301

Re: Vyriškumas

Gytis parašė:
Anna parašė:

Gyti, kas nenori katytės namuose, tas ir neturi. O kiti - nori. tik labai keista, kad norintys katytės neįvertina, kad katytei reikia maisto ir reikia sutvarkyti jos kakučius smile todėl labai juokingai atrodo, kai katyčių gerbėjai verkia dėl tų kakučių smile katytės paketas yra nedalomas ir negi tai sunku suvokti smile

bet čia jau netyčia perėjome labiau prie moteriškumo atmainos...

o vyriškas vyras irgi turi savo kakučių, kuo labai nepatenkintos tokių vyrų trokštančios moterys smile

p.s. dar Ivanauskaitė, jei neklystu, rašė, kad nuvykus pas Tibeto lamas vakariečius pribloškia elementarus faktas - nė vienas lama rožių žiedlapiais nekakoja... tad jei dvasingiesiems tai šokas, gal nieko keisto, kai mes, paprasti mirtingieji, norime, kad kitas būtų idealas... ir priimam kaip asmeninį įžeidimą, kai paaiškėja, kad tai normalus gyvas žmogus smile

Na, aš nekalbėjau apie nori - nenori. Beje, kartais ir nenorintis apsigauna.

O kalbant apie vyrus, pačios norit princo ant balto žirgo. O kai gaunat, verkiat, kad patarnaut reikia big_smile

Gyti. Taip jau yra gyvenime. Kad geros, nuoširdžios ir net puikios moteris, gauna tesiogine prasme parazitus vyrus kurie nėra verti vyro vardo. Kaip ir blogo charakterio moteris, gauna auksinius vyrus. Kodėl taip yra? Kodėl geri nebūna su gerais, o blogi su blogais, čia jau sunku atsakyti, nors atsakimu varijantu gali būti daugybe.

302

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Tai vis prigimtis, kuri traukia prie savarankiškesnio, apsirūpinusio, kuris, neva, garantuotų jos ir vaikų puikų gyvenimą. Tai aišku, kaip du kart du...Prieš vėją nepapūsi, bet visuomet yra " bet". Išeikim, moterys , iš instinktų pasaulio į dabartinį...ir pačios kurkim savo gyvenimus. Tiek tik tereikia, bet tai jau didvyrių kelias...:::008

kaip ne keista, bet jaunutes, protingos ir doros merginos pasiruosusios kurti gyvenima. pradeti nuo sauksto. svarbu su mylimu zmoguciu. a, va tos per 30-40...joms jau labiau norisi ant gatavo.  ne visoms, bet daugumai.

Labai gera įžvalga. Šaunuolė.

303

Re: Vyriškumas

kristė parašė:

O jeigu kalba apie princą ant balto žirgo - tai gryna apgaulė. Nes apie princą reikia šokinėti, jam lankstytis. Toks tik ant prabangios sofos sėdės ir jokio darbo nemokės ir nenorės dirbti. Tai jau geriau baltas žirgas be princo:))

Tada jau geriau: kentauras. Ir vyras namuose ir arklys ūkyje. smile

304

Re: Vyriškumas

Renaldas parašė:
Laimute parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Tai vis prigimtis, kuri traukia prie savarankiškesnio, apsirūpinusio, kuris, neva, garantuotų jos ir vaikų puikų gyvenimą. Tai aišku, kaip du kart du...Prieš vėją nepapūsi, bet visuomet yra " bet". Išeikim, moterys , iš instinktų pasaulio į dabartinį...ir pačios kurkim savo gyvenimus. Tiek tik tereikia, bet tai jau didvyrių kelias...:::008

kaip ne keista, bet jaunutes, protingos ir doros merginos pasiruosusios kurti gyvenima. pradeti nuo sauksto. svarbu su mylimu zmoguciu. a, va tos per 30-40...joms jau labiau norisi ant gatavo.  ne visoms, bet daugumai.

Labai gera įžvalga. Šaunuolė.

as Tau jau esu rasiusi, kad pagaliau nusileistum is  boksto virsunes, nes gali nupulti ir uzsigauti...ir baik cia mane "saunuolinti"

305

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Laimute parašė:

kaip ne keista, bet jaunutes, protingos ir doros merginos pasiruosusios kurti gyvenima. pradeti nuo sauksto. svarbu su mylimu zmoguciu. a, va tos per 30-40...joms jau labiau norisi ant gatavo.  ne visoms, bet daugumai.

