61

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Apie biednus vyrus (kurie nuolat čia verkia kad aplink vien barakudos:)) tai dar mano šviesaus proto močiutė sakydavo: sutikai biedną vyrą ir nešk kudašių tolyn kiek kojos neša, nes tik durnas arba tinginys gali būti biednas:) Nu bet nepaklausiau aš jos savo laiku, teko pačiai įsitikint jos teisumu:)

62

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

O tai jei vyras mazai uzdirba tai skaitosi jau durnas ? big_smile big_smile Labai protingas bus tas kuris isvaziaves i uzsieni indu plaut ir daug uzdirba ? big_smile

63

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Na kaip sakoma mokslas dar niekam ir niekada nepakenke jei jis buvo gautas su noru...LT isvis populiaru kad puse jaunimo stoja po vidurines nes to nori tevai,seneliai ar dar kazin kas is salies...vos ne tiesiog taip reikia.As meniskai is patirties manau jog geriausias variantas yra gyvenimo mates zmogus+ issilavinimas bet nebutinai magistras,bakalauras ar pan...kiti tiesiog savarankiskai skaito knygas,domisi internete,ziuri ar dalyvauja paskaitose...visa tai ir yra zmogaus issilavinimas,nes musu svietimo sistema LT yra beveik nuline lyginant su vakarais ar net rytais,grudama puse nereiksmingos,neaktualios medziagos beveik visose profesijose,as pats 3 metus tarptautine teise romeri iskenciau...isvykes i UK,Rusija per pusantru metu per paprasciausias stazuotes ir seminarus suzinojau daugiau nei per tuos trejus metelius..tad manau esme pats zmogus,gyvenimo patirties kuria zmogus igijo pats nepakeis jokie mokslai ar destytojai

64

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Donatas wrote:

O tai jei vyras mazai uzdirba tai skaitosi jau durnas ? big_smile big_smile Labai protingas bus tas kuris isvaziaves i uzsieni indu plaut ir daug uzdirba ? big_smile

Jei kalba eina apie jaunimą tai viskas dar priešaky, tas kur indus plauna gal po 10 metų turėdamas savo firmą ar pelningą verslą tik juoksis prisiminęs kaip tas lėkštes kažkam mazgojo. Visi juk nuo kažko pradeda. Joks darbas nėra gėdingas mano nuomone, jei tik atliekamas sąžiningai ir mąstoma apie perspektyvą.

65

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

...visa tai ir yra zmogaus issilavinimas,nes musu svietimo sistema LT yra beveik nuline lyginant su vakarais ar net rytais...
Nesutiksiu. Mūsų švietimas baisus, bet kiekviens LT vaikas žino kur Vokietija, o dažnas vokietukas kur LT- ne. O kokia USA išviso ne pavyzdys, ten jau košmaras visiškas, puse paauglių su ginklais kišenėse mokykloj sėdi. O su rytais lyginti neverta, mentalitetas visai ne tas. Su skandinavų sistema šiek tiek esu susipažinusi, tai jei nori vaiko ne debilo, tai geriau aplenkti iš tolo...Mūsų vaikai ir jaunimas imlūs ir išradingi, smalsūs ir gana žingeidūs, patys papildomai tobulėdami daug pasiekia. Gal būtent dėl tos kimšimo  į galvą sistemos  jie dar geba mąstyti o ne tik rasti info nete.

66

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Manau, kad nesvarbus nors pats baigiau univera. Vienas vaikinukas , Vilnietis ir jam tik 18 metu, bet vazineja visur po uzsieni ir veda paskaitas verslinikams , nors pats nieko nebaiges wink

67

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

sexui  diplomas nereikalingas smile

68

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Paskaičius susidariau nuomone, jog artais panos neturėdamos ką pasakyti, prisimasto tokių žodžių, jog juoktis iki ašarų galima.. Atrodo tų metų yra, bet kaip sakoma pačioms smegenėlės skystos.....:::223

69

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Erikutea wrote:
Alvydas wrote:

kodel susidarau nuomone, kad galvojat, kad issilavinimas tai aukstasis, universitetinis.. hmm..
issilavines yra ir tas, kuris baige profesini, ar kitokius mokslus. tas, kuris baiges tik vidurini, arba jo nebaiges, yra neatsakingas, negalvojantis apie ateiti. automatiskai issilavines zmogus tai supranta ir negalvoja apie ji, kaip rimta, seimos zmogu.
O del to, kad valstybe nesirupina, kaip integruoti vienokius, ar kitokius specialistus, ka tik baigusius studijas, ar kitus mokslus, tai jau nebe zmogaus klaida, kad jis nedirba darbo, pagal igyta issilavinima.


pritariu, tas kuris po mokyklos baigus 12 klasiu daugiau niekur nejo mokytis ar studijuot - tai nieko gero. Reiskias toks zmogus tinginys jam nerupi geresne ateitis ir nenori jis ziniu igyti, nes tokiam dzin viskas.

nebenusisnekekit jus tiktai,tokie baigeliai bakalaurai nupirkti teveliu uz litus buna tokie tupi dazniausia kad net ner apie ka bendrauti su tokiais zmonem,issilavinimas toli grazu neviskas smile  o kad ir ne uz litus tai dar toli grazus nk nepasako deja

