301

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

vienišas daug laiko,trūksta to žmogučio kuriam galetum pasakyt ryte labas ir zinotum kad taves namie kažkaz lauks ir grizes namo tave apkabins jinai kurios niekaip nerandu sad

302

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Man 31 m. Is Kauno,  esu vienisa.

303

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Man 26 metais Is Norvegijos Tynset miestelis vienisas:) liudna laukiu sveciu:)

304

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

vienisas gal 3 minutes

305

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

man 33m ir vienisas jau 6metus

306

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

:::b51:::b32:::b42:::a19

307

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

jau trys metai  vienisas esiu

308

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Nei kiek

309

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Minde 27m ir  metai kaip vienisas smile gal kuri panele susidometu kavos ?

310

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sigitas, 39 wrote:

dauguma cia pasisakiusiuju serga ta pacia liga-tai zmones su labai stipriu ego.Pas vienus jis atviras,pas kitus rafinuotesnis...
Niekas nesigincija,kad geriau KURI LAIKA, pabuti vienam ,nei su bet kuo.Bet pateikti,tai kaip labai faina,siektina busena-tiesiog tustuma...Zmogus nesukurtas gyventi vienas-tai saves apgaudinejimas.Maza to,daugelis nesugeba i save,savo trukumus paziureti savikritiskai-linke kaltinti santykiuose tik savo partneri...O paskui stebisi-su kuo nedraugauja-visi santykiai baigiasi taip pat...
Pilnavertiski santykiai tik tada ,kai zmones jungia panasus poziuris,panasios vertybes,jausmai.Norint is santykiu gauti kazka grazaus-reikia daug paaukoti,daug viso saves i santykius ideti...

311

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

va cia sutinu kad zmogus negali but vienas.rinkdamasis vienatve jis gal tik bando save apsaugot nuo skausmo kuri sukelia nenusiseke santykiai.man irgi jau norisi spjaut i visus vyrus,bet kuo labiau priesinies tau daugiau netiketumu gyvenimas atsiuncia.skauda bet del to mes ir esam zmones

312 (edited by Sigis 2013-12-10 18:50)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

KRISTINA wrote:

va cia sutinu kad zmogus negali but vienas.rinkdamasis vienatve jis gal tik bando save apsaugot nuo skausmo kuri sukelia nenusiseke santykiai.man irgi jau norisi spjaut i visus vyrus,bet kuo labiau priesinies tau daugiau netiketumu gyvenimas atsiuncia.skauda bet del to mes ir esam zmones

Vienatves priezasciu buna daug,o ir kur parašyta kad žmones negali buti vieni? pats žmogus nesirenka vienatves smile o del skausmo,irgi yra daug zmoniu kurie kentejo,neteko,bet susikure vel atsistojo ant koju,ir nekaltino nei vyru gimines nei moteru:)priezasti rast reik kodel esi viena ,Kristina

313

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sigis wrote:
KRISTINA wrote:

va cia sutinu kad zmogus negali but vienas.rinkdamasis vienatve jis gal tik bando save apsaugot nuo skausmo kuri sukelia nenusiseke santykiai.man irgi jau norisi spjaut i visus vyrus,bet kuo labiau priesinies tau daugiau netiketumu gyvenimas atsiuncia.skauda bet del to mes ir esam zmones

Vienatves priezasciu buna daug,o ir kur parašyta kad žmones negali buti vieni? pats žmogus nesirenka vienatves smile o del skausmo,irgi yra daug zmoniu kurie kentejo,neteko,bet susikure vel atsistojo ant koju,ir nekaltino nei vyru gimines nei moteru:)priezasti rast reik kodel esi viena ,Kristina

visiskai sutinku su tuom, nereikia pulti i santykius kol pats nesusitvarkei savo galvoje ar sirdyje. O viskas savo laiku ateina. svarbiausia nesedeti namie ir nelaukti stebuklo, nes to nebuna.

314

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Edgaras, 24 wrote:

Turejau nuostabia 5 metu draugyste, kuri maniau nenutruks niekad. Bet...gyvenimas iskrete nelinksma poksta, viskam buna pradzia - viskam ateina ir galas, dar neseniai tai supratau, nors pries tai maniau kad tokie zodziai yra bullshit... Du menesiai kaip vienisas, nezinau ko ieskau, bet ieskau. Jei ir Tau nutiko kazkas panasaus, parasyk, manau suprasim vienas kita puikiai. smile

   na,gal neturėčiau dabar moralizuoti...bet...5 metai nuostabios draugystės...reikėjo vesti...aš savo ex palikau po 18 metų bendro gyvenimo...tiesiog nusibodo būti nei šiuo nei tuo...o dabar jaučiuosi puikiai smile

315

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

ieskau paneles laisvas 2 metai:

316

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Mergaitė iš Kauno raj.42m.4m.viena.

317

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

1 metai kaip vienisass gal atsirastu ta vienintele

318 (edited by Tomas 2014-01-23 01:30)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Is Klaipedos, 19 metu, 2 men vienisas.

na, iki 2013 metu kovo pradzios buvau vienisas, niekad neturejau antros puses. poto issiskyriau. tada 2013 birzeli susiradau vel antra puse. issiskyriau nesenai - 2013 metu lapkricio vidurio. tad dabar esu vienisas smile

319

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Be rimtų santykių gegužę bus 6metai, po du mėn trunkančios draugystės, nėra santykiai ;]

320

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

cia visi dejuoja .... big_smile As visa kelia vienas ir nesuku galvos..... Nieks neisuzia galvos, darau ka noriu ir kaip noriu..... Aisku atsirastu kokia paprasta; faina; miela panele  tai but isvis faina tongue