321 (edited by tinsanis 2013-10-04 15:45)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas wrote:

tinsani, nebūk boba, išdrįsk susitikt big_smile big_smile
Bent jau mamytę atsiūsk vietoj savęs big_smile

tavo mamyte nepatenkina kad jau kitos nori?:) smile  , mamytes suneli susitikt tik kad tu poto zajavus rasineji kaip mergaite,,pats uz save niekad nesi pastovejas,,tu arba kaip sakiau zajava rasai arba stukalint begi,,tai ka su tavim susitikus veikt spjaut tau i snukuti-pasijuokt ir viskas ?galim susitikt bet ka tu vargseli pasakysi?ir pats zinai kad giedosi ta pati ka cia arba maziau,,,ar cia pres mergaites pasirodyt nori koks didelis berniukas esi?patyciu negali pakest?gi ne as pirmas kuris is taves tyciojasi ir tikrai ne paskutinis:)tokia tavo dalia provincijos gaideli:)

322 (edited by tinsanis 2013-10-04 13:10)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

na apie vaikus kalbama kaip ir nebuvo-tema apie vienisas mamas,,idomu butu paklaust tu kurie su jom gyvena,,,nejau tikrai nera skirtumo savas ir ne savo?ar kai tarkim jau yra tavo ir ne tavo,,kai tarkim galetum savam pvz:duot 10lt o jai dar ir ne tavo yra jau dalint reikia ir tegaus 5lt ...ir auklejimas,,anksciau ar veliau moteris pareiks kad gresciau priziuri ne savo o sava svelniau ar kazkas pan,,nu nebus taip kaip pasakoje,,gyveno ilgai laimingai be priekaistu ir barniu,,,,nors kaip ten sako-jai savam daiktui kazkas nutinka daugiau gaila nei kad nutiko kaimynui:)

323

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas wrote:
tinsanis wrote:
O man ne DZYN wrote:

AU AU wink

augintiniai sako au au:)))

Nebutum debilas, suprastum, kad tai ir turėta omeny:) lok augintini, lok.

augintinis zodyne yra,,a vat tavo zodis,,,,ech lietuviu kalbos ir augintiniu myletojau:)

324

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas wrote:

tinsani, nebūk boba, išdrįsk susitikt big_smile big_smile
Bent jau mamytę atsiūsk vietoj savęs big_smile

ilgai cia triesi apie savo kelione, imesk ta savo bilieta ir pamatys visi, bliauni cia kaip boba.
susitiksi parodysi bilieta ir ka?
tipo geras berniukas visus myli, tik taves niekas nemyli big_smile

325 (edited by Vidmantas 2013-10-05 15:16)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Sveiki,
taiga naujas tevas ne vaikui renkamas.. o paciam zmogui, kaip atrama, palaikymas(issipasakoti, dalintis)... Jeigu mama laiminga su nauju zmogum.. vaikas tampa dar laimingesnis.. Nes vaikams yra svarbu, tik tevu meile(matyti salia zmones kurie moka myleti).... Tai skirtumo vaikui kas atsiras didelio nera.. Vaikas drasiai gali gyventi ir naujoje seimoje.. Jis visus isgyvens kur yra suauge.. O per meile ir siluma(dvieju zmoniu).. persiduoda vaikui pamokos... tolimesniam gyvenimui...
Sunkiausia yra teveliams isileisti vel nauja zmogu.. Kai buvo skriaudziamas, ar kazko truko(atsibodo rutina)... I visa tai reaguoja tik suauge... Musu gyvenimelis labai trumpas... ir nieks nezino koks jis turi buti... draugaukime, bandykime wink

326

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

"vyrai" yra gaidziai, kurie padaryti vaika gali bet kuriai, bet NEMOKA PRISIIMTI ATSAKOMYBES.
Kodel moterims tai klijuojam, kad jos kaltos... nejuokinkit.

