8,281

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na sveikuciai :::745 na as vakar pakoliojau papykau pasiteiravau ieskok.lt administracijos adminu ir kitu dievu kas cia darosi kad man 2 paras nebuvo imanoma prisijungti tik per svo super duper telefona ir per geraja mini opera jame big_smile tai sulaukiau atsakymo visiskai abstraktaus (tipo del mus istikusiu techn. kliuciu..) as ta pacia dainele irgi galiu padainuoti nes apie serverius nieko nzn big_smile :::b56
>> tai mano akys jau geriau atrodo nebe tokios raudonos big_smile
>>

>> Nijolyte niekas manes neslauge.. sad net tu zinodama adrese neratguzejai su apelsinais buciniais ir viskuo kitu big_smile tai reikejo man  paciam nusipirkti apelsinu.. bet va paciam saves pasibuciuoti nepavyko ;D


>> Pramigau 2 paskaitas nors nuejau miegoti apie puse 2 nors uzmigau tik po 4... hmm kazkas negerai man vel..


>> o jus ziuriu mokslinates guodziates.

>> Nijolyte griebk Danguolyte kad ji niekur nespruktu :-)
> as turiu jos nr galesiu tau duoti big_smile


> ok lekiu i koledza dar man 2 paskaitos..

> o su komercine valentino diena nesveikinsiu nes as tokiu dienu nevertinu.. :V

8,282

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labutis;)
tai va sveikinu su valentinke praejusia:::034
na gerai Nijolyte priimu tavo OFICIALU pasimatyma:::044 vaje pirma karta is merginos...:::209:::044
Linuk mano nr Nijolyte jau zino...:::027

8,283

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki big_smile

8,284

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 wrote:

tavo klausimo visada laukiu private ! big_smile~


ne ne ne.... Aurimuk :V cia taip lengvai nepraeis :V cia sitie reikalai ne private turi buti diskutuojami, o ismyletam ir gerbiamam musu klubuke ;D kad visi zinotu TIESA :::b18 va...  pateikiu Tau vel ta pati klausimuka :::920

Nijolė, 20 wrote:
Auris, 19 wrote:

tai kad tas pavasaris ir taip jau cia pat ;D niekur jis nedings taip greit. As ta kriena per daug gerai ciupinejau vilniuj kad dabar nebuciau tikras jo sveikatos stiprumu ;D


oo, Auri....:::b18 Aurimai... :::038 nepalik musu nezinioje :::a14


nors :? is tikruju cia gal Jus abu turetumet pasiaiskinti, placiajai merginu visuomenei :? siame klubukyje... kuriame ir taip ryskeja lesiavimo tendencijos :V:V:V Su didziausia pagarba :::207

Linas, 19 wrote:

>> Nijolyte niekas manes neslauge.. sad net tu zinodama adrese neratguzejai su apelsinais buciniais ir viskuo kitu big_smile tai reikejo man  paciam nusipirkti apelsinu.. bet va paciam saves pasibuciuoti nepavyko ;D
>> Pramigau 2 paskaitas nors nuejau miegoti apie puse 2 nors uzmigau tik po 4... hmm kazkas negerai man vel..


Tu, Linuk irgi atsakyk i mane kamuojanti klausima, kuri uzdaviau Auriui :V ;D
>>> apie pirma, tai pirkau as apelsinu vakar, tik turbut adresus sumaisiau :::818 puskyte su apelsinu glebiu lankiau...
>>>>> tai siandien nueik miegoti anksciau :V ir pamirsk visus savo tuos dienos pasiilginimo teikiamus privalumus ar ka ten :?...zdz, eik miegot kokia 12, tai gal pasivartysi toj lovoj belekiek, bet greiciau gal uzmigsi :?
-----------------------
Danguolyte, nebijok, gali su manim susitikti, as i mergaites nesidairau :-) ir nieko tau blogo nepadarysiu wink....gal.... ;D .... juokauju wink

8,285

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Oka cia DARO Nijole,Lina,Danguole.Bravo nedrasiu vyru klubas>>:::833:::810

8,286

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 wrote:

Oka cia DARO Nijole,Lina,Danguole.Bravo nedrasiu vyru klubas>>:::833:::810


Jaunuoli, pirmajame puslapyje viskas isdestyta, ka mes cia darome wink jei nepatingesi, paskaitysi wink
:V ir gal dar prisijjungsi, kartkartemis paplepet :V

