7,881

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile nu gerai, tad ir palieku jus vyrukus pasipletkint cia, em, pabendraut big_smile
labos wink

7,882

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labos wink
>> na net pasiziurejau koks ten Juozukas smile nematytas negirdetas ir dar jis sedi UK :-)

7,883

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai tuo labiau savas big_smile mums reik plest savo ribas klubui gi nu smile

7,884

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai as nieko gi ir nesakau wink
>> tik va jis issigando ir jau neberaso big_smile

7,885

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::b25 laba ryteli wink

Auris, 19 wrote:

Alia po alaus bokalo kas gi besilauzytu nu ? big_smile Klausyk Linutai nu bet tave tai bauduosiu per vestuves kad Svyturio balto su citrina dar nesi ragaves wink visai prasikaltes tu esi mano akimis zinok...


feee... man baltas tas alus ir taip toks ka zinau :? nu bandysiu ragaut as jo ir skelsiu nuomone, bet jau savaitgali.... paskui geda bus :::818

Diana, 17 wrote:

o as is kersto susirasciau tada beleka kas i vestuves lydetu ;D nes visgi jau ir as kvietima turiu :::008


Mieloji, BELEKO neimk, nereikia, Auris ir geres grazus, puikus ir visoks koks :::035

Auris, 19 wrote:

labanakt nelinute ir nebandai sakyt kad ir tu to gerio nesi ragavus !


itariu, kad ji irgi neragavus, bet as tau PAZADU, kad ji tai padarys savaitgali.. mano zodis sventas :::920

Diana, 17 wrote:

vadinas negalit parduot. m, o kam ta buteliu siena, jei jau Nijole vesi? :?


kaip tai kam :? gi del seimyniniu barniu visokiu visokiausiu :::b54:::914 kaip koks tais draudimas ;D
------
joa, tegu Juozas ir prisideda prie musu,ka jis, vaikas ten vienas tolumoje liudes wink

7,886

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 wrote:

labanakt nelinute ir nebandai sakyt kad ir tu to gerio nesi ragavus !


KURIO gerio neragavus big_smile ?

Diana, 17 wrote:

labbos NELINUTE.
Auri, ji gal ir nebandys sakyt, bijodama tavo bausmiu susilaukt ;D


o bausmiu as jo nebijau big_smile jau kaip nors susitarsim mudu su auriuku ;D wink

7,887

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie svyturio balta su citrina... KAIP jus panele skaitote :? aaa:?
>>> ir bauda taves laukia tik tokia, kad kuo daugiau prasikalsi, tuo daugiau gert reikes... TAIGI isvada,mieloji, kad mes jau tikrai PRASIKALSIM labai labai :::920

7,888

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nieko sau pijokizmas cia pas jus... ;D

7,889

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as skaiciau tik kazkaip ta citrina praleidau o balta tai maciau kad rase, siaip balto alaus esu gerus skanus jis man bet su citrina neteko ragaut ...tai jau kas be ko sesut kad prasikalsim big_smile;D

7,890

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 wrote:

Nieko sau pijokizmas cia pas jus... ;D

nea baik tu cia tik degustatoriu klubukas ;D;D

7,891

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:
Sigitas, 23 wrote:

Nieko sau pijokizmas cia pas jus... ;D

nea baik tu cia tik degustatoriu klubukas ;D;D

O jus degustavimui ribas bent jau jauciat? Is sneku pastebiu, kad ne... ;D ;D

7,892

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jauciam kaip gi nejausim big_smile;D

7,893

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tu nemanyk, kad mes kokios degrades bomzes girtuokles, kurios del mazo mazelycio laselio alkoholio viska atiduotu ;D
++nors.... ;D ;D ;D ziurint kam ;D ;D ;D

7,894

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir ka atduot big_smile;D

7,895

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

tu nemanyk, kad mes kokios degrades bomzes girtuokles, kurios del mazo mazelycio laselio alkoholio viska atiduotu ;D
++nors.... ;D ;D ;D ziurint kam ;D ;D ;D

Hmmm... ydomu ir ko gi taip balsa kelia panele Nijole? As nemanau nieko, kas nebuna akivaizdu... ;D

7,896

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ana koks jis wink

7,897

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jaunuoli, ne as balsa keliau, ne as ka... as ponas taikingas zmogus :::818 ka tik atsikeliau, tai is kur pas mane balsas.. vis dar pakimus ;D
>>> aaaa, tai, pasirodo, kad cia akivaizdu,kad mes kokios tais... lakunes ;D ;D [berniukai, musu angeliukai, gelbekit mane ir sese, uztarkit zodeliu geru :::419]

7,898

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai,
Nijolyt, zinau, kad Auris geras ir taip toliau tad kito neieskosiu wink
ir kam jums tos sienos a? gyvenkit :::008
gerai, Linut, kad bausmiu nebijai, o as jau pradedu mastyt kokiu bausmiu reketu is vengt big_smile 

7,899

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na gerai gerai, pasiduodu, tik nesiundykit ant manes nedrasiuju ir nekaltuju... Beje, man kinkos nedreba!

7,900

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

negalima tai siguciukai sakyt big_smile mes gi nemaukiam kibirais o tik bokalais po litra big_smile;D jei jau kada pamatysiu mus yik po apatiniais (o to neikada nebus ) tai zinok ka jau sakes sumumis big_smile;D bet deja mes netokios tongue MES TIK RAGAUJAM smile