Labai gera įžvalga. Šaunuolė.

as Tau jau esu rasiusi, kad pagaliau nusileistum is  boksto virsunes, nes gali nupulti ir uzsigauti...ir baik cia mane "saunuolinti"

Tai tau atrodo kad aš sėdžiu bokšto viršunėje? smile Arba tau vaidenasi, arba pati nulindai iš menkos savo savivertės į katakombas. wink

306

Re: Vyriškumas

Renaldas parašė:
Laimute parašė:
Renaldas parašė:

Labai gera įžvalga. Šaunuolė.

as Tau jau esu rasiusi, kad pagaliau nusileistum is  boksto virsunes, nes gali nupulti ir uzsigauti...ir baik cia mane "saunuolinti"

Tai tau atrodo kad aš sėdžiu bokšto viršunėje? smile Arba tau vaidenasi, arba pati nulindai iš menkos savo savivertės į katakombas. wink

ne, nesedi.  tau tik taip atrodo, nes esi tokios geros nuomones apie save, kad net koktu...o apie mano saviverte palik man paciai spresti.  IGNOR

307

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Laimute parašė:

as Tau jau esu rasiusi, kad pagaliau nusileistum is  boksto virsunes, nes gali nupulti ir uzsigauti...ir baik cia mane "saunuolinti"

Tai tau atrodo kad aš sėdžiu bokšto viršunėje? smile Arba tau vaidenasi, arba pati nulindai iš menkos savo savivertės į katakombas. wink

ne, nesedi.  tau tik taip atrodo, nes esi tokios geros nuomones apie save, kad net koktu...o apie mano saviverte palik man paciai spresti.  IGNOR

Labai atsiprašau kad išsigydžiau nuo nepilnavertiškumo komplekso, kuri man bandė daug metu įkalinėjo mylima moteris. smile

308

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

jeigu i klausima atsakant ne abstarakciai, apibendrinanciai ir visaapimanciai, o tokiais kasdieniais ukiskais pastebejimais, panaudojant neigimo metoda, tai, mano galva, vyriskas vyras:

- NEisterikuoja ir NEsaukia net ir kasdienese situacijoe (pvz. budamas uz vairo)
- NEskaiciuoja, kiek uzdirba kiti, o ypac jo moteris ir nepriekaistauja jai, kad ji uzdirba per mazai
- NEapkalbineja, o juo labiau NEuzsiima intrigomis
- NEreiskia pasipiktinimo, kad kazkas su juo nesiskaito ar pazeide jo oruma
- NEaiskina, kad kiekvienas turi pasirupinti savimi ir buti atsakingas uz save, o tiesiog visu pirma buna pats ATSAKINGAS uz save ir salia esancius, nesvarbu, kas salia jo yra
- NEsipuikuoja raumenimis, uzaugintais istisomis valandomis prie treniruokliu, o tas valandas praleidzia is tiesu dirbdamas fizini darba savo artimuju gerovei arba spjauna i tuos dirbtinai suformuotus raumenis
- NEturi dvieju geriausiu draugu tv ir alaus
- NEmano, kad yra protingiausias ir teisingiausias pasaulyje ir NEreikalauja is to isplaukiancios atitinkamos pagarbos ar net garbinimo
- NEtaupo savo resursu (laiko, jegu, pinigu), kai reikia kam nors padeti
- NEabejingas tam, kas vyksta salia ir pasaulyje ir ta neabejinguma isreiskia veiksmais, o ne zodziais
- NEmano, kad reikia rinktis moteri pagal isvaizda, nes zino, kad siais laikais isvaizda is esmes priklauso tik nuo pinigu kiekio
- NEbega padeti tiems, kas papraso, nepasirupines pries tai tokia pacia ar reikalingesne pagalba savo artimiesiems, nes jam NEsvarbu jo ivaizdis
- NEleidzia laiko ir pinigu savo isvaizdai daugiau negu moteris, nes vyro isvaizda turi buti tvarkinga, o ne sureiksminta ir ispuoseleta
- NEmano, kad jis yra pasaulio bamba ir jo artimieji turi buti pasiruose kas sekunde pamirsti savo isipareigojimus, planus ir viska mete prisitaikyti prie jo uzgaidu
- NEpriekaistauja moteriai del jos isvaizdos, o jei ta isvaizda is tiesu turi trukumu, tiesiog suteikia jai finasines galimybes tai istaisyti
- NEsedi ir NEniurzga, kad nebeliko geru merginu ir moteru, nes zino, kad tokiu yra ir tikrai tokia ras, tai tik laiko klausimas, nes supranta, kad dar pats nezino, kokios is tiesu nori
- NEpradeda kurti rimtu santykiu ir NEsuteikia moteriai del to vilciu, kol nepajuto, kad pats jau yra tam subrendes ir pakankamai issilakstes, ir zino, kad santykiuose bus visko, ir kad nedes i kojas, o pats pirmas bandys kovoti su sunkumais ir bus pasiryzes atsisakyti savo egoizmo. o kol vyrui jo egocentriskumas yra labai svarbu, tol jis turi suvokti, kad butu labai nevyriska pradeti rimtus santykius, nes jie neturi ateities, o jei ir turi ateiti - tai tik su poziuriu i moteri kaip i vyro uzgaidu tenkintoja

