21

Re: Lažybos ir loterijos

as metu metus losiu tais paciais skaiciais ir viena grazu sestadieni pataikiau. pataikiau ir viskas neteko prasmes. pirmu momentu nepatikejau. dar karta pasitikrinau. realizavau, kad TIKRAI. tada vel viskas nublanko ir neteko reiksmes. turbut panasiai jauciasi zmogus prarades kazka, arba ka nors labai vertingo ir brangaus. juk ir tais atvejais viskas praranda prasme ir imi kristi i bedugne. tai cia tas pats tik atvirksctine prasme. as ne praradau, o igijau. labai keistas jausmas. nebelieka svajoniu, nes gali veikti ka nori, isigyti ka nori.... netgi neidomu pasidare galvoti, ka su tiek pinigu darysiu. tik tada supratau, kad tai tik pinigai kurie teikia ramybes jausma ir kartu atima egzistencijos nerima. iki siol dar nenusprendziau ka su jais daryti... sveikatos tai nenusipirksi. laiminga esu, mylima esu, pati - myliu, gyventi turiu kur, gera vyra irgi turiu...man nieko netruksta ! sveikatos tik truksta, bet jos uz jokius pinigus nenusipirksi.

22 (edited by Konstantinas 2022-08-01 20:17)

Re: Lažybos ir loterijos

Valdas wrote:

Už kokį tu sportą statai?

statau ant futbolo. ne todel kad man ten labai idomu o todel kad futbolas pats populiariausias pasaulyje zaidimas ir jo didziausia ivykiu pasiula. kitose sporto sakuose pvz krepsinyje ar tenise buna taip vadinamu tusciu laikotarpiu kai visame pasaulyje nevyksta nei vieno sporto ivykio ant kurio galima statyti. taip atsitinka del to kad sportininkai turi irgi savo atostogu sezona ir sporto ivykiu kalendorius planuojamas metams i prieki ir kad sporto turnyrai nepersidengtu tarpusavyje ir kad sportininkai galetu pailseti. todel krepsinyje ir tenise tikrai buna tokiu savaiciu kai nevyksta visame pasaulyje nei vieno sportinio ivykio ir tiesiog nera ant ko statyti. o futbole taip nebuna. net per vasaros atostogas net gruodzio 31 ir sausio 1 vis tiek kazkur pasaulyje kazkas vis tiek zaidzia futbola ir yra ant ko statyti. tokiu budu ivykiu pasiula daug didesne. nors tai buna dazniausia kokios nors zemiausios lygos niekam nezinomos rungtynes bet zaidimas vis tiek vyksta. va butent todel pasirinkau futbola. nors yra pelningu ir idomiu strategiju krepsinyje pvz "koridorius". taip pat yra teorija kad pvz du tenisininkus daug lengviau isanalizuoti negu 22 futbolininkus. nes kai aiksteje zaidzia 22 zaidejai tai inesa daugiau atsitiktinumo

23

Re: Lažybos ir loterijos

Valdas wrote:

Nes teoriškai, neimant žinių, trys baigtys yra daug mažesnė tikimybė pataikyti: 3x3x3x3x3=243, 2x2x2x2x2=32. 7,59 karto arba 211 mažiau galimų variantų, statant už 2 baigčių sportą 5 kombinuotų varžybų statyme. O jei statai už 10 varžybų kombinuotą statymą, tai trijų galimų baigčių sporte bus 59049 galimi variantai, o dviejų baigčių - 1024. 57,66 karto mažiau.

