Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?
OLA wrote:Audrius wrote:Ne kitaip ir moterys, tik pramogavimo būdai kitokie. Nors elgesio šaknys vienodos tiek pas tuos, tiek pas kitus - kompleksų glaistymas ir dėmesio trūkumas.
Panašu, kad kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir interneto išplitimas internetinių pažinčių idėjai išėjo ne į naudą - kokybę pakeitė kiekybė: jei anksčiau pažindindamasis internete galėjai tikėtis, kad jei jau žmogus gali internetu naudotis, tai jau kažko vertas, tai dabar, kai kiekvienas durnius tam galimybę turi, susidarė vaizdas, kad tie durniai savo mase tiesiog išstūmė normalius žmones iš virtualios erdvės. Ir ne nuostabu: kiek gi gali normalus žmogus turėti kantrybės, kad, merginų atveju - ištisai trinti visokių keistuolių ir seksomanų laiškus, vaikinų atveju - rašyti originalius ir įdomius (oficialus merginų pageidavimas) laiškus, į kuriuos vis tiek niekas nesivargina atsakyti.Gal pries kokius 20m. atgal personalinio kompiuterio turejimas ir interneto isivedimas parodydavo tik, kad zmogus turi pinigu, bet dabar kaip ir anksciau interneto naudojimasis ir domejimasis ivairiom svetainem tik parodo, kad zmogus domisi naujausiom technologinem tendencijom, taciau tai nereiskia, kad jis dorovingas, saziningas, labai draugiskas.
Del kokybes yra atsakingi svetainiu admin. taciau besivaikydami aukstu reitingu ir pelno jie priversti registruoti kuo daugiau nariu o tarp ju daznai pasitaiko sociopatu, psichopatu, manjaku, recidivistu t.y. zmoniu kurie del sunkiu gyvenimo salygu tapo nesveiki ir net pavojingi visuomeje ir juos indefikuoti kartais buna sunku nes jie moka meistriskai apsimesti normaliais tik ilgiau pabendravus isaiskeja, todel panos yra atsargios, neskuba i tuos susitikimus.Klysti, Ola. Tie, kurie tiesiog turėjo pinigų, tada nematė reikalo švaistyti nei jų, nei laiko "kažkokiems kompiuteriams ir internetams" O daug "internautų" tuo metu buvo iš akademinio jaunimo, kurie kompiuteriais naudojosi universitetuose. Fauna su 9 klasių lygio išsilavinimu, nei norėjo, nei turėjo galimybę virtualioje erdvėje rodytis. Tai, aišku, nieko negarantavo - buvo ir yra psichų ir tarp išsilavinusių, o ir ne kiekvienas neišsilavinęs yra blogas žmogus, bet vis gi normalių žmonių ir brudo santykis virtualioj erdvėj buvo kitoks.
O dėl kokybės ne svetainių adminai kalti... Visu pirma - kaip tu atfiltruosi, kad neregistruot psicho? Antra - tokių tiek, kad kiek man žinoma, svetainių administratoriai tiesiog nespėja trint, blokuot, priedo dar ir gan beprasmiška, nes kas tokiam sutrukdys susikurt naują anketą? Kova su vėjo malūnais.
Tokia kokybė - tiesiog mūsų visuomenės atspindys. Virtuali erdvė sukuria nebaudžiamumo ir visagališkumo iliuziją, tad tu gali ir nežinoti, kad tas grubus ir įžūlus chamas - tai tavo kuklutis ir tylutis bendradarbis, pasislėpęs už slapyvardžio ir svetimos nuotraukos.
Tam tikra prasme gal ir turėtume būt dėkingi virtualiai erdvei, kad ji iš karto atskleidžia, kas yra kas. Tik liūdna kažkaip, kai susimąstai apie viso to mastus...
Tiap labai jau atskleidzia, foto graziausios, aprasymai geriausi o kai susitinki meslu, meslas, tik nuotaika susigadini, dauguma tai veju-nesamoniu priraso is kuriu sunku spresti, kas per persona, taciau laikas sustato viska i savo vezias, ilgiau pabendravus, nesvarbu kokiom priemonem, apsimetinet sunkiau..
Sioks toks filtras vis tiek turi but