21

Re: Dviračių sportas

o varžyboms reikia super gero.

22

Re: Dviračių sportas

snd pralekiau su dviraciu MTB trasa per miskus ir labai smagiai issimaudziau ezere) isbandziau dvirati po kapitalinio remonto ir jis puikiai atlaike visas apkrovas. bet vis tiek as niekada nelaimesiu lenktyniu nes vairavimo patirtis per daug itakoja mano dviraciavima. as vaziuoju su dviraciu kaip su masina. pristabdau is anksto i posukius mazesniu greiciu ieinu ir sitaip vaziuojant tikrai varzybu nelaimesiu. as tik noriu pasakyti kad ne i dviracio prabanguma reikia orientuotis bet labai tobulinti savo dviraciavimo technika. dviratis gali buti ir pigus bet jis turi buti techniskai tobulai sutvarkytas.
dar labai megstu gasdinti zmones. vaziuoju pesciuju taku patinka prisiartinti prie zmogaus is nugaros ir vaziuojant 50km/h greiciu pralekti vos per centimetra nuo zmogaus) ypac moterys issigasta)

23

Re: Dviračių sportas

sutvarkytas mano nors ir nėra su dideliais ratais.

24

Re: Dviračių sportas

Mano sefas pirko ebay deveta profesonalu Deroza idol naujas toks kainuoja 4t o mokejo tik 600 euru . Dviratis liuks nors ne mano ismera bet kai vaziuoju tokiu dviraziu atrodo kad esi susiliejas su juo ."carbon road bike" remas nesveria ne vieno kilogramo tik suratasis grandine stabdziais jauciu kazkur apie 7 kg. Bet ne dviratis yra viskas o sveikata .Pirma reikia pasitikrinti sirdi.Gera elekro kardiograma su kruviu .Gerai dadyti ten kur daro sportininkams . Jei gyditojas duoda ok tada perki dviratuka . Pagal ugi .http://www.lifeintravel.it/images/phocagallery/Bici-al-femminile/bici-da-donna/dimensioni-bicicletta.jpg
Paskui gerai nusireguliuoti sedyne , nusipirkti prisegiamus batus . Prie batu segti raugonas sagtis ne juodus .
http://www.cycling.it/foto_news/biomeccanica_81554_2012.jpg
Raudoni truputi juda ir lenviau atsegti nuo batu taip saugiau ir jei blogai atsireguliavai sedyne bus maziau zalos. Juodus labiau naudoja profesonalai jie labai tvirtai laiko koja ir ja beveik neimanoma pajudinti .Todel isprazdiu ir naudok raudonus kol igysi daugiau patirties.Nepirk dvirati su diskiniais stabdziais jei apsiversi peripiausi kojas pirstus kiausinius arterijas veida palauk kol sukurs naujus diskinius stabdzius su apsauga .Taip pat veng dviracius su wifi automatine pavaru perjungimu sutaupysi babkiu.Nerikia tos nerikalingos prabangos dar neisku ar tau tie dviraciai patiks .Dar nekreipk demesi i ryskias  spalvas ir zinok kuo dviratis ryskesnis tuo jis labiau matomas ,tas pats su drabuziais .
Dar tau reikia stai ko-> https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVHFuhlSiYrtP6unTfs6IPHkrSIFD1BU1-QGcUpVyQ2u_LKd-w
ne nesitas stai sitas -> http://www.adventure4you.com/backend/libjs/ckfinder/userfiles/images/mutanda%20imbottita.jpg
Diraciu sedynes labai kietos bet jos tokios ir turi buti kitaip ir negalima sitie stebuklingi apatiniai tau pades isvengti raudonos babuinu subines .
Zodziu kai pradesi vazineti baiku suprasi kad svarbu valgyti karts nuo karto.Dar  kai vaziuoji po to kai vaziuoji ir pries . Jei suklysi valgyti labai brangiai kainuos tau pompa tau !!!. Dviratininkai yra visokiu tipu sprinteriai tie kas moka geriau leisti nuokalnei tie kas i kalna geriau lipa ir tie kas naudoja oro vezias ir nepavargsta niekada o priekije ora stumia traktoriai paskui pasikeicia ir stumia kiti kompanijos nariai .Tu gali buti geriausias dviratininkas pasaulije bet be komandos tu nieko nepasieksi.Visalaik bus silpnesi nunesami nusiurbiami iki finiso ir ju sviezias spirntas duos komandai pergale slove ir bapkes .
O DABAR PATI SVARBIAUSIA DALIS IR TU BUSI TIKRAS DVIRATINIKAS .ŽINOK KAD VIŠTA PIRMA PADEDA UŽPAKALĮ PASKUI KIAUŠINIUS, O DVIRATININKAS PIRMA KIAUŠINIUS PASKUI UŽPAKALĮ