Valdai as cia tingiu tave mokinti matematikos pagrindu is mokyklinio kurso. sito tave turejo ismokinti musu svietimo sistema kuri yra tokia pat sugriuvusi kaip ir visa musu nevykusi valstybe. tikimybe niekada negali buti lygi nei 3 nei 4. nes tai trupmena. tikimybe svyruoja nuo 0 iki 1. nes tikimybe tai teigiamu baigciu skaicius padalintas is visu galimu baigciu skaiciaus. o kas buna kai skaitiklis didesnis uz vardikli? tada reiskme gaunasi maziau uz vieneta. o tikimybe padauginus is 100 gauname procentus.   sporto ivukiuose tikimybes skaiciuoja pagal sudetingas formules gali jas surasti internete. sporto ivukiu prognozavimas tai vos ne atskiras mokslas. beje tiksliausios prognozes butent pas britus nes jie labai stipriai ant to specializuojasi. jie gali net atspeti tikslu zaidimo rezultata. bendras ivykiu prgnozavimo algoritmas mazdaug toks: imama dvieju komandu statistika uz visus ju praeities zaidimus. viskas suvedama i formule ir pabaigoje rezultatas gaunsi kazkoks trupmeninis skaicius. paskui sia info gauna lazybu bendroves kurios pagal tai formuoja savo statymu kofus aisku uzmetus savo pelno marza kad uztikrinti sau matematini pranasuma. bet griztant prie tikimybiu. pateksiu labai paprasta pavyzdi. tarkime futbolo ivarciu skaicius gali buti lyginis arba nelyginis. tai vieno ivykio tikimybe buna 1/2 arba 0.5 tai jeigu tu statysi statyma ant ivarciu skaiciaus is vieno ivykio tavo tikimybe bus 0.5 jeigu kombinuota is dvieju ivykiu  tai bus 0.5*0.5=0.25 jeigu is triju ivykiu tai 0.5*0.5*0.5=0.125 jei is keturiu ivykiu tai 0.5*0.5*0.5*0.5=0.06 jauti kaip mazeja tavo tikimybe laimeti su kiekvienu papildomu ivykiu kuri irasai i kombinuota statyma? o lazybu bendroves tikimybe laimeti atvirksciai dideja nes ji lygi is 1 atemus tavo tikimybe laimeti. kuo mazesne tavo tikimybe laimeti tuo didesne lazybu bendroves ir atvirksciai. o tavo ir lazybu bendroves tikimybiu suma visada bus =1
kodel as cia taip isigilinau i matematika o butent todel kad tu negali pastoviai laimeti ilguoju laikotarpiu neuztikrinus sau matematinio pranasumo

24 (edited by Valdas 2022-08-02 20:32)

Re: Lažybos ir loterijos

Konstantinai. 2 įvykių, kurių galimos 2 baigtys, tikimybė 0,5x0,5=0,25 ir 2x2=4 (1 iš 4 = 0,25) - yra tas pats.

Aš noriu pasakyti, kad tikimybė pataikyti statant kombinuotus statymus už 2 baigčių sportus (krepšinį, tenisą, beisbolą), yra daug kartų didesnė nei statant už 3 baigčių sportą (futbolą).

Kaip tu įgyji matematinį pranašumą? Aš linkęs suprasti, kas laimės, pagal kuo didesnio skaičiaus rezultatų su kofais susidėjimą į galvą, su visa papildoma info, kad žinočiau, kas laimės, todėl teisingai nustatyčiau.

Be abejo, kuo mažiau varžybų kombinuotame statyme, tuo geriau, arba vienos varžybos - geriausia. Bet įdomu ir laimėti sudėtingą kombinuotą statymą. Prisimenu bendradarbį, kuris statydavo už fūlę, ja labai domėjosi, ir vis pritrūkdavo iki pergalės, statant kombinuotus iš kokių 10 ar keliolikos varžybų. Paklausiau jo ir sakau: 'Kai nežinai, kas laimės, statyk už lygiasias'. Neužilgo ateina laimingas, sako: 'Laimėjau 400 eur pastatęs 2 eur ant 200 kofo. Man patinka tokie ir panašūs variantai. Aišku, garantuotiems pinigams reikia garantuotų statymų, bet tokie statymai yra proto, žinių išbandymas. Arba sėkmės, jei spėliojant. Kaip laimėti didįjį prizą. Kurį galima susirinkti iš mažesnių sumų, bet tai savotiškas intelekto triumfas.

25

Re: Lažybos ir loterijos

matematini pranasuma tu igauni pvz naudojant sporto sakutes. taip pat yra "overvalued" strategija. kai lazybu bendrove per klaida arba del nepakankamu duomenu iraso per aukstus kofus. taip pat daug sansu laimeti turi taip vadinami koridoriai. galiu net matematiskai pagristi kada martingale strategija tau suteikia matematini pranasuma

26 (edited by Valdas 2022-08-02 20:37)

Re: Lažybos ir loterijos

Reiktų pasidomėti. Apie neteisingų kofų ieškojimą girdėjau. Kur tu skaitei apie visa tai? Internete ar pirkai knygas?

27 (edited by Valdas 2022-08-03 08:28)

Re: Lažybos ir loterijos

Konstantinai, iki kokios lažybų laimėjimo sumos Vokietijoje nereikia mokėti mokesčių ir išmoka grynais lažybų punktuose? Lietuvoje iki 1000 eur.

28

Re: Lažybos ir loterijos

nezinau as tik Lietuvoje statau nes as Vokietijoje negyvenu pastoviai. pas mane genai ne tie kad ten gyvenciau. nes as labiau prie slavu o vokieciai prie germanu ir prie arabu. as irgi girdejau kad iki 1000 nereikia moketi bet si ribojima galima lengvai apeiti. reikia tik padalinti statyma per keleta lazybu punktu

29 (edited by Valdas 2022-08-03 20:33)

Re: Lažybos ir loterijos

Vis dėlto, kažką turi bendro su vokiečiais. Kitaip ten negyventum dalį laiko. Genetinis panašumas yra. O dėl teorinės matematinės info? Kur ją skaitei?

