61

Re: Tavo apimtys

Auksciau rasusioms merginoms > Tai ka jus cia rekaujat ant viena kitos big_smile prisipilkit medaus vonia ir eikit mustis ! big_smile~ bent vyriokams pramoga padarysit bereikalingai svaistydamos savo laika ir energija big_smile o dabar nei 5 nei 9... naudos jokios big_smile

62

Re: Tavo apimtys

Auris, 19 wrote:

Auksciau rasusioms merginoms > Tai ka jus cia rekaujat ant viena kitos big_smile prisipilkit medaus vonia ir eikit mustis ! big_smile~ bent vyriokams pramoga padarysit bereikalingai svaistydamos savo laika ir energija big_smile o dabar nei 5 nei 9... naudos jokios big_smile

pramogos uzsimane...cia nea cirkas:::010

63

Re: Tavo apimtys

Viktorija, 20 wrote:
Auris, 19 wrote:

Auksciau rasusioms merginoms > Tai ka jus cia rekaujat ant viena kitos big_smile prisipilkit medaus vonia ir eikit mustis ! big_smile~ bent vyriokams pramoga padarysit bereikalingai svaistydamos savo laika ir energija big_smile o dabar nei 5 nei 9... naudos jokios big_smile

pramogos uzsimane...cia nea cirkas:::010

na pasiskaicius pirma antra ir trecia puslapi sios temos...susidaro visiskai priesinga nuomone tavajai big_smile Nezinai kodel, paskaityk pati, gal suprasi big_smile

64

Re: Tavo apimtys

Auris, 19 wrote:
Viktorija, 20 wrote:
Auris, 19 wrote:

Auksciau rasusioms merginoms > Tai ka jus cia rekaujat ant viena kitos big_smile prisipilkit medaus vonia ir eikit mustis ! big_smile~ bent vyriokams pramoga padarysit bereikalingai svaistydamos savo laika ir energija big_smile o dabar nei 5 nei 9... naudos jokios big_smile

pramogos uzsimane...cia nea cirkas:::010

na pasiskaicius pirma antra ir trecia puslapi sios temos...susidaro visiskai priesinga nuomone tavajai big_smile Nezinai kodel, paskaityk pati, gal suprasi big_smile

as skaiciau...bet kadangi mes su tuo klausimu turime skirtinga rysi, tai ir musu poziuriai skiriasi:::034

65

Re: Tavo apimtys

geriausios apimtys 20 100 40 ;D

66

Re: Tavo apimtys

Beatrice, 12 wrote:

geriausios apimtys 20 100 40 ;D


Oi kaip smaikstu
:::156
;D

67

Re: Tavo apimtys

na del svorio priaugimo man taaip pat sunku galiu valgyt cepelinus nieko neveik nepriauga galiu sportuot svoris pastovus 86 kg ir ka bet cia tiekvienas zmogus priklauso nuo to koke jo medzegu apykaita jeigu greitesne del to ir buna kudas net greita viska pasalina ir pasisavina y niekur o letesne rezultatus mato ne vienas paauges pilukas ir pan

68

Re: Tavo apimtys

gerk alu ir valgyk cepus kiekviena vakara ir paziuresim ka tada sakysi big_smile big_smile

69

Re: Tavo apimtys

Viktorija, 17 wrote:
Beatrice, 12 wrote:

geriausios apimtys 20 100 40 ;D


Oi kaip smaikstu
:::156
;D

tik neissigask pamates tokias apimptis :::339

70

Re: Tavo apimtys

Beatrice, 12 wrote:
Viktorija, 17 wrote:
Beatrice, 12 wrote:

geriausios apimtys 20 100 40 ;D


Oi kaip smaikstu
:::156
;D

tik neissigask pamates tokias apimptis :::339

Pamates ;D

71

Re: Tavo apimtys

Viktorija, 17 wrote:
Beatrice, 12 wrote:
Viktorija, 17 wrote:
Beatrice, 12 wrote:

geriausios apimtys 20 100 40 ;D


Oi kaip smaikstu
:::156
;D

tik neissigask pamates tokias apimptis :::339

Pamates ;D

nu pamacius wink ;D

72

Re: Tavo apimtys

nu i lankas nusnekejot smile

73

Re: Tavo apimtys

Martyna, 19 wrote:

Gal jei tu pirma pralaužtum ledus su savais skaičiukais, kitoms lengviau būtų.. wink

Na, kad kitom lengviau butu, galiu pasakyt savo skaiciukus:D   96-65-96 big_smile

74

Re: Tavo apimtys

84-66-94, nuo liemens ant krutines ir beveik idealas big_smile

75

Re: Tavo apimtys

Natalija, 17 wrote:

nu i lankas nusnekejot smile

prasem apimciu parasem..... ne savo o raganos ;D

76

Re: Tavo apimtys

sakyciau bet geda sakyt sad

77

Re: Tavo apimtys

nu ok ok pasakysiu ir as: 94-64-92 smile o ugis 176 o kiek kg nesakysiu nes tesle esu smile

78

Re: Tavo apimtys

Agne, 19 wrote:

nu ok ok pasakysiu ir as: 94-64-92 smile o ugis 176 o kiek kg nesakysiu nes tesle esu smile


Mano ir apimtys didesnis ir ugis mazesnis, ale saves tesle neskaitau:D  Tiesa, klubu siauresniu noreciau...Nes kojos lieknos, o uzpakalelis tai ne toks jau ir mazas su jomis palyginus... Gerai, kad bent fotkese mano ruros nesimato:D

79

Re: Tavo apimtys

mmm nu bet tu bent atrodai kudute.. o as;(
kojos storos...pilvas didziulis.... uzpkalis patyliu isvis..:(

80

Re: Tavo apimtys

mano 95-85-100... bicas 32, kas cia dar matuojama...