7,901

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

Jaunuoli, ne as balsa keliau, ne as ka... as ponas taikingas zmogus :::818 ka tik atsikeliau, tai is kur pas mane balsas.. vis dar pakimus ;D
>>> aaaa, tai, pasirodo, kad cia akivaizdu,kad mes kokios tais... lakunes ;D ;D [berniukai, musu angeliukai, gelbekit mane ir sese, uztarkit zodeliu geru :::419]

kaip jie po tokio bucio beuztars? pirma jiems patiems tekjs atsigaut... ;D

7,902

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

negalima tai siguciukai sakyt big_smile mes gi nemaukiam kibirais o tik bokalais po litra big_smile;D jei jau kada pamatysiu mus yik po apatiniais (o to neikada nebus ) tai zinok ka jau sakes sumumis big_smile;D bet deja mes netokios tongue MES TIK RAGAUJAM smile

Na, manau, nereikejo teisintis... Patikesiu ir taip... ;D

7,903

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 wrote:

ir kam jums tos sienos a? gyvenkit :::008


tu manai, su juo gyvent graziai galima big_smile ;D ;D

7,904

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 wrote:
Lina, 23 wrote:

negalima tai siguciukai sakyt big_smile mes gi nemaukiam kibirais o tik bokalais po litra big_smile;D jei jau kada pamatysiu mus yik po apatiniais (o to neikada nebus ) tai zinok ka jau sakes sumumis big_smile;D bet deja mes netokios tongue MES TIK RAGAUJAM smile

Na, manau, nereikejo teisintis... Patikesiu ir taip... ;D

saunuolis tada tu ;D ca calialia :V:V

7,905

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:
Sigitas, 23 wrote:
Lina, 23 wrote:

negalima tai siguciukai sakyt big_smile mes gi nemaukiam kibirais o tik bokalais po litra big_smile;D jei jau kada pamatysiu mus yik po apatiniais (o to neikada nebus ) tai zinok ka jau sakes sumumis big_smile;D bet deja mes netokios tongue MES TIK RAGAUJAM smile

Na, manau, nereikejo teisintis... Patikesiu ir taip... ;D

saunuolis tada tu ;D ca calialia :V:V

Hmmm... kad ir koks bebuciau, visvien pagyrimo susilaukiau.... big_smile
Ir uz ka cia man taip...? :V

7,906

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kad manim patikejai :V wink

7,907

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:
Diana, 17 wrote:

ir kam jums tos sienos a? gyvenkit :::008


tu manai, su juo gyvent graziai galima big_smile ;D ;D

na, dar niekad nebandziau :::008

7,908

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

as skaiciau tik kazkaip ta citrina praleidau o balta tai maciau kad rase, siaip balto alaus esu gerus skanus jis man bet su citrina neteko ragaut ...tai jau kas be ko sesut kad prasikalsim big_smile;D

Vajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! :::255 Koki baisu nusikaltima padarei !:::914 negaliu patiket man net naktim tokie prikolaj nesisapnuoja kaip kad tu cia padaryt sugalvojai! :::924 nu cia neatleistina sakes... kaip tu galejai taip isniekinti Svyturio Balta alu gerdama be citrinos ji... :::913

7,909

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 wrote:

Na gerai gerai, pasiduodu, tik nesiundykit ant manes nedrasiuju ir nekaltuju... Beje, man kinkos nedreba!

Sigitai nu jau visiskai.. mes gi tik nerasus ir kuklus tai ir pavadinimo nekraipyk tongue

7,910

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:
Sigitas, 23 wrote:

Na gerai gerai, pasiduodu, tik nesiundykit ant manes nedrasiuju ir nekaltuju... Beje, man kinkos nedreba!

Sigitai nu jau visiskai.. mes gi tik nerasus ir kuklus tai ir pavadinimo nekraipyk tongue

Persiprasau ir cia... big_smile
Kaip sekasi? big_smile

7,911

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki wink ka veikiam big_smile

7,912

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitai jei mes dar ir kandai. :-) tai as atsiprasymu negeriu ;D ;D

>> va katik parsibeldziau is koledzo pavalgiau ir va sedziu prie pc smile
>> o kaip jums ? Sigitai tu pasipasakok big_smile

7,913

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ka pasipasakot? Gi vakar ejau liulio... Emmm... sendien... Pirma valanda ir keliausi ketvirta, nes kankino nemiga per skaudancia gerkle ir sloga...
Va kaip numiges tris valandeles, gerai jauciuosi ir man linksma, kaip Jus laikotes?

7,914

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai miego ziauriai noriu....

7,915

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai uzmigau irgi tik po 4 nes mane irgi nemiga grauzia.. gal del seses neramu nes nzn ar nuvaziavvo ji ten kur norejo i Londona.. na bet ji neatsake i sms tai jau kaip atrasys as jai pylos duosiu big_smile
>> o siaip tai nemigai dygyti yra homeopatiniu lasiuku kurie parduodami be recepto wink
>> as irgi tokiu turiu tik kad negeriu big_smile kai jau lb bus riesta tada gersiu o dar kai reikia mokytis tai ko nespeju idena darau nakti tai jei prigersiu vaistu busiu atsijunges ir namu darbai nebus pagaminti :-)

7,916

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

as tai miego ziauriai noriu....

tai eik pamiegosi wink

7,917

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

O as ne... prates nemiegot parom... big_smile
Lina, kai uzmigsi ir kai jau atsikelsi, zinok tas miego noras turetu but praejes... pabandyk taip padaryt ir papasakosi kaip buvo... ;D

7,918

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai!!! Kai tu ejai miegot, as keliausi... big_smile

7,919

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dabar dar negaliu....gal dar reiks iki namu pavaziuot ir i parduotuve....nu vienu zodziu dar negaliu smile

7,920

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai wink
matau dar vienas nedrasuolis atsirado:::034