30

Re: Lažybos ir loterijos

Valdas wrote:

Vis dėlto, kažką turi bendro su vokiečiais. Kitaip ten negyventum dalį laiko. Genetinis panašumas yra. O dėl teorinės matematinės info? Kur ją skaitei?

matematikos pagrindai is mokyklos.  paskui aukstoji matematika univeras 1 kursas. ten kaip tik kombinatorika. ir labai daug teorijos skaitimo po ivairius forumus, daug apmastymu statistikos kaupimo ivairiu strategiju analizavimo. na klaidu ir bandymu metodas. nes as nenorejau dirbti sunku ir nuobodu darba o norejau sedeti prie kompo tusinti ir nieko neveikti.   taip ir atejau i azartinius losimus

31

Re: Lažybos ir loterijos

Okey. Ačiū. Reikės paskaityti. Noriu ir aš užsidirbti tiek, kiek reikia pinigų iš lažybų. Ką bedirbčiau. Kokią pensiją ateityje begaučiau. Visai geras ir įdomus būdas pasidaryti tinkamas pajamas. Tai tu jau patyręs. Aš dar tik antrą mėnesį mokinuosi statyti. Kai tenisas atsibosta, nes tik jo rezultatus skaitau tennisexplorer duomenų bazėje, statau už kašę, beisbolą ir fūlę, kai būna be lygiųjų, be rezultatų skaitymo, tiesiog pagal miestų ar valstybių, už kuriuos žaidžia, gyventojų skaičius ir kofų derinimąsi su jais. Po to gal reiks ir jais daugiau pasidomėti, paskaityti rezultatus. Fūlės su lygiosiom kolkas nesirenku, nes kombinuojant gaunasi daug galimų variantų. O tu statai tik už fūlę ar už ką dar?

32 (edited by Konstantinas 2022-08-03 21:12)

Re: Lažybos ir loterijos

anksciau statydavau uz fule dabar kaip ir rasiau auksciau perejau prie online ruletes. nes statymai kas keleta sekundziu tai gali daug intensyviau losti. ir kad galetum is to gyventi tau reikia visu pirma veiksmingos strategijos, antra: labai griezto tos strategijos laikimosi o ne kazkokio statymo belekur pagal tautybes. na ir trecia ir svarbiausia: kad is to gyventi pagal mano paskaiciavimus tavo finansu fondas turi buti virs 10 tukst euru. ir tu turi tuos pinigus is kazkur surasti arba kazkur uzsidirbti ir dar sugebeti ju neistaskyti o protingai valdyti ir dar auginti ir reinvestuoti. bet is kitos puses tie zmones kurie turi laisvus pinigus virs 10 tukst jie ir taip turi kur juos investuoti. o su mazesne suma tu gali sau susikurti nedideli pajamu saltini kuris atnes nuo keliasdesimt iki keliu simtu euru per menesi. tai yra dvizenkles trizenkles sumas euru. na ir niekas negali garantuoti kad rytoj lazybu bendrove nuzsidarys ir nedings kartu su visais tavo eurais. taip kad rizika sioje veikoje vis tiek yra.  ir nepamirsk apie laiko sanaudas. tu turi tam skirti dali savo gyvenimo kuri galetum skirti kazkam kitam nes losimai atima laika

33

Re: Lažybos ir loterijos

as ludomanas. sio vakaro losimas prasidejo. ir jau pirmasis statymas laimejo. matematika tikslusis mokslas. pinigai... skaiciai...ir jokiu jausmu

34 (edited by Valdas 2022-08-03 22:35)

Re: Lažybos ir loterijos

Mano tikslas taip gerai suprasti, kas laimės, tuose sportuose, kurie man įdomūs, kad statydamas po mažai, mėnesio gale turėčiau daug. Taip ir bus. Man nepatinka variantas uždirbti iš daug, nes tai reiškia, kad blogai suprantama sritis. Man turi būti iš mažai - daug. 'Susikelsiu' į smegenis dešimtis tūkstančių varžybų rezultatų ir nenustatyti bus neįmanoma. Man patinka skirti daug laiko lažyboms, rezultatų skaitymui. Gaila, kad ne taip daug laiko norisi juos skaityti. Viskas su laiku.

Pelningas ludomanas - puikus pavyzdys. Šaunuolis. Gero lošimo. Ir mėgavimosi savo žinių rezultatais.

