581

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Mantė wrote:
Tomas wrote:

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Žinai,dabar ir baigę du aukštuosius būna durniai,aš ne apie universitetinį išsilavinimą kalbu. O apie akiratį,pasaulėžiūra,kuri yra plečiama ne vien studijuojant,o ir savarankiškai. Tu mano žodžių neperfrazuok,sakiau,kad ŠITAME SAITE dauguma yra tamsuoliai su menkais akiračiais ir tik geriausiai mokantys apie antra galą šnekėti (kaip pavyzdį pažiūrėk į Vytautą).
Nei aš pasikėlusi nei ką,bet pripažinkim tiesą,kad dauguma kaimiečių mato ne toliau savo kiemo,bet taip pat nesakau,kad nėra tokių miestiečių ir kitas dalykas,kaimiečiais vadinu ir tuos pačius miestiečius,kurie taip sakant stokoja intelekto.

582

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA wrote:
Konstantinas wrote:
Mantė wrote:

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na tik nereikia cia dabar meluoti, tau kaimietes irgi nelygis tipo per prastos, ner apie ka sneketi. taip, kad as manau dar negime tokia moteris kuri galetu su tavim draugauti:::028

OLA visiškai su tavim sutinku ;D

583

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA wrote:
Konstantinas wrote:
OLA wrote:

Kaip tai cia gali but nuobodu kai tokios aistros-rietenos (atseit diskusijos) vyksta? Tai gal ir reikia moket bet ne tokiom baisiom salygom ir dedelem kainom..., kad jai ir sumokesi liksi dar skolingas ir dar be nieko tai ku tadu be lieka tik prisigerti, ir degraduoti arba is nevilties emigruoti i siltus krastus kur nors bent jau uz sildyma "kosmoso" nereiktu moketi.:::012

tai va butent tame ir esme kad lietuviska kasdienybe veda zmogu link degradavimo ir visapusisko zlugimo o cia esancios grazios forumietes bando man priestarauti ir vaidina kad yra sekmingos ir viskuom patenkintos

Na tai ne visus LT gyvenimas veda link degradavimo, kai vieni vis labiau skursta kiti naudodamiesi sunkia kitu zmoniu padetim vis labiau lobsta.:::001, kas yra apmaudu, kad sukurta sistema tai liaupsina.
Mes gi nezinom kaip besimaivancios forumietes gyvena is tikruju, bet sprendziant is ju ankstesniu komentaru, galima daryt isvada, kad jos yra susikuitusios tingines uz kurias viska padaro tarnai, jai ne tie tarnai tai vaiksciotu apsisikusios ir pasmirdusios, ir gyvenimas joms butu toli grazu ne rojus, nes nieko pacios padaryt nesugeba, net puodelio neissiplauti. As nezinau ar tai galima vadinti sekme jai nieko nesugebi padaryt pati jai namus ir tulyka turi iskuopti- tarnai, vaikus aukleti -tarnai, net vyrus isklausyti ir linksminti vel- tarnai, o pacios sedi kiauras dienas soliarume, lakuoja nagus ir vaidina ale verslininkes nors ju versla suka samdiniai. Ka tokios sugeba daryti tai tik manipuliuoti zmoniu geranoriskumu bei kantrybe ir dar niekint kitu zmoniu triusa. As neisivaizduoju kam tokios gali buti grazios na nebent liurbiams kurie vertina pavirsutiniskuma.:::001

Na samdiniams dar reikia sugebėti vadovauti bei atsirinkti gerus darbuotojus. Kaip ten bebūtų, tam reikia sugebėjimų. Gyvenimas prastėja ne tik Lietuvoje bet ir daugelyje pasaulio šalių. Tik ten kur ekonomikos labiau pažengusios, tai gal mažiau jaučiasi.

584

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas wrote:

Nėra šlykštesnio vaizdo už nuolat savimi patenkintą merginą ar moterį. Atrodo nesveikai, nes normalus žmogus įprastai jaučiasi normaliai, o ne apsikaifavęs ir ne nuolat besišypsantis. Šlykštu žiūrėti. Atstumiantis vaizdas. Panašiausias į tą šlykštų lezbietišką blizgėjimą.

Čia maždaug nusileidžiame į delfi komentarų lygį.

