį...ir pačios kurkim savo gyvenimus. Tiek tik tereikia, bet tai jau didvyrių kelias...:::008

Pfff.. Negi galvoji, kad emancipacija suteikė kažką daugiau, nei teises ir privalumus? Neee, moterys lygių pareigų neprisiėmė big_smile

293 (redagavo Laimute 2018-05-28 17:05)

Re: Vyriškumas

Tapatipaslaptis parašė:

Tai vis prigimtis, kuri traukia prie savarankiškesnio, apsirūpinusio, kuris, neva, garantuotų jos ir vaikų puikų gyvenimą. Tai aišku, kaip du kart du...Prieš vėją nepapūsi, bet visuomet yra " bet". Išeikim, moterys , iš instinktų pasaulio į dabartinį...ir pačios kurkim savo gyvenimus. Tiek tik tereikia, bet tai jau didvyrių kelias...:::008

kaip ne keista, bet jaunutes, protingos ir doros merginos pasiruosusios kurti gyvenima. pradeti nuo sauksto. svarbu su mylimu zmoguciu. a, va tos per 30-40...joms jau labiau norisi ant gatavo.  ne visoms, bet daugumai.

294

Re: Vyriškumas

Tokios pačios sau duobę ir kasa. Kuo anksčiau tai žmogus supranta, tuo jam smagiau gyvenasi...:::528

295

Re: Vyriškumas

taip, taip, tai vienišų didvyrių ir didmoterų kelias - kurti savo gyvenimą sau. ir kas iš to? viskas tik man ir man...

296

Re: Vyriškumas

Anna parašė:

taip, taip, tai vienišų didvyrių ir didmoterų kelias - kurti savo gyvenimą sau. ir kas iš to? viskas tik man ir man...

Ne tik sau, o visiems brangiems žmonėms, o jeigu dar ir partneris tos pačios nuomonės, tai ko dar bereikia...:::008

297

Re: Vyriškumas

O jeigu kalba apie princą ant balto žirgo - tai gryna apgaulė. Nes apie princą reikia šokinėti, jam lankstytis. Toks tik ant prabangios sofos sėdės ir jokio darbo nemokės ir nenorės dirbti. Tai jau geriau baltas žirgas be princo:))

298

Re: Vyriškumas

Tapatipaslaptis parašė:
Anna parašė:

taip, taip, tai vienišų didvyrių ir didmoterų kelias - kurti savo gyvenimą sau. ir kas iš to? viskas tik man ir man...

Ne tik sau, o visiems brangiems žmonėms, o jeigu dar ir partneris tos pačios nuomonės, tai ko dar bereikia...:::008

kažkoks prieštaravimas... tai sau ar kitiems kurti ☺ kuris tas vyro kelias?

299

Re: Vyriškumas

Aš pradėjau apie moteris, bet tas galioja ir vyrams. Visi turi būti savarankiški, bet žmoniški ir dosnūs...:::008

300

Re: Vyriškumas

Gytis parašė:
Renaldas parašė:
Konstantinas parašė:

apibendrinant galima prieiti isvados kad moterys suvokia vyriska vyra kaip apsaugini, vibratoriu, bankomata ir pagalbini darbininka viename)

:::810

Juokas juokais, bet būna ir taip. Ateina pagyvent augintinio sąlygom big_smile

Būna kad augintinio sąlygom gali ateiti pagyventi tiek vyras tiek moteris. Būna abu varijantai. Tik moteriai kaip ir vaikui toks gyvenimo būdas yra atleidžiamas. smile