70 (edited by Ponaitis 2014-01-23 11:48)

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Man tai juokas ima is tu merginu, kurios baige studijas ir mojuoja tuo diplomu. Dazniausiai ne diplomas atspindi zinias. O ypac juokas ima is tu merginu, kurios studijuoja del vaizdo, bet istikruju nera tinkamos tam darbui, pvz kai kokia barakuda baigia psichologijos studijas, na sedes ir menkins vyru gimine.
Arba kai gauna issilavinima o nori sedeti ant vyro sprando, tada kam tas issilavinimas? Invalidumas gal???? Subine pakelt ir padirbet dar niekam nepamaise.

71 (edited by Tomas 2014-01-23 13:24)

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

na, pasakysiu apie save - as dabar esu toks, kuris niekur nedirbu ir nieko nestudijuoju. kodel?

1. as jauciu kad ne man tie mokslai
2. tam reikia pinigu, kad mokytis (geriausiu atveju VF (valstybes finansuojamas)
3. nera garantijos, kad praares 4 metus, gausiu 100% darba
4. paziurejus musu buku darbdaviu mastyma - niekas nenores priimti i darba katik baigiusiu univera, nes tie asilai praso maziausiai 1-2 metu patirties. o is kur ja gauti? savanoriavimas kitose veiklose nepades. dirbti uz dyka kad igauti patirti? niekada. kodel as turiu dirbti uz dyka tam kad patirti igauti? gal dar pasakykit, kad patirtis nusiperkama?!
5. ka dariau po 12 klases tai - ejau bazinius karinius mokymus (i kariuomene), jas baigiau ir tikiuosi patekti i kariuomene. ten niekas nepraso taves pazymiu ar atestato su pazymiai. paprasciausiai tureti belenkoki issilavinima (aisku kuo aukstesnis tuo geriau), atsinest galva, istverme ir jegu. daugiau nieko nereikia.

aisku as nieko pries tuos univerus, bet as pvz nenoriu cia studijuot, kimsti pinigus i nieka, praarti 4 metus, sumoketi milziniskus pinigus, gauti popiergali ir eiti i darbo birza. stai kodel jaunimas emigruoja is cia - nes cia kaip i zmogu net neziuri. va prasom - realus pavyzdys - mano geriausias draugas, pamate kad lietuvoj nieko gero, ismove i danija kur nemokamas mokslas, jam labai patiko. 2 kursus atsedejo, nesenai ismove i praktika kinijoj - viesbucio klientu aptarnavimas. visiskas rojus ten - panos pacios limpa, o jis nieko nedaro, nei tas panas kalbina nei nieko, nes kinai beveik nesupranta anglu kalbos, ir jau pradejo nusibosti, nes seka visos is paskos jam. maitina puikiai, duoda nuosava kambari, tik aisku ten internetas biski ribotas. ir kiek minejo, patiems kinieciams, kurie nori isvykti, turetu sumoket 50 000lt+ uz viza. tai va, prasti reikalai musu lietuvoj. kol darbdaviai nepakeis mastymo apie zmoniu idarbinima, tol visi begs is lietuvos arba toliau dides bedarbyste. nes darbdaviai to ir laukia - kol ant lekstutes jam bus paduota viskas - ateis kazkoks zmogus su 1-2 metu patirtim. netgi to, iesko specialistu ivairiu sriciu ir tenori moket 1000lt. atsimenu, per kakadu rode - mergina baige univera, gavo aukstaji, nuvare i darbo birza, ten uzsirase, po keliu dienu paskambino ir pasiule - gal norite dirbti ledu pardaveja? cia normalu??

72

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Išsilavinimas - svarbus be jokios abejonės.

73

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Ligita wrote:

Sveiki, noriu paklausti koks yra jūsų požiūris į žmones be išsilavinimo (baigę tik 12 klasių), tačiau su stipria finansine padėtimi? Ar išsilavinimas yra tas kriterijus į kurį žiūrite renkantis antrąją pusę?

Jei žmogus baigęs 12 klasių sugeba užsidirbti savo "galva" pinigus, jis - genijus, jis išsilavino be kieno nors pagalbos, savarankiškai ir jo diplomas yra jo finansiniai pasiekimai. Bet tikrai netinkamas partneris vidutiniokėms smile Tačiau, ar iš tiesų po 12 klasių, save išlaikantis turtingas vaikinas čia sėdės ir ieškos panelių, aš abejoju. Toks genijus ieškos informacijos, o panelių -gerokai vėliau wink Nebent stiprią finansinę padėtį mes suprantame skirtingai. Man stipri finansinė padėtis - kai žmogaus sukuriamas produktas arba pinigai patys daro pinigus. Jei žmogus užsidirbo pinigėlius iš braškių rinkimo, sakyčiau, kad jis vos galą su galu suduria wink Požiūris į išsilavinimą renkantis partnerį priklauso nuo žmogaus patirties ir amžiaus. Kuo jaunesnis ir mažiau patyręs žmogus, tuo rečiau atkreips dėmesį į išsilavinimą. Vyresnis ir patyręs žmogus žino, kad labai besiskiriantis išsilavinimas poroje trukdo lygiaverčiam bendravimui. Tačiau visur gyvenime yra išimčių. Be to ir išsilavinimo nebuvimas nėra nepakeičiamas dalykas smile Vis tik nemanau, kad išsilavinimas yra pirmas ir svarbiausias kriterijus pasirenkant partnerį, bet bendravimas su žmogumi, kuris džiaugiasi prieš 10 m. pabaigęs vidurinę ir daugiau nieko,  gerokai skiriasi nuo bendravimo su bedarbiu kuris turi aukštąjį išsilavinimą smile

