1

Topic: visureigiai

Kas fanai yra dzipu ne gatvemis varyneti,o nusukt nuo gatves iki pirmos BALOS PELKES ??? smile)  super hobis ir adrenalinas gryzti pas mylima zmogu purvynoj velnio busenoj smile):P  manau geriau purvinam gryzti nei girtam su kvapeliu,nors aisku su kvapeliu buni dazniausiai irgi purvinas ir kartais susiplese apsivele :DD tongue

2

Re: visureigiai

as megejas su dzipu po pelkes vazinet geras uzsiemimas big_smile

3

Re: visureigiai

man nesvarbu kad as ten gryztu purvinas ar dar ka svarbiausia adrenalinas.kai miskose per balas vazineji smile

4

Re: visureigiai

Nu tai gerai sneki,as nieko blogo nenoriu taves peikt,nes pats tokiam dalykui prijauciantis smile tongue tongue

5

Re: visureigiai

šiaip ir aš prijaučiantis:) su standartu, tai kiek leidžia, tiek pasimurkdau:)

6

Re: visureigiai

Man pilnai užtenka ir Kauno miesto kelių, kad pasijausčiau kaip bekelėj ar kartais net pelkėj kai palyja big_smile

7

Re: visureigiai

koki monstara isvedi po miska parekaut?:) teko lietuvoj matyt tikrai gerai paruostu aparatu,,,geras uzsiemimas ir gamtoj pabuni ir fiziskai pajudi ,,palaikau tokius uzsiemimus ,,,geriau litras i baka nei i save

8

Re: visureigiai

Irmis, 31 wrote:

Kas fanai yra dzipu ne gatvemis varyneti,o nusukt nuo gatves iki pirmos BALOS PELKES ??? smile)  super hobis ir adrenalinas gryzti pas mylima zmogu purvynoj velnio busenoj smile):P  manau geriau purvinam gryzti nei girtam su kvapeliu,nors aisku su kvapeliu buni dazniausiai irgi purvinas ir kartais susiplese apsivele :DD tongue

uzskitau, bet geras dzipa islaikyt ziauriai kainuoja, ir vyrai tada prastesniais jauciais, kai ju moterys lakioja su  dipais, o jie su senais bmw tongue
teko ir man savajo parduot ir nusipirk mazesnio galingumo sportinuke smile

9

Re: visureigiai

Aistė wrote:
Irmis, 31 wrote:

Kas fanai yra dzipu ne gatvemis varyneti,o nusukt nuo gatves iki pirmos BALOS PELKES ??? smile)  super hobis ir adrenalinas gryzti pas mylima zmogu purvynoj velnio busenoj smile):P  manau geriau purvinam gryzti nei girtam su kvapeliu,nors aisku su kvapeliu buni dazniausiai irgi purvinas ir kartais susiplese apsivele :DD tongue

uzskitau, bet geras dzipa islaikyt ziauriai kainuoja, ir vyrai tada prastesniais jauciais, kai ju moterys lakioja su  dipais, o jie su senais bmw tongue
teko ir man savajo parduot ir nusipirk mazesnio galingumo sportinuke smile



  Prie ko cia ta Bmw niponial blyn tongue smile Aiste

10

Re: visureigiai

keista gal ir ne i tema,bet va klausimas iskilo,kodel liaudis visus visureigius dzipais vadina,cia kaip automobilio markes neskiria,ar kaip?:::010

11 (edited by gedukas 2013-12-04 17:10)

Re: visureigiai

Irmis wrote:

   Masinukas Uazas jei toki zinai big_smile tongue  iskeliau uzsidejau gerve libiotke vadinama ir varineju

O tai tik pakėles uaz ar dar ka nors tiltams darei, variklis koks nuosavas gamiklinis ar galingesnis .Gal gali foto imesti.Gerve prisukti daug proto nereikia.

12

Re: visureigiai

Visureigio(džipo) neturiu smile ...užtat pakėliau savo Audinuke-kad galima butu miškais varinėti ...:D big_smile big_smile

13

Re: visureigiai

Ramūnas wrote:

keista gal ir ne i tema,bet va klausimas iskilo,kodel liaudis visus visureigius dzipais vadina,cia kaip automobilio markes neskiria,ar kaip?:::010




Jau ir pensininkas Visureigi pavadins Dzipu tongue big_smile big_smile   Lietuviai mes megstam kitaip issireikst big_smile

14

Re: visureigiai

Margo wrote:

Visureigio(džipo) neturiu smile ...užtat pakėliau savo Audinuke-kad galima butu miškais varinėti ...:D big_smile big_smile



Tas pakelimas gal butu nuplovei isblizginai uzdejai grazius ratukus big_smile big_smile  plius aparatura gera isidejai big_smile

15

Re: visureigiai

Irmis wrote:
Margo wrote:

Visureigio(džipo) neturiu smile ...užtat pakėliau savo Audinuke-kad galima butu miškais varinėti ...:D big_smile big_smile



Tas pakelimas gal butu nuplovei isblizginai uzdejai grazius ratukus big_smile big_smile  plius aparatura gera isidejai big_smile

...ratukus irgi grazius uzdejau wink aukstesnius ir lengvesnius big_smile dar juos lietais vadina big_smile big_smile big_smile

16 (edited by gedukas 2013-12-05 13:46)

Re: visureigiai

Irmis wrote:

Varikliukas Bmw dyzeliukas smile tongue  beje automatas smile

prieš pora metu turėjau ir aš uazika šauni mašinikė po miška pasivažinėti.buvau truputuka pakėles trisdešimt penkiu ratus uždėjes kariškus tiltus su Btr pusašiais  ir reduktoriais.priekinius diskinius stabdžius. razdatkė btr varikliukas gaz originalus dizeliukas silpniausia vieta mano mašinikės buvo.O tai kaip Bratan Mašina Wo variklis laiko.

17 (edited by Savas 2013-12-19 08:48)

Re: visureigiai

Nusipirkau dzipa ,bet dar pelkese nebuvau smile

18

Re: visureigiai

Bet tam yra atskirai paruosiami dzipai smile

19

Re: visureigiai

Savas wrote:

Bet tam yra atskirai paruosiami dzipai smile



  Nu jo,nusipirkes toli dar nenuvaziuosi tongue big_smile  reik ir pagrazint JI ir kg sumazint big_smile big_smile

20

Re: visureigiai


  ka tuom norejai pasakyt ?? big_smile tongue