401

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Bet tai cia idomu, karts nuo karto vis kokia nedaaugus barbe turi ilyst ir parodyt savo neisprusima ir nepatyrima big_smile
Visi vertinam situacija is savo puses. Realistas cia vienintelis Konstantinas. O as pasakysiu: Lietuvoj nera taip gerai kaip vakarietiskose salyse, tik yra geriau nei buvo kokiais 90-93 metais, kai buvo visai dugnas. Kazkas dar tuo metu net nebuvo gimes, o kazkam tuo metu reikejo gyvent.
Uzsieny tikrai yra daugiau galimybiu viska pradet nuo nulio.
Lietuvoje visa svietimo sistema yra sustabarejusi. Reiktu imti pavyzdi is suomiu. Apskritai Lietuvoje pasigendu paslaugu kokybes.

402 (edited by Brunetė 2015-06-21 00:01)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp wrote:

Bet tai cia idomu, karts nuo karto vis kokia nedaaugus barbe turi ilyst ir parodyt savo neisprusima ir nepatyrima big_smile
Visi vertinam situacija is savo puses. Realistas cia vienintelis Konstantinas. O as pasakysiu: Lietuvoj nera taip gerai kaip vakarietiskose salyse, tik yra geriau nei buvo kokiais 90-93 metais, kai buvo visai dugnas. Kazkas dar tuo metu net nebuvo gimes, o kazkam tuo metu reikejo gyvent.
Uzsieny tikrai yra daugiau galimybiu viska pradet nuo nulio.
Lietuvoje visa svietimo sistema yra sustabarejusi. Reiktu imti pavyzdi is suomiu. Apskritai Lietuvoje pasigendu paslaugu kokybes.

Aš vertinu viską pagal save, tu pagal save, Konstantinas pagal save. Visi pagal save. Man gerai ir Lietuvoje. Neturiu to, ko neturėčiau Uk, Suomijoje ar Australijoje. Kad vakaruose bendrai paėmus yra daugiau galimybių, didesnės algos, geresnė švietimo sistema - aš net nesiginčiju, bet čia tik bendrai paėmus, nes kiekvienas individualus žmogus viską vertina pagal save. Ir VISUR yra gerai gyvenančių, visur yra blogai gyvenančių, visur yra tai kas kažkam atrodo nepriimtina ar neteisinga, bet lietuviai tokia rūšis kurių daugumai yra VISKAS blogai, viskas nepriimtina ir t.t. ir visai nesvarbu ar jie gyvena Wisbech'e ar Šilalėje, o galbūt net ir Sidnėjuje.
O dėl paslaugų kokybės tai aš nežinau kur tamsta lankosi, bet aš nesiskundžiu :::920

403 (edited by Eglė 2015-06-21 00:09)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp wrote:

Bet tai cia idomu, karts nuo karto vis kokia nedaaugus barbe turi ilyst ir parodyt savo neisprusima ir nepatyrima big_smile

O kame jos parodo savo neišprusimą? Jos gieda iš savo varpinės, kad joms viskas Lietuvoje gerai, beje kaip ir man. Ir kas dabar? Galbūt rimtai reikėjo verkti kaip viskas blogai ir sunku, nes lietuviams kitaip neįtiksi? Juk visi Lietuvoje gerai gyvenantys - VAGYS ir blogi žmonės, juk Lietuvoje kitaip gyventi neįmanoma :::810 Čia viskas blogai, brangu, o dar ir valdžia durna :::745 kuri jiems neduoda nieko :::745

404 (edited by Darius 2015-06-21 08:25)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

ir ka tu veiksi sostineje su tais 435 eurais. taigi nieko neliks.

as kazkaip tikiu kad pasistengus gali likt smile nevazineji su masina, vaziuoji su trulu. Nepravalgai daug kavinese darbo metu. Kiti isvis net patys atsinesa,  i darba is namu maista.

Ne darbo metu isvis nevalgai kavinese, pats gaminiesi. Alu geri ne baruose, o nusiperki prekybos centre buteliuose, daug pigiau gaunas.

Skaniai noris pavalgyti - pasiieskai receptu ir pats kazka pasigamini.

Siaip kalbejau su viena pana, kuri uzdirba minimuma, gyvena prastesniam vln rajone, na aplink visokie narkomanai, bet sake nieko blogo nedaro jie,  ir dar su masina vazineja benzu. Va cia tai biski nesuvokiama ir man kaip taip iseina smile bet ismoksta zmones kai reikalas yra.