309 (redagavo Tapatipaslaptis 2018-05-28 21:38)

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

ir dar kas man patinka vyruose:
- saikingas ir taiklus jumoro jausmas, kurio deka neleidzia man uzsiraukti ar isizeisti
- mandagumas, ypac su vyresnio amziaus zmonemis ar tais zmonemis, kurie yra kitus atsumiantys savo isvaizda ar elgesiu
- jausmas, kad tu esi salia saugi - visu pirma, kad ne tik tas vyras, jo draugai, gimines, svetimi zmones, galu gale praieviai gatveje nakti - iskaudinti taves nei zodziais, nei veiksmais. ir cia ne fizineje jegoje esme. jei vyras turi tvirta vidini nusistatyma, kad negalima moteru skriausti, tai ir visi aplinkiniai tai pajunta ir atitinkamai elgiasi su salia jo esancia moterimi.
- konkretus bet kurios situacijos ivertinimas cia ir dabar
- maziau kalbu daugiau darbu
- jokiu pazadu
- darbstumas ir megstamo darbo turejimas, toks vyras visada tures tiek pinigu, kad uztektu jam ir jo artimiesiems (nekalbu apie tai, kad kai kuriems artimiesiems butu per mazai, bet cia jau ju problema)
- pagalbos suteikimas, kai to reikia be jokiu prasymu
- visada labai zavi vyrai, kurie viska moka ir viska zino (mano akimis), bet niekada apie tai nekalba
- moka pasakyti 'ne' ir nesileidzia manipuliuojamas
- skiria, kas tiesa, o kas saldus melas
- myli visa pasauli ir visas moteris (bet kokio amziaus ir isvaizdos), o savo gyvenima kuria ir buna istikimas tik tai savo vienintelei
- moka garbingai pralaimeti ir del to nekersyti
- turi takto jausma - nepasakoja apie buvusias moteris NIEKAM, neatsiliepia apie savo buvusia zmona blogai
- suni paglosto, o ne paspiria koja (kad ir mintimis)
- retkarciais teikia dovanas, kurias isrenka su meile ir demesiu
- paguodzia ir nuramina verkianti vaika, yapc, jei tai visu apleistas murziukas kur nors uzkampyje

-  visu svarbiausia - GERA, GARBINGA IR DRASI SIRDIS - jei vyras to neturi, tai visos anksciau isvardintos savybes nieko nereiskia...

ir tokiu vyru daug, turbut ir cia ju yra, tik kas idomiausia - jie visai nesiafisuoja, tiesiog yra savo vietoj, gyvena paprastai ir teikia d
ziaugsma kitiems

Tai bent darbštuolė...:::008

310

Re: Vyriškumas

nemazai cia autorei susikaupe buvo big_smile

311

Re: Vyriškumas

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

312

Re: Vyriškumas

Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

tikrai. man atrodo, kad toki zmogu sutikau...labai panasu

313

Re: Vyriškumas

Laimute parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

tikrai. man atrodo, kad toki zmogu sutikau...labai panasu

Tai nuostabi dovana jums, Laimute.

314 (redagavo KasŽino 2018-05-28 23:06)

Re: Vyriškumas

You don't have interest in those, who you conquer. Only the conquered ones have interest in those, who conquered them. They even admire them. That's how jews like germans. And how russians - don't give a fuc.k about them. Cause compared to them - they are weak.

But really - they are only afraid of them.

I'm very disappointed about the jew men, most of whom - didn't even fought for their families. Terrible behavior. The jewish women that survived - how would they want to reproduce with them?

Such a shame not even to die for your family, who were killed anyway, and then probably they were too.

Well, it's good we have our basic instincts on, despite the experience - and the Israeli men are fighting for their families to death.

But then again. I thought they didn't resist essentialy because the head of the event - was jewish.

The Highest ranking jewish man - must be obeyed to.

That's the order of life.

