Re: Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)
tai kuo ten baiges tas minimeetas? ![]()
You are not logged in. Please login or register.
Diskusijų forumas → Įvairūs → Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)
tai kuo ten baiges tas minimeetas? ![]()
buvau susitikęs su 2 žmonėm, ir gan smagų laiką apturėjau ![]()
o tai Ele buvo ar nebuvo? ![]()
Kodėl visiems taip įdomu, buvau aš ar ne?
Ne, nebuvau. Bet taip pat labai smagiai praleidau laiką.
Dabar galite išvedinėti įvairias sąmokslo ir melo teorijas dėl mano neatėjimo ![]()
įdomu, ar iš čia esančių, pakvies mane kur nors ;D vargu blyn.. ;DD
Nu kaip ir buvo aisku, jokia mergina, moteris neatejo. As laimejau lazybas, todel dabar man prasyciau priza ![]()
Tadai, ir visi jie vyrai buvo? ![]()
buvo viena mergina ir vienas vyrukas, ir aš ;D
bet mergina ne is sio portalo kaip suprantu ![]()
iš šio
aš su ja ieškoke ir susipažinau ![]()
man cia toks klausimas pasistojo.. o tryse buvo smagiau nei butu buve dviese? ![]()
aš ėjau su mintimi susitikti su ieškoko narias ![]()
tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau
.
OLA wrote:tai **** ten ne metas, galejai lygiai taip pat sekmingai pats vienas pasimetint po Vilniu, o Tadas tai labai nedraugiskas paliko Konstantina girta kaip slepete viena, gerai, kad nieko ten blogo nenutiko, zinoma jis ne mazas berniukas susitvarkys bet vis tiek manau kolektyviai butu zymiai smagiau
.
vienam neidomu) kai jis mane paliko as dar nebuvau visai girtas) tuo metu buvau tik du bokalus alaus isgeres) paskui dar du bokalus paskui kitoje vietoje neprisimenu kiek buteliu) pats nepajutau kaip pasiekiau ta girtumo busena) bet jeigu grizau namo savo kojom niekur negriuvinejau reiskia viskas buvo gerai)
Jai tiek isgeres grizai savo kojom reiskias magnetinis laukas ta vakara buvo zemas
geriausia vieta buvo cia: "...po to kai Tadas mane paliko nuejau ieskoti kur praleisti likusia nakti..."
![]()
Diskusijų forumas → Įvairūs → Vilnius, gruodžio 12d, penktadienį vakare :) susitinkam? :)