10,921

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zdz, pagerejo man siek tiek.. bent jau darbe wink

10,922

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gal tave cia kokia depresija ar kas uzpuole :?

10,923

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas,

Fiodoras, 24 wrote:

vat emiau ir panaudojau  :::b14
Bet ale kodi Dianuks nebeisided savo avataro :::b56


o todėl, kad nenoriu.

Tomas, 24 wrote:

Nu ten raso kad kazkas atsitiko :? turbut senojo nebeturi :? ir galime padaryti isvada kad ji negali isirinkti naujo:::008mes  zinom kad sunku pasirinkt avatara pagal ivaizdi kuri uzklijavo jai Auris   "Pilsto is tuscio i kiaura ":::036 rasi pirman puslapi :::036


o čia ne apie mane tongue

10,924

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tuoj as tas depresijas sudauzysiu tongue nu jau nu jau tik nepradekit cia man depresuxintis :{}

10,925

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:

tuoj as tas depresijas sudauzysiu tongue nu jau nu jau tik nepradekit cia man depresuxintis :{}


pasakei ir :::b51:::b51:::b51:::b51...
einu besmegeni lipdyti :::d10
--------------------------------
Diana, ponas klausimas rimciausias tau :? KUR TU DINGUS :::921 nesuprantu.. budavo, kad praleisdavom visus vakarus kartu.. o dabar.. kaip i vandeni prapuolus :? gal kur priburbuliavai :?
tark zodi ir tavo siela atsigaus (chuckle) (kaip mano viena meile sako :::727) zuiki, kas nutiko :::a03 mikliai man pasakoji :::918 laukiu nors PM :::920
-----------
o Dianyte man skolinga :::b16 nes uzpildziau anketa :::b18

10,926

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nilke gana tau tu dainu tongue ji tik man dainuodavo o tu db dianyte is manes pavogei :{} ir jos dainas big_smile

10,927

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o as nooooooooooooooliu :::818 tongue tongue tongue :::b49
>> nepatinkam, zuikeli, tavo problemos.. ji geris - ir dalinkis ja .. nebuk skupasubiniukas ;D

10,928

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

o as nooooooooooooooliu :::818 tongue tongue tongue :::b49
>> nepatinkam, zuikeli, tavo problemos.. ji geris - ir dalinkis ja .. nebuk skupasubiniukas ;D

na ji mano amzina draugute tongue o tu nesikisk big_smile

10,929

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

klinkt klinkt :::921 svaik svaik.. atleisiu as tau sita blogi ir pykti, kuri man paskleidei... tikiuosi dabar ramiai miegosi :::918 ziurek, kad sazine neuzgrauztu...
>>> tipo piktai labanakt tongue

10,930

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labs rytas wink kaip mieguciai o gal kam ir poilsiukai wink (chuckle) vakar rasiau rasiau rasiau kursini ir vos kompas is ranku neiskrito tai galvoju, kad gal man metas jau liulia :V nes ryte 5 kliausi ir nenumigau kaip rasiau kad eisiu prigult, tai jau 23.30 luzau :::818 o siandien jauciu kad jau pabaigsiu kursini ir atiduosiu savo tam herr klaus geyer :::629:::822 ir beliks tik saldziausia dalis.... :::215

10,931

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labutis wink nekenciu pavasario,nes tik pavasari mane visokie persalimai uzpuola:::046
na kaip laikotes smile

10,932

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 wrote:

Nu ten raso kad kazkas atsitiko :? turbut senojo nebeturi :? ir galime padaryti isvada kad ji negali isirinkti naujo:::008mes  zinom kad sunku pasirinkt avatara pagal ivaizdi kuri uzklijavo jai Auris   "Pilsto is tuscio i kiaura ":::036 rasi pirman puslapi :::036


Ale tikrai pasizetum bent i metus :::657
<Aha Nijoliuk ;( ja as visada rasdavau su tavim ,o db niaberandu:::937

<BLIN -ai,pas mani taip karsta kad net ir jei langa parasidarai ir nusirengi plikas vistiek karšta ;/

10,933

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o pas mus ryte rode 8+ silumos smile
beje Fiodorai is kur pas tave 2 geltonos korteles?:::041

10,934

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jas man padovanojo Dinukas 18 :::654 istojus i "Nedrasiu ir kukliu vyru kluba !! big_smile~    ":D perskaites taisykles tai dideles raides neradau kad draustu kas, bet turbut tai buvo nepagarba /manau:?/todi ir gavau pirma ,o paskui neidejau teksto tik ikona va ir gavau kita:::b15:::110:D ir dar paskui susikeikiau big_smile bet man atleido iki tol kol vel neuzknisiu ;D tai tada bus :::a05

10,935

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

koks tu negeras:::044

10,936

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na ka vaikuciai eisiu as jau liulia nes jau pavargau :::014 rasiau kurisini ir jau nebedaug liko keli punktai ir fsio smile bet velnias, jauciu nesigaus 20 lapu o herr geyer reikalavo 20-30 lapu, o man tiek nesisviecia :::011:::a55 ai kaip bus taip... vaje jauciau mano autoriai liks nepaziureti siandien ...o ryt interpretacija vokiskai rasom, reik gal ryte pasmotrinti ir gal ka gero uzveizesiu gal kokia interpretacija :::b18 na viskas einu lova klotis ir i pataliskius smile
visiems saldziu sapnuku :::920 :::051

10,937

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 wrote:

tuoj as tas depresijas sudauzysiu tongue nu jau nu jau tik nepradekit cia man depresuxintis :{}


daužyk.

Nijolė, 20 wrote:

Diana, ponas klausimas rimciausias tau :? KUR TU DINGUS :::921 nesuprantu.. budavo, kad praleisdavom visus vakarus kartu.. o dabar.. kaip i vandeni prapuolus :? gal kur priburbuliavai :?
tark zodi ir tavo siela atsigaus (chuckle) (kaip mano viena meile sako :::727) zuiki, kas nutiko :::a03 mikliai man pasakoji :::918 laukiu nors PM :::920


jei suprasčiau, paaiškinčiau. o dabar dar... http://www.lrytas.lt/?id=11774325401177150914&view=4 sad
Fedia, aš dar Admino klausiau ar galima už tai dėt ir prašiau, kad į taisykles įrašytų, kad jau ir patys deda...

10,938

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Koks skirtums as didelias geriau matau ;(

10,939

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu, Diana, nieko nesupratau,ka ta nuoroda turetu reiskti :?
>>> sesiau, vargas mums. .zdz, siandien parasiau vel belekiek.. liko 2 dalys tik.. bet jau ten parsiuko ciuko asaros wink bet dar reikes perdaryti balansa, nes belekas gavosi... einu liulio pagaliau, nes jau nebegaliu,o dar rytoj darbukas hmm


Linuk... pyksti dar :?

10,940

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aga vargas man ir tau smile cia kai rasau stringa normaliai neina raasyt hmm siandien jau pabaigsiu savo kurisini ir ryt ja paduosiu tegul paziuri tikiuosi visko neisbraukys (chuckle) siaubas tada butu. dar vakar beuzmiegant kilo ideja kad gal su lietuviu palyginti biski :? gal ir gausis 20 lapu :? bet paskui sudvejojau nes viska reiktu is liet i vok verstis :::007 o tai jau "dziaugsmas"butu sad na tuoj leksiu jau i unika interpretacijos rasyt ikiuosi pasiseks...ir teksta suprasiu bent ja ka juo pasakyt norejo wink na sekmes visiems :*