361

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Lietuvoje gera? ???   Nuo kada? Nebent seimunams, verslininkeliams, studentams kurie pas tevus gyvena ir t.t. Paziuresiu ka sakysit kai baige studijas eisit darbo ieskotis uz 300- 500 euru, uz busta ir mokescius atiduosit po puse savo algos ir dar gerai pagalvosit ar verta pirkti ta paltuka ziemai big_smile Svajokit ir svaikit toliau apie gera gyvenima Lietuvoje.

362

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man tai kartais pikta ant tu verkslentoju, kad cia blogai gyvent... Bet, ka jie del SAVES padare, kad JIEMS butu geriau? Dazniausiai nieko...

Principe, kiek teko pabuvot kituose salyse, tai gal siltas klimatas, kitokia gamta traukia.. Bet pailsi ~savaitele ir vistiek gera sugrizt namo smile

P.S. gera gyvent bus ten, kur desi pastangas, kad tau butu gera wink

363

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Rokai, turejau versla issvajotoj lt. Viskas ejosi puikiai ir apie uzsienius nei minciu nebuvo. Aciu tamstai Kubiliui, deka jo, dirbu svetur ir tikrai dziaugiuosi tuo. O i lt grysiu tik tevu aplankyt smile

364

Re: Gyvenimas Lietuvoje

O tai ka tas Kubilius tau padare? Liepe mokescius moket?

365

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Zmones buvo priversti atsisakyti paslaugu, del padidejusiu mokesciu. O jei tu labai myli Kubiliu , tai paprasyk jo ir Butkeviciaus, kad progresinius mokescius isivestu pagaliau i Lietuva, o ne is paprastu zmoniu kapeikas vogtu

366

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Buvo krizė. Visame pasaulyje. Latvija bankrutavo, Islandija tapo nemoki - žmonės visame pasaulyje pradėjo nebepasitikėti ekonomika, dėl to, nustojo pirkti ir skolintis. Prie ko čia Kubilius?

367 (edited by mp 2015-06-10 22:15)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

vitalijus wrote:

Zmones buvo priversti atsisakyti paslaugu, del padidejusiu mokesciu. O jei tu labai myli Kubiliu , tai paprasyk jo ir Butkeviciaus, kad progresinius mokescius isivestu pagaliau i Lietuva, o ne is paprastu zmoniu kapeikas vogtu

Reikia zinias ziuret ir zinosi kodel neisiveda tuos progresinius mokescius. Valstybe laikosi principo sulaikyt Lietuvos "protus" nuo emigracijos.
Nors mano ziniomis emigruoja ir tie vadinamieji protai, tik nevisiems susiklosto tam palankios salygos. O valdzia, kaip visada, sh.. mala.

368

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mes visinniurzgos ,renkame seimunus kurie vage is tautos niurzgam,valdzios atstovus rajionuose issirenkam kurie vagys niurzgam,tai kada lietuvisn bneniurzges o imsis rystingu veiksmu ,nelangus dauzyti ar akmenimis metytis o reikalauti is isrinktujiu nemoki dirbti laik is semo,lietuva aplamai darosi feodaline valstybe kur ystatymai kuremi tiktai tiems kurie neturi pinigu.qabandyki pradeti savo versla .pajamu dar negreitai gausi bet mokeki isanksto,sukciu vagiu viriuasybe

369

Re: Gyvenimas Lietuvoje

vitalijus wrote:

Lietuvoje gera? ???   Nuo kada? Nebent seimunams, verslininkeliams, studentams kurie pas tevus gyvena ir t.t. Paziuresiu ka sakysit kai baige studijas eisit darbo ieskotis uz 300- 500 euru, uz busta ir mokescius atiduosit po puse savo algos ir dar gerai pagalvosit ar verta pirkti ta paltuka ziemai big_smile Svajokit ir svaikit toliau apie gera gyvenima Lietuvoje.

Tai kas kaltas, kad tu budulis ir save vertini minimumu? Hahaha. Mažiau verkšlenk ir eik dirbti. Kurioj vietoj tu tą skurdą Lietuvoj matai? Per ''TV pagalbą''? :::810
Man asmeniškai Lietuvoje labai gera ir net nesiruošiu kažkur kraustytis. Beje studijuoju ir dirbu ir daug ką kito darau. P.S. - pas tėvus negyvenu :::920

370

Re: Gyvenimas Lietuvoje

vitalijus wrote:

Rokai, turejau versla issvajotoj lt. Viskas ejosi puikiai ir apie uzsienius nei minciu nebuvo. Aciu tamstai Kubiliui, deka jo, dirbu svetur ir tikrai dziaugiuosi tuo. O i lt grysiu tik tevu aplankyt smile

db jau krize praejo, tai verslai atsigauna, viskas atsigauna lietuvoj smile

371

Re: Gyvenimas Lietuvoje

nezinau man sunku Lietuvoj gyventi bet dar neemigruoju) dar laikausi cia) kiek issilaikysiu nezinau

372

Re: Gyvenimas Lietuvoje

dar gal tie kurie sakom kad lietuvoj gerai, nebuvom padirbe uzsienyje ir nepamate didesniu galimybiu smile

373

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius wrote:

dar gal tie kurie sakom kad lietuvoj gerai, nebuvom padirbe uzsienyje ir nepamate didesniu galimybiu smile

Man cia gerai panienkom 19-metem? Baikit, tos mergeles tiesiog maivosi, nieko imantresnio nei kaip man gerai LT sugalvot nesugebejo tai ir parase.