74

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 … ngai/68355 straipsnis puikiai atsako kas būna kai durniai sėdi valdžioje ir šiaip apie šių dienų nuomonę apie išsilavinimą.
1. Neišsilavinę žmonės nesukuria savo verslų, o jei ir sukuria tai kokį nors batų siuvimo fabriką ar kalvę, ar maisto produktų kioskelių tinklą (nesakau, tokių paslaugų irgi reikia). Bet kokiu atveju norint valdyt tą patį kioskų tinklą, reikia mokėt skaičiuot finansus. Kadangi buchalteris kainuoja brangiai, tenka skaičiuoti pačiam, o tai jau šioks toks išsilavinimas
2. Išsilavinimas reikalingas, kad žmogus būtų kaip žmogus, o ne kaip bbžn kas, kai tenka girdėti pasakojimus, kaip jauni žmonės nesupranta paprasčiausių dalykų (istorijoj, geografijoj, biologijoj ir kitur), nemoka mintinai sudauginti 11*11.
Tai laukiu atsakymu: " tu debilas, ką tu čia kalbi, bet n* mokytis, gi galima taip ir taip ..."

75

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=373502

76

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

siaip zn viena atveji kai merga 21m baigus 12kl be aukstojo, jau uzima aukstas pareigas nenoriu tik sakyti kur, tai va issilavinimas dar ne viskas, Lietuva- svogeriu krastas wink

77

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Išsilavinimas - tai ne abitūros diplomas ir keturi metai šiknos trynimo kokioj "aukštojoj įstaigoj". Tai nuolatinis procesas, kurio metu stebi, analizuoji ir bandai suprast tiek save, tiek supančią aplinką. Norit mokytis, pažint, tobulėti? Apsilankykit bibliotekoj.
Visos "mokymo įstaigos" yra puikiai išdresiruotos supuvusios švietimo sistemos ir geba formuoti tik armijas šablonų, kurie atitinka sustabarėjusius visuomenės reikalavimus ir turi bevertį popiergalį rankose.
Šita masinė diplomų psichozė baigsis, kai pagaliau sugrius tas kvailas stereotipas, jog esi pilnavertis visuomenės narys tik, jei gyveni pagal sistemą: baik mokyklą, įgyk perspektyvos neturinčią ir tavęs nedominančią specialybę, susirask darbą, pasiimk paskolą, nusipirk butą, visą likusį gyvenimą ark tam, kad grąžintum skolą bankui.

78

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

to Nesakysiu
Kalvę, sakai... Nu, nu... Liežuviu plakt nei daug proto, nei pastangų nereik....
Pabandytumei kada. Postringautojai... big_smile

79

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Jonas wrote:
Erikutea wrote:
Alvydas wrote:

kodel susidarau nuomone, kad galvojat, kad issilavinimas tai aukstasis, universitetinis.. hmm..
issilavines yra ir tas, kuris baige profesini, ar kitokius mokslus. tas, kuris baiges tik vidurini, arba jo nebaiges, yra neatsakingas, negalvojantis apie ateiti. automatiskai issilavines zmogus tai supranta ir negalvoja apie ji, kaip rimta, seimos zmogu.
O del to, kad valstybe nesirupina, kaip integruoti vienokius, ar kitokius specialistus, ka tik baigusius studijas, ar kitus mokslus, tai jau nebe zmogaus klaida, kad jis nedirba darbo, pagal igyta issilavinima.


pritariu, tas kuris po mokyklos baigus 12 klasiu daugiau niekur nejo mokytis ar studijuot - tai nieko gero. Reiskias toks zmogus tinginys jam nerupi geresne ateitis ir nenori jis ziniu igyti, nes tokiam dzin viskas.

o jeigu po 12 klasių žmogus padarė labai sėkminga verslą? jam niekas neįdomu ir jis yra nieko gero? o galbūt mokslų netęsė, nes jo mėgstama profesija nereikalavo daug bendrų žinių, o labiau specifiškų, kuriu gali išmokti iš pavienių knygų/interneto?

nepyk, bet neesi open-minded žmogus smile

o tu daug pazysti po 12 klasiu verslininku protingu ir aukstumas pasiekusiu ? big_smile gal koki serviziuka kas ir atidare , bet ar nuo to tas zmogus issilavines tapo ???

80

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

ziurint kur nori pritaikyti ta issilavinima, jei bendravime, tai tik toje srityje kur mokaisi kaip ir verslas bei panasiai