8,287

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 wrote:

Oka cia DARO Nijole,Lina,Danguole.Bravo nedrasiu vyru klubas>>:::833:::810


tai mes juos drasinam:::034

8,288

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

>>>> Nijolyte apie tuos lesiavimo ypatumis ...
> man zodis lese reiskia tikrai ne ta pati ka tau reshkia tu kreivo mastymo mano draugute :::234 :::210 na as neaiskinsiu tavo supratimo apie zodi lese yikes


>> o Danguolyte kad jau numeriais apsikeitet tada lb gerai man nereikes buti informatorium :-)

>> Nijolyte as klausimo irgi nepamenu nors viska perskaiciau kai manes nebuvo... :V

8,289

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Aurio zodziai apie Aurio ir Lino kazkoki keista santyki Vilniuj:::819, per musu apgirta meeta:::854: "As ta kriena per daug gerai ciupinejau vilniuj kad dabar nebuciau tikras jo sveikatos stiprumu" :V
Tai va... klausimas>>> kas per apsiciupinejimas.. ir dar GERAS apciupinejimas? :?

8,290

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:

>>>> Nijolyte  :::210


aciu :::818 man to reikejo :::819

8,291

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

WOOOOW:::123:::258Dabar ti prisidirbau

8,292

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 wrote:

sita reiskias as tai skaiciau isilgai ir skersai viska (beje Diana tai zinojo kur as, ir jei nesake tai cia jau ji ragiukus reiskias stato), bet zinokis skersai ir isilgai viska perskaites. Isanalizaves. Interpretaves. Visaip kitaip isigilines nu zinok nematau as to klausimo ar to kazko ko tu cia manes tiap baisia kamuojanciai klausei:) bet tu nesijaudink. As supratingas, paprastas zmogelis;) tavo klausimo visada laukiu private ! big_smile~

Auri, visu pirma nesiverziu i tavo privacia erdve, todel ir nesakiau kame esi. ka as zn nori sakyt ar ne :::008 ne mano darzas, ne mano pupos big_smile antra, tai Nijolytei idomu kokiais tikslais ciupinejai Linuka, vat big_smile nu rodos, kad taiip buva :? ;D

8,293

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 wrote:

WOOOOW:::123:::258Dabar ti prisidirbau


o as ir galvoju, is kur tos muses cia skraido ;D ;D
>>> tai connectinsies prie musu, ar taip ir liksi nuosalej :?
---------
Diana, bet tu irgi smalsavai... tik paskui Auris kazkoki zodi tare, ir tu nutilai :V tai va... vis tiek ir tu susidomejai tuo :?

8,294

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

NO PROBLEM GIRLS.As visada pasiruoses ::::b32 paplepet ...

8,295

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

NE **** ne mano .tik kad neuzlpcauiu:::810 .o kad liksiu nuosalei kam cia rupi :::607

8,296

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tik tarp kitko paklausiau per daug nesidomedama, nes man nelabai ir terupi smile zinau, kad jis myli svyturio balta su citrina ir uztenka ;D
Fiodorai, rupi mums, kad neliktum nuosaly, nes mums visada smagiau, kai zmogeliu daugiau wink

8,297

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aaaga big_smile ypac vaikinuku :::742  jie visad cia laukiami ir ypac vyresniu nes cia ju deficitas :V:V:::818 :::742

8,298

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

AS niekur ir nesirusiu varyt.siaip cia vienintele vietele kur atrodo kad egzistuoja gyvybe:::b35,ki tose temose:::a18varo miegot beto atsako po dienos arba isvis neatsako

8,299

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

davai junkis prie musu smile parasyk auriui savo varda nu visus duomenukus o geriausia paskaityk pirma psl ir patapsi musu nariu kuri mes LBAI mylesim big_smile

8,300

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

DAR parekomenduosiu cia uzeit ir savo pusbroliui ...ka reiks pasakyt :::621?eeeeeee pasakysiu kad gyvybe egzistuoja:::625 NEDR.vyr.kbub. ir kad ten vien panos !!!!!!! O gal nesakyt bu suleks visas kaimas:::b56