25

Re: Dviračių sportas

Teo
idomiai parasyta.
1)kad sirdi tikrina ir taip kasmet kai praeini darbe medicinine apziura. ten ir gali pasiziureti savo kardiograma. jeigu butu bloga sirdis tiesiog med apziuros nepraeitum ir pats pajaustum. o jeigu sekasi begioti ir dviraciauti reiskia su sirdim viskas gerai
2) del kontaktiniu batu nesutinku. kai krenti nuo dviracio tu negali atsikabinti ir krenti kartu su dviraciu. kai vaziuoji su paprastais sportbaciais tiesiog paleidi dvirati is ranku ir krenti kur nori.
3) del dviracio spalvos. ji reiksmes kaip ir neturi. vaziavimui spalva netrukdo. jei dviratis bus labai isskirtines spalvos jo kaina gali buti didesne dideja rizika kad pavogs bet uztai tave labiau fotkins fotografai per varzybas. bet as manau kad aprangos ir salmo spalva turetu atitikti dviracio spalva. as labiau uz isskirtinuma
4) del dviraciu sedynes tikrai taip. labai skauda uzpakalis. pats galvoju velosortus pirkti bet vis taupau

26

Re: Dviračių sportas

geriau pirkt termo rubus

27

Re: Dviračių sportas

aš nenukrisčiau nuo dviračio kaip ir įvaldęs per daug metų o daug dviratis kainuoja. reikia tada taupyt nors kalnų mtb

28

Re: Dviračių sportas

Arturas wrote:

aš nenukrisčiau nuo dviračio kaip ir įvaldęs per daug metų o daug dviratis kainuoja. reikia tada taupyt nors kalnų mtb

na nesakyk kad nenukristum. netgi profai uzsimusa. per visas dviraciu varzybas buna skaudziu nelaimiu. iki siol kontaktiniu batu paskirties as negaliu suvokti. dviracio kaina tai labai subjektyvi savoka. jeigu kazkoks pirkinys atrodo per brangus tai motyvuoja dar daugiau uzdirbti kad ta pirkini sugebetum ipirkti) padirbek puse metu uzsienyje ir ipirksi ta dvirati

29

Re: Dviračių sportas

Konstantinas wrote:
Arturas wrote:

aš nenukrisčiau nuo dviračio kaip ir įvaldęs per daug metų o daug dviratis kainuoja. reikia tada taupyt nors kalnų mtb

na nesakyk kad nenukristum. netgi profai uzsimusa. per visas dviraciu varzybas buna skaudziu nelaimiu. iki siol kontaktiniu batu paskirties as negaliu suvokti. dviracio kaina tai labai subjektyvi savoka. jeigu kazkoks pirkinys atrodo per brangus tai motyvuoja dar daugiau uzdirbti kad ta pirkini sugebetum ipirkti) padirbek puse metu uzsienyje ir ipirksi ta dvirati

Nevisi gai dirbti uzsienije .Yara pareigos ir rupesciai.Nevisi gali palikti nama nes gyvena vieni turi uki suniuka ,isvaziuosi kai grysi rasi tik pamatus .

30

Re: Dviračių sportas

žiūrint kokiais keliais važiuoja jei lygus ne miško takelis. reikia tik įvertint situacija ir negrius. varžybos yra varžybos.

31

Re: Dviračių sportas

Kur perkate dviračius siauliuose?

32

Re: Dviračių sportas

Pas man tik Kalnu Extreme smile) Down Hill tongue smile DH trumpinys