21

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

tai kuo ten baiges tas minimeetas?   smile

22

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

buvau susitikęs su 2 žmonėm, ir gan smagų laiką apturėjau smile

23

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

o tai Ele buvo ar nebuvo? smile

24

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Kodėl visiems taip įdomu, buvau aš ar ne?
Ne, nebuvau. Bet taip pat labai smagiai praleidau laiką.
Dabar galite išvedinėti įvairias sąmokslo ir melo teorijas dėl mano neatėjimo big_smile

25

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

įdomu, ar iš čia esančių, pakvies mane kur nors ;D vargu blyn.. ;DD

26

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Nu kaip ir buvo aisku, jokia mergina, moteris neatejo. As laimejau lazybas, todel dabar man prasyciau priza big_smile
Tadai, ir visi jie vyrai buvo? big_smile

27

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

buvo viena mergina ir vienas vyrukas,  ir aš ;D

28

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

bet mergina ne is sio portalo kaip suprantu big_smile

29

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

iš šio smile aš su ja ieškoke ir susipažinau smile

30

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

man cia toks klausimas pasistojo.. o tryse buvo smagiau nei butu buve dviese?  smile

31

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

aš ėjau su mintimi susitikti su ieškoko narias smile

32

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau :::008.

33

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

Konstantinas wrote:
OLA wrote:

tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau :::008.

vienam neidomu) kai jis mane paliko as dar nebuvau visai girtas) tuo metu buvau tik du bokalus alaus isgeres) paskui dar du bokalus paskui kitoje vietoje neprisimenu kiek buteliu) pats nepajutau kaip pasiekiau ta girtumo busena) bet jeigu grizau namo savo kojom niekur negriuvinejau reiskia viskas buvo gerai)

Jai tiek isgeres grizai savo kojom reiskias magnetinis laukas ta vakara buvo zemas:::021

34

Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)

geriausia vieta buvo cia: "...po to kai Tadas mane paliko nuejau ieskoti kur praleisti likusia nakti..."  big_smile big_smile big_smile