Jei neklystu - nuoma berods 100 lt jai ten kainuoja.

Na tai jai 1500 lt tai cia belekas man atrodo butu.

Siaip tik pastebejau, kurie pradeda daug uzdirbt, jie pradeda daug isleist, tai ir nesutaupo ir paskui sako kad ner pinigu.

405

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Jei turi pinigu tai neturi fantazijos.:::b37 čia ne aš čia liaudiška išmintis.:::010

406

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius wrote:

ir ka tu veiksi sostineje su tais 435 eurais. taigi nieko neliks.

as kazkaip tikiu kad pasistengus gali likt smile nevazineji su masina, vaziuoji su trulu. Nepravalgai daug kavinese darbo metu. Kiti isvis net patys atsinesa,  i darba is namu maista.

Ne darbo metu isvis nevalgai kavinese, pats gaminiesi. Alu geri ne baruose, o nusiperki prekybos centre buteliuose, daug pigiau gaunas.

Skaniai noris pavalgyti - pasiieskai receptu ir pats kazka pasigamini.

Siaip kalbejau su viena pana, kuri uzdirba minimuma, gyvena prastesniam vln rajone, na aplink visokie narkomanai, bet sake nieko blogo nedaro jie,  ir dar su masina vazineja benzu. Va cia tai biski nesuvokiama ir man kaip taip iseina smile bet ismoksta zmones kai reikalas yra.

Jei neklystu - nuoma berods 100 lt jai ten kainuoja.

Na tai jai 1500 lt tai cia belekas man atrodo butu.

Siaip tik pastebejau, kurie pradeda daug uzdirbt, jie pradeda daug isleist, tai ir nesutaupo ir paskui sako kad ner pinigu.

na taip gyveni prastam rajone su narkomanais. kavinese visiskai nevalgai geri tik pigiausia alu. argi tai gyvenimo kokybe? bet esme tame kad si pana neturi jokiu santaupu. nes gyvena nuo algos iki algos. kad zmogus jaustusi saugiai pas ji turi buti kazkokios finansines atsargos. kai esi sukaupes nors 1-2 tukst euru jautiesi labiau stabiliai nebijai netekti darbo nes puikiai zinai kad issilaikysi puse metu visiskai niekur nedirbdamas. o is kur sita pana is tavo pavyzdzio tures santaupu jeigu gyvena tik nuo algos iki algos. alga turi buti tokia kad tau liktu sutaupyti arba kad liktu laisvu pinigu. maziausiai kad liktu 200 eur o geriausiai kad 500 eur ir daugiau. jeigu po visu islaidu apmokejimo tau lieka maziau tai dirbti jau neverta ir darbas netenka prasmes. ir uz 100 lt tu vilniuje nieko neisnuomosi. pacia pigiausia lusnele uz 100 eur gal surasi) nu bet toks gyvenimas bus nekomfortiskas) del islaidu taip kuo daugiau uzdirbi tuo daugiau visko norisi) bet as stengiuosi riboti save) sudariau sau islaidu prioritetu sarasa ir grieztai laikausi sio saraso. kai man norisi pirkti kokia prabangos preke as visada paklausiu save ar man tikrai to reikia ar as galesiu be tos prekes apsieiti) todel jeigu kontroliuoji savo islaidas gali ir daug uzdirbdamas mazai islaidauti o pinigu pertekliu investuoti)

407 (edited by mp 2015-06-21 14:29)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė wrote:
mp wrote:

Bet tai cia idomu, karts nuo karto vis kokia nedaaugus barbe turi ilyst ir parodyt savo neisprusima ir nepatyrima big_smile

O kame jos parodo savo neišprusimą? Jos gieda iš savo varpinės, kad joms viskas Lietuvoje gerai, beje kaip ir man. Ir kas dabar? Galbūt rimtai reikėjo verkti kaip viskas blogai ir sunku, nes lietuviams kitaip neįtiksi? Juk visi Lietuvoje gerai gyvenantys - VAGYS ir blogi žmonės, juk Lietuvoje kitaip gyventi neįmanoma :::810 Čia viskas blogai, brangu, o dar ir valdžia durna :::745 kuri jiems neduoda nieko :::745

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

408 (edited by Brunetė 2015-06-21 14:59)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp wrote:

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O taip, nes aš turiu verkšlenti dėl kiekvieno budulio kuris nesugeba užsidirbti :::037 Aš žiūriu savęs, galbūt savo giminių ir draugų, o ne kažkokių budulių kurie verkia, kad jiems daugiau nei minimumo niekas nemoka :::037 Čia man atrodo, kad kažkas jau minėjo, kad skurdo Lietuvoje nemato, aš irgi jo savo akimis niekur nematau, o kažkokios kaimynės Stasės kalbos manęs nejaudina, nes skurdą aš matau tik iš verkšlenančių komentarų ir per ''TV pagalba''.
Ir jau sakiau, kad bendrai paėmus, taip, vakaruose geriau. Bet čia tik bendrai paėmus.