327

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

esu vienisa mama,visada galvodavau kad atstosiu ir teti ir mama,.....bet nereikia nurasyti vienisas mamas jos atiduoda daug daugiau nei gyvenant seimoje ir nemato vaikai nei patyciu nei smurto,o tai yra svarbiausia

328 (edited by Valdas 2013-10-06 18:38)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mano broliui ir jo panelei netikėtai gavosi dukra smile Jie pagyveno kartu, buvo pakankamai nemalonu ir išsiskyrė. Panelė su dukra apsigyveno dviese. Atsirado vaikinas (be vaikų). Jau gal pusę metų jie bendrauja ir jau gyvena kartu ir panelė sakė, kad labai gerai ir kad labai rūpinasi, bendrauja ir su mergaite. O mergaitė sako: 'Myliu mamą, myliu Artūrą' ha ha ha smile

Mano klasiokui teko susipažinti su vyresne mergina, kuri turėjo dukrą. Ir jie jau nežinau kiek metų gyvena kartu. Netyčia susitikome prekybos centre ir jis buvo su mergaite, kuri suposi ant tos mašinos. Ir prieš atsiveikinant jis parodė man į ją, nusišypsojo ir tarė: 'Matai kokia' smile

329

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kitas wrote:
Gintas wrote:

tinsani, nebūk boba, išdrįsk susitikt big_smile big_smile
Bent jau mamytę atsiūsk vietoj savęs big_smile

ilgai cia triesi apie savo kelione, imesk ta savo bilieta ir pamatys visi, bliauni cia kaip boba.
susitiksi parodysi bilieta ir ka?
tipo geras berniukas visus myli, tik taves niekas nemyli big_smile

Matote gerbiamasis, man jau pabodo tas erelis ir jo vieši žeminimai, todėl aš su juo susitiksiu ir įrodysiu kaip jis klydo visais punktais smile Bilietas tai čia tik vienas punktas, kad nesu iš savo kaimo išvažiavęs. Kam tas reikalinga? Tikrai ne dėl tų 5000, kuriuos su tinsaniu suderėjom (čia kaina, už kurią jis perka protą). Žmogaus mastysena keičiasi pasamonės lygyje, ir jam tampa sunku (arba visai nebeįmanoma) kliedėt panašius dalykus ateityje. Mandrumai labai greit baigiasi, kai stoji akis į akį, o man tokie psichai yra kasdienybė smile)

330

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kitas wrote:

tu toks protyngas, kad nesupranti niekas nesiruosia sutavim susitikt ir juo labiau bapkiu duoti, mastai kaip mulkis, kazkam kazka nori irodyti, tu pats sau irodyk, kad gali pana susirasti. sekmes tau

Gerbiamasis, viską ko man reikia, aš turiu smile)
O pats, klausyk, gal baik psichuot ant visos lietuvos? smile)

331

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kur moderatoriai smile Kodėl nepadarius atskiros temos, kurioje šie vyrai galėtų kautis. Būtų tuo pačiu tvarkingos visos kitos temos ir kas norėtų, galėtų paskaityti kaip sekasi šitie reikalai.

332

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas wrote:
Kitas wrote:
Gintas wrote:

tinsani, nebūk boba, išdrįsk susitikt big_smile big_smile
Bent jau mamytę atsiūsk vietoj savęs big_smile

ilgai cia triesi apie savo kelione, imesk ta savo bilieta ir pamatys visi, bliauni cia kaip boba.
susitiksi parodysi bilieta ir ka?
tipo geras berniukas visus myli, tik taves niekas nemyli big_smile

