101

Re: Ar verta atsiduot?

neverta

102

Re: Ar verta atsiduot?

ziurint ko norima,ar kunisku malonumu ar kazkokia garbe irodyti ar kazka tokio..As tai uz atsidavima.Naturalus narkotikas -seksas

103

Re: Ar verta atsiduot?

pirma kart zmogu pamacius,manau kad ne,nebent jei abu to nori,o gaunasi,kaip gaunasi

104

Re: Ar verta atsiduot?

dabar gaut sekso lygiai tas pats kas kavos pakviest tik tiek kad vieni del malonumo(tai liecia ir vyrus ir moteris) o kiti dar tik iesko sau zmogaus  yra du skirtingi dalykai fiziologinis pasitenkinimas (vyresniems) ir  ieskojimas savo zmogaus (kurie tai nepatyre ar dar nepajaute to tikrojo malonumo t.y. abejojantys.)visiskai sutinku kiekvienam ne!!!!! turi but bent simpatija vienas kitam.

105

Re: Ar verta atsiduot?

ne

106 (redagavo Arturas 2013-09-05 22:26)

Re: Ar verta atsiduot?

Gediminas parašė:

dabar gaut sekso lygiai tas pats kas kavos pakviest tik tiek kad vieni del malonumo(tai liecia ir vyrus ir moteris) o kiti dar tik iesko sau zmogaus  yra du skirtingi dalykai fiziologinis pasitenkinimas (vyresniems) ir  ieskojimas savo zmogaus (kurie tai nepatyre ar dar nepajaute to tikrojo malonumo t.y. abejojantys.)visiskai sutinku kiekvienam ne!!!!! turi but bent simpatija vienas kitam.

Kur tu ten ieskai tos kavos, nes man tai kazkaip atrodo, kad dabar mergos kaip tik save labai kazkuom stato..... Gali tik uz bapkes tos "kavos" gauti

107

Re: Ar verta atsiduot?

tai aisku atsiduot.visiems  ir visada

108

Re: Ar verta atsiduot?

verta big_smile yapac jai tai nepaskutinis susitikimas wink

109

Re: Ar verta atsiduot?

Arturas parašė:

Kur tu ten ieskai tos kavos, nes man tai kazkaip atrodo, kad dabar mergos kaip tik save labai kazkuom stato..... Gali tik uz bapkes tos "kavos" gauti

Nespręsk pagal save apie visus...

110

Re: Ar verta atsiduot?

Lai atsiduoda visi. Jau ir taip ziniose kalba kaip tevas 5 metus augino ne savo vaika, tad padaugejo tevystes tyrimu, dabar kiekvienas tevas ar motina zinos, kad vaikas ne nuo jo-s.  Nemoka tokie zmones naciuciundrikais naudotis, nu tai gal ir neverta jiems duotis, kad maziau gimtu svetimu vaiku nuo meiluziu.

111

Re: Ar verta atsiduot?

manau kad taip , nes istikimybes neegzisuoja , ir neriaikia to slepti

112

Re: Ar verta atsiduot?

Ramunė parašė:
Arturas parašė:

Kur tu ten ieskai tos kavos, nes man tai kazkaip atrodo, kad dabar mergos kaip tik save labai kazkuom stato..... Gali tik uz bapkes tos "kavos" gauti

Nespręsk pagal save apie visus...

O as tau labai panaus i moteri?

113

Re: Ar verta atsiduot?

Jonas parašė:

manau kad taip , nes istikimybes neegzisuoja , ir neriaikia to slepti

114

Re: Ar verta atsiduot?

nesutinku...ištikimybė tikrai egzistuoja.o atsiduoti verta,jei neturi partnerio ir to nori...tik be jausmų sexas nepilnavertis,tad ir atsiduoti vertėtų tam,kuris bent jau pažadina aistrą

115

Re: Ar verta atsiduot?

Jei tu jam patinki ir jis nores su tavim draugauti tai ir palauks to sekso, jei nenores draugaut tai ir po sekso nenores draugauti. o jei jis tave traukia kuniskai tai kitas jau reikalas. O man taip atrodo kad jis tik tavimi pasinaudos

116

Re: Ar verta atsiduot?

Juk toks merginos atsidavimas po pirmo pasimatymo daugeliui vyru reiskia labai daug. Aisku yra tokiu kurie tuo naudojasi tik. Priklauso nuo vyro ar jis tik iesko vienos nakties nuotykiu ar nori rimtu santykiu. Jei taviskis iesko rimtu santykiu tai tas tavo atsidavimas jam bus didziulis irodymas kad jis tau patiko. Arba trumpiau tariant didelis pliusas big_smile

117 (redagavo Donce 2014-08-26 16:59)

Re: Ar verta atsiduot?

Atsiduoti verta tik tada kai vyras ar mergina isdraugauja bent viena savaite nepaziureje i kitus-as.

118

Re: Ar verta atsiduot?

tai aisq kad neverta smile tegul ir baigiasi jeigu tuo tik apsirboja viskas. Atsiduot turi is meiles o ne del to, kad bijai jog nebus kito pasimatymo smile Turek savo verte ir praba smile

119

Re: Ar verta atsiduot?

Andrius parašė:

tai aisq kad neverta smile tegul ir baigiasi jeigu tuo tik apsirboja viskas. Atsiduot turi is meiles o ne del to, kad bijai jog nebus kito pasimatymo smile Turek savo verte ir praba smile

Andriau,meile juk ne per diena,per savaite ,menesi ateina o kur kas veliau,o santykiai be sekso  juk net neprasidės smile Aisku as nekalbu kad vienam kartui atsiduot ir ate smile

120

Re: Ar verta atsiduot?

Gal čia aš senamadiškas ar pasaulio tiesiog nesuprantu.
Man atrodo, kad draugystė ir santykiai neturėtu būti paremti kūniškais malonumais.
Žinoma jeigu vaikinas santykiams atsiduoda visa savo esybe, tai aš visai pritariu Ernesto mintims.

Asmeniškai aš gerbiu merginas kurios yra nusistačiusios, kad guls tik su sužadėtiniu.

Kiekvienas žmogus turi savo nuomone. Aš tiesiog išsakau savo.