409

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp wrote:
Eglė wrote:
mp wrote:

Bet tai cia idomu, karts nuo karto vis kokia nedaaugus barbe turi ilyst ir parodyt savo neisprusima ir nepatyrima big_smile

O kame jos parodo savo neišprusimą? Jos gieda iš savo varpinės, kad joms viskas Lietuvoje gerai, beje kaip ir man. Ir kas dabar? Galbūt rimtai reikėjo verkti kaip viskas blogai ir sunku, nes lietuviams kitaip neįtiksi? Juk visi Lietuvoje gerai gyvenantys - VAGYS ir blogi žmonės, juk Lietuvoje kitaip gyventi neįmanoma :::810 Čia viskas blogai, brangu, o dar ir valdžia durna :::745 kuri jiems neduoda nieko :::745

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O kodėl aš turiu kreipti dėmesi į tai kaip kas gyvena? Aš šneku apie save, o galbūt man irgi turi būti blogai nes kažkam blogai, kažkam neužtenka pinigų ar kažkam sviestas per brangus? Kas nemoka gyventi tai ir UK vergauja fabrikuose po dešimt metų, gyvena be draugų, be pramogų ir kažkur aštuoniese viename name :::745.

410

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Brunetė wrote:
mp wrote:

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O taip, nes aš turiu verkšlenti dėl kiekvieno budulio kuris nesugeba užsidirbti :::037 Aš žiūriu savęs, galbūt savo giminių ir draugų, o ne kažkokių budulių kurie verkia, kad jiems daugiau nei minimumo niekas nemoka :::037 Čia man atrodo, kad kažkas jau minėjo, kad skurdo Lietuvoje nemato, aš irgi jo savo akimis niekur nematau, o kažkokios kaimynės Stasės kalbos manęs nejaudina, nes skurdą aš matau tik iš verkšlenančių komentarų ir per ''TV pagalba''.
Ir jau sakiau, kad bendrai paėmus, taip, vakaruose geriau. Bet čia tik bendrai paėmus.

nu va dabar viskas aisku su tavim) paskutiniu komentaru puikiai atskleidei savo mentaliteta) ypac isvadinusi visus maziau uzdirbancius buduliais. manau kad cia jau viskas aisku

411

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Brunetė wrote:
mp wrote:

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O taip, nes aš turiu verkšlenti dėl kiekvieno budulio kuris nesugeba užsidirbti :::037 Aš žiūriu savęs, galbūt savo giminių ir draugų, o ne kažkokių budulių kurie verkia, kad jiems daugiau nei minimumo niekas nemoka :::037 Čia man atrodo, kad kažkas jau minėjo, kad skurdo Lietuvoje nemato, aš irgi jo savo akimis niekur nematau, o kažkokios kaimynės Stasės kalbos manęs nejaudina, nes skurdą aš matau tik iš verkšlenančių komentarų ir per ''TV pagalba''.
Ir jau sakiau, kad bendrai paėmus, taip, vakaruose geriau. Bet čia tik bendrai paėmus.

nu va dabar viskas aisku su tavim) paskutiniu komentaru puikiai atskleidei savo mentaliteta) ypac isvadinusi visus maziau uzdirbancius buduliais. manau kad cia jau viskas aisku

viską jinai normaliai pasakė. Buduliai ne tie, kurie mažiau uždirba, o tie kurie pastoviai dėl visko verkšlena, nes gyventi nemoka, NENORI kažko pasiekti, nes jiems gerai taip kaip yra. O ir to minimumo jiems per daug.