Matote gerbiamasis, man jau pabodo tas erelis ir jo vieši žeminimai, todėl aš su juo susitiksiu ir įrodysiu kaip jis klydo visais punktais smile Bilietas tai čia tik vienas punktas, kad nesu iš savo kaimo išvažiavęs. Kam tas reikalinga? Tikrai ne dėl tų 5000, kuriuos su tinsaniu suderėjom (čia kaina, už kurią jis perka protą). Žmogaus mastysena keičiasi pasamonės lygyje, ir jam tampa sunku (arba visai nebeįmanoma) kliedėt panašius dalykus ateityje. Mandrumai labai greit baigiasi, kai stoji akis į akį, o man tokie psichai yra kasdienybė smile)

ta tavo svajoniu suma buvo ivardinta kas toliau ar daugiau saliu yra aplankes,o kad kaime gyveni ir taip aisku,,kaimas nera blogai gal tik kaip tau tokiam sunkoka ,,,kad is taves tyciojasi  gi jau esu sakes ne as pirmas ir ne as paskutinis,,,pasikartosiu is taves nesitycioju -nes zinau kad yra pakankamai tokiu ...ar i mane panasiu ar tu kurie ta profesionaliau padarys,,,,jai sakai kad viska turi-tai istikro nieko neturi,,cia kaip pasakyt,,,viska isbandziau,viska zinau,visur buvau,,,
mandrumai,,savo spiegianciu balseliu kliedesi ?kad is taves saiposi?per tiek laiko visgi galejai ir iprast:)
tau jau baigesi zodziai ir senai matesi kad tau tas nepatinka,matai gyvenima kazkas erelis o kazkas tik zvirblelis:)))cia is kazkokios reklamos zodziai:))))   ir vel irodynesi,,taip ir gyveni kaip diena taip irodymas:)

333

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gerai stumiat smile

334

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Is mano istorijos pusantru metu pragyvenau su drauge kuri turejo vaika. Iki pradejimo gyvent kartu gal per daug lengva budiskai ziurejau i toki dalyka, kaip vaikas, pagyvenes kartu zinoma atsistojau i tas vezes, kuriose turejau but visgi kaip ir tevas auklejimas ir t.t. Bet ka pastebejau moterys (kalbant apie kelias) jos nelabai linkusios ziuret i save, ar i sugyventi ar kaip cia bepavadinus. Joms tik rupi vaiko interesas, o ne kaip visu kotu, kad seimos. Vien del to turejau daug barniu, kurie pasibaige skyrybomis

335

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jurgita, 29 wrote:

taip tas tiesa, su vaikais moteris daugeliui vyru yra kliutis, arba galvoja tik paie seksa. Sunku rast dabar nuosirdu ir atsidavusi vyra moteriai ir dar svetimiems vaikams.

tai tau toks reikalingas kuriam jau seksas nereikalingas?ir kam jis tau?cia kaip darbinis arklys?
sex normalu,,sunku rast?o aplamai kiek nepaisant lyties yra nuosirdziu atviru atsidavusiu?taip tai kliutis savotiska,,nes bendravimas nebus toks kaip su laisva mergina,,,piniginiai dalykai ir daug dar kitu dalykeliu,,,

336 (edited by Valdas 2013-10-06 21:12)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kad vyrui būtų gerai, turi būti tinkamas moters dėmesys. Tada vyras jausis gerai ir gal viskas bus gerai ir toje chebrytėje su jos vaikais. Jeigu dėmesio vyrui bus nepakankamai, jam nebus priežasties būti su ja, rūpintis ja ir jos vaiku ar vaikais. Todėl svarbiausia, kad moteriai su vaikais norėtųsi elgtis taip, jos elgesys būtų toks, kad vyras jaustųsi pilnai reikalingas ir pilnai svarbus jai, moteriai. Jeigu moteriai norisi turėti vyrą, kuris ja rūpintųsi ir jos vaikais, nepaisant to kas tėvas, vyras moteriai turi būti mažų mažiausiai tokio paties svarbumo kaip jos vaikai o gal ir pats svarbiausias. Ir patenkinti visi jo poreikiai, nuo mylėjimosi iki palaikymo visada ir visur, teigiamo, malonaus, pagarbaus elgesio su juo, jokio priekaištavimo ir konstruktyvaus bendravimo kas benutiktų. Tada prašom. O jeigu dar ir iš prigimties tinkami žmonės maloniam gyvenimui kartu tai šventinu jus 'Darbiniu arkliu ir žmona su kito vyro vaikais' smile Pajuokavau smile Tiek pasakų šį kartą smile