35

Re: Lažybos ir loterijos

nea is mazai daug nebus. jeigu sieksi is mazai daug tai pralosi. gali buti atvirksciai. is labai daug turimo kapitalo labai mazas pinigu prieaugis. tai yra tu issaugai savo pinigus ir truputi juos priaugini. ir tu niekada nezinosi kas laimes. nes sporte per daug atsitiktinumu. todel ir egzistuoja lazybos kad nuiekas nezino kas laimes. isskirus tuos atviejus kai losia labai silpna komanda pries labai stipria. va tada is anksto zinoma kas laimes bet tada kofai labai mazi ir net ir ten buna netiketumu. be to tu nezinai kokia taktika pasirinks komandos treneris. gal pasirinks gynybos takktika ir abi komandos suzais 0:0 o gal atvirksciai pasirinks puolimo taktika ir bus daug ivarciu. ir tu sito niekaip negali is anksto zinoti kaip beprognozuotum

36 (edited by Valdas 2022-08-04 08:11)

Re: Lažybos ir loterijos

Dėl to statau ir stengiuosi suprasti ne futbolą, o dviejų galimų baigčių sportus arba futbolą, kai žaidžia be lygiųjų. Trys galimi variantai yra per daug galimų variantų, ypač kombinuojant, o du - visai neblogai. Aš turiu suprasti. Smegenys turi sudėti ankstesnių rezultatų informaciją ir didžiausiu tikslumu nustatyti būsimus. Aš nežiūriu, kas laimės, nei kas geriau žaidžia, aš galvoju tiktai už ką pastatys daugiau, tas žmogus ar ta komanda pralaimės. Už ką daugiau pastatė prieš ką, kokioje valstybėje, kokiems kofams esant. Aš žiūriu, kas turi pralaimėti, kad lažybų įmonės uždirbtų pelną. Galimų variantų daug, bet jie galiausiai pasikartoja, nes tautų, valstybių populiacijos, kurios stato, greitai nesikeičia nei kiekiu, nei turtingumu, todėl yra pastovumas. O kintamumas papildomas naujų, besikeičiančių rezultatų žinojimu. Reikia tik didelio kiekio rezultatų atmintyje ir smegenys supras.

37

Re: Lažybos ir loterijos

ir futbole yra daug statymu is dvieju galimu baigciu. pvz lyginis/nelyginis arba totalas maziau2.5/daugiau2.5

38

Re: Lažybos ir loterijos

Iam - Petit Frère    tongue tongue

39

Re: Lažybos ir loterijos

Valdas wrote:

Dėl to statau ir stengiuosi suprasti ne futbolą, o dviejų galimų baigčių sportus arba futbolą, kai žaidžia be lygiųjų. Trys galimi variantai yra per daug galimų variantų, ypač kombinuojant, o du - visai neblogai. Aš turiu suprasti. Smegenys turi sudėti ankstesnių rezultatų informaciją ir didžiausiu tikslumu nustatyti būsimus. Aš nežiūriu, kas laimės, nei kas geriau žaidžia, aš galvoju tiktai už ką pastatys daugiau, tas žmogus ar ta komanda pralaimės. Už ką daugiau pastatė prieš ką, kokioje valstybėje, kokiems kofams esant. Aš žiūriu, kas turi pralaimėti, kad lažybų įmonės uždirbtų pelną. Galimų variantų daug, bet jie galiausiai pasikartoja, nes tautų, valstybių populiacijos, kurios stato, greitai nesikeičia nei kiekiu, nei turtingumu, todėl yra pastovumas. O kintamumas papildomas naujų, besikeičiančių rezultatų žinojimu. Reikia tik didelio kiekio rezultatų atmintyje ir smegenys supras.

Lazybu bendroves uzdirba pelna, nepriklausomai nuo to, kuri komanda laimejo...
Kitaip sakant visada.

40

Re: Lažybos ir loterijos

geriausia loterija - crypto pirkimas big_smile sakyciau niekad nezinai kaip kas gausis. Bet labai retai kad crypto nusipirkus liksi be nieko. Asmeniskai manau kad perkant loterijos bilieta, galimybe laimeti loterija yra labai maza, ir pralaimejus, na, lieki su keliu euru, doleriu ar svaru skylute kiseneje. O va crypto... Kad ir kaip kaina nukris, ar sugrius, tu vis tiek turi ta crypto valiuta kiseneje, net jei verte nugris daugiau nei 90% zemyn. As kaip bajeri padejau 1000 svaru i dogekoinus kai ju kaina buvo 0.00012 svaro, gavau siek tiek virs 8 milijonu dogekoinu. Mane debilu isvadina pazystamas, bet tai buvo mano permoketu mokesciu sugrazinimas, tai buvo ne isilta nei salta, galvojau 100 svaru uzdirbes busiu laimingas, bet kai as juos pardaviau pernai metais, ju verte buvo 0.47 pensai uz viena doge. Po mokesciu coinbase man i kisene ibyreju nekuklus 3.2 milijono svaru. Nusisypsojo sekme nes ne visi crypto taip pasiseka, bet sakyciau crypto investavimas yra panasus i losimus/loterija, bet ne toks pavojingas (nebent leisi visas saibas ant "shitcoins")