8,301

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

Aurio zodziai apie Aurio ir Lino kazkoki keista santyki Vilniuj:::819, per musu apgirta meeta:::854: "As ta kriena per daug gerai ciupinejau vilniuj kad dabar nebuciau tikras jo sveikatos stiprumu" :V
Tai va... klausimas>>> kas per apsiciupinejimas.. ir dar GERAS apciupinejimas? :?

>> gal as jam pasisveikindamas per stipriai ranka spustelejau tai iri pasake akd gerai ciupinejo.. o jus kaip visada gashlumo pritvinke tai ir cia drebiat visokias erezijas ir :::123 :}

8,302

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sakyk sakyk big_smile cia dar linksmiau bus big_smile mes agituojam ;D taisykles tokios :
1.perskaityk visa istorija :::b18
2. prisistatyk kaip dera tikram jaunikaiciui :vardas, okupuota vietove, kuklumo-nedrasumo lygis ar siokia tokia patirtis
3. pasizadejimas myleti ir gerbti sio klubo merginas savanores wink
4. aktyviai dalyvasuti meetuose :-) ir nesigedyti pakelti alucio bokaliuko bet pries tai ismeginti svyturio balta su citrina (Auri wink )

8,303

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

>> Fiodorai prasikrapstyk akis nuo voratinkliu.. gi ir vyru yra.. as va apsveikau nuo akiu uzdegimo tai tu apsigrai ;D

8,304

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Bandziau atverst ta pirma:::829ir meta :::250E-r-r-o-r-a:::250

8,305

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

sakyk sakyk big_smile cia dar linksmiau bus big_smile mes agituojam ;D taisykles tokios :
1.perskaityk visa istorija :::b18
2. prisistatyk kaip dera tikram jaunikaiciui :vardas, okupuota vietove, kuklumo-nedrasumo lygis ar siokia tokia patirtis
3. pasizadejimas myleti ir gerbti sio klubo merginas savanores wink
4. aktyviai dalyvasuti meetuose :-) ir nesigedyti pakelti alucio bokaliuko bet pries tai ismeginti svyturio balta su citrina (Auri wink )

>>>>> NELINUTE jau tas tavo 4 nurodymas toks gashlus.. greit kazka keisk... ;D


>> taip as suvokiau kad svyturio baltas su citrina = Auris.. yikes ;D

8,306

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kazkas intikui negerai kiba susirgo big_smile o siaip tai man atiddaro , tu kai tema atsidarai tai ta pirma psl paskaityk wink

8,307

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:
Lina, 23 wrote:

sakyk sakyk big_smile cia dar linksmiau bus big_smile mes agituojam ;D taisykles tokios :
1.perskaityk visa istorija :::b18
2. prisistatyk kaip dera tikram jaunikaiciui :vardas, okupuota vietove, kuklumo-nedrasumo lygis ar siokia tokia patirtis
3. pasizadejimas myleti ir gerbti sio klubo merginas savanores wink
4. aktyviai dalyvasuti meetuose :-) ir nesigedyti pakelti alucio bokaliuko bet pries tai ismeginti svyturio balta su citrina (Auri wink )

>>>>> NELINUTE jau tas tavo 4 nurodymas toks gashlus.. greit kazka keisk... ;D


>> taip as uvokiau kad svyturio baltas su citrina = Auris.. yikes ;D

oooo cia cia gaslaus :V as cia nieko blogo nematau big_smile kiekvienas galvoja pagal savo istvirkimo lygi :-)

8,308

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai tada prie ko to 4 isakymo Auris :? :-)

8,309

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

auriui aki merkiu  ir ten parasyta ne Aurį o Auri kaip kreipinys,nes jis cia uzrode ta balta su citrina big_smile ir tu dar dristi sakyt  kad mes patvirke o kas po tavo kazi plaukuosena dedas kokios mintys bresta :-)

8,310

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zmones degraduoju.. eisiu ziureti myle nemyli ;D
>> nes dalyvauja mano klasiokas kurio ntelektas kaip kerpinio grybo... jis zino kad pavalgyti reikia ir i soliariuma nueiti na dar spakliaus ant veido uzsimesti.. ;D

8,311

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sesutes grupiokas ir kazkada dalyvavo bet greita atriso kad melagis, ir dar grupioke big_smile tik nesakyk kuri bandysim atspesti big_smile

8,312

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

auriui aki merkiu  ir ten parasyta ne Aurį o Auri kaip kreipinys,nes jis cia uzrode ta balta su citrina big_smile ir tu dar dristi sakyt  kad mes patvirke o kas po tavo kazi plaukuosena dedas kokios mintys bresta :-)

> as gi jau be plauku na su bet jau savo gandralizdi nusikirpau ir trumpi db wink

8,313

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:
Lina, 23 wrote:

auriui aki merkiu  ir ten parasyta ne Aurį o Auri kaip kreipinys,nes jis cia uzrode ta balta su citrina big_smile ir tu dar dristi sakyt  kad mes patvirke o kas po tavo kazi plaukuosena dedas kokios mintys bresta :-)


> as gi jau be plauku na su bet jau savo gandralizdi nusikirpau ir trumpi db wink


cia jau Nijole raso >>> LINAI, KA TU padarei :::921 kodel? ir nieko nesakei :? tai koks tu man draugas :? ojeee... sad kada :?

8,314

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na neseniai kokios 2 savaites.. nusipodo man sieno kupeta ant galvos ;D
> einu as no pc prie tv.. kai baigsis ta kvaila laida tada grisiu wink
>> mano klasiokas bus melagis ;D

8,315

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras.OKUP.VIET(Milano it).Pakankamai kuklus kad spiauciau paskutinei moteriai i veida uz nepagarba MAN. Gerbiu tvarka, o jei mane gerbia ti ir as gerbiu ta asmeni ir jo draugus.Patires tiek kiek pats norejau patobulet,toliau neejau nes iskripeliska!Apie pagarba moterims...pacios turi gerbti kad butu gerbiamos:::b32.Nemanau kad Dziund°e ira viskas, ira ir svarbesniu dalyku us seksa.Pasizadu kur ten... ai metinese dalivaut.O tas pirmas puslapis ti uskn°so vis dar erroras:::

8,316

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau aisku kad klasiokas mes meginam mergina rast melage big_smile

8,317

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 wrote:

Pasizadu kur ten... ai metinese dalivaut.


Auri dek sita i savaites fraze :::b02 nes klykem bele kiek metines metines ;D;D :::b02
>>>>ten meet-susitikimas o ne metines wink

8,318

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 wrote:

Fiodoras.OKUP.VIET(Milano it).Pakankamai kuklus kad spiauciau paskutinei moteriai i veida uz nepagarba MAN. Gerbiu tvarka, o jei mane gerbia ti ir as gerbiu ta asmeni ir jo draugus.Patires tiek kiek pats norejau patobulet,toliau neejau nes iskripeliska!Apie pagarba moterims...pacios turi gerbti kad butu gerbiamos:::b32.Nemanau kad Dziund°e ira viskas, ira ir svarbesniu dalyku us seksa.Pasizadu kur ten... ai metinese dalivaut.O tas pirmas puslapis ti uskn°so vis dar erroras:::

tai jau su tokiu prissitatymu tikrai tave Auris prirasys i kluba tik jei jam i privata ta parasysi arba mes jam perduosim ir tave prirasys wink tik dazniau pasireisk viskas ok bus tada wink

8,319

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

AIIIII meet-susitikimas"catc*" Jo ta diena atsiusiu zinute:::a07 ir grai bus jei dar ne per daug:::26

8,320

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

wink