281

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Tins anis - dėžutė anyžiniu saldainiu - gražus vardas kaip mėmei autostopu keliautojui iš didelio kaimo.

282

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vis maniau nesivelsiu į kvailas įžeidžiančias forumiečių žinutes, bet man susidarė nuomonė, kad tinsanis tiek beviltiškas, nevykęs ir nusivylęs gyvenimu, kad į jį net „brokuotos“ vienišos mamytės nebežiūri, ką jau sakyt apie laisvą, protingą, savarankišką moterį. Todėl iš nevilties ir lieja čia rūgštį ant mamyčių ir vyrų, kurie ryžtasi tikrai atsakingam žingsniui savo gyvenime.  Geriausia gynyba - puolimas. Štai tinsanio pozicija daugelyje forumo temose.
Ir tik nereikia manęs įžeidinėti po šios žinutės, šuns balsas į dangų neina big_smile
PEACE :::856

283

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis wrote:

<....>>sneki apie salis kurias per tv tik mates poto vardini kur po lietuva pavazineji(taves buvo klausta?) suki kalba bandai savo aukstom temom giedot,,<....>

tinsani, aš išvardinau miestus ir miestelius, kuriuose dažnai būnu. O tu turėjai pasirinkti vieną jų kuriame susitiktume, ir atvežtum 5000, bei įsitikintum savo kliedesiais smile Bet žinoma, tau nebesinori susitikti, ir tu suki temą kita linkme, kad tik nebetesti jos smile  Gali nebekartot 100aji karta, žinau kad ačkarikas, mėmė ir t.t.
Dabar viena tema - Kur ir kada susitinkam? smile  Žinai, tau trauktis nebėra kur, tiek prisivaidinai kietuoli ant visos lietuvos, tai dabar būk kietas iki galo smile)

284

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas wrote:

Rūta ->> baikit tas isterijas, negaliu žiūrėt smile) Jūs kaip kulkosvaidis, pyškinate į vyrų apkasus susikaupusį pyktį ir neapykantą, o šie, perkeltine prasme, dar ir nuogus užpakalius Jums rodo smile) Kodėl viskas perkeltine prasme, todėl kad prasmės skaityti čia nėra. Jie lyg tyčia Jus erzina, kad baigtūsi šoviniai. O Jūs lyg tyčia "še jums nelabieji, visus nukalsiu.." big_smile Žinot, aš siūlyčiau tą kulkosvaidį užmiršti, manau nėra jie tokie blogi, nešaudysite, nerodys ir tų nuogų užpakalių big_smile Vietoj to geriau užkaiskite katilą skanaus maisto ir iškelkite vėliavą "maitinu gerus vyrus" smile) Ir pamatysite kaip jie visi išsirikiuos, ir dar padės vyriškus darbus nudirbti wink Manyčiau tokia linkme ir eikite, nes kaip ir visi nuo to tik laimi wink)

Prajuokinai big_smile Matau cia galo nebutu, turekim savo nuomones kiekvienas ir pasilikim su jomis.
Cius smile

285

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kiek susidūriau ,normalus vyrų požiūris  į tai kad turi vaikų, bet nereikia jų kišti ankščiau laiko, viskas savo laiku.

286

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

O man ne DZYN wrote:

Vis maniau nesivelsiu į kvailas įžeidžiančias forumiečių žinutes, bet man susidarė nuomonė, kad tinsanis tiek beviltiškas, nevykęs ir nusivylęs gyvenimu, kad į jį net „brokuotos“ vienišos mamytės nebežiūri, ką jau sakyt apie laisvą, protingą, savarankišką moterį. Todėl iš nevilties ir lieja čia rūgštį ant mamyčių ir vyrų, kurie ryžtasi tikrai atsakingam žingsniui savo gyvenime.  Geriausia gynyba - puolimas. Štai tinsanio pozicija daugelyje forumo temose.
Ir tik nereikia manęs įžeidinėti po šios žinutės, šuns balsas į dangų neina big_smile
PEACE :::856

tavo sms labai protingos,,matyt busi ta brokuota:)ar kokia ten,,,mano gyvenimo tikslas augint svetimus big_smile:D:D pagal tave,,ech taip nusivyliau kad nerandu kokios su augintiniais,,,atsakingas zingsnis:D hm ,,mergina prisilakste ar tesiog prisidaro vaiku ,,o poto juos kabina kitam ant kaklo ,,apie koki atsakinga zingsni tu kalbi?JA tvarko,,kitas augina?geriausia gynyba-puolimas,,tai senas posakis zinau toki,,,pagal save priderinai,,apsikrovei vaikais bet reikia toliau gyvent tai reikia kazkam uzkraut visa tai ant kaklo?
taves pasiklausius,,vyras ir moteris kurie turi bendrus vaikus kaip ir nenormalus yra?-va jai svetima priglaus,priims cia bus seimu seima,,,?

