8,001

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na ydomiai sugalvojai, bet nemanau, kad buciau vienas kalbejes... big_smile
Seip bandau ir as dingt, bet nesugalvoju kaip, tai vis laukiu... ;D

8,002

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nesugalvoji priezasties? big_smile

8,003

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labukas ale ir pripylet jus cia ir apie arbatas ir apie kavas, apie uzsikacialinusiuosius ir kudzenkas:D visokio plauko cia pas jus pokalbeliu buvo big_smile kazkas mokytis ejo smile
>>>>sesute as tau padesiu bet kuriuo atveju big_smile

8,004

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazkas isejo mokytis, bet nesimoko ;D butu ir dar daugiau pripilta, jei buciau galejus rasyt :::008 bet tavo laimei negalejau ;D
beje, labas smile
ka pati per dienele nuveikei? smile

8,005

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

buvau namie, aplankaiu pardes kai ka nusipirkau, pirkau ir dovanu vienu zodziu alga paleidau big_smile

8,006

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kam tos dovanos? :::008
o koks pas tave ten darbelis, kad namie buvai, i darba vidury savaites nereikejo? :?

8,007

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as pardej 3men ilindau o paskuiatgal i mokslus, arteja kai kieno gimtadienis paskui ta valenyino diena....tai reikia pasirupinti wink

8,008

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zinoma zinoma reikia smile
as irgi gimtadieniu apturesiu, o kad ner ka sveikint per valentinke, tai didziausia mano laime ;D

8,009

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas kad nesimokau :::818 man ten neidomu :::818 **** ten ne mokslas :::818 verkiu :::818 ne ne, idomu, bet ne ta, ka dbr reikia :::818
>> va,ka ka tik knygoj perskaiciau(kitoj, kur vakarais skaitau) jau tokie zodziai,kad brac, uz sirdutes griebia :V >> įtempianti aistros stygą šypsena :::726 ir glėbyje staiga sutilpęs visas pasaulis :H

8,010

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooooo sesut kaip grazu :V

8,011

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kokia cia knyga?

8,012

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

tai kas kad nesimokau :::818 man ten neidomu :::818 **** ten ne mokslas :::818 verkiu :::818 ne ne, idomu, bet ne ta, ka dbr reikia :::818
>> va,ka ka tik knygoj perskaiciau(kitoj, kur vakarais skaitau) jau tokie zodziai,kad brac, uz sirdutes griebia :V >> įtempianti aistros stygą šypsena :::726 ir glėbyje staiga sutilpęs visas pasaulis :H

nu tie zodziai, kai pavieniai atrodo kaip is prasto erotinio komercinio meiles romano.... :V
nepaisant to, grazus smile

8,013

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, cia apie seksa ne negalvok skaitydama tuos zodzius, nes ten jo nebuvo... :::818 tada graziau skaitosi :V
>> Maluko "karaliene barbora"

8,014

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mm.. ar idomi? as mielai paskaityciau koki dar viena romana bet tik ne istorini marazma...

8,015

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nelabai.. ten ne istorinis, bet toks kazkos visai skiriasi nuo tu maluko knyguciu,kaip "siukslyno zmones", "juodieji zelmenys", "migla"... :? << tie man buvo daug idomesni ir susimastyt labiau verte :::734
>>> aciu paciu uz dainuska :::207 pakele nuotaikyte

8,016

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D o koki istorini jau esi skaites, Auri? ir kodel istorinio jau nebenori? big_smile

8,017

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nes istorines rasliavos, dinciuk, yra pati didziausia bauda kunui ir sielai :::039

8,018

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kokia dainuska?
as irgi noreciau :::818

8,019

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu zjbz... rasiau rasiau ir internetas nusmigo... krc pravalas susinervinau wapse.

8,020

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nesinervin Auri, ne tau vienam netas sposus krecia ;D