412

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė wrote:
mp wrote:
Eglė wrote:

O kame jos parodo savo neišprusimą? Jos gieda iš savo varpinės, kad joms viskas Lietuvoje gerai, beje kaip ir man. Ir kas dabar? Galbūt rimtai reikėjo verkti kaip viskas blogai ir sunku, nes lietuviams kitaip neįtiksi? Juk visi Lietuvoje gerai gyvenantys - VAGYS ir blogi žmonės, juk Lietuvoje kitaip gyventi neįmanoma :::810 Čia viskas blogai, brangu, o dar ir valdžia durna :::745 kuri jiems neduoda nieko :::745

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O kodėl aš turiu kreipti dėmesi į tai kaip kas gyvena? Aš šneku apie save, o galbūt man irgi turi būti blogai nes kažkam blogai, kažkam neužtenka pinigų ar kažkam sviestas per brangus? Kas nemoka gyventi tai ir UK vergauja fabrikuose po dešimt metų, gyvena be draugų, be pramogų ir kažkur aštuoniese viename name :::745.

o kodel vakaruose yra tiek daug labdaros organizaciju? kodel ten nepaliks zmogu miegoti gatveje o iskvies jam socialine pagalba? kodel ten moka tokias pasalpas ir teikia nepasiturintiems zmonems visokia pagalba? kodel verslininkai nepasiema visa pelna sau o tam tikra procenta nuo pelno paaukoja labdarai? o todel kad ten zmones galvoja ne tik apie save o dar ir apie kitus ir stengiasi padeti kitiems blogiau gyvenantiems. ir stengiasi daryti gerus darbus. kiekvienas stengiasi pagal savo galimybes. o pas mus visi ziuri tik save. nejaugi tau negaila kai eini paryciais po miesta ir matai koki valkata mieganti gatveje? o gal zmogui kokia nelaime atsitiko ne visi gi prasigere. tai yra baisu kai zmones pasidare savanaudziai ir ziuri tik save. kada nors ir tau nutiks nelaime ir niekas tau nepades nes visi ziures tik save

413 (edited by Eglė 2015-06-21 15:19)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Eglė wrote:
mp wrote:

Uz tai ir sakau, kad jus visos bukaites demonstruojat savo neisprusima ir nepatyrima, priesingu atveju matytumet toliau nei tik apie save. Zinotumet kaip cia kiti vargsta sudurti gala su galu. Zinotumet koks gyvenimas kitose salyse ir galetumet sulytinti visa tai su LT. Manau, skaiciai kalba patys uz save. Turtine nelygybe isaugo iki tokiu aikstumu kad nuo nepriklausomybes laiku gimstamumas niekaip neatsigauna iki Tarybu Sajungos laiku. Apie politika gal net nepradesiu.

O konkreciai tu, tai nieko naujo nepasakai, kartoji ta pacia maldele - rodai savo neisprusima ir kitas ne itin vertingas savybes.

O kodėl aš turiu kreipti dėmesi į tai kaip kas gyvena? Aš šneku apie save, o galbūt man irgi turi būti blogai nes kažkam blogai, kažkam neužtenka pinigų ar kažkam sviestas per brangus? Kas nemoka gyventi tai ir UK vergauja fabrikuose po dešimt metų, gyvena be draugų, be pramogų ir kažkur aštuoniese viename name :::745.

o kodel vakaruose yra tiek daug labdaros organizaciju? kodel ten nepaliks zmogu miegoti gatveje o iskvies jam socialine pagalba? kodel ten moka tokias pasalpas ir teikia nepasiturintiems zmonems visokia pagalba? kodel verslininkai nepasiema visa pelna sau o tam tikra procenta nuo pelno paaukoja labdarai? o todel kad ten zmones galvoja ne tik apie save o dar ir apie kitus ir stengiasi padeti kitiems blogiau gyvenantiems. ir stengiasi daryti gerus darbus. kiekvienas stengiasi pagal savo galimybes. o pas mus visi ziuri tik save. nejaugi tau negaila kai eini paryciais po miesta ir matai koki valkata mieganti gatveje? o gal zmogui kokia nelaime atsitiko ne visi gi prasigere. tai yra baisu kai zmones pasidare savanaudziai ir ziuri tik save. kada nors ir tau nutiks nelaime ir niekas tau nepades nes visi ziures tik save

Vakarai yra vakarai, kalba eina apie gyvenimą Lietuvoje ir ar čia gera. Aš pagal temą ir atsakau, kad taip, man gerai.
Ne, valkatų negaila, nes visiška dauguma jų patys pasirinko tokį gyvenimą. Kas dėl narkotikų, ką dėl alkoholizmo atstumė visi draugai ar giminės, kas viską pralošė kazino ir t.t. Taigi, ne negaila, nei kiek.
O tai, kad vakaruose yra daug labdarų ir rodo, kad ir ten žmonės gyvena blogai. Beje ir Londone esu mačiusi ne vieną ir ne du benamius.