287

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas wrote:

Tins anis - dėžutė anyžiniu saldainiu - gražus vardas kaip mėmei autostopu keliautojui iš didelio kaimo.

gedukas ,dar vaikyste,,kiek metu o dar neisaugai,,,meme tas kas tave padare sukure,,ir toki pavadinima dave,

288

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis wrote:
O man ne DZYN wrote:

Vis maniau nesivelsiu į kvailas įžeidžiančias forumiečių žinutes, bet man susidarė nuomonė, kad tinsanis tiek beviltiškas, nevykęs ir nusivylęs gyvenimu, kad į jį net „brokuotos“ vienišos mamytės nebežiūri, ką jau sakyt apie laisvą, protingą, savarankišką moterį. Todėl iš nevilties ir lieja čia rūgštį ant mamyčių ir vyrų, kurie ryžtasi tikrai atsakingam žingsniui savo gyvenime.  Geriausia gynyba - puolimas. Štai tinsanio pozicija daugelyje forumo temose.
Ir tik nereikia manęs įžeidinėti po šios žinutės, šuns balsas į dangų neina big_smile
PEACE :::856

tavo sms labai protingos,,matyt busi ta brokuota:)ar kokia ten,,,mano gyvenimo tikslas augint svetimus big_smile:D:D pagal tave,,ech taip nusivyliau kad nerandu kokios su augintiniais,,,atsakingas zingsnis:D hm ,,mergina prisilakste ar tesiog prisidaro vaiku ,,o poto juos kabina kitam ant kaklo ,,apie koki atsakinga zingsni tu kalbi?JA tvarko,,kitas augina?geriausia gynyba-puolimas,,tai senas posakis zinau toki,,,pagal save priderinai,,apsikrovei vaikais bet reikia toliau gyvent tai reikia kazkam uzkraut visa tai ant kaklo?
taves pasiklausius,,vyras ir moteris kurie turi bendrus vaikus kaip ir nenormalus yra?-va jai svetima priglaus,priims cia bus seimu seima,,,?

AU AU wink

289

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na ir ką vardas kaip  ir visu ji tėvai išrinko dėkingas jiems už tai tik man nereikia dėl to anyžiniu ledinuku vadintis nes aš jo nesibjauriu ne taip kaip kažkas.

290

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas wrote:
tinsanis wrote:
Donatas wrote:

Vietoj kelionių į Japonija, geriau būtum bilietą i mokslo įstaiga nusipirkęs. Gal lietuvių kalbos būtum išmokęs.

tau reikalinga lietuviu tu ja ir mokykis man jos visai nereikia,,vairuotoju ,taksistu dirbt? su ja:)moketum naudotis,,,,galetum savu vaiku pasidaryt o ne svetimus augint ir patarimas...nes bedalindamas patarimus visai nupliksi smile

Jeigu tau jos nereikia, tai kam bandai rasyt lietuviskai? Eik i anglu forumą ir rašyk angliškai. O gal tu ir angliškai nelabai?

visi taksistai labai smalsus,,,tu lietuviu kalbos zinovas,praplikai su patarimais klausinejimais,va tu ir eik svetimus augint:)) beziuredamas ka kiti daro dabar svetimus auginsi:) o ne savo,,na aisku kalsi i galva sau kad tai bendri ir pan,,na kaip ten bebutu isikalsi kad taip yra bet biologiskai?  kaip gausis:)

291

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas wrote:

Na ir ką vardas kaip  ir visu ji tėvai išrinko dėkingas jiems už tai tik man nereikia dėl to anyžiniu ledinuku vadintis nes aš jo nesibjauriu ne taip kaip kažkas.

kiek tau metuku geduk koks 30 ir dar gedukas mamytes vaikutis vis dar,,anyziniai saldainiai nebloga fantazija,,,oi koks geras berniukas koks dekingas koks mandagus:D..ir kaip visa tai idomu,,,toki varda gedas zinau bet kad butu gedukas cia jau pats pasivadinai gedukas metinis ledinukas,,vaikystes pasilgai,,matos kad amziui esi,,nes va internete nebutina vardu vadintis yra dar toks zodis nick,,tu nueik i google ten rasi informacijos ka tai reiskia,,,:)ir teisingai suvalgyk anyzini saldainiuka ,,,

292

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mano nick- gedukas, o tavo- Anyžinė skarbonkė  fantazijos trukumas ar sunki vaikystė  -greičiau diagnozė.Atims klaviatūra ir nebus su kuom savo vyriškumo rodyti - menkysta esi o ne vyras.