374

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA wrote:
Darius wrote:

dar gal tie kurie sakom kad lietuvoj gerai, nebuvom padirbe uzsienyje ir nepamate didesniu galimybiu smile

Man cia gerai panienkom 19-metem? Baikit, tos mergeles tiesiog maivosi, nieko imantresnio nei kaip man gerai LT sugalvot nesugebejo tai ir parase.

O ką man parašyti?
Aš Lietuvoje gyvenu ir džiaugiuosi. Pinigų man pakanka, parduotuvėse nevaikštau ir neverkiu kaip viskas brangu, neinu ir visiems nepudrinu smegenų kaip viskas blogai... Nu nes tiesiog man viskas yra gerai. Kaip sakoma tinka ir patinka.

375

Re: Gyvenimas Lietuvoje

vitalijus wrote:

Lietuvoje gera? ???   Nuo kada? Nebent seimunams, verslininkeliams, studentams kurie pas tevus gyvena ir t.t. Paziuresiu ka sakysit kai baige studijas eisit darbo ieskotis uz 300- 500 euru, uz busta ir mokescius atiduosit po puse savo algos ir dar gerai pagalvosit ar verta pirkti ta paltuka ziemai big_smile Svajokit ir svaikit toliau apie gera gyvenima Lietuvoje.

oj tie eiliniai budulių nuskriaustųjų verkšlenimai... negaliu klausyt :::037

376

Re: Gyvenimas Lietuvoje

nu nera Lietuvoj jau viskas blogai. darbo yra stogas virs galvos yra apsirengti ir pavalgyti irgi yra. jokiu karu ir stichiniu nelaimiu nevyksta net algos po truputi dideja. kur nors provincijoje gali gyventi ir dziaugtis gyvenimu bet sostineje dabar nieko gero

377

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA wrote:
Darius wrote:

dar gal tie kurie sakom kad lietuvoj gerai, nebuvom padirbe uzsienyje ir nepamate didesniu galimybiu smile

Man cia gerai panienkom 19-metem? Baikit, tos mergeles tiesiog maivosi, nieko imantresnio nei kaip man gerai LT sugalvot nesugebejo tai ir parase.

Lietuvoj labai gerai arba valstybes tarnautojams arba jaunom merginom nes jos del savo grozio sugebejo ilisti i silta vietele. visiems kitiems tenka sunkiai dirbti

378

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:

nu nera Lietuvoj jau viskas blogai. darbo yra stogas virs galvos yra apsirengti ir pavalgyti irgi yra. jokiu karu ir stichiniu nelaimiu nevyksta net algos po truputi dideja. kur nors provincijoje gali gyventi ir dziaugtis gyvenimu bet sostineje dabar nieko gero

Sutinku 100%
O barbem, aisku, svarbiausia pasimaivyt. OLA nesam mes tokie buki kaip tau atrodo.

379

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
OLA wrote:
Darius wrote:

dar gal tie kurie sakom kad lietuvoj gerai, nebuvom padirbe uzsienyje ir nepamate didesniu galimybiu smile

Man cia gerai panienkom 19-metem? Baikit, tos mergeles tiesiog maivosi, nieko imantresnio nei kaip man gerai LT sugalvot nesugebejo tai ir parase.

Lietuvoj labai gerai arba valstybes tarnautojams arba jaunom merginom nes jos del savo grozio sugebejo ilisti i silta vietele. visiems kitiems tenka sunkiai dirbti

LT svogeriu krastas taip, kad niekam nesvarbus tas tavo grozis jai jis neduoda produktyvumo. Be geru dedziu, tetu, tevu protegavimo siltos vietos negausi ne tik valstybes tarnyboje bet ir privaciam versle, taciau beigesi protegavimas baigesi ir geras gyvenimas LT:::001, ne bent yra ekonominis pakilimas ir labai truksta samdyniu, kitais atvejais nureziama alga per puse ar net daugiau arba atleidimas is darbo. Esu macius daug pvz. kai jaunos merginos su vidutiniais gabumais ar is vis be ju gauna aukstas ir brangiai apmokamas pareigas dedziu-tevu pagalba taciau pasikeicia valdzia, prarandama itaka, baigesi ju feministiniai svaiciojimais, puikavimasis ir kitos nesamones, vaiksto apdryskusios, susiraukusios ir visus aplinkui kaltina. Buna prasimusa panos is 1000 viena susiranda itakinga, turtinga, gera vyra ir gyvena gerai taciau labai dreba, kad kokia kita grazuole jo nenuvyliotu nes tokiu tik vienetai, o tokiu kaip Konstantinas pilni kampai pabendrauti, pasilinksminti gal nieko bet nedaugiau, nes apart asaru pakalnes ir skurdo jie daugiau nieko duot negali.:::001

380

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gyvenas cia, ir kitur, jei galva yra smile