585

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Mantė wrote:
Tomas wrote:

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na jas išprovakavo žiaurūs užgauliojimai, kurie manau visai ne į temą. Tarp kitko didesnė dalis lietuvių yra kilę iš kaimo. Tik šiomis dienomis kaimuose bei miesteliuose perspektyvų mažai ir lieka dažnai nedidelė dalis perspektyvių žmonių. Jų žinoma yra, bet kur kas didesnis prasigėrusiu kiekis. Iš to ir kyla asociacija su kaimu.

586

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:
Konstantinas wrote:
Mantė wrote:

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na jas išprovakavo žiaurūs užgauliojimai, kurie manau visai ne į temą. Tarp kitko didesnė dalis lietuvių yra kilę iš kaimo. Tik šiomis dienomis kaimuose bei miesteliuose perspektyvų mažai ir lieka dažnai nedidelė dalis perspektyvių žmonių. Jų žinoma yra, bet kur kas didesnis prasigėrusiu kiekis. Iš to ir kyla asociacija su kaimu.

Oh finally,atsirado bent vienas žmogus,kuris iš tiesų supranta,kame čia replės! (y)

587

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:
Konstantinas wrote:
Mantė wrote:

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na jas išprovakavo žiaurūs užgauliojimai, kurie manau visai ne į temą. Tarp kitko didesnė dalis lietuvių yra kilę iš kaimo. Tik šiomis dienomis kaimuose bei miesteliuose perspektyvų mažai ir lieka dažnai nedidelė dalis perspektyvių žmonių. Jų žinoma yra, bet kur kas didesnis prasigėrusiu kiekis. Iš to ir kyla asociacija su kaimu.

Tai tu kiles is tos didesnes dalies:::021

588

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:

nu va pagaliau OLA cia atejo be jos cia buvo taip nuobodu) uz viska gyvenime reikia moketi ir uz teises ir uz sandorius ir uz savo nuodemes ir uz viska) tai kad mokek pinigelius ir neverk)

OLA pavaizduoja, kad ne visiems Lietuvoje gerai. Na aš esmės manau, kad jos komentarai atspindi didesnę Lietuvos gyventojų dalį. Tiksliau kokioje realybėje jie gyvena. Šaunu, kad tokių komentarų dėka pavyksta susidaryti tikrąjį vaizdą apie gyvenimą Lietuvoje.

589

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:

Man atrodo kad čia diskusija vyksta į ne visai tuos pačius vartus. Jei merginos sugeba šauniai suktis Lietuvoje, tikrai džiaugtis reikia. Nes kur bebūtum kirtęs Lietuvos sieną ir kokį darbą bedirbtum vistiek būsi laikomas antrarūšiu. Tas tikrai aktualu vakarų Europoje.
Emigruoja tie kas nesugeba gerai gyventi Lietuvoje arba netenkina esamos sąlygos. O kas ką ten pasiekia, čia kitas klausimas. Nes ten reikia susidurti ne tik su svetima kalba, kultūra bei su požiūriu kaip į save žemesnius. Nesvarbu kokias pareigas užimtum ir ką dirbtum.
O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

Ponaiti, stai ka as tau pasakysiu. Nedaryk isvadu anksciau laiko. Visu pirma mes nezinom ka sitos mergeles sugeba, ko - ne, bet yra akivaizdu kad nedaug.
Antra, per mazai esi buves (o gal isvis nebuves?) uzsienyje kad galetum daryti tokias isvadas kad busi "laikomas antrarusiu". Jei nesugebi integruotis i kitos salies visuomene tu ir isvaziaves gyvent i kita miesta Lietuvoj manysi, kad esi laikomas antrarusiu.
O apie emigracija bent pamaste yra beveik visi.
Bet tai klausyk, gal tu joms tiesiog cia padlaižiauji?

590

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Čia maždaug nusileidžiame į delfi komentarų lygį.

o cia yra dar is ko nusileist ?:)

591

Re: Gyvenimas Lietuvoje

mp wrote:
Vaidas wrote:

Man atrodo kad čia diskusija vyksta į ne visai tuos pačius vartus. Jei merginos sugeba šauniai suktis Lietuvoje, tikrai džiaugtis reikia. Nes kur bebūtum kirtęs Lietuvos sieną ir kokį darbą bedirbtum vistiek būsi laikomas antrarūšiu. Tas tikrai aktualu vakarų Europoje.
Emigruoja tie kas nesugeba gerai gyventi Lietuvoje arba netenkina esamos sąlygos. O kas ką ten pasiekia, čia kitas klausimas. Nes ten reikia susidurti ne tik su svetima kalba, kultūra bei su požiūriu kaip į save žemesnius. Nesvarbu kokias pareigas užimtum ir ką dirbtum.
O Eglės atvejis tikrai išskirtinis. Sugebėti vienai auginti vaikus bei sėkmingai užsiimti verslu. Na pripažinkime, kad jau kažkas ypatingo Lietuvoje.