293 (edited by tinsanis 2013-10-01 18:05)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas wrote:

Mano nick- gedukas, o tavo- Anyžinė skarbonkė  fantazijos trukumas ar sunki vaikystė  -greičiau diagnozė.Atims klaviatūra ir nebus su kuom savo vyriškumo rodyti - menkysta esi o ne vyras.

mociute ar mamyte ateme klaviatura kad pradingai...kazkaip tave ant anyzines traukia ilgai su seneliais pragyvenai,,anyzine skarbonke cia kazkoki uzpila vartoji,tai rasineji  kol veikia:)

294

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta wrote:
Arunas wrote:

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

protingas ismanantis savo darys o nepuls svetimus augint..mokejai pasidirbt mokek pati ir islaikyt -uzaugint,,,

295

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

O man ne DZYN wrote:
tinsanis wrote:
O man ne DZYN wrote:

Vis maniau nesivelsiu į kvailas įžeidžiančias forumiečių žinutes, bet man susidarė nuomonė, kad tinsanis tiek beviltiškas, nevykęs ir nusivylęs gyvenimu, kad į jį net „brokuotos“ vienišos mamytės nebežiūri, ką jau sakyt apie laisvą, protingą, savarankišką moterį. Todėl iš nevilties ir lieja čia rūgštį ant mamyčių ir vyrų, kurie ryžtasi tikrai atsakingam žingsniui savo gyvenime.  Geriausia gynyba - puolimas. Štai tinsanio pozicija daugelyje forumo temose.
Ir tik nereikia manęs įžeidinėti po šios žinutės, šuns balsas į dangų neina big_smile
PEACE :::856

tavo sms labai protingos,,matyt busi ta brokuota:)ar kokia ten,,,mano gyvenimo tikslas augint svetimus big_smile:D:D pagal tave,,ech taip nusivyliau kad nerandu kokios su augintiniais,,,atsakingas zingsnis:D hm ,,mergina prisilakste ar tesiog prisidaro vaiku ,,o poto juos kabina kitam ant kaklo ,,apie koki atsakinga zingsni tu kalbi?JA tvarko,,kitas augina?geriausia gynyba-puolimas,,tai senas posakis zinau toki,,,pagal save priderinai,,apsikrovei vaikais bet reikia toliau gyvent tai reikia kazkam uzkraut visa tai ant kaklo?
taves pasiklausius,,vyras ir moteris kurie turi bendrus vaikus kaip ir nenormalus yra?-va jai svetima priglaus,priims cia bus seimu seima,,,?

AU AU wink

augintiniai sako au au:)))

296

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis wrote:
Ruta wrote:
Arunas wrote:

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

protingas ismanantis savo darys o nepuls svetimus augint..mokejai pasidirbt mokek pati ir islaikyt -uzaugint,,,


Taves niekas nepraso augint mano vaiko big_smile net neleisciau tokiam big_smile eik pasigydyk, nes ziuriu cia visur pievas rasai, turbut nieko veikt daugiau neturi big_smile

297 (edited by tinsanis 2013-10-01 19:20)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta wrote:
tinsanis wrote:
Ruta wrote:

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

protingas ismanantis savo darys o nepuls svetimus augint..mokejai pasidirbt mokek pati ir islaikyt -uzaugint,,,


Taves niekas nepraso augint mano vaiko big_smile net neleisciau tokiam big_smile eik pasigydyk, nes ziuriu cia visur pievas rasai, turbut nieko veikt daugiau neturi big_smile

prasyk neprasius kam tas tavo vaikas reikalingas nebent paciai tau,,labdaros nedarau,,,na tu jau tai po pievu ,,prisilakscius jau,,gydytis --neketinu miegot su tavim tad ir gydytis nereikes:)

298

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis wrote:
Ruta wrote:
tinsanis wrote:

protingas ismanantis savo darys o nepuls svetimus augint..mokejai pasidirbt mokek pati ir islaikyt -uzaugint,,,