315

Re: Vyriškumas

Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

taigi...
jei vyrai tyli, vadinasi, sutinka. o jei sutinka ir tokie nėra, tai būdami adekvatūs ir protingi ( o bent jau forume visi tokie) suvokia, kad jei toks nesi, tai ir nesvaik apie moterišką moterį, švelnumą, meilę ir pan. smile
telieka tenkintis.. partneryste. Asmeniškai man tai nuo vadinamosios partnerystės net bloga darosi, taip ir įvardyrtų - dviejų egoistų laikina sąjunga, kol tenkinami abiejų poreikiai. bet tai čia tik man asmeninė nuomonė, gal jau tapusi kokiu tai reliktu ar antikvaru smile

316

Re: Vyriškumas

Aš manau, kad kaip pavadinsi, nepagadinsi...svarbiausiai žmonės laimingi, myli vienas kitą ir gyvenimą...:::528

317

Re: Vyriškumas

Anna parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

taigi...
jei vyrai tyli, vadinasi, sutinka. o jei sutinka ir tokie nėra, tai būdami adekvatūs ir protingi ( o bent jau forume visi tokie) suvokia, kad jei toks nesi, tai ir nesvaik apie moterišką moterį, švelnumą, meilę ir pan. smile
telieka tenkintis.. partneryste. Asmeniškai man tai nuo vadinamosios partnerystės net bloga darosi, taip ir įvardyrtų - dviejų egoistų laikina sąjunga, kol tenkinami abiejų poreikiai. bet tai čia tik man asmeninė nuomonė, gal jau tapusi kokiu tai reliktu ar antikvaru smile

Manau, kad du altruistai - retenybė.Visada vienas kuris nors labiau egoistiškas. Kaip ir dviejų egoistų nebūna - tokia sąjunga visiškai neįmanoma. O kad būtų absoliučiai tenkinami abiejų poreikiai - irgi misija neįmanoma. Norint partnerystės, reikalingi kompromisai. Idealios meilės santykiuose nebūna. Kaip ir idealaus vyriškumo ir idealaus moteriškumo. Deja:(

318

Re: Vyriškumas

Šventoji parašė:
Mindaugas parašė:

Kokios savybės jums vyrą padaro vyrišku?

Pvz., fizinis tvirtumas, mokėjimas pastovėti už save, agresyvumas ar šaltas protas, džentelmeniškumas ar mačizmas, dominantiškumas ar pasyvumas, seksizmas ar pro-feminizmas ir t.t.?

Ar turit vyriškio idealą? Kuo jis skiriasi nuo kitų vyrų?

Vyre turi būti jaučiama jėga, stiprybė. O tai labiau dvasinė, nei fizinė jėga.
Pvz. pasitikėjimas savimi, aiškus  suvokimas ką ir kodėl daro (racionalus kryptingumas/tikslingumas), patikimumas, drąsa ir iniciatyvumas.

Mačizmas, įtakotas testosterono pertekliaus, labiau tinkamas fiziniams poreikiams tenkinti, nei šeimą kurti smile

Pilnai sutinku

319

Re: Vyriškumas

Anna parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

taigi...
jei vyrai tyli, vadinasi, sutinka. o jei sutinka ir tokie nėra, tai būdami adekvatūs ir protingi ( o bent jau forume visi tokie) suvokia, kad jei toks nesi, tai ir nesvaik apie moterišką moterį, švelnumą, meilę ir pan. smile
telieka tenkintis.. partneryste. Asmeniškai man tai nuo vadinamosios partnerystės net bloga darosi, taip ir įvardyrtų - dviejų egoistų laikina sąjunga, kol tenkinami abiejų poreikiai. bet tai čia tik man asmeninė nuomonė, gal jau tapusi kokiu tai reliktu ar antikvaru smile

Kartojau ir kartosiu kol suvoksite. Nėra tobulo vyro kaip ir tobulos moters. Kiekvienas asmuo, gauna sau toki partnerį koks pats yra savo viduje, net jei jis to nepastebi. Nes galioja dėsnis, kad panašus pritraukia panašų, plius savo baimes.

320

Re: Vyriškumas

Renaldas parašė:
Anna parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

taigi...
jei vyrai tyli, vadinasi, sutinka. o jei sutinka ir tokie nėra, tai būdami adekvatūs ir protingi ( o bent jau forume visi tokie) suvokia, kad jei toks nesi, tai ir nesvaik apie moterišką moterį, švelnumą, meilę ir pan. smile
telieka tenkintis.. partneryste. Asmeniškai man tai nuo vadinamosios partnerystės net bloga darosi, taip ir įvardyrtų - dviejų egoistų laikina sąjunga, kol tenkinami abiejų poreikiai. bet tai čia tik man asmeninė nuomonė, gal jau tapusi kokiu tai reliktu ar antikvaru smile

Kartojau ir kartosiu kol suvoksite. Nėra tobulo vyro kaip ir tobulos moters. Kiekvienas asmuo, gauna sau toki partnerį koks pats yra savo viduje, net jei jis to nepastebi. Nes galioja dėsnis, kad panašus pritraukia panašų, plius savo baimes.

žvelkim toliau - jei nori sutikti kitokį priešingos lyties atstovą, tai kažką turi savyje keisti smile o kaip ir ką keisti vyrams, tai ir išvardinta Anandos vadovėlyje smile