Ponaiti, stai ka as tau pasakysiu. Nedaryk isvadu anksciau laiko. Visu pirma mes nezinom ka sitos mergeles sugeba, ko - ne, bet yra akivaizdu kad nedaug.
Antra, per mazai esi buves (o gal isvis nebuves?) uzsienyje kad galetum daryti tokias isvadas kad busi "laikomas antrarusiu". Jei nesugebi integruotis i kitos salies visuomene tu ir isvaziaves gyvent i kita miesta Lietuvoj manysi, kad esi laikomas antrarusiu.
O apie emigracija bent pamaste yra beveik visi.
Bet tai klausyk, gal tu joms tiesiog cia padlaižiauji?

Pirmiausiai tai asmeniškai nepažįstu šių merginų, bet jos atrodo visai padoriai. Ir tikrai manau,kad jos puolamos neteisingai. Paprasčiausiai kiekviena grupė yra dažnai linkusi iškelti save niekindama kitus. Tai manau nesiderina su kultūringu bendravimu. Bet gal tavo aplinkoje tai yra normalu. Kas aš esu ir ką aš veikiu, čia jau mano reikalas. Bet jei susidarai tokias išvadas apie mane, manau kad panašiai susidarai apie čia esančias merginas, išreiškiančias savo nuomonę. O tos išvados mažai turi bendro su realybe.

592

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius wrote:

Čia maždaug nusileidžiame į delfi komentarų lygį.

o cia yra dar is ko nusileist ?:)

Juk galima komentuoti normaliai, laikantis mininalių etikos normų.

593

Re: Gyvenimas Lietuvoje

idijotizmas!!!

594

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:
Darius wrote:

Čia maždaug nusileidžiame į delfi komentarų lygį.

o cia yra dar is ko nusileist ?:)

Juk galima komentuoti normaliai, laikantis mininalių etikos normų.

sitam forume tai utopija smile na cia tada turetu moderatoriai lb grieztai ziuret ir banint, redaguot, trint pranesimus. Bet jie turbut nenori, nes isbegios i kita foruma klientai.

Esu dalyvaves kituose forumuose, tikrai kitas lygis, pvz pokerstrategy.com
Ten moderatoriai gerai dirba, o ir zmones padoresni turbut susirinke.

Aisku is kitos puses kai kurie klientai gali isbegiot del paties forumo, nes nori normaliai padiskutuot, o ten loja pastoviai visokie.

Cia galetu moderatoriai patys parasyt ka jie galvoja del sito smile

595

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:
Konstantinas wrote:

nu va pagaliau OLA cia atejo be jos cia buvo taip nuobodu) uz viska gyvenime reikia moketi ir uz teises ir uz sandorius ir uz savo nuodemes ir uz viska) tai kad mokek pinigelius ir neverk)

OLA pavaizduoja, kad ne visiems Lietuvoje gerai. Na aš esmės manau, kad jos komentarai atspindi didesnę Lietuvos gyventojų dalį. Tiksliau kokioje realybėje jie gyvena. Šaunu, kad tokių komentarų dėka pavyksta susidaryti tikrąjį vaizdą apie gyvenimą Lietuvoje.

OLA yra ismintinga moteris tik kartais labai agresyvi ir pikta)

596 (edited by Konstantinas 2015-06-23 08:16)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vaidas wrote:

Pirmiausiai tai asmeniškai nepažįstu šių merginų, bet jos atrodo visai padoriai. Ir tikrai manau,kad jos puolamos neteisingai. Paprasčiausiai kiekviena grupė yra dažnai linkusi iškelti save niekindama kitus. Tai manau nesiderina su kultūringu bendravimu. Bet gal tavo aplinkoje tai yra normalu. Kas aš esu ir ką aš veikiu, čia jau mano reikalas. Bet jei susidarai tokias išvadas apie mane, manau kad panašiai susidarai apie čia esančias merginas, išreiškiančias savo nuomonę. O tos išvados mažai turi bendro su realybe.

as ju irgi nepazistu bet uztenka paskaityti ju pasisakymus ir norisi nuo tokiu begti

597

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius wrote:
Vaidas wrote:
Darius wrote:

o cia yra dar is ko nusileist ?:)

Juk galima komentuoti normaliai, laikantis mininalių etikos normų.

sitam forume tai utopija smile na cia tada turetu moderatoriai lb grieztai ziuret ir banint, redaguot, trint pranesimus. Bet jie turbut nenori, nes isbegios i kita foruma klientai.