Taves niekas nepraso augint mano vaiko big_smile net neleisciau tokiam big_smile eik pasigydyk, nes ziuriu cia visur pievas rasai, turbut nieko veikt daugiau neturi big_smile

prasyk neprasius kam tas tavo vaikas reikalingas nebent paciai tau,,labdaros nedarau,,,na tu jau tai po pievu ,,prisilakscius jau,,gydytis --neketinu miegot su tavim tad ir gydytis nereikes:)


net nejauti kokias pievas sneki, manau, neverta net gincytis, nes tu turbut biski bum bum, nes normalus zmones net neraso tokias nesamones. Jauciu greit cia vienas su savim liksi kalbet, nes visai net ne i tema tu.. Tau manau jau psichologo reikia palei tavo rasyma eina suprast jau. Tad nereik, manau, ant tokiu jau net pykt, nes tokiu zmoniu paprasciausiai tik gaila!!! Sekmes tau palinkesiu tik tiek! au au kaip kazkas sake  big_smile

299 (edited by tinsanis 2013-10-01 20:15)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta wrote:
tinsanis wrote:
Ruta wrote:

Taves niekas nepraso augint mano vaiko big_smile net neleisciau tokiam big_smile eik pasigydyk, nes ziuriu cia visur pievas rasai, turbut nieko veikt daugiau neturi big_smile

prasyk neprasius kam tas tavo vaikas reikalingas nebent paciai tau,,labdaros nedarau,,,na tu jau tai po pievu ,,prisilakscius jau,,gydytis --neketinu miegot su tavim tad ir gydytis nereikes:)


net nejauti kokias pievas sneki, manau, neverta net gincytis, nes tu turbut biski bum bum, nes normalus zmones net neraso tokias nesamones. Jauciu greit cia vienas su savim liksi kalbet, nes visai net ne i tema tu.. Tau manau jau psichologo reikia palei tavo rasyma eina suprast jau. Tad nereik, manau, ant tokiu jau net pykt, nes tokiu zmoniu paprasciausiai tik gaila!!! Sekmes tau palinkesiu tik tiek! au au kaip kazkas sake  big_smile

taviskis i tavo kvietima au au atsiliepia:))) sekme pasilik sau,,i tu jau proto bokstas ..neklystanti visad idomi irpan,,nereikia tu lia lia,,,kurioje vietoje as gincijuosi,,atsakau i tavo naivias moteriskas replikas,,ir as turiu savo nuomone ir man visiskai neidomu kad tau ji nepriimtina,,

300

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis wrote:
Gintas wrote:
tinsanis wrote:

<....>>sneki apie salis kurias per tv tik mates poto vardini kur po lietuva pavazineji(taves buvo klausta?) suki kalba bandai savo aukstom temom giedot,,<....>

tinsani, aš išvardinau miestus ir miestelius, kuriuose dažnai būnu. O tu turėjai pasirinkti vieną jų kuriame susitiktume, ir atvežtum 5000, bei įsitikintum savo kliedesiais smile Bet žinoma, tau nebesinori susitikti, ir tu suki temą kita linkme, kad tik nebetesti jos smile  Gali nebekartot 100aji karta, žinau kad ačkarikas, mėmė ir t.t.
Dabar viena tema - Kur ir kada susitinkam? smile  Žinai, tau trauktis nebėra kur, tiek prisivaidinai kietuoli ant visos lietuvos, tai dabar būk kietas iki galo smile)

pavardinai kelis provincijos miestus ,cia dar is vaikystes tuos kelis miestus vardini kur susitikt nes kitu miestu nezinai:,,na plius kelis uzkampius,,,tau reikejo pasirinkt but vyru-bet per 31m taip ir nesugebejai,,tau reikia irodynet,,tai ieskok,,visa lietuva,,didybes manija sergi:)as nekartoju100karta o taip tave vadinu:)kliedesy,,palojai kuris saliu daugiau aplankes-poto verki del atstumu ,, vel su lelem uzsizaidei:))))ka sy kart sugalvosi?

Tinsani, nemalk šū*o, gerai? Aš tau sakau, susitinkam Vilniuj, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje, Visagine ir Marijampolėje. Čia tau provincijos miestai? smile O gal biški neri į krūmus? big_smile  Matyt gudrus tiktais prie kompo, o kai reikia susitikt ir kynkos dreba, m? smile)  Tokį kietą vaidinai ir dabar ką? Karalius nuogas?? big_smile