414 (edited by Eglė 2015-06-21 15:30)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vienintelių ko man gaila tai galbūt invalidų ir sunkių ligonių, kurie dėl savo sveikatos negali eiti ir užsidirbti. Vat jų priežiūra, soc. garantijos tikrai silpnos. Ir jeigu neturi pasiturinčių giminių galima sakyti - tau šakės.
O tie visi asocialai ir valkatos patys kalti dėl savo gyvenimo. Va kaip asocialai prisigimdo po dešimt vaikų, o poto sėdi ir verkia, kad nėra pinigų nėra pinigų, nėra iš ko vaikų išlaikyt ir t.t.

415 (edited by Ponaitissss 2015-06-21 15:34)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Na man labiau i budules panasios cia komentavusios ir komentuojancios, kurios nezinia dar kokiais budais pasieke turtu ir karjeros. Arogantiskos ''turtuoles'', kurios net ir Afrikos salyse nepastebetu skurdo yra budules.
Yra to skurdo, ir nereikia vadinti tu, kurie gyvena skurde asocialais, buduliais. Kiek yra zmoniu, kuriems padege namus, arba zaibas trenke ir namas sudege, o valstybe nenori duoti soc busto tokiems. Tai pries kritikuodamos, pagalvokit geriau, nes nepazinodamos zmogu vadinti visaip pacios panasios i budules ir besmegenes, islepusias princeses.

416 (edited by Eglė 2015-06-21 15:38)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Taip taip, nes visiems mažai uždirbantiems ar gyvenantiems iš pašalpų - sudegė namas :::810 Vienam kitam, gal ir atsitiko tokia nelaimė, bet toli gražu ne kiekvienam ir net ne daugumai. Nes didžioji dauguma patys kalti dėl savo gyvenimo. Tokie net išvažiavę į Anglijas, po N metų ten nieko pasiekę nebūna. Nes tai jau tokia rūšis kuriems viskas visur blogai ir nieko neišeina.

417

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Eglė wrote:

Taip taip, nes visiems mažai uždirbantiems ar gyvenantiems iš pašalpų - sudegė namas :::810 Vienam kitam, gal ir atsitiko tokia nelaimė, bet toli gražu ne kiekvienam ir net ne daugumai. Nes didžioji dauguma patys kalti dėl savo gyvenimo.

As nerasiau, kad visiems. O kaltint visi sugebam. Tik man ne vien buduliai degradai yra slykstu, man ir teveliu deka ant lekstutes kuriems viskas parupint irgi yra slykstus.

418

Re: Gyvenimas Lietuvoje

begti reikia nuo tokiu moteru kuo toliau) neatsigreziant begti

419

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Yra ir tokiu, kurie isvaziuoja i uzsienius ir ten nesamones krecia, durniu volioja. Ir tokiu, kurie dirba uzsieniuose ir patenkinti.

420 (edited by Eglė 2015-06-21 15:45)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ponaitissss wrote:
Eglė wrote:

Taip taip, nes visiems mažai uždirbantiems ar gyvenantiems iš pašalpų - sudegė namas :::810 Vienam kitam, gal ir atsitiko tokia nelaimė, bet toli gražu ne kiekvienam ir net ne daugumai. Nes didžioji dauguma patys kalti dėl savo gyvenimo.

As nerasiau, kad visiems. O kaltint visi sugebam. Tik man ne vien buduliai degradai yra slykstu, man ir teveliu deka ant lekstutes kuriems viskas parupint irgi yra slykstus.

Tai ko gi tie patys emigrantai (dižioji dauguma jų), UK, kur viskas auksu klota, po N metų gyvena neaiškiomis sąlygomis (geriausiu atveju gauna konsulinį namą), dirba neaišku kur ir nieko nepasiekia? Aš atsakysiu, ogi todėl, nes jie buduliai ir daugiau nieko nesugeba ir čia tikrai ne prie ko, kad jie gyvena Lietuvoje, kadangi ir UK nekažką geresnio pasiekia, neskaitant naujų fake D&G sportbačių ir prasiėjimo po Gedimo pr. kavines atskridus į Lietuvą kartą per metus.