61

Re: Ar verta atsiduot?

Na jei duot,tik ne vien todėl kad jis nori:D pas mus sakydavo-" turu vištą juodu kūdu,kam aš nuoru tam ir dūdu":D

62

Re: Ar verta atsiduot?

Zmones daro klaida manydama kad save saugau kazkokiam isskirtiniam. Po vetuviu paaiskeja kad tam isskirtiniam tai visai net nerupejo, o laiko atgal jau neatsuksi. Tad geriau gyvenime progu nepraleisti, seksas gi skirtas malonumui ir atsipalaidavimui smile

63

Re: Ar verta atsiduot?

Justina, 18 parašė:

Niu tarkim, susitinkat pirma kartą, viskas ten gerai, gražu ir t.t. ir pasimatymo gale supranti, kad jei neatsiduodi, tai tuo viskas ir baigsis, tai ar verta bandyt?.. o gal vistik jam patiks?..

64

Re: Ar verta atsiduot?

Justina, 18 parašė:

Niu tarkim, susitinkat pirma kartą, viskas ten gerai, gražu ir t.t. ir pasimatymo gale supranti, kad jei neatsiduodi, tai tuo viskas ir baigsis, tai ar verta bandyt?.. o gal vistik jam patiks?..

neverta jai nepatiksi po sekso taipat bus tik daug pazadu isgirsi

65

Re: Ar verta atsiduot?

Hm, na taciau, soviemeciu buvo geda kai isteka mergina praradusi nekaltybe. Arba kai vaikinas ima i zmonas, bet pries tai prarades nekaltybe. Tokie dalykai buvo labai didele geda. O dabar reikia persidulkint su visais ir kuo greiciau visko atsikratyti, nesvarbu su kuo, ar tetuku, ar turkaju, viska pabandyti, kad tik butu kuo greiciau, ir butinai ne veliau nei 18, nes ne lygis, lygis kada 16 jau apsitratyje - iusios, juk jaunimui sunku su tais hormonais, kartais isprievartautu ir koki krokodila.

66

Re: Ar verta atsiduot?

Zinoma smile verta

67

Re: Ar verta atsiduot?

Sedi kieme ant suoliuko trys mociutes. Viena gyresi, Vat, man 65met sveikata gera,i parduotuve pieniuko nueinu, Antra gyresi atsvenceu 70met, pas mane geras regejimas ir klausa, aciu dieve. Trece gyresi,O man jeu 77 o as vis dar CELKUTE ptiu ptiu ptiu spjeuna pro kairi peti ir trys kartus i medini suoliuka tuk tuk tuk, KAD TIK NEISIKALBECEU.

68

Re: Ar verta atsiduot?

nu mano manimu gali atsiduot tik tada vaikinai turietu pasirupit viskuom kad nebutu dideliu nemolonumu

69

Re: Ar verta atsiduot?

Tomas, 26 parašė:

Cia akivaizdus paneles kuri negerbia saves ir nezino ko nori mastymas..Galima aisku pasimyleti del malonumo kaip priestai rase..Bet ji butent akcentuoja tai, kad jei pasimyles tai jis jos nepalix..O ne del kazkokio malonumo..Dzin jai tas malonumas, svarbu kad tik ji galvotu kad ji jo pana.:D ..Man teke tokiu pvz stebeti is sono kaip pazystami taip durina paneles..:D Tipo taip:
"JIS: - Davai pasimylim..
JI: - O tu draugausi su manim jei pasimylesim?
JIS: - Taip aisku, tik greiciau pasimylim..
JI: - Nu gerai.."
big_smile Cia klasikinis panos durinimo variantas..Man paciam neteko to daryti,nes kazkaip manes nelabai domina tokios beviltiskos, kvailos, ir savim nepasitikincios paneles..Taigi siulau jums susimastyti apie tai ir nenusileisti taip zemai pries vaikina kad ir kox jis jums saunuolis atrodytu..Nes nzn kaip kiti bet as niekada nenoreciau nieko rimto is tokios panos..:D

Negi tikrai yra tokių debilių??? Atleiskit už išsireiškimą.. Matyt nepažystu pasaulio dar taip gerai.

70

Re: Ar verta atsiduot?

ne ne,ka jus,mielos-sulauksite 60 ir visai tema isnyks,bukit nejkaltybes iki pat,kol dangti uzdarys..?! :::920

71

Re: Ar verta atsiduot?

is tikruju kas sugalvojo ta nesamone kad sunkiau prieinamos labiau patinka

72

Re: Ar verta atsiduot?

paprastas atsakymas - jei esi visiska kurva tai gali atsiduot. smile

73

Re: Ar verta atsiduot?

Tai priklausys nuo to kaip , kur , ir kiek duosi ....

jei tai uztruks tik kelias min. tai patikek tikrai jo nebepamatysi ,
na o jei sugebesi visa nakty ... su visokiais pamaloninimais ... Efektas garantuotas - prilips , kaip bite prie medaus ... Nes jei kirvis neatitiko koto - tai jis ir po metu ar daugiau neatitiks .... ( bet jei to koto nenori - tai geriau vien del reikalo , nieko ir nedaryt)

74

Re: Ar verta atsiduot?

panele nejuokauk kad susitikai pirma karta tai nereiskia jau reik duotis .  ar tu nori buti vienkartine ar ieskaisi rimto vaikino, pagalvok. nes jei taip su visais sugulinesi, tai taip to rimtojo , gero vyro ir nerasi, visokie pisliai tik ir lys prie taves. gerbk save.

75

Re: Ar verta atsiduot?

O, kur riba visiška kurva ir kurva?=D

76

Re: Ar verta atsiduot?

vida parašė:

O, kur riba visiška kurva ir kurva?=D

Na visiska kurva uz tai pinigu pareikalaus.... Ar imsis kitokio santazo...

77 (redagavo Nesakysiu 2013-08-02 21:24)

Re: Ar verta atsiduot?

kas yra kurva? big_smile
kas liecia atsidavima, manau jei simpatija yra nuejus i pasimatyma vadinasi negali buti abejoniu, jei abejoji tai **** varot abu namo pas save ir neknisat sau proto del kazkokiu abejoniu big_smile

78

Re: Ar verta atsiduot?

Ko jus cia ardotes visi? Merga klause pries 6 metus, seniai jau su kruva bachuru permiegojo:DD o cia islenda dar archeologu ir kapstosi..:D

79

Re: Ar verta atsiduot?

Modestas parašė:

Ko jus cia ardotes visi? Merga klause pries 6 metus, seniai jau su kruva bachuru permiegojo:DD o cia islenda dar archeologu ir kapstosi..:D

tu busi vienas is ju kuri ismete uz borto? big_smile

80

Re: Ar verta atsiduot?

taip, visos atsiduokit ir kuo greiciau ir su betkuo, daugiau arabu pas mus pakviest tereikia:D