Esu dalyvaves kituose forumuose, tikrai kitas lygis, pvz pokerstrategy.com
Ten moderatoriai gerai dirba, o ir zmones padoresni turbut susirinke.

Aisku is kitos puses kai kurie klientai gali isbegiot del paties forumo, nes nori normaliai padiskutuot, o ten loja pastoviai visokie.

Cia galetu moderatoriai patys parasyt ka jie galvoja del sito smile

moderatoriams gerai) zmones komentuoja clicku daugeja portalo lankomumas auga ir visa portalo verte dideja. jie nuo to tik dziaugiasi tu jiems pelna krauni

598

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius wrote:
Vaidas wrote:
Darius wrote:

o cia yra dar is ko nusileist ?:)

Juk galima komentuoti normaliai, laikantis mininalių etikos normų.

sitam forume tai utopija smile na cia tada turetu moderatoriai lb grieztai ziuret ir banint, redaguot, trint pranesimus. Bet jie turbut nenori, nes isbegios i kita foruma klientai.

Esu dalyvaves kituose forumuose, tikrai kitas lygis, pvz pokerstrategy.com
Ten moderatoriai gerai dirba, o ir zmones padoresni turbut susirinke.

Aisku is kitos puses kai kurie klientai gali isbegiot del paties forumo, nes nori normaliai padiskutuot, o ten loja pastoviai visokie.
Su šiais teiginiais tenka sutikti. Jiems tenka rinktis, bet kokia kaina padidinti pelną ar išlaikyti padorų lygį. Kaip bebūtų gaila versle dažnai nusveria pirmasis.

Cia galetu moderatoriai patys parasyt ka jie galvoja del sito smile

599

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Vaidas wrote:
Konstantinas wrote:

nu va pagaliau OLA cia atejo be jos cia buvo taip nuobodu) uz viska gyvenime reikia moketi ir uz teises ir uz sandorius ir uz savo nuodemes ir uz viska) tai kad mokek pinigelius ir neverk)

OLA pavaizduoja, kad ne visiems Lietuvoje gerai. Na aš esmės manau, kad jos komentarai atspindi didesnę Lietuvos gyventojų dalį. Tiksliau kokioje realybėje jie gyvena. Šaunu, kad tokių komentarų dėka pavyksta susidaryti tikrąjį vaizdą apie gyvenimą Lietuvoje.

OLA yra ismintinga moteris tik kartais labai agresyvi ir pikta)

Na jai paprasčiausiai sunku šiomis dienomis. Sunku susirasti gerą darbą iš kurio būtų galima padoriai pragyventi. Nors tuo pačiu ji protinga yra. Sudėtinga mąstantiems skursti. Juk daugelis lietuvių emigruoja ne iš gero gyvenimo Lietuvoje.

600

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas wrote:
Vaidas wrote:

Pirmiausiai tai asmeniškai nepažįstu šių merginų, bet jos atrodo visai padoriai. Ir tikrai manau,kad jos puolamos neteisingai. Paprasčiausiai kiekviena grupė yra dažnai linkusi iškelti save niekindama kitus. Tai manau nesiderina su kultūringu bendravimu. Bet gal tavo aplinkoje tai yra normalu. Kas aš esu ir ką aš veikiu, čia jau mano reikalas. Bet jei susidarai tokias išvadas apie mane, manau kad panašiai susidarai apie čia esančias merginas, išreiškiančias savo nuomonę. O tos išvados mažai turi bendro su realybe.

as ju irgi nepazistu bet uztenka paskaityti ju pasisakymus ir norisi nuo tokiu begti

Na jos paprasčiausiai rašo iš savo varpinės. Kai kam Lietuvoje sekasi. Aš džiaugiuosi, kad tokių žmonių esama. Žinant, mūsų lietuvių mentalitetą apžinai skųstis.....