337

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Valdas wrote:

Kad vyrui būtų gerai, turi būti tinkamas moters dėmesys. Tada vyras jausis gerai ir gal viskas bus gerai ir toje chebrytėje su jos vaikais. Jeigu dėmesio vyrui bus nepakankamai, jam nebus priežasties būti su ja, rūpintis ja ir jos vaiku ar vaikais. Todėl svarbiausia, kad moteriai su vaikais norėtųsi elgtis taip, jos elgesys būtų toks, kad vyras jaustųsi pilnai reikalingas ir pilnai svarbus jai, moteriai. Jeigu moteriai norisi turėti vyrą, kuris ja rūpintųsi ir jos vaikais, nepaisant to kas tėvas, vyras moteriai turi būti mažų mažiausiai tokio paties svarbumo kaip jos vaikai o gal ir pats svarbiausias. Ir patenkinti visi jo poreikiai, nuo mylėjimosi iki palaikymo visada ir visur, teigiamo, malonaus, pagarbaus elgesio su juo, jokio priekaištavimo ir konstruktyvaus bendravimo kas benutiktų. Tada prašom. O jeigu dar ir iš prigimties tinkami žmonės maloniam gyvenimui kartu tai šventinu jus 'Darbiniu arkliu ir žmona su kito vyro vaikais' smile Pajuokavau smile Tiek pasakų šį kartą smile

juodas humoras:)))

338

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

ir cia seip raso koks vyru poziuris, o reiskiasi moterys daugiau big_smile juokinga net apie isvadas pagalvojus

339

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vytautas wrote:

Is mano istorijos pusantru metu pragyvenau su drauge kuri turejo vaika. Iki pradejimo gyvent kartu gal per daug lengva budiskai ziurejau i toki dalyka, kaip vaikas, pagyvenes kartu zinoma atsistojau i tas vezes, kuriose turejau but visgi kaip ir tevas auklejimas ir t.t. Bet ka pastebejau moterys (kalbant apie kelias) jos nelabai linkusios ziuret i save, ar i sugyventi ar kaip cia bepavadinus. Joms tik rupi vaiko interesas, o ne kaip visu kotu, kad seimos. Vien del to turejau daug barniu, kurie pasibaige skyrybomis

   sutinku simtas procentu ,moterys daugiausia dmesio tada atiduoda vaikams

340

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta wrote:
tinsanis wrote:
Ruta wrote:

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

protingas ismanantis savo darys o nepuls svetimus augint..mokejai pasidirbt mokek pati ir islaikyt -uzaugint,,,


Taves niekas nepraso augint mano vaiko big_smile net neleisciau tokiam big_smile eik pasigydyk, nes ziuriu cia visur pievas rasai, turbut nieko veikt daugiau neturi big_smile

Tiesa ,moterys kurios jau susidejo su netinkamu vyru ir susilaukusi vaiko ,jau visai nedidele tikimybe susirasti rimta vyra, as kalbu apie rimtus ,ne apie save ,apie tuos kurie zino savo verte, yra pastabus, kontroliuoja situacijas ir jokiu nesamoniu ar netiketumu pas ju nebuna.
Bet is kitos puses moterys su vaikais buna daug atlaidesnes ir supratingesnes is esmes jos buna geresnes asmenybes nei tos moteris kurios be vaiku, todel vyrukai griebkit mamytes, kol galit ,ju pilna Lietuva ,musu valstybe gerai pasistenge del musu dziaugsmo big_smile